Recenze ETA Andare Animal 1493 90020

Bezsáčkový vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 je skvělou volbou pro domácnosti s mazlíčky, kteří všude trousí nežádoucí srst, a my se pak jen těžko takových chlupů zbavujeme. Konstrukce, funkce i výbava vysavače ho přímo předurčují pro odstraňování zvířecích chlupů. Pokud jde o jednotlivé třídy, pak energetická je A, třída účinnosti vysávání tvrdých podlah je rovněž A, vysávání koberců je třída C a emise prachu rovněž. Hlučností nepřekračuje 77 dB.

Objem nádoby na nečistovy je 2,2 litrů. Není to sice moc, ale s ohledem na to, že se dá snadno vyjmout a vysypat, je kapacita dostačující. Délka kabelu je 6 m, takže akční rádius je maximálně 9 metrů. Práci usnadňují dvě parkovací polohy. Příkon je skvělých 800 W, hmotnost pak 7,3 kg, takže i když je to takový malý cvalík, manipuluje se s ním vcelku snadno.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

ETA Andare Animal 1493 90020 vyniká zejména svou úsporností díky ECO motoru. Vedle výkonu, zaujme moderním a zcela funkčním designem, stejně jako velkými měkčenými koly, které jsou šetrné ke všem typům podlah. Účinnost vysávání je vysoká a díky unikátnímu nástavci DermoPet, kterým lze ošetřit kůži i srst domácích mazlíčků je ještě účinnější. Tímto nástavcem zvířata zbavíte nečistot, škodlivin a také alergenů v podobě pylu, prachu roztočů atd. Eliminuje patogeny a funguje jako stimulátor funkce kůže.

Navíjení kabelu je automatické a praktické držadlo umožňuje snadné přenášení. Signalizace plnosti prachové nádoby upozorní, kdy je čas vysypání. Regulace výkonu je elektronická, nechybí ani kvalitní HEPA nebo aktivní ochrana, která brání motoru v přehřátí. Mezi příslušenstvím je velký a malý turbokartáč na čalounění, univerzální podlahová hubice, kovová teleskopická trubice, polštářová a štěrbinová hubice i kartáček s jemnými štětinkami, no a již zmiňovaný nástavec DermoPet pro péči o srst domácích mazlíků.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Eta
Zařazení:vysavač pro suché sání
Hmotnost:8,7 kg
Hlučnost:77 dB
Délka přívodového kabelu:6 m
Příkon:800 W
Filtr:bezsáčkový
Objem sáčku/nádoby na prach:2,2 l
Akční rádius:9 m
Energetická třída:A

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze ETA Andare Animal 1493 90020

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 má velmi dobrý výkon a skvěle saje. Není tak hlasitý, takže vám netrhá uši. Díky spoustě nástavců můžete vysávat vše, co je potřeba. Přestože to u vysavače není až tak důležité, je i energeticky úsporný, takže ještě ke všemu i šetří elektrickou energii. Za nás si vysloužil oba palce nahoru. Chcete vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 porovnat i s jinými modely? Zkuste třeba Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO6477EA, jehož recenzi tu také najdete.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
10
Údržba
9.5
5.5Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
6
Údržba
0.5
KLADY
 • snadná obsluha a čištění
 • příslušenství
 • tichý
 • výkon
ZÁPORY
 • kratší přívodní šňůra
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Eta najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Kristýna 9.2.2019 v 11:57
  2.8
  Design
  100
  Ovládání
  60
  Údržba
  10
  ZÁPORY: udáván jako vysavač na zvířecí chlupy, koupili jsme ho právě proto. Ale nevysává dobře, vysávání mi trvá dvojnásobnou dobu, než s mým starým vysavačem, který byl o více jak polovinu levnější. Každé místo musím několikrát přejet a to nemluvím o zrnkách např. kočkolitu, které to nebere vůbec, vždy musím sundat nástavec a vysát to jen hubicí..hrůůůůza už nikdy více
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz