Žehličky na vlasy Rowenta

Žehličky na vlasy Rowenta se pyšní německou kvalitou a moderním designem. Výrobce si dává záležet na inovativních technologiích, které zajistí nejen dokonalý účes, ale také zdravé vlasy. Patentované technologie umí vyžehlit vlasy jedním tahem, přičemž to zvládne při nízké teplotě pouhých 170°C.

Můžete tvořit lokny, ale také mají žehličky inovace pro tzv. objemové žehlení, k čemuž slouží zabudovaný kartáč. Na výběr jsou žehličky s ionizátorem, dále žehličky 2v1 pro lokny a vlny, ale také žehlicí kartáče či cestovní žehličky.

Všechny žehličky na vlasy Rowenta

Žehličky na vlasy Rowenta s ionizátorem

Žehličky s ionizátorem jsou schopné uvolnit miliony záporně nabitých iontů. Ty zbaví vlasy veškeré statické elektřiny a zajistí, že budou krásně jemné a hebké na dotek, zároveň se budou lesknout a zvládnou lépe odrážet světlo.

Vlasy budou hydratované a nebude tak hrozit jejich poškození. Ionizátorem disponuje každá žehlička z řady Rowenta Premium Care. Vlasová vlákna jsou ošetřena kašmírovým keratinem s arganovým olejem.

U některých modelů je ionizátor, zatímco u dalších keramický turmalínový povrch desek Keratin & Shine. Ten umí přirozeně emitovat záporně nabité ionty, navíc obsahuje keratin. Ten je nezbytnou složkou vlasů.

Žehličky na vlasy Rowenta 2v1 na lokny a vlny

Tyto žehličky umí rovný účes, ale také krásné vlny, navíc budou vlasy krásně lesklé. Díky provedení 2v1 jsou tyto žehličky vhodné pro zvlněné i krepaté vlasy. Řada produktů Premium Care má patentovanou technologii Pro Curling System s jehož pomocí se dají vlasy rychleji a snáze natočit.

Cestovní žehličky na vlasy Rowenta

Mají kompaktní rozměry, jsou praktické a snadno skladné, takže si je hravě můžete vzít kamkoliv se právě chystáte, protože je snadno vmáčknete do svého zavazadla. Přestože se jedná o cestovní žehličky, jsou dostatečně vybavené funkcemi, jako je možnost zvolit si teplotu, indikátor provozu, nebo také uzamykací systém.

Žehlicí kartáče na vlasy Rowenta

Kartáče jsou považovány za alternativu žehliček, ale může to být i doplněk k samotné žehličce. Oproti klasickým žehličkám jsou vlasy po použití kartáče o něco vzdušnější a neztratí tolik objem.

K žehlení jsou využívány různé druhy štětin, které umí vlasy natáhnout, zatímco jiné je vyhřívají a narovnávají. Úprava vlasů s žehlicím kartáčem je rychlejší, takže uspoříte cca 30 % času. Kartáče mají volič teploty, stejně jako generátor iontů.

O značce Rowenta

Historie značky se začala psát již v roce 1884, kdy byla založena společnost Weintraud & Co GmbH. Jejím zakladatelem byl Robert Weintraud, průmyslník, který pocházel z Offenbachu.

Tato společnost původně vyráběla potřeby do kanceláře, pro kuřáky, ale také hodiny a lampy. Teprve až v roce 1909 dochází k založení značky Rowenta. Název je vlastně akronymem, tedy je složen z částí jména svého zakladatele.

Jestli si na něčem dává tato společnost záležet, pak je to unikátní a do posledního detailu propracovaný design, spolu se špičkovou kvalitou každého jednotlivého výrobku. Rowenta je sice známá zejména díky vysavačům, ale zasahuje do mnoha kategorií výrobků, mezi nimiž jsou právě i žehličky na vlasy Rowenta.

Žehličky na vlasy Rowenta můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Notino.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo