Kärcher WD 6 P Premium

Víceúčelový vysavač Kärcher WD 6 P Premium disponuje maximálním příkonem 1 300 W a sacím výkonem 260 W.  Hravě si poradí nejen s prachem a drobnými nečistotami, ale také s kusy omítky, spadaným listím nebo rozlitými tekutinami.

Je to totiž pomocník, který vyniká velmi kvalitním zpracováním a multifunkčním využitím. Díky sacímu výkonu je to pořádný tahoun, takže pokud hledáte opravdového dříče, je Kärcher WD 6 P Premium skvělým kandidátem.

Přestože je velmi výkonný, stále si zachovává slušnou energetickou úspornost. Výhodou je kombinace suchého i mokrého vysávání, stejně jako nádrž o objemu úctyhodných 30 litrů. Kabel o délce 6 metrů, který zajišťuje akční rádius 8,5 m, doplňuje sací hadice dlouhá 2,2 m. Hlučnost vysavače nepřekračuje 71 dB. Kärcher WD 6 P Premium má sám o sobě hmotnost 9,5 kg, takže počítejte s větší váhou při zaplnění tak objemné nádoby.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Největším plusem u víceúčelového vysavače Kärcher WD 6 P Premium je jednoznačně vypouštěcí šroub, díky kterému snadno a rychle vypustíte celou nádrž, aniž byste museli během úklidu přístroj rozebírat a obsah nádoby vylévat. Nejdrobnější nečistoty i prachové částice zachycuje plochý skládaný filtr, ten je umístěn v tzv. filtrační kazetě.

Výhodou je, že když dojde k silnému znečištění filtru, stisknete příslušné tlačítko a to spustí velmi silný proud vzduchu, jenž se postará o přepravu veškerých nečistot s filtru rovnou do nádrže. Ovšem tento účinný filtr, který si mimochodem poradí se suchým i mokrým vysáváním, můžete snadno vyjmout díky patentované technologii. Jedním pohybem se filtrační kazeta vyklopí a filtr stačí jen vyjmout, důkladně omýt nebo jen vyměnit za jiný.

Kärcher WD 6 P Premium není jen vysavač, ale má i funkci foukání. Ta se hodí, zejména když na podzim uklízíte spadané listí. Uvítáte také jednoduché odnímání hubic ze sací hadice, které není nutno nijak násilně rvát, jako tomu občas bývá u jiných vysavačů. Samozřejmostí je i bohaté příslušenství, kde kromě již zmiňovaného plochého skládaného filtru, najdete také dvojici sacích trubek, spárovou hubici, filtrační sáček. Vysavač má dokonce adaptér na připojení elektrického nářadí.

Parametry

Výrobce: Kärcher
Zařazení: vysavač pro mokré i suché sání
Hmotnost: 9,5 kg
Hlučnost: 71 dB
Délka přívodového kabelu: 6 m
Sací výkon 260 W
Filtr: bezsáčkový
Objem sáčku/nádoby na prach: 30 l
Akční rádius: 8,5 m
Energetická třída:

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Vysavač Kärcher

Jestli hledáte všestranného pomocníka, se kterým můžete uklízet doma, ale také v dílně či garáži, případně na chalupě, je Kärcher WD 6 P Premium dokonalou volbou. Zastane hodně práce, má nádrž s dostatečným objemem na veškeré nečistoty, nezastaví ho ani rozlité tekutiny a ještě se snadno udržuje v čistotě. Přestože má trochu větší hmotnost, tak rozhodně stojí za pozornost. Z víceúčelových vysavačů je rozhodně velkým tahounem a zaslouží si oba palce nahoru. Můžete ho zkusit porovnat s běžným vysavačem, jako je třeba ETA Andare Animal 1493 90020.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • výkon
  • vysává vodu
  • příslušenství
  • spínaná zásuvka
  • regulace výkonu
Zápory
  • krátká plastová hubice
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Kärcher najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Naprosto parádní vysavač, který se dá nazvat tahounem. Vysává veškeré nečistoty jako o závod a přitom není nijak těžký.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo