Anální kolíky

Anální kolíky nejsou tolik probírané jaké jiné sexuální pomůcky, přesto však v současné době patří mezi oblíbené anální hračky, které zpestří sexuální život ženám i mužům. Na rozdíl od vibrátorů jsou však více speciální a ne každý si troufne anální kolík vyzkoušet.

Anální kolíky přináší mnoho pozitivního ženám i mužům. Ženy si po zavedení kolíku mohou vychutnat neuvěřitelný pocit naplnění. U mužů se anální pomůcky postarají o masáž prostaty. Ta přináší mnoho zdravotních benefitů a postará se i o silnější ejakulaci.

Anální kolík má podobu malého hrotu, který se směrem ke konci rozšiřuje. Na trhu jsou anální kolíky zastoupeny ve velkém počtu, koupit si můžete kolík vibrační, se šperkem nebo ocáskem. Při jeho výběru je kromě vzhledu a barvy důležitý výrobní materiál, správný tvar a velikost kolíku.

Porovnat ceny análních kolíků

Nejlepší anální kolíky

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Fun Factory BOOTIE 94 % 429 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Fun Factory B Balls 89 % 769 Kč Zobrazit Ruzovyslon.cz
3. Seven Creations Fanny Hills Butt kolík 87 % 295 Kč Zobrazit Sexshop.cz
4. Orion Butt kolík Anal Finger DOD2 85 % 109 Kč Zobrazit Erosstar.cz
5. Rocks-Off Rude-Boy 77 % 859 Kč Zobrazit E-kondomy.cz

Typy análních pomůcek

Anální kolík není tím jediným, co můžete při stimulaci análního otvoru použít. Kromě nich lze použít i anální dildu, anální kuličky, vibrátory nebo sprchu. Všechny tyto pomůcky můžete v oblasti konečníku bezpečně používat. Anální pomůcky se liší tvarem, bývají menší a liší se i tvarem.

Anální kolík

Je pomůcka, kterou mohou používat muži i ženy, koupit ho můžete v mnoha barevných kombinacích i velikostech. Vybírat můžete i výrobní materiál.

Anální kolík můžete použít jako pomůcku, která vám pomůže s uvolněním před samotným análním sexem, použít ho můžete i přímo při souloži, kdy zajistí dvojitý průnik. Obvyklý je kolík s kónickým tvarem, který můžete používat kdykoliv během dne, při běžné činnosti nebo ho můžete mít zavedený i při procházce atd.

Anální dilda

Tyto anální hračky mají větší rozměr a jsou vhodné spíše pro pokročilejší uživatele. Anální dilda má tvar penisu, jejich podoba je velmi realistická, mnoho pomůcek se zahnutých. Koupit můžete i dvojitou dildu, která dráždí nejen anální, ale i poševní vchod. Anální dilda je jednoduchá, u této hračky nejsou k dispozici vibrace. I zde můžete vybírat z různých, zdravotně nezávadných materiálů.

Anální vibrátor

Oblíbené jsou i anální vibrátory, u kterých můžete zážitek zintenzivnit díky různě intenzivním vibracím. Anální vibrátory jsou dobou volbou i pro muže, kteří mohou s jejich pomocí masírovat prostatu. Vibrátor však mohou bez obav používat i začátečníci. Ženy mohou pomocí vibrátoru dráždit anální i vaginální vchod a vhodné jsou i při dráždění klitorisu.

Dražší vibrátory je možné ovládat pomocí dálkového ovladače. Vibrátory jsou napájeny bateriemi, nebo je můžete opakovaně dobíjet. Pozor však dejte na délku používání. Anální vibrační pomůcky by se neměly používat déle než 30 minut. Při dlouhodobém a častém používání může dojít k podráždění sliznice střev.

Anální kuličky

Hračka je složena z několika korálků různé velikosti, které jsou zavěšena na šňůrce. Povrch kuliček je dokonale hladký a opět můžete vybírat kuličky vyrobené z různých materiálů.

Anální sprcha

Anální sprcha nepatří mezi erotické hračky, chápat ji můžete jako příslušenství, které lze použít před samotným análním stykem. Pokud máte strach, že sexuální hrátky skončí nepříjemným překvapením, můžete použít nejen sprchu popřípadě klystýr. Díky potřebnému pocitu očisty se můžete lépe uvolnit a užít si tyto hrátky naplno.

Tvar

Anální kolíky se liší tvarem, ne každý kolík musí být ideálně hladký. Zejména náročnější mohou používat vroubkované či různě prohnuté nebo tvarované kolíky, které dopomohou k lepší stimulaci.

Začátečníkům se doporučuje použít kolík kónického tvaru, který se snadno zasunuje a dobře drží na svém místě.

Velikost

U velikosti vás bude zajímat nejen délka, ale i tloušťka kolíku. Začátečníkům postačí kolík s délkou menší než 10 cm, šířka těchto kolíků bývá okolo 2cm. Zkušenější mohu koupit kolík dlouhý až 15 cm a jeho šířka pak bude okolo 4 cm.

Materiál

Dalším základním parametrem je materiál, ze kterého je kolík vyroben. Anální kolíky se vyrábí z latexu, gelových materiálů, skla nebo plastu. V mnoha případech však narazíte na kolíky vyrobené v kombinaci několika materiálů. Nejčastěji se kombinuje plast, tvrzený gel a měkčená guma.

  • Gelový kolík – tyto kolíky se velmi dobře přizpůsobí tělu, jsou měkké a příjemné. Výhodou je snadné zavádění a snadná údržba. Jejich součástí bývá větší zarážka, která vám dovolí kolík používat delší dobu.
  • PVC kolík – na výrobu se používá měkčené. Přestože jsou tyto kolíky o něco tvrdší než kolíky z gelu, jsou stále ještě flexibilní a o něco snáze se zavádí.
  • Silikonový kolík – je příjemný pružný materiál, který se však neohýbá. Tento materiál je tvrdší než kolík vyrobený z měkčeného PVC nebo gelu. Kolíky ze silikonu jsou považovány za universální, co se ohebnosti týká.
  • Skleněný kolík – kolíky vyrobené z tvrzeného skla patří mezi luxusní záležitost. Kolíky oslní svým vzhledem, velmi snadno se zavádí i čistí. Sklo můžete před zavedením nahřát i ochladit. Velmi jednoduché je i jejich čištění. Nevýhodou může být jejich vyšší hmotnost.
  • Latexový kolík – mnoho kolíků lze nafouknout, což zvyšuje jejich oblibu. Výhodou je dlouhá životnost. Kolík se roztáhne na potřebnou velikost a díky tomu dobře těsní.

Funkce

Anální kolíky nabízí i několik dodatečných funkcí. Některé funkce mohou využívat muži i ženy, jiné jsou vhodné spíše pro jednotlivá pohlaví.

Vibrace

Tuto funkci ocení ženy i muže. U mužů se vibrace starají o stimulaci prostaty. Díky ní dochází k oddálení ejakulace a podpoří se i potence. Masáž prostaty je považována za prevenci proti rakovině prostaty. Ženy mohou při vibracích dráždit i pochvu, kterou od konečníku dělí pouze tenká přepážka.

Možnost nafouknutí

Koupit můžete i nafukovací anální kolík. Tyto kolíky mají malou velikost, ale nafouknout je můžete pomocí vzduchového balonku do velikosti, která vám bude vyhovovat nejvíce. Nafukovací kolíky jsou vyrobeny z pevného materiálu, není tedy nutné obávat se jejich prasknutí. Tuto funkci ocení zejména ti, kdo mají s análními hračkami nějaké zkušenosti.

Stimulace bodu P

Tyto kolíky jsou atypicky zahnuté a určené mužům, kteří s jejich pomocí mohou dráždit prostatu.

Značka

Anální kolíky můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo na internetových stránkách. Druhou možnost v tomto případě volí drtivá většina uživatelů. Vše objednáte v pohodlí domova a pak již můžete s napětím očekávat diskrétní balíček.

Při výběru narazíte na výrobky značky Doc Johnson, You2Toys, b-Vibe, LateX, Toy Joy a další. Při výběru vždy preferujte tyto přední výrobce, u kterých máte jistotu, že koupíte kolík vyrobený ze zdravotně nezávadného materiálu.

Cena

Cena análních kolíků začíná na cca 250 Kč. Tyto levné kolíky postačí začátečníkům. Vyznačují se kónickým tvarem a bývají doplněny o zarážku popřípadě očko, které se postará o bezproblémové vyjmutí.

Dražší kolíky stojí od 500 – 1 000 Kč. K dostání jsou luxusní skleněné kolíky a kolíky, jejichž součástí bývá nějaký šperk.

Porovnat ceny análních kolíků

Otázky a odpovědi

Jsou anální kolíky bezpečné?

Pokud budete anální kolík používat podle doporučení a s rozumem, nemusíte se žádných zranění obávat. Abyste předešli možným mikrotrhlinám, je nutné anální kolík používat společně s lubrikačním gelem. U citlivějších jedinců se však při volbě nevhodného materiálu mohou objevit nežádoucí alergické reakce. Problémové bývají zejména kolíky vyrobené z latexu.

Některým mohou způsobit podráždění i skleněné kolíky. Větší pozornost věnujte i nafukovacím kolíkům. Preferovat byste měli pouze kvalitní výrobce a neměli byste po pokoušet kolík zbytečně přehušťovat. Zabráníte tak případnému prasknutí.

Co vědět před používáním kolíku?

Každý anální kolík obdržíte společně s podrobným návodem, který vás do tajů používání nejprve zasvětí. Před použitím kolíku si vždy rovnou připravte i lubrikační gel, který se postará o bezproblémové vnuknutí. Před zasunutím kolíku se doporučuje provést i stimulaci konečníku pomocí prstu a vyzkoušet můžete i anální sprchu nebo klystýr.

Proč je vhodné anální stimulaci vyzkoušet?

V oblasti konečníku se nachází větší množství nervového zakončení. Právě tato nervová zakončení je vhodné anální pomůckou stimulovat. U mužů se anální hračky postarají i o stimulaci prostaty.

Závěr

Začátečníci, kteří chtějí anální kolík pouze vyzkoušet a po prožitém zážitku zvážit, zda je pro ně kolík tím pravým zpestřením, si vystačí s obyčejnou anální hračkou.

Zkušenější mohou vyzkoušet i kolík s vibracemi. Poté si již můžete všechny výhody análního kolíku užít společně s partnerem nebo samostatně. Použití análních pomůcek může být pro mnohé stresující, opatrní byste měli být zejména v začátcích a dobré je nesnažit se nic uspěchat.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.shop.svadeni.cz, www.ruzovyslon.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (47 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já tedy našla pod stromečkem Perfect Lover, což je anální kolík s liščím ocasem a nevím, jestli to byl zrovna ten správný dárek, který jsem chtěla dostat. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet a mohu doporučit, je to opravdu změna proti klasice.

  2. Na zpestření partnerského vztahu ideální pomůcka. Pro někoho možná trochu nezvyklá, ale někdy je potřeba trochu experimentovat.

  3. Anální kolík jsem dostala od přítele k narozkám. Zkoušeli jsme ho společně a musím uznat, že je to dost dobrý dárek, člověk se s ním rozhodně nenudí.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo