Kärcher Puzzi 10

Jestli hledáte šikovného pomocníka na tepování koberců pro větší domácnost nebo na profesionální použití, pak je Kärcher Puzzi 10 tou správnou volbou. Přestože pořizovací cena je značně vysoká, jeho výsledky čištění koberců jsou maximálně efektivní. Však také disponuje parádním příkonem 1 250 W.

KLADY
 • Bohatá nabídka příslušenství
 • Vysoce efetivní výkon čerpadla
 • Rychlé tepování
 • Objem nádrží
 • Snadné čištění
 • Jednoduchá obsluha
 • Výborný sací výkon
 • Perfektní výsledky při čištění čalounění
 • Skvělý poměr kvalita/cena

ZÁPORY
 • Chybějící regulace vody
 • Vyšší hmotnost při naplnění vodou
 • Vysoká pořizovací cena pro domácnost

Počítejte s tím, že i přes moderní a dokonale profesionální vzhled, je tento tepovač pěkný cvalík, protože jeho hmotnost přesahuje 10 kilogramů, což je při naplnění vodou nebo odpadem trochu náročnější při manipulaci, ale zase se dobře ovládá, tak to tím v podstatě kompenzuje.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Dá se říci, že na první pohled nám vysavač Kärcher Puzzi 10 připomíná oválný kbelík na ždímání mopu. Ve skutečnosti má rovnou 2 nádoby, které na sobě nejsou nijak závislé. Ta první je určena na čistou vodu s přídavkem čistícího prostředku a má objem 10 litrů.

Druhá nádoba pojme 9 l a je do ní odváděna znečištěná voda. Nádrž na čistou vodu má navíc filtrační vložku, která chrání čerpadlo proti nežádoucímu znečištění. Kärcher Puzzi 10 disponuje pístovým čerpadlem o výkonu 1 l voda za 1 minutu.

Samotný modul čerpadla je umístěn v gumovém obložení a dá se jednoduše vyjmout i umístit zpět. Základ pro pohyb přístroje tvoří dvě velká kola, díky nimž je přeprava zcela bez problémů a dále dvě menší řídící kolečka, která zajišťují, že je možné se strojem manipulovat během pohybu bez velké námahy.

Barva tepovače je šedá, kryt robustní z pevného plastu a v kompaktním provedení. Je nárazuvzdorný a odolný vůči prasknutí. Na horní straně jsou tlačítka pro nástřik a odsávání. Optickou kontrolu zajišťuje snadno snímatelný sací kryt, který je navíc průhledný.

Funkce

Je ideální pro vysoce efektivní hygienické čištění. Pracuje na principu nástřikovéh tlaku, ten dosahuje hodnoty jednoho baru. Veškeré čištění tak probíhá do hloubky, ale šetrně.

Speciální vestavěný kabel je určen pro zavěšení háku, fixaci sací truby a také ručního nářadí. Zvládá vyčistit menší a středně velké plochy, textilní plochy, čalounění, koberce, ale i tvrdé podlahy.

Příslušenství

Pokud jde o standardní příslušenství, tam patří nástřiková hadice s integrovaným přívodem vody (délka 2,5 m), podlahová hubice s kolenem a hlinikovou sací trubkou, ruční hubice na čalounění, síťový kabel, hák na kabel a dodatečná rukojeť.

Dokoupit je možné nástřikovou sací hadici o délce 4 m, flexibilní podlahovou hubici, hubici na schody, hubici na tvrdé plochy, štěrbinovou hubici na koberce, plastovou ruční hubici i podlahovou hubici.
Nechybí ani různé čistící prostředky, jako jsou čističe koberců v podobě tablet či tekuté, čisticí prostředek na tkaniny, textil, odstraňovače skvrn a mnoho dalších.

Parametry

Výrobce: Kärcher
Typ vysavače: klasický vysavač
Provedení: bezsáčkové
Sací výkon: 40 W
Příkon: 1250 W
Objem sáčku/nádoby na prach: 10 l
Délka přívodového kabelu: 7,5 m
Hmotnost: 10,7 kg
Napájení: síťové
Filtr: bezsáčkový

Fotografie

Kärcher Puzzi 10/1 1.100-130.0

Kärcher Puzzi 10

 

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Vysavač Kärcher

Kärcher Puzzi 10 si rozhodně zaslouží palec nahoru, protože pracuje spolehlivě, efektivně a hlavně do hloubky. Trochu odrazující může být jeho pořizovací cena, která se pohybuje v rozmezí od 15 500 do 21 500 korun. Pro domácnost je tato cena možná zbytečně vysoká, ale na profesionální využití se hodí perfektně. To samozřejmě neznamená, že by se nehodil třeba do nějakého rodinného domu či mezonetového bytu, kde je pro něj dostatek metrů čtverečných k čištění. Určitě má spoustu výhod, které stojí za přemýšlení o jeho koupi.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
 • design
 • sací výkon
 • snadné ovládání
 • cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Kärcher.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo