Biano

Biano.cz je vyhledávač nábytku a dekorací. Srovná pro vás nabídku produktů z tisíce obchodů a eshopů s nábytkem a vyhledá pro vás tu nejvýhodnější nabídku. Na stránkách Biano.cz najdete kromě katalogu produktů také tematické články o bydlení a vybavení pro domácnost nebo užitečnou službu Biano Studio, kde si vyzkoušíte, jaký nábytek k sobě ladí, a to zcela online. Biano je aktivní také na sociálních sítích, kde vám představí novinky v kategorii bydlení a upozorní vás na nadcházející slevy a akce.

Biano

Představení vyhledávače nábytků

Firma Biano vznikla v roce 2015 jako součást investiční skupiny Miton. V dnešní době působí mimo Česko a Slovensko také v Holandsku, Rumunsku, Portugalsku či Brazílii. Jako první v sektoru Home & Decor uvedli možnost vyhledávat zboží pomocí obrázků a fotek, díky čemuž si zákazníci mohou nabídky zboží srovnat sami v pohodlí domova. Nakupující ve svých recenzích uvádí právě přehlednost jako největší přednost vyhledávače Biano.

Přejít na Biano

Přehled sortimentu

V kategorii Nábytek do svého obývacího pokoje nakoupíte nejrůznější skříně, skříňky a komody, křesla a židle nebo konferenční stolky. V nabídce je ve stejné kategorii také zahradní nábytek a doplňky. Seženete tu i pohovky, sedací soupravy nebo postele. Povlečení na ložní prádlo najdete spolu s prostěradly v sekci Textil. Veškerá svítidla, lampy, lustry, osvětlení a doplňky k nim, objevíte v záložce Svítidla.

Pokud chcete ozvláštnit interiér některého z vašich pokojů svátečními dekoracemi, zrcadly, rostlinami nebo zajímavou tapetou, inspiraci naleznete v kategorii Dekorace. Vybavení do kuchyně, příslušenství ke stolování či nabídku kuchyňských linek najdete na e-shopu v záložce Inspirace. Pro nákup na Biano.cz nejsou k dispozici slevové kódy.

Služby a ostatní

Při registraci na Biano získáte přednostní přehled o slevách a akcích společně s nabídkou inspirace pro další nákup. S vyhledávačem mimo jiné spolupracují firmy jako Bonami, 4Home, Sconto nebo Okay. Zboží si můžete nechat doručit nebo vyzvednout na některé z prodejen obchodních partnerů s pobočkami ve větších městech ČR, například v Brně, Ostravě či Liberci.

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Přejít na Biano


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4/5 (443 hodnocení)
​​

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Biano není špatné, jen by to chtělo pravidelně sledovat, jestli je cena zboží aktualizovaná. Také se mi stalo, že mi to minule vyhledalo vánoční stromek za cenu 890 korun, který byl naprosto dokonalý, a když jsem na něj klikla, naskočila mi stránka e-shopu a tam byla cena přes 2 000 Kč.

  2. Občas se mi stane, že mi Biano vyhledá nějaké zboží za super cenu a když pak na odkaz kliknu, tak je cena úplně jiná. Možná by to chtělo ještě trochu doladit mouchy.

  3. Díky Biano jsem našel vhodný nábytek do nového domu co jsem pořídil pro rodinu. Vše jsem si srovnal a docela i slušně ušetřil.

  4. Na Biano občas zkouším hledat nábytek nebo doplňky, ale někdy je to opravdu fuška. Jinak mu nemám co vytknout.

Přidat komentář

Recenzer
Logo