Sencor SVC 6000BK

Sáčkový vysavač Sencor SVC 6000BK zaujme na první pohled dokonalým designem díky kombinaci černé a červené barvy. Dokonce i v případě hlučnosti není žádným křiklounem, má totiž relativně tichý elektromotor, který nepřesahuje 81 dB. Příkon je slušných 1 600 W, kapacita sáčku 3 litry a akční rádius 10 metrů díky délce přívodního kabelu 7 m.

Pokud jde o přehled tříd, tak energetická účinnost je E, účinnost vysávání pro koberce je D, účinnost vysávání tvrdých podlah je A, zatímco třída emisí prachu z vysavače je A. Vzhledem k nízké hmotnosti, která je pouhých 3,6 kilogramů, se Sencor SVC 6000BK snadno přenáší a není během práce velkou zátěží. Hravě ho tak zvládnou obsluhovat i starší lidé.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Vysavač Sencor SVC 6000BK  usnadňuje úklid podlahy, přičemž jeho pokrytí činí až 314 m2. Nechybí kvalitní HEPA filtr E12 či vyjímatelný a omyvatelný vstupní mikrofiltr, které zaručují možnost použití vysavače i alergikům. Proti přehřátí motoru slouží tepelná pojistka. Potěší automatické navíjení kabelu o délce 7 metrů.

Pohodlí během úklidu podlahy zajišťují dvě měkká kolečka, která jsou absolutně tichá a navíc chrání podlahu proti poškrábání. Ve výbavě najdete také XXL kovovou teleskopickou trubici. V případě, že dojde k naplnění sáčku na prach, budete upozorněni automatickým indikátorem naplnění. Hadici je možné odložit do vodorovné i svislé parkovací polohy a to nejen při uskladnění vysavače, ale také během jeho používání.

Parametry

Výrobce: Sencor
Zařazení: vysavač pro suché sání
Hmotnost: 3,6 kg
Hlučnost: 81 dB
Délka přívodového kabelu: 7 m
Příkon: 1600 W
Filtr: HEPA E12
Objem sáčku/nádoby na prach: 3 l
Akční rádius: 10 m
Energetická třída: E

Fotografie

 

Návod Sencor SVC 6000BK ke stažení

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Vysavač Sencor

Vysavač Sencor SVC 6000BK má silný sací výkon, přijatelnou pořizovací cenu. Zvládne vysát nejen prach a různé nečistoty, ale také zvířecí srst. Není příliš těžký, takže ho zvládnou i slabší jedinci, kteří nedisponují tak velkou silou, zejména pak starší lidé. Sáček se vyměňuje snadno, omyvatelný filtr je velké plus. Vysavač Sencor SVC 6000BK si rozhodně zaslouží pozornost. Neváhejte porovnat i s jiným typem vysavače, jako je například Rowenta RO6477EA.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
Klady
  • pěkný design
  • není příliš těžký
  • silný sací výkon
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Sencor najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. To si děláte srandu – tišší chod a má 81 dB? To je tiché asi tak pro hlucjého :-)

    • Dobrý den, 81 dB je při maximálním nastavení výkonu vysavače. Při nejnižším je to okolo 70 dB. Přesto děkuji za připomínku, v článku slovo poupravíme, aby to nemátlo.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo