Kärcher WD 6 P Premium

Víceúčelový vysavač Kärcher WD 6 P Premium disponuje maximálním příkonem 1 300 W a sacím výkonem 260 W.  Hravě si poradí nejen s prachem a drobnými nečistotami, ale také s kusy omítky, spadaným listím nebo rozlitými tekutinami.

Je to totiž pomocník, který vyniká velmi kvalitním zpracováním a multifunkčním využitím. Díky sacímu výkonu je to pořádný tahoun, takže pokud hledáte opravdového dříče, je Kärcher WD 6 P Premium skvělým kandidátem.

Přestože je velmi výkonný, stále si zachovává slušnou energetickou úspornost. Výhodou je kombinace suchého i mokrého vysávání, stejně jako nádrž o objemu úctyhodných 30 litrů. Kabel o délce 6 metrů, který zajišťuje akční rádius 8,5 m, doplňuje sací hadice dlouhá 2,2 m. Hlučnost vysavače nepřekračuje 71 dB. Kärcher WD 6 P Premium má sám o sobě hmotnost 9,5 kg, takže počítejte s větší váhou při zaplnění tak objemné nádoby.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Největším plusem u víceúčelového vysavače Kärcher WD 6 P Premium je jednoznačně vypouštěcí šroub, díky kterému snadno a rychle vypustíte celou nádrž, aniž byste museli během úklidu přístroj rozebírat a obsah nádoby vylévat. Nejdrobnější nečistoty i prachové částice zachycuje plochý skládaný filtr, ten je umístěn v tzv. filtrační kazetě.

Výhodou je, že když dojde k silnému znečištění filtru, stisknete příslušné tlačítko a to spustí velmi silný proud vzduchu, jenž se postará o přepravu veškerých nečistot s filtru rovnou do nádrže. Ovšem tento účinný filtr, který si mimochodem poradí se suchým i mokrým vysáváním, můžete snadno vyjmout díky patentované technologii. Jedním pohybem se filtrační kazeta vyklopí a filtr stačí jen vyjmout, důkladně omýt nebo jen vyměnit za jiný.

Kärcher WD 6 P Premium není jen vysavač, ale má i funkci foukání. Ta se hodí, zejména když na podzim uklízíte spadané listí. Uvítáte také jednoduché odnímání hubic ze sací hadice, které není nutno nijak násilně rvát, jako tomu občas bývá u jiných vysavačů. Samozřejmostí je i bohaté příslušenství, kde kromě již zmiňovaného plochého skládaného filtru, najdete také dvojici sacích trubek, spárovou hubici, filtrační sáček. Vysavač má dokonce adaptér na připojení elektrického nářadí.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Kärcher
Zařazení:vysavač pro mokré i suché sání
Hmotnost:9,5 kg
Hlučnost:71 dB
Délka přívodového kabelu:6 m
Sací výkon260 W
Filtr:bezsáčkový
Objem sáčku/nádoby na prach:30 l
Akční rádius:8,5 m
Energetická třída:

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Kärcher WD 6 P Premium

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Jestli hledáte všestranného pomocníka, se kterým můžete uklízet doma, ale také v dílně či garáži, případně na chalupě, je Kärcher WD 6 P Premium dokonalou volbou. Zastane hodně práce, má nádrž s dostatečným objemem na veškeré nečistoty, nezastaví ho ani rozlité tekutiny a ještě se snadno udržuje v čistotě. Přestože má trochu větší hmotnost, tak rozhodně stojí za pozornost. Z víceúčelových vysavačů je rozhodně velkým tahounem a zaslouží si oba palce nahoru. Můžete ho zkusit porovnat s běžným vysavačem, jako je třeba ETA Andare Animal 1493 90020.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • výkon
 • vysává vodu
 • příslušenství
 • spínaná zásuvka
 • regulace výkonu
ZÁPORY
 • krátká plastová hubice
Napsat hodnocení

Více o tomto vysavači Kärcher najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz