Sencor SVC 8618GD

Pokud si chcete při úklidu podlahových ploch užívat naprostou volnost pohybu, aniž za sebou budete tahat dlouhé šňůry a k tomu i prodlužovací kabely, pak si pořiďte praktického pomocníka v podobě bezdrátového vysavače Sencor SVC 8618GD, který je v tzv. 2v1 provedení. To v praxi znamená, že normálně vysajete místnost, a ještě můžete vyjmout ruční jednotku, se kterou zbavíte svou pohovku, lavici, křeslo nebo i stůl drobků, chlupů a jiných nečistot.

KLADY
 • Nízká hmotnost
 • Jednoduchá obsluha
 • Špičkový výkon
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Přijatelná pořizovací cena
 • Kvalitní provedení
 • Dostačující délka kabelu
 • Otočná hlavice
 • Žádné tahání šňůry
 • Osvětlení během vysáván
ZÁPORY
 • Nutnost měnit filtr

Kromě toho, že máte dvouletou záruku na baterii, vydrží vysavač pracovat na jedno nabití až 45 minut. Neváhejte svou domácnost obohatit o lehký, maximálně výkonný, a přitom tichý spotřebič, který zaujme na první pohled. Díky otočné hlavici s ním dokonce zajedete i pod nízký nábytek, případně postel.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Pro začátek stojí za to zmínit dokonale tvarované tělo vysavače ve zlatém provedení, díky kterému je velmi elegantní a dodává interiéru nádech luxusu. Součástí je snadno vyjímatelný ruční vysavač, se kterým můžete vysávat i hůře dostupná místa.

Potěší také LED osvětlení, s jehož pomocí můžete bez problémů pracovat i v okolí nábytku či pod ním, aniž by vám uniklo jediné smítko nebo drobeček. Obsluha bezdrátového tyčového vysavače Sencor SVC 8618GD je maximálně jednoduchá, a to zejména zásluhou ergonomického tvaru rukojeti.

Na těle vysavače si můžete nastavit hned dva režimy provozu. Tím prvním je vysoký výkon a druhým pak prodloužená doba vysávání. Nechybí samozřejmě průhledná nádobka na zachytávání prachu a nečistot s objemem 500 ml, díky níž není nutné kupovat sáčky.

Výhodou je i to, že jde nádobka snadno vyjmout a vysypat do odpadkového koše, odpadá tak kontakt s prachem. K dispozici je cyklónová filtrace HEPA a šikovný LED ukazatel stavu nabití vysavače. Hmotnost vysavače je jen 2 300 g, takže je to takový malý drobeček, kterého si můžete vzít kamkoliv s sebou.

Funkce

Když se řekne funkce, hned si každý domyslí ty nejmodernější vychytávky, kdy pomalu přístroj pracuje sám. Zde jev základních funkcí zahrnuto i to, že máte tyčový vysavač, který se hravě přemění na ruční vysavač.

Speciálně vyvinutý systém Cyclone zajistí, že budou nečistoty i s prachem odděleny od vzduchu a nebude tak docházek k úniku alergenů do ovzduší v průběhu vysávání. To samé platí i ve chvíli, kdy nádobku vyjmete z těla vysavače a budete jí vysypávat do koše.

Velkým nadšením je u Sencor SVC 8618GD duální výkon, což umožňuje jak klasický běžný úklid, tak i rychlé uklízení. Rovněž rotační kartáč má praktickou a velmi speciálně vytvořenou konstrukci, která zajistí, že budou podlahy zbaveny nejen prachu, drobků a různých částic, ale i vlasů, chlupů a nitek. Příkon je 100 W a hlučnost 78 dB.

Příslušenství

V základním vybavení najdete již zmiňovaný HEPA filtr umístěný uvnitř sběrné nádoby, kartáčovou hubici, nabíjecí stanici, podlahovou hubici a štěrbinovou hubici. Mezi příslušenství patří i různé vůně do vysavače, které pořídíte v podstatě v jakémkoliv obchodě s tímto sortimentem, jako je elektro či domácí potřeby. Sehnat se dají i v drogerii.

Parametry

Výrobce: Sencor
Typ vysavače: tyčový vysavač
Provedení: bezsáčkové
Hlučnost: 78 dB
Příkon: 100 W
Vysávání: suché
Objem sáčku/nádoby na prach: 0,5 l
Filtr: HEPA
Hmotnost: 2,3 kg
Napájení: akumulátorové
Baterie: Li-Ion
Kapacita baterie: 2000 mAh
Doba nabíjení: 6 hod.
Doba provozu: 45 min.
Antibakteriální: ne
Regulace sání: ano
vysavač 2v1: ano
Dálkové ovládání na rukojeti: ano
Kartáč na čalounění: ano
Turbokartáč: ano
Hubice na tvrdé podlahy: ano
Prachový kartáč: ano

Fotografie

Sencor SVC 8618GD

Sencor SVC 8618GD

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Vysavač 2v1

Tak tento bezšňůrový brouček rozhodně zaslouží pozornost. Je to praktický pomocník, kterého si klidně můžete nosit po celém bytě a překážkou není ani patrový rodinný dům. Neřešíte kabely, prodlužovačky, ani zbytečně těžký vysavač. Co se týká ceny, tak ta je velmi přívětivá, ostatně pohybuje se zhruba v rozmezí od 2 200 do 3 500 korun, což je hodně slušné na spotřebič tohoto typu. Za nás dáváme jednoznačně oba palce nahoru a doufáme, že se vám bude tyčový vysavač Sencor SVC 8618GD zamlouvat stejně jako nám.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
 • design
 • HEPA filtr
 • snadné ovládání
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Datart.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Je to super vysavač, nikdy jsem sice nefandila tyčovým pomocníkům, ale tenhle mě příjemně překvapil. Mohu Sencor SVC 8618GD s klidným svědomím doporučit, pracuje se s ním moc dobře, není těžký, právě naopak. Manipulace je snadná a ovládání absolutně jednoduché.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo