Sencor SVC 9000BK

Sáčkový vysavač Sencor SVC 9000BK patří ve své třídě k opravdové špičce. Je ideální na všechny typy povrchů a díky vysokému výkonu a zajímavým funkcím, uspokojí i náročnější zákazníky. Zajímavé je, že má v hodnocení celkem 4 A za což vděčí technologii 4AAAA ECO Power.

Je to díky tomu, že dosahuje třídy A v energetické účinnosti, v emisích prachu z vysavače, také v účinnosti vysávání pro koberce, ale rovněž i účinnosti vysávání pro tvrdé podlahy.

S délkou kabelu 11 metrů dosahuje Sencor SVC 9000BK akční rádius 14 metrů, což úklid značně usnadňuje. Hlučnost vysavače je pouhých 69 dB. Maximální příkon je 800 W a objem sáčku 4 litry. Svou hmotností 5,6 kilogramů sice nepatří k úplně nejlehčím, ale i tak se dá snadno přenášet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Extreme Silence Technology redukuje maximální hlučnost vysavače. Filtr Clean Air HEPA H13 je zárukou bezprašného prostředí, které uvítají dokonce i rodiny s alergiky. O Sencor SVC 9000BK pečuje ochrana proti přehřátí.

Měkká kolečka zaručují, že nedojde k poškrábání podlahy. Pokud si během práce s vysavačem chcete odpočinout, můžete využít možnosti pro vodorovnou či svislou parkovací pozici.

Výkon je regulován elektronicky, o čemž máte přehled díky LED displeji. Signalizace vás upozorní, že je sáček plný. Komfort při používání vysavače zajišťuje i automatické navíjení kabelu.

V příslušenství najdete univerzální podlahovou hubici, turbo kartáč, mini turbo kartáč, hubice na tvrdé podlahy, dlouhá ohebná štěrbinová hubice, ale také kartáčová či štěrbinová hubice.

Parametry

Výrobce: Sencor
Zařazení: vysavač pro suché sání
Hmotnost: 5,6 kg
Hlučnost: 69 dB (pocitově vyšší)
Délka přívodového kabelu: 11 m
Příkon: 800 W
Filtr: Clean Air HEPA H13
Objem sáčku/nádoby na prach: 4 l
Akční rádius: 14 m
Energetická třída: A
Napájení: síťové
Provedení: sáčkové
Vhodné pro alergiky: ano
Regulace sání: ano
Indikátor plnosti sáčků: ano
Kartáč na čalounění: ano
Hubice na tvrdé podlahy: ano

Fotografie

Sencor SVC 9000BK

Sencor SVC 9000BK

Vývoj ceny

Návod Sencor SVC 9000BK ke stažení

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Vysavač Sencor

Vysavač Sencor SVC 9000BK potěší dlouhým kabelem, tichým chodem a vynikající účinností vysávání. Výkon je velmi dobrý a má bohaté příslušenství. Celkem lehko se s ním manipuluje a filtrace vzduchu je naprosto dokonalá. Neváhejte ho srovnat s jinými modely vysavačů, například Sencor SVC 6000BK.

9Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
3.5Hodnocení čtenářů
Design
5.3
Ovládání
2
Údržba
3.3
Klady
 • výkon
 • lehký
 • pěkný vzhled
 • dlouhý kabel
 • příslušenství
 • pro domácnost s mazlíčky
Zápory
 • hlučnost
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Sencor najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.65
  Design
  10
  Ovládání
  10
  Údržba
  20

  Vysávač Sencor SVC 9000BK som kúpila asi pred pol rokom v dobrej viere a na základe celkom obstojných hodnotení. Už pri prvom použití som však zažila veľké sklamanie. Vysávač má nedostatky, ktoré mi naozaj vadia.
  – Hadica vysávača je krátka a neforemná, manipulácia je nepohodlná
  – Tvar rukoväte s akýmsi držadlom je úplne zbytočný „prepych“ zbytočne zavadzia a tiež komplikuje manipuláciu pri vysávaní.
  – Veľkým nedostatkom je akési „automatické“ nastavovanie výkonu vysávania. Pri zapnutí sa vysávač „automaticky“ zapne na najnižšom výkone, takže ak potrebujete silnejší výkon, musíte to zakaždým niekoľkokrát stláčať tlačidlá (tlačidlo plus a tlačidlo mínus) čo časom začína skutočne vadiť.
  – neexistuje ani možnosť regulácie sacieho výkonu pomocou štrbiny na rukoväti. Na rukoväti nie je žiadna štrbina. To chýba hlavne pri vysávaní kobercov, pretože hubica celkom „vcucne“ koberec a musíte to zas nastavovať tými nepohodlnými tlačidlami.
  – Okrem toho ani celkové vysávanie nie je práve najdokonalejšie. Pri vysávaní hubicou na tvrdé podlahy je treba miesto prejsť viac krát, kým pozbierate všetok prach.
  Môžem povedať, že s vysávačom vôbec nie som spokojná a najradšej by som ho vrátila späť do obchodu. Žiaľ, to už nie je možné.

  Zápory: - krátka a neforemná hadica vysávača - držadlo na rukoväti, ktoré zbytočne zavadzia - vysávač vždy štartuje pri najnižšom výkone - nutnosť zakaždým nastavovať výkon vysávania - absencia štrbiny na rukoväti, pre reguláciu sacieho výkonu - vysávač mi nevyhovuje
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 2
  Design
  80
  Ovládání
  20
  Údržba
  20

  Dobrý den, nám moc dlouho nesloužil, nebyli jsme s ním spokojeni. A.R.

  Zápory: nevyhovoval nám
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 2.65
  Design
  70
  Ovládání
  30
  Údržba
  60

  Výrobek je slušný , až na sběrací nástavec velký , ten se rozpadl při prvním použití.
  Jedno ze dvou koleček se rozlomilo a je nepoužitelné ! S nástavcem se nedá pracovat v rovině , po koberci se kolíbá a tím vlastně nesebere nečistotu.
  Dnes jedu k prodejci sběrač vrátit ,ale myslím si , že to nedopadne. Výsledek rád sdělím na recenzi . J.T.

  Klady: Jinak pěkný výrobek
  Zápory: pri prvnim použití se vylomilo kolecko na sběrači a timto je praktycky k nepoužití a jsem velmi zklamaný.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo