ÚVTnet

Poskytovatel internetu ÚVTnet je známý především obyvatelům Středočeského kraje a již od roku 1998 avšak jeho dostupnost lze ověřit po celé České republice. Společnost ÚVTnet slibuje rychlý a stabilní internet, připojení bez závazku a připojení do 48 hodin od poptávky.

Pokud zvažujete pořízení vysokorychlostního internetu pro svou domácnost či firmu, nebo zkrátka jen uvažujete nad přechodem k novému poskytovateli vysokorychlostního internetu a na vašem seznamu je i ÚVTnet, poté jsme právě pro vás sestavili následující recenzi. V recenzi se zaměřujeme na veškeré důležité parametry i poplatky a doufáme, že vám pomůžeme najít pro vás toho nejvhodnější poskytovatele internetu.

ÚVTnet

Nabídka služeb

Svým klientům nabízí společnost UVTnet komplexní služby od zřízení spolehlivého optického, bezdrátového i DSL pevného připojení internetu, internetové televize HDTV až po pevnou linku pro hlasová volání.

Dostupnost služeb poskytovaných společností ÚVTnet se dá jednoduše zjistit za použití vyhledávače, který má společnost umístěný na oficiálních webových stránkách a do kterého stačí vepsat adresu, nebo GPS souřadnice. Poptávku lze zadat velmi snadno prostřednictvím kontaktního formuláře, chatu, nebo stačí nezávazně zavolat na telefonní linku.

Přejít na web

Tarify a ceny služeb

Společnost ÚVTnet má pro své klienty, kteří chtějí využít bezdrátového připojení, 4 tarifní balíčky jejichž cena začíná od 299 Kč. Základní balíček s příhodným názvem Start lze pořídit za již zmíněných 299 Kč. Oblíbený tarif Special za 399 Kč je vhodný pro studenty a seniory, pro rodiny má společnost ÚVTnet připravený tarif Super za 480 Kč. Zbývající tarif Premium od 550 Kč který je vhodný zejména pro domácí kanceláře. Tarif Premium s sebou nenese poplatky za aktivaci služby ani poplatek za veřejnou IP adresu které jsou u předešle zmíněných tarifů zpoplatněny dle aktuálního ceníku.

V případě, kdy je nutné díky absenci vysokorychlostní infrastruktury nutné DSL pevné připojení za pomoci metalické telefonní sítě, mají klienti taktéž k dispozici 4 tarifní balíčky DSL Start, Special, Super a Premium pro nejnáročnější uživatele. Ceny začínají na 454 Kč a každý balíček je zatížen poplatkem za aktivaci služby 649 Kč a veřejnou IP adresu od 90 Kč do 130 Kč.

Pokud zvažujete zapojení internetu nejmodernější možností pevného připojení za pomocí optického kabelu, poté má pro vás ÚVTnet připraveny 3 tarifní balíčky jejich cena startuje na 299 Kč u balíčku Start, tarif Fiber Special od 390 Kč je vhodný pro studenty a seniory a pro rodiny tarif Fiber Premium se zvýhodněnou cenou televizních služeb se cenově pohybuje v rozmezí od 480 Kč. Každý tarif je individuálně zatížen poplatkem za media konvertor, aktivaci a veřejné IP adresy dle platného ceníku který je volně ke stažení na internetových stránkách.

ÚVTnet kromě internetu nabízí taktéž již zmíněné internetové televize s nabídkou více než 140 TV kanálů s možností zpětného sledování a nahrávání. Televize Kuki, Skylink, nebo Sledování TV můžete sledovat po celé EU a dostupné jsou i pro mobilní zařízení.

Poplatky ÚVTnet

Mezi poplatky, na které můžete u poskytovatele vysokorychlostního internetu ÚVTnet narazit samozřejmě patří i poplatek za Wi-Fi router a aktivační poplatek jehož nejvyšší sazba se s každým tarifem se liší. Počítat ovšem musíte i s individuální smluvní pokutou v případě, kdy nevrátíte zapůjčené přijímací zařízení či za předčasné ukončení smlouvy v lhůtě prvních 3 měsíců od instalace.

Zkušenosti zákazníků

Společnost ÚVTnet si stojí v oblasti recenzí a celkově reálných zkušeností zákazníků velmi dobře. Naše tvrzení potvrzují pětihvězdičková hodnocení, ve kterých klienti vyzdvihují nejen kvalitu a stabilitu samotného internetu. Další bodové plusy jsou i na straně zákaznické podpory a rychlost servisních techniků kteří si zpravidla vždy dostaví dříve, než uplyne maximální stanovená lhůta.

Shrnutí

ÚVTnet nabízí kvalitní připojení internetu s naprosto minimálními výpadky za příznivé ceny. Aktuální ceník je navíc transparentně k dispozici na oficiálních webových stránkách kde se taktéž dozvíte veškeré další možné poplatky. Pokud zvažujete pořízení vysokorychlostního internetu, televize, pevné linky, nebo rovnou všeho dohromady, služby nabízené společností ÚVTnet mohou být tou pravou volbou pro kterou nemusíte ani chodit příliš daleko, vše můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova.

Po zadání nezávazné poptávky vás bude společnost ÚVTnet kontaktovat a dojedná s vámi potřebný tarif a během pár chvil i domluví servisního technika. V době psaní této recenze (červen 2023) navíc za každého dalšího doporučeného klienta, který se společností uzavře smlouvu, získáte finanční obnos ve výši 500 Kč nebo odběr služeb na 1 měsíc zdarma.

Přejít na web


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo