Biano

Biano.cz je vyhledávač nábytku a dekorací. Srovná pro vás nabídku produktů z tisíce obchodů a eshopů s nábytkem a vyhledá pro vás tu nejvýhodnější nabídku. Na stránkách Biano.cz najdete kromě katalogu produktů také tematické články o bydlení a vybavení pro domácnost nebo užitečnou službu Biano Studio, kde si vyzkoušíte, jaký nábytek k sobě ladí, a to zcela online. Biano je aktivní také na sociálních sítích, kde vám představí novinky v kategorii bydlení a upozorní vás na nadcházející slevy a akce.

Biano

Logo – Biano

Představení vyhledávače nábytků

Firma Biano vznikla v roce 2015 jako součást investiční skupiny Miton. V dnešní době působí mimo Česko a Slovensko také v Holandsku, Rumunsku, Portugalsku či Brazílii. Jako první v sektoru Home & Decor uvedli možnost vyhledávat zboží pomocí obrázků a fotek, díky čemuž si zákazníci mohou nabídky zboží srovnat sami v pohodlí domova. Nakupující ve svých recenzích uvádí právě přehlednost jako největší přednost vyhledávače Biano.

Přejít na Biano

Přehled sortimentu

V kategorii Nábytek do svého obývacího pokoje nakoupíte nejrůznější skříně, skříňky a komody, křesla a židle nebo konferenční stolky. V nabídce je ve stejné kategorii také zahradní nábytek a doplňky. Seženete tu i pohovky, sedací soupravy nebo postele. Povlečení na ložní prádlo najdete spolu s prostěradly v sekci Textil. Veškerá svítidla, lampy, lustry, osvětlení a doplňky k nim, objevíte v záložce Svítidla.

Pokud chcete ozvláštnit interiér některého z vašich pokojů svátečními dekoracemi, zrcadly, rostlinami nebo zajímavou tapetou, inspiraci naleznete v kategorii Dekorace. Vybavení do kuchyně, příslušenství ke stolování či nabídku kuchyňských linek najdete na e-shopu v záložce Inspirace. Pro nákup na Biano.cz nejsou k dispozici slevové kódy.

Služby a ostatní

Při registraci na Biano získáte přednostní přehled o slevách a akcích společně s nabídkou inspirace pro další nákup. S vyhledávačem mimo jiné spolupracují firmy jako Bonami, 4Home, Sconto nebo Okay. Zboží si můžete nechat doručit nebo vyzvednout na některé z prodejen obchodních partnerů s pobočkami ve větších městech ČR, například v Brně, Ostravě či Liberci.

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Přejít na Biano


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

3.9/5 (384 hodnocení)
​​

2 komentáře
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Díky Biano jsem našel vhodný nábytek do nového domu co jsem pořídil pro rodinu. Vše jsem si srovnal a docela i slušně ušetřil.

  2. Na Biano občas zkouším hledat nábytek nebo doplňky, ale někdy je to opravdu fuška. Jinak mu nemám co vytknout.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo