Recenze Sencor SVC 6000BK

Sáčkový vysavač Sencor SVC 6000BK zaujme na první pohled dokonalým designem díky kombinaci černé a červené barvy. Dokonce i v případě hlučnosti není žádným křiklounem, má totiž relativně tichý elektromotor, který nepřesahuje 81 dB. Příkon je slušných 1 600 W, kapacita sáčku 3 litry a akční rádius 10 metrů díky délce přívodního kabelu 7 m.

Pokud jde o přehled tříd, tak energetická účinnost je E, účinnost vysávání pro koberce je D, účinnost vysávání tvrdých podlah je A, zatímco třída emisí prachu z vysavače je A. Vzhledem k nízké hmotnosti, která je pouhých 3,6 kilogramů, se Sencor SVC 6000BK snadno přenáší a není během práce velkou zátěží. Hravě ho tak zvládnou obsluhovat i starší lidé.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Vysavač Sencor SVC 6000BK  usnadňuje úklid podlahy, přičemž jeho pokrytí činí až 314 m2. Nechybí kvalitní HEPA filtr E12 či vyjímatelný a omyvatelný vstupní mikrofiltr, které zaručují možnost použití vysavače i alergikům. Proti přehřátí motoru slouží tepelná pojistka. Potěší automatické navíjení kabelu o délce 7 metrů.

Pohodlí během úklidu podlahy zajišťují dvě měkká kolečka, která jsou absolutně tichá a navíc chrání podlahu proti poškrábání. Ve výbavě najdete také XXL kovovou teleskopickou trubici. V případě, že dojde k naplnění sáčku na prach, budete upozorněni automatickým indikátorem naplnění. Hadici je možné odložit do vodorovné i svislé parkovací polohy a to nejen při uskladnění vysavače, ale také během jeho používání.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Zařazení:vysavač pro suché sání
Hmotnost:3,6 kg
Hlučnost:81 dB
Délka přívodového kabelu:7 m
Příkon:1600 W
Filtr:HEPA E12
Objem sáčku/nádoby na prach:3 l
Akční rádius:10 m
Energetická třída:E

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Recenze Sencor SVC 6000BK

zpět k obsahu ↑

Návod Sencor SVC 6000BK ke stažení

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Vysavač Sencor SVC 6000BK má silný sací výkon, přijatelnou pořizovací cenu. Zvládne vysát nejen prach a různé nečistoty, ale také zvířecí srst. Není příliš těžký, takže ho zvládnou i slabší jedinci, kteří nedisponují tak velkou silou, zejména pak starší lidé. Sáček se vyměňuje snadno, omyvatelný filtr je velké plus. Vysavač Sencor SVC 6000BK si rozhodně zaslouží pozornost. Neváhejte porovnat i s jiným typem vysavače, jako je například Rowenta RO6477EA.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
Napsat hodnocení

Více o tomto vysavači Sencor najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

      Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


    Komentáře / diskuse / hodnocení

    Celkové hodnocení

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz