Womanizery

Womanizery patří do světa erotických hraček. Tyto přístroje jsou určeny ženám a dle mnohých patří vůbec k tomu nejlepšímu, co si můžete pořídit. Womanizer přivede svou majitelku velmi rychle k orgasmu. Jen velmi málo žen dosahuje orgasmu při každém pohlavním styku a právě tyto tlakové vibrátory patří dle uživatelek k tomu nejspolehlivějšímu a orgasmy, které s jejich pomocí dosáhnou, patří k tomu nejsilnějšímu sexuálnímu požitku vůbec.

Womanizery patří do skupiny tlakových vibrátorů, na rozdíl od klasických vibrátorů jsou až o 75% účinnější. Jedinečnost tohoto výrobky je bezdotykové stimulaci, otvor umístěný na womanizeru jemně nasaje klitoris a poté již můžete zažít unikátní prožitek. Právě velká spokojenost s těmito výrobky nutí výrobce vyrábět stále nové modely. Z tohoto důvodu není úplně jednoduché, orientovat se na trhu s womanizery.

Porovnat ceny womanizerů

Typy

Stejně jako klasické vibrátory, můžeme i womanizery rozdělit podle vzhledu a funkcí do několika skupin.

Rabbit

Jedná se o model, který svým vzhledem velmi vyčnívá, a poznáte ho na první pohled. Womanizer se skládá ze dvou částí, a to delší vaginální, která se zavádí do pochvy a kratší klitorální, která se postará o stimulaci klitorisu. Obě části vibrují a vy tak můžete zažít oba typy orgasmů. U těchto womanizerů si ohlídejte, zda je možné ovládat každou část zvlášť.

Tvarovaný

V největším počtu jsou k dostání womanizery, který mohou svým tvarem připomínat inhalátor, tedy zdravotní pomůcku určenou astmatikům. Tyto womanizery jsou určeny pouze k dráždění klitorisu.

Duální

Duální jsou pravděpodobně nejoblíbenější, tvarem připomínají písmeno C. Jsou určeny pro dvojí stimulaci. I zde je delší část vaginální a kratší klitorální. Jednotlivé typy se pak liší počtem programů, které jsou specifické pro obě části.

Cestovní

Malé womanizery můžete nosit v kabelce a používat na cestách. Oproti větším tlakovým vibrátorům mají menší počet funkcí a určeny jsou opět pouze ke stimulaci klitorisu.

Párové

Tyto wonanizery mají opět vaginální a klitorální část. Vaginální část je však oproti jiným typům výrazně užší, aby bylo možné zasunout i partnerův penis. Obě části vibrují a stimulují tak oba partnery. Párové womanizery jsou zastoupeny v minimálním počtu a ohlasy v tomto případě nejsou až tak pozitivní a to zejména v případě mužů, protože vibrace jsou spíše slabší.

zpět k obsahu ↑

Vodotěsnost

Některé womanizery je možné používat také ve sprše. K dostání jsou vodotěsné i voděodolné přístroje, ale ne všechny se mohou dostat do kontaktu s vodou. Před použitím si tedy pozorně nastudujte přiložený návod. Ti, kdo si chtějí zpříjemnit pobyt ve prše, by tomuto řekněme detailu, měli věnovat pozornost ještě před nákupem.

 • Vodotěsný – womanizer je možné používat ve vaně, lze je ponořit do hloubky 1 metr.
 • Voděodolný – womanizer je možné použít pouze ve sprše, avšak nelze ho ponořit do vody.
zpět k obsahu ↑

Bluetooth

Při výběru tlakového vibrátoru je možné narazit i na takové, které je možné spárovat s mobilním telefonem pomocí bluetooth. V tomto případě, budete potřebovat také speciální aplikaci, kterou je možné womanizer ovládat.

To, zda tuto jindy oblíbenou možnost zrovna u tohoto výrobku oceníte, záleží na povaze každého. Mnoho žen upřednostňují používání sexuální hračky spíše v soukromí. Právě tyto ženy by za funkci bluetooth rozhodně neměly připlácet, protože je zcela nemožné používat jednou rukou womanizer a druhou ho ovládat pomocí mobilního telefonu.

Pokud však nemáte zábrany a chcete si užít společně se svým partnerem, může být naopak ovládání pomocí mobilní aplikace zábavné i příjemné.

zpět k obsahu ↑

Ovládání

Wominiezery se ovládají pomocí 1 – 2 tlačítek, ovládání je velmi jednoduché. Většina womanizerů je nabíjecích. Nabíjecí kabel však nemusí být vždy součástí balení, v některých případech ho budete muset dokoupit samostatně. Nabíjení je často řešeno pomocí přikládacího nabíjecího kabelu, který funguje díky malým magnetům.

zpět k obsahu ↑

Materiál

Nejčastěji se na výrobu používá plast nebo lékařský silikon. Oba materiály jsou zdravotně nezávadné a neměly by vám způsobit ani žádnou alergii. Luxusní přístroje mohou mít zlatý nebo stříbrný design. I zde je však výrobním materiál lékařský silikon.

zpět k obsahu ↑

Značka

Tlakové vibrátory jsou na trhu zastoupeny poměrně malým počtem výrobků. Nejoblíbenější jsou womanizery značek Womanizer, Satisfyer a Lelo. Obě značky nabízí vysoce kvalitní o věřené výrobky, které jsou vyrobeny ze zdravotních materiálů a testovány mnoha spokojenými uživatelkami.

zpět k obsahu ↑

Cena

Cena womanizeru je o něco vyšší než cena běžných vibrátorů. Ty nejlevnější je možné koupit za více než 600 Kč. I tyto levné modely jsou 100% spolehlivé, v zastoupení jsou přední výrobci a užít si můžete hned několik různých programů.

Zlatou střední cestu tvoří womanizery s cenou 1 000 – 1 500 Kč. Koupit můžete i vibrátory s vaginální částí. Cena luxusních výrobků šplhá ke 3 000 Kč a narazit můžete i na dražší typy, které jsou specifické především svým vzhledem.

Porovnat ceny womanizerů

zpět k obsahu ↑

Údržba

Údržba všech těchto pomůcek je obdobná. K čištění je možné použít pouze vodu nebo speciální přípravky, které jsou určeny k desinfekci. Přesný postup údržby je vždy popsán v manuálu každého výrobku. Aby byla životnost přístroje co možná nejdelší, měli byste doporučený postup údržby dodržovat.

Údržba by se měla být provedena ideálně po každém použití. Po omytí je vhodné nechat womanizer volně oschnout a poté ho uschovat do vhodného obalu, aby se na něj neprášilo. Některé modely jsou přímo k dostání s praktickou diskrétní taštičkou, tu je možné koupit i samostatně.

zpět k obsahu ↑

Otázky a odpovědi

Pro koho jsou womanizery určeny?

Tyto tlakové vibrátory potěší jednotlivce, ale okořenit s nimi můžete i váš partnerský život. Ve větším jsou zastoupeny wonanizery, které mohou používat pouze ženy, ale na trhu se začínají objevovat i první párové tlakové vibrátory.

Co je tlaková masáž klitorisu?

Mnoho žen je přesvědčeno o tom, že klitoris je pouze malá trčící část, kterou je možné stimulovat. Větší část klitorisu je však ukryta uvnitř těla. Pomocí autoerotiky nebo klasických sexuálních pomůcek však tato část stimulována není. Právě pomocí tlakových womanizerů je možné tuto skrytou část také rozvibrovat.

Je lepší vibrátor nebo womanizer?

Na začátku vede womanizer, ale odborníci doporučují používat obě pomůcky a pravidelně je střídat. Při stimulaci pouze jedním způsobem si totiž tělo zvykne a doba, kdy bude orgasmu dosaženo, se pravděpodobně prodlouží.

zpět k obsahu ↑

Závěr

Ačkoliv jsou womanizery na trhu novinkou, jejich obliba díky 100% úspěšnosti stále roste. Statistiky uvádějí, že tuto hračku by rádo vlastnilo až 98% žen. Tyto výrobky jsou vhodné všem ženám, nastavit si můžete až několik stupňů intenzity. Při použití nedochází ke znecitlivění klitorisu a tlakový vibrátor můžete používat opakovaně.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

2 komentářů
 1. Reagovat
  Aneta 20.3.2022 v 22:14

  Krásný článek a pomohl mi s výběrem, takže děkuji.

  • Reagovat marie 96x96 - Womanizery
   Maruška 19.5.2022 v 10:54

   Děkujeme. Jsme rádi že článek pomohl.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz