Vysavače Sencor

Pokud jde o vysavače Sencor, dokážou hravě konkurovat i značkám zvučnějších jmen. Mohou se totiž pochlubit skvělým výkonem, kvalitním vysáváním i potřebným stupněm filtrace.

Pod značkou Sencor narazíte na trhu na sáčkové vysavače, bezsáčkové vysavače, dále kombinované a víceúčelové vysavače, robotické vysavače, tyčové vysavače a ruční akumulátorové vysavače. Samozřejmostí je i všemožné příslušenství (klasické papírové či textilní sáčky do vysavače, HEPA filtr, univerzální turbohubice, různé sady filtrů atd.).

Všechny vysavače Sencor

Každý jednotlivý vysavač má své specifické vlastnosti a podle nich pak vybíráme ten model, který nám nejvíce vyhovuje. Vysavače Sencor tak mohou mít teleskopickou trubici, pětistupňový systém filtrace, omyvatelný výstupní mikrofiltr, elektronickou regulaci sacího výkonu, indikátor naplnění sáčku na prach, dále systém cyklonové filtrace HEPA, ECO motor a mnoho dalších zajímavých vychytávek a funkcí.

O značce Sencor

Společnost Sencor byla založena roku 1969 v Japonsku. Název je vlastně spojením japonského slova tisíc srdcí (SEN) a latinského srdce (COR). Již od začátku se tak kromě tradiční pracovitosti, vysoké kázni a puntičkářství, přidávalo odvážné srdce, touha a přesně stanovená vize.

Od počátku byla samozřejmostí kvalita každého jednotlivého výrobku, ale také šíře sortimentu, charakteristický a zcela originální design, pestrá škála barev, dokonalé a často až unikátní vlastnosti i dostupnost. V 70. a 80. letech značka exportovala po celé Asie a následně i do Evropy. Krok za krokem rozšiřovala své trhy tak, že se dostala na všech 5 kontinentů.

Největším hitem se tehdy staly kazetové magnetofony a autorádia, a to zejména ve Velké Británii, kde byly hitem ze všeho nejdřív, následně pak po nich šílela celá Evropa. Triumfem značky Sencor byl tehdy vícestopý stereo magnetofon, který byl první svého druhu a na trh se dostal v roce 1972. Po celou dobu se navíc Sencor řídil heslem – Proč by člověk nemohl mít své elektronické pomocníky rád, kterého se v podstatě drží i v současnosti.

Pokud jde o 90. léta, ta byla pro Sencor důležitá v tom, že se společnost stala evropskou firmou a z Evropy je i řízena. Produkty i nadále vyrábí v Asii, ale už také v evropských zemích. Dnes dodává výrobky do více než 25 zemí z celého světa a bez problémů drží krok se současnými trendy i s inovativními technologiemi.

Portfolio výrobků zahrnuje několik sortimentních skupin, jako je spotřební elektronika, kancelářská technika, domácnost, mobily a tablety, zdraví a krása, atd., navíc svůj sortiment neustále rozšiřuje. Sencor je znám zejména pestrostí barev, snadno tak pořídíte růžový, zelený, fialový nebo třeba modrý kuchyňský robot, ruční mixér a podobně.

Vysavače Sencor můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Tipa.eu, Provysavace.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo