Cena / kvalita

Sencor SVC 8621TI

Vysávání nikdy nikoho moc nebavilo tedy samozřejmě až na několik výjimek, protože existují lidé, kteří si úklid upřímně užívají. Pro většinu je to však nutná povinnost, která je značně zatěžuje ať fyzicky tak časově.

A právě čas je dnes velmi cenou komoditou, díky kvalitním pomocníkům pro úklid můžete dost času ušetřit. Jelikož má vysavač Sencor SVC 8621TI výtečné uživatelské hodnocení a velmi příznivou pořizovací cenu, rozhodli jsme se pro vás tento model vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

I model Sencor SVC 8621TI má opravdu působivý moderní design s čistou linií a tmavě šedá mu skutečně sluší. Vysavač má na přední straně transparentní části a je kombinován s černými detaily, které vysavači dodávají nadčasový vzhled. I odnímatelná část vysavače, tedy ruční vysavač je krásně propracovaný.

Funkce

Tento akumulátorový model je vybaven Li-on baterií, která vysavači zajišťuje na jedno nabití až 50 minut provozu. Přičemž se vysavač do plného nabití nabíjí 6 hodin. Díky svému bez kabelovému provedení má velký rozsah pohybu a vy už nemusíte dávat pozor na to, aby se kabel nikde nezasekl nebo abyste něco neshodili.

Tento tyčový vysavač 2v1 se systémem cyklónové filtrace HEPA filtrem, což jistě ocení alergici, je navíc i velmi lehký, protože váží pouze 2,4 kg.

Zabudovaný rotační kartáč dosahuje vynikajících výsledků na jakémkoli typu podlah a usnadňuje vysávání nečistot na kobercích. Samozřejmostí je funkce samostatného stání pro dočasné odstavení i pohodlné uložení. Nabízí dvě rychlosti provozu, vysoký výkon a nízký výkon pro prodloužení doby vysávání.

Kromě toho, disponuje vysavač LED osvětlením v přední části, takže uklidit i tmavá místa třeba pod postelí bude velmi jednoduché.

Náš test

Vysavač jsme vyzkoušeli v interiéru, kde máme plovoucí podlahu i dekorační kobereček, a navíc se zde pravidelně pohybuje pes, takže se jistě najde i dost chlupů, které je potřeba vysát.

Nabili jsme vysavač do plného stavu a pustili jsme se do úklidu a musíme uznat, že jsme od vysavače této značky takové skvělé užitné vlastnosti neočekávali. Vysavač si brilantně poradil i s chlupy a díky odnímatelnému ručnímu vysavači jsme zvládli pohodlně uklidit i pohovku.

Parametry

Výrobce: Sencor
Vysávání: vysavač pro suché sání
Hmotnost: 2,4 kg
Hlučnost: 78 dB
Příkon: 110 W
Baterie: Li-Ion
Kapacita baterie: 2000 mAh
Provedení: bezsáčkové
Filtr: HEPA
Napájení: akumulátorové
Objem sáčku/nádoby na prach: 0,5 l
Doba nabíjení: 6 hod.
2v1: ano
Antibakteriální: ne
Vysávání popela: ne
LED osvětlení: ano
Regulace sání: ano
Hubice na tvrdé podlahy: ano
Kartáč na čalounění: ano

Fotografie

Sencor SVC 8261TI

Sencor SVC 8261TI

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Tyčový vysavač Sencor

Sencor SVC 8621TI můžeme na základě našeho testu a jeho velmi nízké pořizovací ceně doporučit do všech domácností s podlahovou plochou do 60 m2, na které kapacita baterie plně dostačuje. Vysavač spojuje skvělé funkce, dokonalý design a opravdu velmi příznivou cenu.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
  • led osvětlení
  • výdrž baterie
  • pěkný design
  • poměr cena/výkon
  • snadná manipulace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Onlineshop.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Dlouho jsem hledala nějaký výkonný a nepříliš těžký tyčový vysavač, který by opravdu vysával, a přitom vypadal co nejlépe, aby se mi hodil k interiéru. Tyto požadavky skvěle splňuje vysavač Sencor SVC 8621TI, který jsem zakoupila teprve nedávno. Přesto jsem jej již mnohokrát vyzkoušela a jsem s jeho prací velmi spokojená, takže určitě mohu tento spotřebič doporučit i ostatním, zakoupením rozhodně neprohloupíte.

  2. Já sem s tímto vysavačem spokojená. Je lehký, moc dobře se s ním manipuluje a skvěle saje.

  3. Partnerka chtěla nějaký vysavač, který pro ni nebude těžký a hlavně si ho bude moci nosit i do patra. Pořídil jsem jí tenhle od Sencoru a ne nadšená.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo