Recenze Sencor SVC 9000BK

Sáčkový vysavač Sencor SVC 9000BK patří ve své třídě k opravdové špičce. Je ideální na všechny typy povrchů a díky vysokému výkonu a zajímavým funkcím, uspokojí i náročnější zákazníky. Zajímavé je, že má v hodnocení celkem 4 A za což vděčí technologii 4AAAA ECO Power. Je to díky tomu, že dosahuje třídy A v energetické účinnosti, v emisích prachu z vysavače, také v účinnosti vysávání pro koberce, ale rovněž i účinnosti vysávání pro tvrdé podlahy.

S délkou kabelu 11 metrů dosahuje Sencor SVC 9000BK akční rádius 14 metrů, což úklid značně usnadňuje. Hlučnost vysavače je pouhých 69 dB. Maximální příkon je 800 W a objem sáčku 4 litry. Svou hmotností 5,6 kilogramů sice nepatří k úplně nejlehčím, ale i tak se dá snadno přenášet.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Extreme Silence Technology redukuje maximální hlučnost vysavače. Filtr Clean Air HEPA H13 je zárukou bezprašného prostředí, které uvítají dokonce i rodiny s alergiky. O Sencor SVC 9000BK pečuje ochrana proti přehřátí. Měkká kolečka zaručují, že nedojde k poškrábání podlahy. Pokud si během práce s vysavačem chcete odpočinout, můžete využít možnosti pro vodorovnou či svislou parkovací pozici.

Výkon je regulován elektronicky, o čemž máte přehled díky LED displeji. Signalizace vás upozorní, že je sáček plný. Komfort při používání vysavače zajišťuje i automatické navíjení kabelu. V příslušenství najdete univerzální podlahovou hubici, turbo kartáč, mini turbo kartáč, hubice na tvrdé podlahy, dlouhá ohebná štěrbinová hubice, ale také kartáčová či štěrbinová hubice.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Zařazení:vysavač pro suché sání
Hmotnost:5,6 kg
Hlučnost:69 dB (pocitově vyšší)
Délka přívodového kabelu:11 m
Příkon:800 W
Filtr:Clean Air HEPA H13
Objem sáčku/nádoby na prach:4 l
Akční rádius:14 m
Energetická třída:A

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Sencor SVC 9000BK

zpět k obsahu ↑

Návod Sencor SVC 9000BK ke stažení

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Vysavač Sencor SVC 9000BK potěší dlouhým kabelem, tichým chodem a vynikající účinností vysávání. Výkon je velmi dobrý a má bohaté příslušenství. Celkem lehko se s ním manipuluje a filtrace vzduchu je naprosto dokonalá. Neváhejte ho srovnat s jinými modely vysavačů, například Sencor SVC 6000BK.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
KLADY
 • výkon
 • dlouhý kabel
 • pro domácnost s mazlíčky
 • příslušenství
 • vzhled
 • lehký
ZÁPORY
 • hlučnost
Napsat hodnocení

Více o tomto vysavači Sencor najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz