Vibrátory na dálkové ovládání

Chcete si zpestřit váš sexuální život a klasické vibrátory už jste zkusili? Možná by vás mohly zaujmout vibrátory na dálkové ovládání, se kterými si užijete jak sami, tak také s partnerem! Ovládat můžete pomocí dálkového ovládání vibrátory různých druhů. Jaké typy existují a podle čeho vybrat ten ideální pro vás si povíme v dnešním článku.

Porovnat ceny vibrátorů

Typy

Podle toho, jak vibrátor vypadá a jaké má vlastnosti, se dělí na několik typů. Stimulovat tak můžete jednotlivá místa, jako je například klitoris, vagína či anální otvor.

Chytré vajíčko

Tato hračka je ve tvaru vejce, které je vyrobeno z hladkého a hypoalergenního materiálu, jako je silikon, a je napájeno baterií. Chytré vajíčko je „chytré“ v tom smyslu, že je vybaveno bezdrátovým ovladačem, který umožňuje ovládání vibrací a jeho různých režimů intenzity zpomalování a zrychlování, a to jak samotným uživatelem, tak partnerem.

Tento druh vibrátoru je často navržen tak, aby se ukryl do kalhotek a byl diskrétní, což umožňuje uživatelům pohodlné nošení dokonce i na veřejnosti. Chytré vajíčko tak může přinést ženám individuální i společné sexuální potěšení.

Párové vibrátory na dálkové ovládání

Párové vibrátory na dálkové ovládání jsou sexuální hračky navržené pro společnou stimulaci páru. Jedná se obvykle o dva vibrátory, které jsou propojeny bezdrátovou technologií, přičemž jeden z vibrátorů slouží pro stimulaci ženy a druhý pro stimulaci muže.

Hlavní předností těchto vibrátorů je možnost ovládání pomocí dálkového ovladače, který umožňuje střídání vibrací, intenzity a tempa stimulace. Tím je poskytována zábava a vzrušení oběma partnerům, kteří mohou společně experimentovat a objevovat nové druhy stimulace.

Párové vibrátory na dálkové ovládání jsou často vyrobeny z jemného a hypoalergenního materiálu, který je bezpečný pro použití na citlivé části těla. Mají různé tvary a velikosti, aby se dobře přizpůsobily anatomii těla a zajistily maximální pohodlí při nošení.

Tyto hračky mohou být používány při předehře, během milování i při sólové stimulaci. Mají také výhodu, že jsou často voděodolné, což umožňuje užívat je i ve sprše nebo vaně.

Stimulátor klitorisu

Stimulátor klitorisu je zařízení navržené specificky k tomu, aby poskytovalo stimulaci klitorisu. Obvykle se jedná o malý a kompaktní přístroj, který je snadno ovladatelný a může mít různé tvary a velikosti. Mnoho stimulátorů klitorisu funguje na principu vibrací, které jsou určeny k vyvolání rozkošných pocitů a orgasmu, a to i dálkově, tudíž může ovládání v rukou držet také partner.

Mnoho modelů stimulátorů klitorisu nabízí různé rychlosti a vzory vibrací, které si můžete přizpůsobit svým individuálním preferencím. Stimulátor klitorisu je navržen tak, aby byl snadno použitelný a přinášel maximální potěšení.

Venušiny kuličky na dálkové ovládání

Venušiny kuličky na dálkové ovládání jsou sexuální pomůcky určené pro stimulaci intimních partií ženy. Jedná se o malé kuličky, které jsou vloženy do vagíny a mají za úkol vibračním pohybem poskytovat příjemné a stimulující pocity. Ovládají se pomocí dálkového ovladače, který umožňuje měnit rychlost vibrací a intenzitu pohybu.

Díky tomu může být použití Venušiných kuliček ještě více vzrušující a přínosné pro intimní hru s partnerem. Jsou vyrobeny z různých materiálů, například z kvalitního silikonu, který je hypoalergenní a pro tělo neškodný.

Anální vibrátor na dálkové ovládání

Anální vibrátor na dálkové ovládání je sexuální pomůcka, která je navržena tak, aby se používala ke stimulaci a vzrušení anální oblasti. Má také speciální tvar a velikost, která usnadňuje jeho používání a zabraňuje případným nežádoucím úrazům.

Vibrace jsou generovány interním motorem, který má různé stupně intenzity a pulzační vzorce. Dálkové ovládání umožňuje uživateli dálkově ovládat vibrace, čímž vytváří napětí a přináší do hry prvky překvapení a spontánnosti.

Anální vibrátor na dálkové ovládání je určen pro muže i ženy, kteří mají zájem o experimentování. Je důležité dodržovat hygienická pravidla (používat lubrikační gely na vodní bázi, důkladně vyčistit vibrátor před a po použití), abyste si mohli užívat bezpečně a pohodlně.

Velikost

Existuje mnoho různých velikostí vibrátorů, aby vyhovovaly individuálním preferencím a potřebám uživatelů.

 • Mini vibrátory – Jsou to malé vibrátory, obvykle o délce 7 – 10 cm. Jsou ideální pro začátečníky nebo ty, kteří preferují menší velikost.
 • Standardní vibrátory – Tyto vibrátory jsou obvykle delší než mini vibrátory a dosahují délky 10 – 20 cm. Jsou populární volbou pro většinu uživatelů a jejich velikost umožňuje dosažení hlubší stimulace.
 • Velké vibrátory – Pro ty, kteří preferují intenzivnější a naplňující pocit, jsou k dispozici velké vibrátory. Tyto vibrátory jsou obvykle delší než 20 cm a širší než standardní velikosti.
 • XXL vibrátory – Tyto vibrátory jsou určeny pro ty, kteří preferují nadstandardní velikosti. Mají často délku přesahující 30 cm a jsou navrženy tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější uživatele.

Důležité je si uvědomit, že konkrétní velikost vibrátoru je subjektivní a co jednomu vyhovuje, nemusí vyhovovat druhému. Je důležité experimentovat a najít takovou velikost, která vyhovuje individuálním potřebám a preferencím každého jednotlivce. Doporučuje se například změřit hloubku vagíny, abyste věděli, jaká velikost by vám zhruba mohla vyhovovat.

Tvar

Existuje mnoho dalších tvarů a velikostí vibrátorů, protože každý člověk může mít své vlastní preference. Je důležité vyzkoušet různé typy a tvary vibrátorů, abyste našli ten, který vám nejlépe vyhovuje. Jednotlivé tvary jsou uzpůsobeny tak, aby lépe stimulovaly danou část či více částí najednou.

 • Klitorální vibrátor – Tento typ je navržen specificky pro stimulaci klitorisu a může mít různé tvary, například s otvorem, ze kterého vycházejí pulzační vlny, nebo se zobáčkem disponujícím vibracemi.
 • Klasický vibrátor – Tyto vibrátory jsou určeny pro vložení do vagíny a mají obvykle tvar hladkého válcovitého nebo kuželovitého tvaru pro snadné vkládání a stimulaci vnitřních bodů.
 • G-bod vibrátor – Tento typ je speciálně navržen pro stimulaci G-bodu (naleznete ho na přední straně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou), což je bod uvnitř vagíny, který může poskytnout intenzivní orgasmus. Má zakřivený nebo vyboulený tvar pro dosažení správné stimulace.
 • Masážní hlavice – Poskytuje silné vibrace na klitoris, vzhledem připomíná mikrofon.
 • Králíček: Jedná se o kombinaci vibrátoru na bod G a klitorisu. Orgasmu tak dosáhnete mnohem rychleji pomocí stimulace obou bodů zároveň.
 • Mini vibrátor – Jsou obvykle menší a mají jednoduché tvary, ideální pro cestování či diskrétní používání.

Materiál

Je důležité si uvědomit, že jakýkoliv materiál používaný při výrobě vibrátorů by měl být výslovně označen jako bezpečný pro vnitřní použití. Může se jednat i o voděodolné materiály, abyste si vibrátory mohli užívat také ve vaně či sprše.

Silikon

Silikon je velmi oblíbený materiál pro výrobu vibrátorů díky své vysoce kvalitní textuře, hypoalergenním vlastnostem a jednoduchému čištění. Silikon je také měkký na dotek, což může být při používání vibrátoru příjemné.

ABS plast

ABS plast je další často používaný materiál pro výrobu vibrátorů. Je tvrdý, odolný a snadno tvarovatelný.

Sklo

Skleněné vibrátory jsou elegantní a snadno se čistí. Sklo je hypoalergenní a lze ho také zahřát nebo zchladit, což poskytuje další zajímavé zážitky.

Lékařský silikon

Zdravotně nezávadný a vysoce kvalitní materiál, který je často používán pro výrobu luxusních vibrátorů. Má podobné vlastnosti jako silikon, ale může být ještě hebčí a odolnější.

TPE/TPR

Termoplastický elastomer (TPE) nebo termoplastická guma (TPR) jsou pružné materiály používané pro výrobu vibrátorů. Jsou relativně levnější než silikon nebo sklo, ale nejsou tak odolné a mohou se snadněji opotřebovat.

Napájení

Vibrátory lze nabíjet zejména pomocí baterií či kabelem na USB. Každá z variant má své výhody a záleží na tom, v jakých podmínkách se nacházíte – nechcete-li například, aby o vaší hračce někdo věděl, jsou výhodnější baterie, ale je třeba počítat s tím, že je budete muset obměňovat.

Pokud by vám baterie nevyhovovaly, můžete vibrátor jednoduše nabíjet, stejně jako telefon. Jen je třeba vždy zkontrolovat, že je dostatečně nabitý, aby se vám v průběhu používání nevybil.

Baterie

Některé vibrátory jsou napájeny bateriemi, které je třeba jednou za čas vyměnit či dobít (v případě, že máte baterie, které se dají nabíjet). Obecně baterie vydrží déle, i když samozřejmě záleží na četnosti použití. Hlavní výhodou je, že nemusíte čekat, než se vibrátor nabije a nikdo se nemusí dozvědět, že ho máte.

USB kabel

Nabíjecí vibrátory jsou uživatelsky přívětivé, protože nemusíte kupovat neustále nové baterie a můžete je nabíjet přímo pomocí elektrické zásuvky. Před použitím je třeba vždy zkontrolovat, zda je vibrátor nabitý, jelikož nevydrží tak dlouho jako baterie, a mohl by se vám uprostřed hrátek vybít, což určitě nechcete.

Jaký vybrat lubrikační gel?

Existují dva hlavní typy lubrikačních gelů – na vodní a na silikonové bázi. Lubrikační gely na vodní bázi jsou nejčastější a vhodné pro všechny typy sexuálních aktivit. Jsou šetrné k pokožce a obvykle také kompatibilní s veškerými materiály, ze kterých jsou vibrátory vyrobeny. Vodní lubrikační gely jsou snadno omyvatelné a nezanechávají fleky. Mohou se však rychle vsakovat do pokožky a vyžadují častější aplikaci.

Lubrikanty na silikonové bázi jsou o něco kluzčí a vydrží déle než vodní lubrikační gely. Nejsou však kompatibilní s některými materiály, jako je například silikon. Pokud je váš vibrátor vyrobený ze silikonu, měli byste používat pouze vodní lubrikační gel.

Funkce

Vibrátory na dálkové ovládání jsou erotické hračky, které slouží k posílení sexuálního potěšení uživatele a jeho partnera. Tyto vibrátory mají vestavěný motor, který poskytuje vibrace, a jsou navrženy tak, aby se daly ovládat na dálku prostřednictvím bezdrátového ovladače. Ovladač umožňuje uživateli regulovat intenzitu vibrací nebo měnit rychlosti pulzace.

Tento typ vibrátorů je oblíben zejména mezi páry, protože poskytuje možnost experimentování a vzrušení během milování zcela novým způsobem. Partner, který ovládá vibrátor pomocí dálkového ovladače, může stimulovat svůj protějšek během předehry nebo dokonce v průběhu sexuálního aktu, což přináší zvýšení vzrušení a intenzity pro oba partnery.

Co se týče dálkového ovládání, vibrátor lze mít pod kontrolou buďto pomocí ovladače nebo aplikace v telefonu. Zatímco ovladač dosáhne vzdálenosti zhruba 10 metrů, pomocí aplikace lze ovládat vibrátor odkudkoliv na světě, kde máte přístup k internetu. Aplikace nabízí také více možností, jako je například vibrování podle oblíbených písniček v playlistu, ovládání hlasem či prstem.

Značka

Mezi oblíbené značky dálkových vibrátorů patří Satisfyer, You2Toys, ToyJoy nebo Pretty Love. Zaměřují se na různé druhy i designy, aby vyhověly každému zákazníkovi.

Cena

Podle druhu a velikosti pořídíte vibrátory na dálkové ovládání za různé ceny. Nejlevněji vás vyjdou základní tvary bez vylepšených funkcí do 1 000 Kč – najdete zde králíčky, vibrátory do kalhotek i stimulátory klitorisu.

Od 1 000 Kč do 3 000 Kč už naleznete novější funkce, jako například Liquid Air (pocit přívalu pulzující vody), 100 % voděodolnost nebo přirážení, které simuluje skutečný sex. Provedení je obecně propracovanější, narazíte zde i na materiály jako je sklo.

Nad 3 000 Kč jsou k dostání vibrátory jen pro ty nejnáročnější uživatele, kteří chtějí více služeb zároveň – zahřívání, vibrace, pulzace, sání. Možnost vyměnit nástavce a dopřát si příjemné pocity na více místech.

Přejít do e-shopu

Údržba

Abychom zajistili, že vibrátor na dálkové ovládání bude fungovat optimálně a bude dlouhodobě spolehlivě sloužit, je důležité pravidelně provádět údržbu, jelikož zde jde hlavně o vaše zdraví.

 • Čištění: Před každým použitím důkladně vibrátor vyčistěte. Použijte teplou vodu nebo speciální čistič pro erotické pomůcky. Důkladně opláchněte a nechte oschnout. Při čištění se vyvarujte použití agresivních chemikálií, alkoholu nebo abrazivních materiálů, které by mohly poškodit povrch vibrátoru. Pokud je váš vibrátor voděodolný, můžete si ho ponořit do vody pro důkladnější čištění. Ale ujistěte se, že je voděodolný podle výrobce a nepotápějte části, které jsou označeny jako „nepotápět“.
 • Kontrola baterií: Před každým použitím zkontrolujte stav baterií. Zdá se to jako samozřejmost, ale můžete tak zabránit nepříjemnému přerušení při používání vibrátoru. Buďto je vyměňte nebo vibrátor nabijte, v případě, že se napájí tímto způsobem.
 • Skladování: Uchovávejte vibrátor na dálkové ovládání na suchém a čistém místě, abyste minimalizovali riziko vnějšího poškození. Pokud vibrátor nepoužíváte, odpojte ho od zdroje napájení.
 • Vhodný lubrikant: Některé vibrátory vyžadují speciální lubrikanty. Vždy si přečtěte návod nebo se poraďte s prodejcem ohledně vhodného lubrikantu pro váš konkrétní model.

Otázky a odpovědi

Jaké jsou hlavní výhody vibrátoru na dálkové ovládání?

Dálkové ovládání umožňuje jednoduché nastavení vibrací bez nutnosti přerušit stimulaci. To umožňuje pohodlnější a hladší používání vibrátoru, ať už se jedná o vlastní použití nebo o použití s partnerem. Partner se navíc vůbec nemusí nacházet ve stejné místnosti, pokud se dá vibrátor ovládat pomocí mobilní aplikace.

Celkově se můžete lépe zaměřit na celý prožitek a nenechat se ničím rušit. Využít můžete také vibrace podle rytmu oblíbené písničky, ovládání hlasem či prstem na obrazovce.

Jaký typ lubrikačního gelu používat?

Záleží na materiálu, ze kterého je vibrátor vyroben. Úplně nejlepší volbou je však lubrikant na vodní bázi, jež se dá kombinovat s jakýmikoliv hračkami. Lubrikační gel na silikonové bázi nelze kombinovat se silikonovými vibrátory, v tomto případě musíte zvolit vodní lubrikant.

Jakým způsobem se dá vibrátor ovládat?

Vibrátory využívají buďto ovladač, který dosáhne vzdálenosti zhruba 10 metrů, nebo mobilní aplikaci, díky které máte možnost ovládání odkudkoliv na světě, kde je k dispozici internet. Můžete tak zapojit do hrátek i partnera, který se nachází na jiném místě.

Závěr

Vibrátory na dálkové ovládání vám do života mohou přinést spoustu nového, a to jak v soukromém, tak partnerském životě. Druhů je spousta, proto máte možnost objevovat téměř do nekonečna. Vyzkoušejte kromě různých umístění také materiály i funkce – možná tak zažijete pocity, o kterých jste doposud neměli ani zdání.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Tuto hračku na dálkové ovládání jsem přítelkyni pořídil k výročí a byla nadšená. Je to fakt skvělá věc na zpestření vztahu, mohu vřele doporučit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo