Cena / kvalita

Sencor SVC 8621TI

Vysávání nikdy nikoho moc nebavilo tedy samozřejmě až na několik výjimek, protože existují lidé, kteří si úklid upřímně užívají. Pro většinu je to však nutná povinnost, která je značně zatěžuje ať fyzicky tak časově.

A právě čas je dnes velmi cenou komoditou, díky kvalitním pomocníkům pro úklid můžete dost času ušetřit. Jelikož má vysavač Sencor SVC 8621TI výtečné uživatelské hodnocení a velmi příznivou pořizovací cenu, rozhodli jsme se pro vás tento model vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

I model Sencor SVC 8621TI má opravdu působivý moderní design s čistou linií a tmavě šedá mu skutečně sluší. Vysavač má na přední straně transparentní části a je kombinován s černými detaily, které vysavači dodávají nadčasový vzhled. I odnímatelná část vysavače, tedy ruční vysavač je krásně propracovaný.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Tento akumulátorový model je vybaven Li-on baterií, která vysavači zajišťuje na jedno nabití až 50 minut provozu. Přičemž se vysavač do plného nabití nabíjí 6 hodin. Díky svému bez kabelovému provedení má velký rozsah pohybu a vy už nemusíte dávat pozor na to, aby se kabel nikde nezasekl nebo abyste něco neshodili.

Tento tyčový vysavač 2v1 se systémem cyklónové filtrace HEPA filtrem, což jistě ocení alergici, je navíc i velmi lehký, protože váží pouze 2,4 kg.

Zabudovaný rotační kartáč dosahuje vynikajících výsledků na jakémkoli typu podlah a usnadňuje vysávání nečistot na kobercích. Samozřejmostí je funkce samostatného stání pro dočasné odstavení i pohodlné uložení. Nabízí dvě rychlosti provozu, vysoký výkon a nízký výkon pro prodloužení doby vysávání.

Kromě toho, disponuje vysavač LED osvětlením v přední části, takže uklidit i tmavá místa třeba pod postelí bude velmi jednoduché.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Vysavač jsme vyzkoušeli v interiéru, kde máme plovoucí podlahu i dekorační kobereček, a navíc se zde pravidelně pohybuje pes, takže se jistě najde i dost chlupů, které je potřeba vysát.

Nabili jsme vysavač do plného stavu a pustili jsme se do úklidu a musíme uznat, že jsme od vysavače této značky takové skvělé užitné vlastnosti neočekávali. Vysavač si brilantně poradil i s chlupy a díky odnímatelnému ručnímu vysavači jsme zvládli pohodlně uklidit i pohovku.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Vysávání:vysavač pro suché sání
Hmotnost:2,4 kg
Hlučnost:78 dB
Příkon:110 W
Baterie:Li-Ion 2000 mAh
Objem sáčku/nádoby na prach:0,5 l
Provedení:bezsáčkové
Filtr:HEPA
Napájení:akumulátorové

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Sencor SVC 8621TI

Sencor SVC 8261TI

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Sencor SVC 8621TI můžeme na základě našeho testu a jeho velmi nízké pořizovací ceně doporučit do všech domácností s podlahovou plochou do 60 m2, na které kapacita baterie plně dostačuje. Vysavač spojuje skvělé funkce, dokonalý design a opravdu velmi příznivou cenu.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
KLADY
 • led osvětlení
 • výdrž baterie
 • pěkný design
 • poměr cena/výkon
 • snadná manipulace
Napsat hodnocení

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Onlineshop.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz