Recenze ETA Andare Animal 1493 90020

Bezsáčkový vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 je vhodnou volbou pro domácnosti s mazlíčky, kteří všude trousí nežádoucí srst, a my se pak jen těžko takových chlupů zbavujeme. Konstrukce, funkce i výbava vysavače ho přímo předurčují pro odstraňování zvířecích chlupů. Pokud jde o jednotlivé třídy, pak energetická je A, třída účinnosti vysávání tvrdých podlah je rovněž A, vysávání koberců je třída C a emise prachu rovněž. Hlučností nepřekračuje 77 dB.

Objem nádoby na nečistovy je 2,2 litrů. Není to sice moc, ale s ohledem na to, že se dá snadno vyjmout a vysypat, je kapacita dostačující. Délka kabelu je 6 m, takže akční rádius je maximálně 9 metrů. Práci usnadňují dvě parkovací polohy. Příkon je skvělých 800 W, hmotnost pak 7,3 kg, takže i když je to takový malý cvalík, manipuluje se s ním vcelku snadno.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

ETA Andare Animal 1493 90020 vyniká zejména svou úsporností díky ECO motoru. Vedle výkonu, zaujme moderním a zcela funkčním designem, stejně jako velkými měkčenými koly, které jsou šetrné ke všem typům podlah. Účinnost vysávání je vysoká a díky unikátnímu nástavci DermoPet, kterým lze ošetřit kůži i srst domácích mazlíčků je ještě účinnější. Tímto nástavcem zvířata zbavíte nečistot, škodlivin a také alergenů v podobě pylu, prachu roztočů atd. Eliminuje patogeny a funguje jako stimulátor funkce kůže.

Navíjení kabelu je automatické a praktické držadlo umožňuje snadné přenášení. Signalizace plnosti prachové nádoby upozorní, kdy je čas vysypání. Regulace výkonu je elektronická, nechybí ani kvalitní HEPA nebo aktivní ochrana, která brání motoru v přehřátí. Mezi příslušenstvím je velký a malý turbokartáč na čalounění, univerzální podlahová hubice, kovová teleskopická trubice, polštářová a štěrbinová hubice i kartáček s jemnými štětinkami, no a již zmiňovaný nástavec DermoPet pro péči o srst domácích mazlíků.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Eta
Zařazení:vysavač pro suché sání
Hmotnost:8,7 kg
Hlučnost:77 dB
Délka přívodového kabelu:6 m
Příkon:800 W
Filtr:bezsáčkový
Objem sáčku/nádoby na prach:2,2 l
Akční rádius:9 m
Energetická třída:A

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze ETA Andare Animal 1493 90020

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 má dobrý výkon a "průměrně" saje. Není tak hlasitý, takže vám netrhá uši. Díky spoustě nástavců můžete vysávat vše, co je potřeba. Přestože to u vysavače není až tak důležité, je i energeticky úsporný, takže ještě ke všemu i šetří elektrickou energii. Za nás si vysloužil oba palce nahoru. Chcete vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 porovnat i s jinými modely? Zkuste třeba Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO6477EA, jehož recenzi tu také najdete.

8.5Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
5.5Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
6
Údržba
0.5
KLADY
 • snadná obsluha a čištění
 • příslušenství
 • tichý
ZÁPORY
 • kratší přívodní šňůra
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Eta najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

2 komentáře
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Kristýna 9.2.2019 v 11:57
  2.8
  Design
  100
  Ovládání
  60
  Údržba
  10
  ZÁPORY: udáván jako vysavač na zvířecí chlupy, koupili jsme ho právě proto. Ale nevysává dobře, vysávání mi trvá dvojnásobnou dobu, než s mým starým vysavačem, který byl o více jak polovinu levnější. Každé místo musím několikrát přejet a to nemluvím o zrnkách např. kočkolitu, které to nebere vůbec, vždy musím sundat nástavec a vysát to jen hubicí..hrůůůůza už nikdy více
  (12) (1)You have already voted this
 2. Reagovat
  Dita 13.4.2019 v 14:21

  Mám naprosto shodnou zkušenost , opravdu bych ho nikdy nikomu nedoporučila .Hrozný šrot.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz