ETA Andare Animal 1493 90020

Bezsáčkový vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 je vhodnou volbou pro domácnosti s mazlíčky, kteří všude trousí nežádoucí srst, a my se pak jen těžko takových chlupů zbavujeme. Konstrukce, funkce i výbava vysavače ho přímo předurčují pro odstraňování zvířecích chlupů. Pokud jde o jednotlivé třídy, pak energetická je A, třída účinnosti vysávání tvrdých podlah je rovněž A, vysávání koberců je třída C a emise prachu rovněž. Hlučností nepřekračuje 77 dB.

Objem nádoby na nečistovy je 2,2 litrů. Není to sice moc, ale s ohledem na to, že se dá snadno vyjmout a vysypat, je kapacita dostačující. Délka kabelu je 6 m, takže akční rádius je maximálně 9 metrů. Práci usnadňují dvě parkovací polohy. Příkon je skvělých 800 W, hmotnost pak 7,3 kg, takže i když je to takový malý cvalík, manipuluje se s ním vcelku snadno.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

ETA Andare Animal 1493 90020 vyniká zejména svou úsporností díky ECO motoru. Vedle výkonu, zaujme moderním a zcela funkčním designem, stejně jako velkými měkčenými koly, které jsou šetrné ke všem typům podlah.

Účinnost vysávání je vysoká a díky unikátnímu nástavci DermoPet, kterým lze ošetřit kůži i srst domácích mazlíčků je ještě účinnější. Tímto nástavcem zvířata zbavíte nečistot, škodlivin a také alergenů v podobě pylu, prachu roztočů atd. Eliminuje patogeny a funguje jako stimulátor funkce kůže.

Navíjení kabelu je automatické a praktické držadlo umožňuje snadné přenášení. Signalizace plnosti prachové nádoby upozorní, kdy je čas vysypání.

Regulace výkonu je elektronická, nechybí ani kvalitní HEPA nebo aktivní ochrana, která brání motoru v přehřátí. Mezi příslušenstvím je velký a malý turbokartáč na čalounění, univerzální podlahová hubice, kovová teleskopická trubice, polštářová a štěrbinová hubice i kartáček s jemnými štětinkami, no a již zmiňovaný nástavec DermoPet pro péči o srst domácích mazlíků.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Eta
Zařazení:vysavač pro suché sání
Hmotnost:8,7 kg
Hlučnost:77 dB
Délka přívodového kabelu:6 m
Příkon:800 W
Filtr:bezsáčkový
Objem sáčku/nádoby na prach:2,2 l
Akční rádius:9 m
Energetická třída:A

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - ETA Andare Animal 1493 90020

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 má dobrý výkon a "průměrně" saje. Není tak hlasitý, takže vám netrhá uši. Díky spoustě nástavců můžete vysávat vše, co je potřeba. Přestože to u vysavače není až tak důležité, je i energeticky úsporný, takže ještě ke všemu i šetří elektrickou energii. Za nás si vysloužil oba palce nahoru. Chcete vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 porovnat i s jinými modely? Zkuste třeba Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO6477EA, jehož recenzi tu také najdete.

8Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8
5.6Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
5.3
Údržba
1.6
KLADY
 • snadná obsluha a čištění
 • příslušenství
 • tichý
ZÁPORY
 • kratší přívodní šňůra
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Eta najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

4 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Kristýna 9.2.2019 v 11:57
  2.8
  Design
  100
  Ovládání
  60
  Údržba
  10
  ZÁPORY: udáván jako vysavač na zvířecí chlupy, koupili jsme ho právě proto. Ale nevysává dobře, vysávání mi trvá dvojnásobnou dobu, než s mým starým vysavačem, který byl o více jak polovinu levnější. Každé místo musím několikrát přejet a to nemluvím o zrnkách např. kočkolitu, které to nebere vůbec, vždy musím sundat nástavec a vysát to jen hubicí..hrůůůůza už nikdy více
  (14) (1)You have already voted this
 2. Reagovat
  Dita 13.4.2019 v 14:21

  Mám naprosto shodnou zkušenost , opravdu bych ho nikdy nikomu nedoporučila .Hrozný šrot.

 3. Reagovat
  Pavel 21.4.2020 v 10:23
  3
  Design
  100
  Ovládání
  40
  Údržba
  40

  Parkovací poloha “na zádi” nemá výlisek na odložení hadice, plast hubice dělá černé šmouhy, když drbnete do zdi, nevysaje pořádně koberec ani při použití jiných nástavců, jen o koberec utře chlupy, vo nasbíral jinde, špatně, dost těžce jezdí – ve srovnání s mým minulým vysavačem a kolečka se neotáčí do všech stran, takže nejde posunout bokem, jsem vysoký, takže při jízdě se mu zvedá předek (minulý vysavač to nedělal), i na tvrdé podlaze s nečistotami po kocourovi spíše částečně “hraje hokej,” i při častém vysávání chlupy i granule z WC zůstanou částečně na plovoucí podlaze, nemá zacvaknutí hubice, takže ta občas na koberci upadne. Krátký kabel. Není to moc dobrý pracant, měl jsem lepší od jiné značky za podobné peníze, vysával tak o pět tříd lépe a manželce funguje dodnes. Tady docela zklamání při srovnání…

  KLADY: Design
  ZÁPORY: Snad vše ostatní, kromě bezsáčkového vysávání, na koberec děs, ani chlupy z plovoucí podlahy, nebo dlažby nevysaje dokonale... Nic moc, ale je levný. To je asi ono...
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat moje foto 96x96 - ETA Andare Animal 1493 90020
   Adam 21.4.2020 v 10:41

   Dobrý den, Pavle, děkujeme za detailní zkušenost. Určitě mnoha dalším pomůže při rozhodování.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz