Specialistů na prodej elektrospotřebičů existuje několik, ale k těm největším a nejúspěšnějším patří jednoznačně Okay Elektrospotřebiče, který byl dokonce prodejcem elektro roku 2010. Rozsáhlá maloobchodní síť prodejen nabízí špičkové služby, bohatý sortiment a velmi příznivé ceny.

1x1.trans - Okay

Logo Okay

Dalo by se říci, že Okay.cz patří k lídrům mezi maloobchodními prodejci s elektrem. Ostatně na našem trhu patří k jedničkám, zatímco na Slovensku jsou v porovnání s konkurencí dvojkou, což je také velmi slušné umístění.

Přejít do e-shopu

Představení e-shopu

Když se rozhodnete pro koupi kvalitní a také spolehlivé elektroniky, pak je Okay.cz, který se na trhu vyskytuje od roku 1994, ideální volbou. Vedle kvality totiž nabízí i velmi příznivé ceny. Přesvědčit se o tom můžete prostřednictvím internetových stránek, které slouží nejen pro získání informací, ale také k nákupu v podobě e-shopu, nebo v kterékoliv kamenné prodejně.

Stačí si jen vybrat tu, která vám svou polohou či vzdáleností nejlépe vyhovuje. Vzhledem k tomu, že v současnosti provozuje společnost Okay více než 140 prodejen, je rozhodně z čeho vybírat. Navíc zabijete dvě mouchy jednou ranou, protože vedle elektrospotřebičů, pořídíte v prodejnách Okay také nábytek.

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Okay.cz se může pochlubit opravdu bohatým sortimentem, a to nejen v oblasti elektro, ale také nábytku. Najdete zde všechny hlavní kategorie, které skrývají mnoho výrobců a velký výběr modelů. Nechybí mobilní telefony (chytré telefony, odolné, tlačítkové, pro seniory, iPhone) a různé příslušenství pro mobilní telefony, dále pevné a IP telefony, stejně jako chytré hodinky a náramky, stejně jako televize (OLED TV, QLED TV, 4K TV, 8K TV, Smart TV, Android TV, Herní TV, LED a mnohé TV příslušenství.

Dále zde najdete velké spotřebiče, ať už pračky a sušičky, myčky nádobí, lednice, mrazáky, sporáky, vestavné spotřebiče, mikrovlnné trouby, mini trouby, odsavače par i ohřívače vody, požární hlásiče. V kategorii malých spotřebičů najdete vše, co se hodí na přípravu potravin, nápojů, kávy, ale také na vaření. Patří sem také výrobníky ledu, vinotéky, šlehače, péče o tělo a zdraví, péče o dítě, žehličky, vzduchotechnika, šicí stroje, osvětlení, vysavače (sáčky do vysavače) a také vše domácnost, zahrada a hobby.

Samozřejmostí je kategorie notebooky, konzole, kam spadají nejen notebooky, ale rovněž stolní počítače, tablety, e-book čtečky, software, paměťové karty, PC doplňky, kancelářské zboží, monitory, konzole, sluchátka i tiskárny. Další kategorií je audio, video, foto, kam patří kromě audia a videa i sluchátka, diktafony, GPS navigace, kamery do auta, outdoorové kamery, videokamery, digitální fotoaparáty a příslušenství pro fotoaparáty.

Zajímavá je kategorie smart elektro, kam patří Wearables, Smart TV, Smart audio, Elektromobilita, Smart health, Smart gaming, Drony, SmartHome a Inteligentní domácí spotřebiče. Nechybí ani kategorie příslušenství pro TV, PC, soundbary, mobily a mnohem více, což zahrnuje příslušenství pro TV set-top boxy, audio, video, příslušenství pro mobily, GPS pro mobily, GPS, dále pro foto či videokamery.

Je zde zároveň spotřební materiál pro tiskárny, Pro PC, notebooky, tablety, Pro velké spotřebiče, Pro malé spotřebiče a vysavače, Propojovací kabely a konektory, Paměťové karty, Baterie, akumulátory, Osvětlení, Domácí potřeby, Auto příslušenství, Přepěťové ochrany, prodlužovačky a Sluchátka.

Pokud jde o nábytek, tak tam je to klasika, neboť sem patří sedací soupravy, obývací pokoje, ložnice, postele, matrace a rošty, kuchyně, jídelny, dětské pokoje, komody a ostatní nábytek. Dokonce se na stránkách Okay.cz dají najít mnohé inspirace, jak třeba vybavit ložnici, obývák nebo třeba předsíň.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Okay.cz má celkově 140 prodejen, zaměstnává přes 1 500 zaměstnanců, franšízantů a také vyškolených specialistů, kteří jsou schopni uspokojit různé požadavky více než 12 milionů zákazníků každý rok. Díky tomu není problém poskytovat i mnohé služby, které potěší nejednoho zákazníka.

Tou nejoblíbenější je jednoznačně prodloužená záruka, tu je možné prodloužit až na 5 let, s tím, že servisy má Okay po celé ČR v ceně od 129 Kč za jednorázový poplatek. Po dobu záruky máte jistotu bezplatné opravy či výměny zboží. Dále je skvělé pojištění PLUS. Dá se sjednat na 1 až 2 roky od 109 Kč. S tímto pojištěním máte záruku úhrady škody či dodání nového produktu, navíc je rozšířena zákonná záruka.

Vynikající službou je pojištění mobilního telefonu. Je možné jej sjednat na 12 či 24 měsíců v ceně od 119 korun. Pojištění zajišťuje úhradu škody či dodání zcela nového výrobku, navíc potěší, že po celou dobu záruky nemáte žádné další výdaje.

K dalším službám patří pojištění nábytku, to je možné až na 3 roky v ceně od 660 Kč. Zajištěnu máte bleskovou opravu či výměnu zboží a dodání nového, navíc po dobu záruky vás nečekají žádné další výdaje.

V případě, že aktuálně neoplýváte hotovostí, ale přesto potřebujete pořídit například novou myčku nádobí nebo třeba lednici, pak můžete využít populární službu, kterou je nákup na splátky. Nepotřebujete hotovost a vybíráte z bohaté nabídky různých způsobů financování.

Zohlednit lze akční nabídky, zlevněné zboží, případně doporučené novinky, zařazené mezi horké tipy. Schválení úvěru se dozvíte během několika minut. Výhodou je, že úvěr vyřídíte během několika minut online a ještě si zvolíte délku splácení i výši splátky, kterou jste schopni zaplatit.

Nebaví vás čekat na zdlouhavé vyřízení jakékoliv reklamace? Díky službě blesková výměna, která vám zaručuje nový výrobek bez zbytečného čekání, je něco takového minulostí. Tuto zajímavou službu je možné pořídit od 59 Kč u výrobků, jejichž prodejní cena je maximálně 4 999.

Nechybí ani praktická služba tzv. PC klinika, což uvítají zejména začátečníci. Pokud si pořídíte nový počítač, specialisté společnosti Okay vám pomohou s jeho nastavením a to od samého začátku. Nainstalují vám základní uživatelské programy, nastaví ovladače pro hardware.

Postarají se i o diagnostiku, například zálohování systému a také diagnostiku, aby nedocházelo ke komplikacím během chodu počítače. Samozřejmostí je i pravidelná údržba, která funguje jako skvělá prevence proti zamrzání počítače. Sem patří třeba instalace antiviru, záloha uživatelských dat, odstranění nepotřebného software a mnoho dalšího.

Služba Partneři, vás dokáže propojit s profesionálními pracovníky, kteří nabízí ověřené služby v nadstandardním režimu. Zajímavá je i služba návrh interiéru, kdy vám profesionální designéři připraví návrh vámi vybraného pokoje, nebo rovnou celého bytu a to naprosto zdarma.

zpět k obsahu ↑

Okay e-shop

Jak jsme již zmínili v úvodu, e-shop Okay.cz byl spuštěn v roce 2011 a stále se těší velké oblibě i návštěvnosti. Například v roce 2013 se mohl pochlubit opravdu rekordním nárůstem tržeb, které byly o celých 81 % vyšší, než tomu bylo o rok dříve, tedy roku 2012. Tržby se odvíjejí od bohatého sortimentu a nízkým cenám, na kterých si Okay zakládá, navíc jsou bonusem mnohé služby, jež poskytuje.

Nezávislá analýza, která proběhla v roce 2014, ukázala, že třeba Okay.sk, což je slovenská verze Okay.cz, nabízel v povánočních výprodejích absolutně nejvíce produktů ve slevě. Do této analýzy byly zahnuty i další zvučné obchody na slovenském poli, jako Mall.sk, Datart.sk a další. Okay.cz ovšem nezůstal pozadu a hned o rok později se mohl pochlubit podobně dobrými výsledky jako jeho slovenská alternativa.

K největším výhodám internetových obchodů, tedy i Okay e-shopu, je velmi bohatý sortiment a maximální pohodlí při výběru toho správného produktu. Nabízen je jen ten nejvýhodnější sortiment, přičemž potěší i fakt, že téměř většinu produktů má obchod skladem, takže jsou objednávky odbavovány tak rychle, jak jen to jde. Samozřejmostí je i možnost osobního vyzvednutí, což je možné v jednotlivých kamenných prodejnách po celé České republice.

E-shop Okay.cz není jen o prodeji zboží z mnoha kategorií, ale najdete tu i různé rady a tipy s tím, jak třeba vybrat správný mobilní telefon, myčku nádobí, lednici, televizi a mnoho dalších produktů.

Na e-shopu je možné volit sortiment z dvou oblastí a to elektro či nábytek. Pokud jde o elektro, tam narazíte na základní kategorie – Mobilní telefony, Televize, Velké spotřebiče, Malé spotřebiče, Notebooky, konzole, Audio, video, foto, Smart elektro a Příslušenství, které se dále rozdělují do podkategorií podle typu spotřebiče.

V případě nábytku je v podstatě to samé. Zde najdete kategorie – Sedací soupravy, Obývací pokoje, Ložnice, Postele, Matrace a rošty, Kuchyně a jídelny, Dětské pokoje, Komody a Ostatní nábytek. Tyto kategorie se následně rovněž větví na mnohé podkategorie.

TOP 6 důvodů, proč zvolit nákup v e-shopu Okay.cz

 1. Vždy nakoupíte za ty nejvýhodnější ceny
 2. Vyřízení objednávky je velmi rychlé, takže na ní nemusíte čekat, kdo ví jak dlouho čekat.
 3. Každý nákup si můžete vyzvednout i osobně a to kdykoliv vám to bude vyhovovat, během otvírací doby kterékoliv z 90 prodejen v rámci České republiky.
 4. Pokud si nákup rozmyslíte, můžete zakoupené zboží vrátit přímo na prodejně.
 5. Reklamace nemusíte řešit nijak složitě poštou a podobně, jednoduše budete zboží reklamovat na prodejně.
zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr na prodejně
 • Doprava domů kurýrem pro elektro i nábytek
 • Doprava Exclusive s výnosem do patra a prozvoněním
 • Česká pošta

Jaké jsou výhody dopravy s Okay.cz?

 • Velký výběr platebních metod
 • Možnost zvolit expresní doručení
 • Nákup na splátky možný i s dopravou pro elektro a nábytek
 • Levná doprava na prodejnu
 • Doprava i s výnosem do patra
 • Odvoz starého spotřebiče
 • Odborná montáž elektrospotřebičů a nábytku
 • Na elektro doprava zdarma při platbě předem
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • GoPay
 • ePlatba
 • mBank
 • Na splátky
zpět k obsahu ↑

Prodejny

Okay Prodejny v Praze

 • Prosecká 824/82, 190 00 Praha
 • Kutnohorská, 109 00 Praha
 • Hornoměcholupská 764, 109 00 Praha 15
 • OC Šestka – Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha – Ruzyně

Okay Prodejny v dalších městech

 • Arménská 32/77, 272 01 Kladno
 • Podhoří 369, 400 10 Ústí nad Labem
 • Romana Havelky 4957/5b, 586 01 Jihlava
 • Rašínova třída 1669, 500 02 Hradec Královy
 • Suchomelská 2, 370 04 České Budějovice
 • Obchodní 30, 360 01 Karlovy Vary
 • Lochotínská 1673/20, 301 00 Plzeň
 • OC Futurum – Vídeňská 100, 619 00 Brno
 • NC Futurum – Varenská 3309/50, 702 00 Ostrava
 • Obchodní park Haná – Kafkova 45, 783 01 Olomouc
 • Nákupní park Severka – Sousedská 605, 460 01 Liberec
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Elektro a nábytek

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
8Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
8.3
Jednání se zákazníkem
7.7
Kvalita sortimentu
8
KLADY
 • rychlé doručení
 • příznivé ceny
 • ochotný personál
 • bohatý sortiment
 • přehledný e-shop
 • komunikace
ZÁPORY
 • kvalita dopravy
 • občas delší čekací lhůty při výdeji zboží
 • zboží někdy dorazí se zpožděním
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

45 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  K83 8.1.2020 v 16:19

  Firma Okay.cz podvádí zákazníky a dodává poškozené, použité a špatně zabalené produkty. Nikdy u nich již nebudu nakupovat a nedoporučuji ostatním. Podvádí zákazníky.

 2. Reagovat
  L.Barina 3.8.2020 v 14:41
  0.3
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Nejhorši přistup k reklamacim. Již nikdy Okay.

  (0) (0)You have already voted this
 3. Reagovat
  Laura 30.10.2020 v 22:43
  4.3
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  90

  Otřesná komunikace a mají dlouhou dobu dodání.

  KLADY: přehledný web kvalita
  ZÁPORY: špatná komunikace dlouhá doba doručení
  (0) (0)You have already voted this
 4. Reagovat
  Milan Veselý 4.11.2020 v 21:28
  2.5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  50

  Jsem rozčarován jakým způsobem se dá jednat se zákazníkem při uplatnění reklamace. Už vím, že v okay si nikdy nic nekoupím.
  Nikam se nedovoláte, nikdo není kompetentní, nikam Vás nemohou přepojit.

  KLADY: Při prodeji jako MED
  ZÁPORY: Při reklamaci jako LED
  (0) (0)You have already voted this
 5. Reagovat
  Ivan 23.11.2020 v 10:10
  0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Objednal jsem si kuchyň která je skladem, byl mi sdělen nějaký termín dodání, který absolutně nebyl dodržen. Odůvodnili mi to tak že skladem v podstatě nemají nic a že dodání je do 14 dnů. Proč psat že to je skladem a tím klamat zákazníka?

  (0) (0)You have already voted this
 6. Reagovat
  Branislav01 11.12.2020 v 12:43
  2.8
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  80

  už nikdy více, tam jsem byl naposledy

  (0) (0)You have already voted this
 7. Reagovat
  Radek 25.12.2020 v 15:53

  Nejhorší obchod, jeden velký podvod, staré použité zboží prodávají jako nové, hnus, nikdy víc.

 8. Reagovat
  Jiří Vonásek 14.1.2021 v 18:20
  3.65
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  80

  Jako kompenzace poškozeného zboží nám byla nabídnuta doprava za 1 Kč, což se také projevilo. Lednici přivezli postavili za vstupní dveře do bytového domu, ačkoli ji měli na rudlu, odmítli ji vyvést výtahem. Zůstali zde čekat až jsem se dopachtil se starou lednicí (za odvoz jsem platil 200Kč). Vše bylo doprovázeno arogantním chováním. Příště si nákup v OK určitě rozmyslím.

  (0) (0)You have already voted this
 9. Reagovat
  Erdem 15.2.2021 v 8:11

  Poškozeni televize , jsem se žadal aby se oni vymeni ale prej nema stejne televie , prej do 45 dni oni se vezme zpatky, prej penize posle zpatky, problem je ze jsem dal stary televize takze budu nekolik dni bez televize, nedoporucuju nikomu okay internet obchod , myslim si ze oni proda levne ale poškozeni zbozi, jsem se objednal az do domu ale prisel jen jeden clovek takze nemohl tahat pak musel jsem tahat i ja , i stary televize az do okay auto zpatky, zbytecne se objednate az do domu

 10. Reagovat
  Jindra 9.3.2021 v 17:20
  4.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  100

  Jednička na trhu s elektronikou. Nakupuji pouze zde!

  KLADY: velký výběr kvalita zboží rychlost
  (0) (0)You have already voted this
 11. Reagovat
  Sandra Kopecna 23.3.2021 v 18:28

  Sedačku dovezli poškozenou,odvoz obalového materiálu neprobehl,ikdyz byl zaplaceny, a po týdnu NIKDO nereaguje na reklamaci. Poslané jsou asi dva e-mail a 4 telefonáty. Navíc mám zaplaceny bezdtarostny sevis,což znamená přednostní vyřízení požadavku. Takže jsem o 20k chudší a koukám na nesmontovanou sedačku v obýváku,vyborny. Rozhodne nedoporučuji a budu se snažit,aby se to opravdu dostalo k co nejvíce lidem.

 12. Reagovat
  Zuzana 14.4.2021 v 8:19

  kdybych si všechny komentáře přečetla dřív ,jistě v okey nic nenakoupím,Bohužel i já jsem se přiřadila k zákazníkům,kteří čekají na své zboží ,volají na linku denně , žádné informace, žádný konkrétní datum “čekejte” Člověk pochopí ,že zboží někdy vázne ,ale je dobré mít odezvu z druhé strany, v jeden den objednáno a zaplaceno ze tří různých obchodů od dvou prodejců mám zboží již doma,,,, jen okey nereaguje… Mrtvý brouk,ani mail ani omluva ,ani dohoda o termínu ,NIC!

 13. Reagovat
  Blažena 30.4.2021 v 19:25
  4.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Rychlé bezproblémové doručení. Jsem velmi spokojená s objednávkou.

  KLADY: ceny rychlost komunikace přehledný web
  (0) (0)You have already voted this
 14. Reagovat
  Denisa 20.5.2021 v 10:49
  4.8
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  100

  Nakupuji zde opakovaně, kvůli kvalitě a ceně.

  (0) (0)You have already voted this
 15. Reagovat
  Martin 21.5.2021 v 20:20

  Kvůli tomu, že si nevšimly naší objednávky jsme museli zaplati o 50 Kč více za set-top box. Jde o princip ne o částku.

 16. Reagovat
  Monika 25.5.2021 v 19:04

  V životě si u Vás už nic neobjednám.Zboží přišlo poškozené,reklamace se táhne,reklamační specialista z nás dělá hlupáky.V pondělí 24.5.2021 měl kurýr přijet pro poškozené zboží,nepřijel a ani nás nekontaktoval a komunikace z Vaší strany žádná.

 17. Reagovat
  Vít 2.6.2021 v 11:02

  Elektroniku nakupuji zde. Mají velmi dobrý sortiment zboží za super ceny.

 18. Reagovat
  Ota 9.6.2021 v 11:57

  Vřele doporučuji zde nakupovat.

 19. Reagovat
  Alice 11.6.2021 v 14:01

  Nejhorší e-shop ve kterém jsem kdy nakupovala. Zboží objednané a zaplacené 25.5. pořád nedorazilo a to jen z prodejny na prodejnu, po přečtení recenzí se modlím aby dorazilo aspoň v pořádku. Otřesný přístup, stejně špatná komunikace napříč celou firmou, konkretní datum nikdo neřekne. Lživá reklama. OKAY NE!!!!!

 20. Reagovat
  Zdeněk 19.6.2021 v 10:00
  3.8
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  50
  Kvalita sortimentu
  90

  Opět špatná zkusenost.

  KLADY: Nic co by stálo za komentář
  ZÁPORY: Nedodržení už tak dlouhého termínu doručení objednaného zboží a následný problém s vrácením peněz při odstoupení od smlouvy. Druhá a opět příšerná zkušenost s obchodem. Už nikdy. Jsme vyléčeni. Alza dodala zboží druhý den....
  (0) (0)You have already voted this
 21. Reagovat
  Sobocikova 25.6.2021 v 16:37

  Absolutní zklamání, kuchyňská linka objednána 10. 4. 2021, celou částku jsme včetně dopravy uhradili předem. Do dneška 25. 6. 2021 nemáme ani KL, ani naše peníze. Voláme, píšeme a nikdo nikdy v Okay neví, v jakém stádiu je objednávka, kde se nachází, ani kdy dorazí. Zpětná vazba nefunguje a ani po 6 hodinách čekání se neozvou, takže opět vyvolávate a dožadujete se informací. V Okay již nikdy nic neobjednáme a negativní referenci budeme pečlivě šířit v celém širokém okolí. Nikdy více!!!

 22. Reagovat
  Miroslav 29.6.2021 v 12:45
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Spolehlivý e-shop.

  (0) (0)You have already voted this
 23. Reagovat
  Lukáš 29.6.2021 v 16:20
  0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Přes e-shop už nikdy nic.. ani baterie když už mě po měsíci přišla Lednice tak nefunkční perzonál po telefonu neochotný všude posílají nějaké požadavky a při písemné reklamaci ani po tel. Domluvě nic neřeší a čekáte x dní na fakturu a vyřízení reklamace do teď jse nikdo ani neozval a týden mě tu stojí nefunkční Lednice opravdu nedoporučuji

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Nejhorší e-shop
  (0) (0)You have already voted this
 24. Reagovat
  Kamil 7.7.2021 v 11:50
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  S e-shopem zkušenost nemám. Nakupoval jsem už několikrát v prodejně v Budějovicích a vždy mi obsluha poradila. S výběrem televize i vysavače.

  KLADY: ochotný personál
  (0) (0)You have already voted this
 25. Reagovat
  Dan 12.7.2021 v 11:02

  Musím velice pochválit prodavačku. Byla velmi milá a ochotně mi pomohla s výběrem zboží.

 26. Reagovat
  Standa 17.7.2021 v 13:36

  Jsem opět spokojený s objednávkou.

 27. Reagovat
  Jan 27.7.2021 v 14:49

  Vzhledem k tomu že mě zablokovali na FB, tak píšu tu.
  Sice jsem si neobjednával elektro, ale nábytek. Objednával jsem sedací soupravu začátkem únoru a dodání mělo být v květnu. Okay chápu a počkám si. Ale od té doby stále prodlužují termín. Zatím ho prodloužili do září ale stejně jim nevěřím. Dle ostatních komentářů nejsem sám a to jsem zboží hned platil. Jestli si to přečně někdo z OKAY tak mě může klidně zavolat, jestlise mu nebude něco líbit. 730100736.

  NEKUPOVAT NIC !!!!NEKUPOVAT NIC !!!!NEKUPOVAT NIC !!!!NEKUPOVAT NIC !!!!NEKUPOVAT NIC !!!!NEKUPOVAT NIC !!!!NEKUPOVAT NIC !!!!

  Tady nekončím a budu varovat všude kde se dá a klidně i média.

 28. Reagovat
  Jana Švábová 4.8.2021 v 1:48

  Přes e-schop už nikdy , personál po telefonu neochotný. 29.6.2021 objednaná pračka + sušička vše hned zaplaceno , na stránkách inzerováno dodání do 1až 2 pracovních dnů. Dodána pouze sušička , po dotazu proč pračka nedodána , nám bylo řečeno, že vše předáno dopravci. Opět telefonáty s dopravcem , kterému byla předána pouze sušička. Další telefonat na e-schop , kde nám bylo řečeno , že mají technické problémy. Od 16.7.2021 na e-shopu řeší naší reklamaci a nic se neděje , neochota personálu a jenom výmluvy. Do dnešního dne zboží nemáme , podávám trestní oznámení a stížnost na ČOI. Z e-schopu Okay , už nikdy objednávat nebudu .

 29. Reagovat
  pavel 4.8.2021 v 14:29

  Objednal jsem sedačku 15.2. dodání mělo být v na začátku dubna. Sedačka byla dodána na konci května. Komunikace s obchodem je absolutní katastrofa. Nikdo nic neví a nikdo nic nedokáže zařídit. Prostě musíte čekat nebo se na to vykašlat. Bohužel existuje ještě horší část obchodu a to je reklamace. Sedačku jsem reklamoval 29.6. paní Stráníková se mi ozvala 2.7. a vystavila reklamační protokol se stejným datumem. Následně si sedačku vyzvedli v polovině července. Od té doby se nikdo neozval. 30 dnů je fuč a i když se snažím je kontaktovat (telefon, mobil, email), tak nikdo nereaguje a infolinka? Umíme urgenci a to je tak vše. Podvodná firma a doporučuji si koupit zboží jinde

 30. Reagovat
  Robert T. 7.8.2021 v 19:59
  3.3
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  20

  Některé zboží není valné kvality např. rychlovarné konvice.

  ZÁPORY: kvalita zboží
  (0) (0)You have already voted this
 31. Reagovat
  Ondřej Král 18.8.2021 v 11:23
  1.15
  Přehlednost obchodu
  50
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  20

  Podvodné jednání. Zboží uvedené skladem nemají. Dodání v řádu měsíců. Kvalita zboží je pochybná. Zrušení objednávky či vrácení peněz je mise na pár týdnů.

  (0) (0)You have already voted this
 32. Reagovat
  Velký monoclanek 25.8.2021 v 10:48

  Info pro ženy …
  Tak jsme se dnes dozvěděli že v Okay Poděbrady VELKY nemají a mít nebudou..Arogantní chování personálu..😂

 33. Reagovat
  Milan 25.8.2021 v 12:48
  0.15
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Objednávka z 19.7.21, dnes je 25.8.21 a nemám ani zboží ani peníze! Objednávku jsem zrušil a teď z nich nemůžu dostat zpět zaplacenou částku 8 990Kč. Když jim napíšu, odpoví, ať mám strpení.
  V Okay jsem nakupoval poprvé a naposledy. NEDOPORUČUJI !!!!!

  ZÁPORY: Nevracejí peníze!
  (0) (0)You have already voted this
 34. Reagovat
  Janek 30.8.2021 v 12:38
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Příjemný personál na prodejně! :))

  (0) (0)You have already voted this
 35. Reagovat
  host 4.9.2021 v 13:44
  2.8
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  70
  Kvalita sortimentu
  40

  personál ochotný, ale mají na vše dost času, pracují jako “blesk”, chlapci v Litoměřicích jsou samá legrace, stihnou se i povalovat na pohovkách. Když takto spěchají všichni ve skladech, tak musíme čekat.

  KLADY: ochota
  ZÁPORY: pomalé jednání, malý sortiment na obchodech
  (0) (0)You have already voted this
 36. Reagovat
  Laura 8.9.2021 v 19:40
  4
  Přehlednost obchodu
  70
  Jednání se zákazníkem
  70
  Kvalita sortimentu
  100

  Nedávno jsem si u nich pořídila vysavač, doručili ho za tři dny zcela v pořádku. Nenarazila jsem na žádný problém.

  (0) (0)You have already voted this
 37. Reagovat
  RIchard 9.9.2021 v 19:16

  Po měsíci čekání na zboží, které slíbili do 14 dní jsem objednávku zrušil. Nyní z nich nemohu dostat peníze, které slíbili vrátit na do týdne na účet, odkud byla objednávka placena. Ani po 14 dnech peníze nemám. Na e-maily nereagují a na telefonu si z vás dělají dle mého srandu a vymýšlí důvody, proč to nejde (chyba systému, účtárna apod..) a vyžadují po vás nesmysly jako potvrzení o platbě. Pokud mohu radit, UŠETŘETE SI PENÍZE I NERVY a vyhněte se obchodu obloukem

 38. Reagovat
  Mirka 14.9.2021 v 19:30

  Mě překvapují negativní recenze, já jsem v Okay nakupovala minulý týden a vše proběhlo v pořádku. Objednala jsem si lednici, do tří dnů jsem ji v pořádku měla doma.

 39. Reagovat
  Laura Veselá 16.9.2021 v 19:12

  Hele, já vím, že nějaký problémy měli. Kámoška tam objednala vysavač a nedošel. Ale zase na druhou stranu se s ní spojili a dali ji odškodný. Myslím dokonce to vychází na nějakých 120% z ceny… Jinak já jsem si minulý týden objednala sluchátka a pohoda. Za tři dny byly doma.

 40. Reagovat
  René 17.9.2021 v 13:17
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Také mě docela překvapuje, že měl někdo špatnou zkušenost, já jsem měl zboří dodané za pár dnů standardně bez problémů.

  (0) (0)You have already voted this
 41. Reagovat
  René 17.9.2021 v 13:18
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Také mě docela překvapuje, že měl někdo špatnou zkušenost, já jsem měl zboží dodané za pár dnů standardně bez problémů.

  (0) (0)You have already voted this
 42. Reagovat
  Akinomka 17.9.2021 v 13:45
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Dobrý den, já jsem teda překvapená negativníma komentama. Já za sebe spokojenost. Cena nejlepší na trhu, objednala jsem, zaplatila, potvrdili to a za tři dny jsem měla zboží doma.

  (0) (0)You have already voted this
 43. Reagovat
  Kristýna 17.9.2021 v 20:39
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Já teda patřím do skupiny těch spokojených zákazníků. Mám od nich dost věcí a musím zaklepat, že všechno funguje jak má. Měsíc zpátky jsem si objednala sušičku a zde proběhlo všechno jak mělo. Měla jsem to i s domluveným výnosem, sušička funguje, neměla bych co vytknout.

  KLADY: zákaznický servis ceny kvalita
  (0) (0)You have already voted this
 44. Reagovat
  Verča 18.9.2021 v 16:23
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Měli ted trochu problémy s skladem zboží. Objednávala jsem si na eshopu ale nebylo to nakonec na skladu. Nevadí omluvili se a vrátili zpět peníze 120% částky. :-) Super jednání!!:-)

  (0) (0)You have already voted this
 45. Reagovat
  Simona 18.9.2021 v 16:51

  Okay je super. Mám ho ráda a ráda tam nekupuju :-) Nikdy sem neměla nějaký problém s dodáním nebo s kvalitou zboží :-)

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz