Okay.cz

Specialistů na prodej elektrospotřebičů existuje několik, ale k těm největším a nejúspěšnějším patří jednoznačně Okay Elektrospotřebiče, který byl dokonce prodejcem elektro roku 2010. Rozsáhlá maloobchodní síť prodejen nabízí špičkové služby, bohatý sortiment a velmi příznivé ceny.

Logo Okay

Logo Okay

Dalo by se říci, že Okay.cz patří k lídrům mezi maloobchodními prodejci s elektrem. Ostatně na našem trhu patří k jedničkám, zatímco na Slovensku jsou v porovnání s konkurencí dvojkou, což je také velmi slušné umístění.

Představení e-shopu

Když se rozhodnete pro koupi kvalitní a také spolehlivé elektroniky, pak je Okay.cz, který se na trhu vyskytuje od roku 1994, ideální volbou. Vedle kvality totiž nabízí i velmi příznivé ceny. Přesvědčit se o tom můžete prostřednictvím internetových stránek, které slouží nejen pro získání informací, ale také k nákupu v podobě e-shopu, nebo v kterékoliv kamenné prodejně.

Stačí si jen vybrat tu, která vám svou polohou či vzdáleností nejlépe vyhovuje. Vzhledem k tomu, že v současnosti provozuje společnost Okay více než 140 prodejen, je rozhodně z čeho vybírat. Navíc zabijete dvě mouchy jednou ranou, protože vedle elektrospotřebičů, pořídíte v prodejnách Okay také nábytek.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Historie obchodu

Společnost Okay Elektrospotřebiče, jinak také Okay.cz, byla založena Ing. Jindřichem Životským roku 1994 se sídlem v Brně a od svého vzniku ušla dalekou cestu k tomu, aby se stala jedním z největších českých i slovenských prodejců spotřební elektroniky. A to nejen v kamenných obchodech, ale rovněž na internetu, k tomu se ovšem dostaneme až trochu později. Potěší, že je to čistě česká společnost.

Podívejme se teď v krátkosti na trochu historie. V roce 2000 byla v České republice otevřena již 20. prodejna. Rok 2002 byl zásadní z hlediska expanze na Slovensko, což byl další velmi významný krok. S příchodem roku 2003 se zvětšuje prodejní plocha všech prodejen a přesahuje již 40 000 m2.

Významné jubileum přichází roku 2005, kdy je slavnostně otevřena již 50. prodejna v České republice. O dva roky později, tedy v roce 2007, se slaví ještě významnější událost a to otevření v pořadí již 100. kamenné prodejny v rámci České republiky.

Dva roky poté se zase našel důvod k oslavě, tentokrát jde však o prodejní plochu prodejen, která celkově překročila neuvěřitelných 160 000 m2 a to už je velmi pěkná hodnota. Velmi důležitým milníkem byl rok 2011, kdy společnost spustila internetový obchod Okay.cz. Není na škodu zmínit, že třeba v roce 2016 se jeho oblíbenost na Heureka.cz vyšplhala až na parádních 91 %.

Nepřehlédnutelný byl i rok 2012, kdy došlo ke sloučení Okay Elektrospotřebiče a JENA nábytek, přičemž toto spojení nakonec vyústilo v zajímavý koncept v podobě Okay elektro & a sofa, který vznikl roku 2013 a je zaměřen na prodej elektroniky i nábytku.

V roce 2014 měla společnost Okay již 135 prodejen v České republice i na Slovensku. S rokem 2017 přichází nový koncept prodejen, který spočívá v jejich modernizaci podle jasně stanoveného plánu. V praxi se to týká hned 70 prodejen.

Během roku 2018 byl sortiment webových stránek rozšířen o kategorii nábytku, což mnoho zákazníků uvítalo. V letošním roce se může Okay.cz pyšnit titulem největšího prodejce TV a také velkých spotřebičů.

Když to vezmeme z hlediska čísel, tak v současnosti provozuje Okay 140 kamenných prodejen a k tomu ještě vlastní e-shop. Ročně je prodáno 406 704 velkých spotřebičů, pokud jde o audio a TV, tam je to 428 701 prodaných kusů za rok. V případě malých domácích spotřebičů jde každý rok o 803 543 a u mobilů o 156 862 kusů, které ročně najdou nového majitele.

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Okay.cz se může pochlubit opravdu bohatým sortimentem, a to nejen v oblasti elektro, ale také nábytku. Najdete zde všechny hlavní kategorie, které skrývají mnoho výrobců a velký výběr modelů. Nechybí mobilní telefony (chytré telefony, odolné, tlačítkové, pro seniory, iPhone) a různé příslušenství pro mobilní telefony, dále pevné a IP telefony, stejně jako chytré hodinky a náramky, stejně jako televize (OLED TV, QLED TV, 4K TV, 8K TV, Smart TV, Android TV, Herní TV, LED a mnohé TV příslušenství.

Dále zde najdete velké spotřebiče, ať už pračky a sušičky, myčky nádobí, lednice, mrazáky, sporáky, vestavné spotřebiče, mikrovlnné trouby, mini trouby, odsavače par i ohřívače vody. V kategorii malých spotřebičů najdete vše, co se hodí na přípravu potravin, nápojů, kávy, ale také na vaření. Patří sem také vysavače, péče o tělo a zdraví, péče o dítě, žehličky, vzduchotechnika, šicí stroje, osvětlení a také vše domácnost, zahrada a hobby.

Samozřejmostí je kategorie notebooky, konzole, kam spadají nejen notebooky, ale rovněž stolní počítače, tablety, e-book čtečky, software, paměťové karty, PC doplňky, kancelářské zboží, monitory, konzole, sluchátka i tiskárny. Další kategorií je audio, video, foto, kam patří kromě audia a videa i sluchátka, GPS navigace, kamery do auta, outdoorové kamery, videokamery, digitální fotoaparáty a příslušenství pro fotoaparáty.

Zajímavá je kategorie smart elektro, kam patří Wearables, Smart TV, Smart audio, Elektromobilita, Smart health, Smart gaming, Drony, SmartHome a Inteligentní domácí spotřebiče. Nechybí ani kategorie příslušenství pro TV, PC, mobily a mnohem více, což zahrnuje příslušenství pro TV, audio, video, příslušenství pro mobily, GPS pro mobily, GPS, dále pro foto či videokamery.

Je zde zároveň spotřební materiál pro tiskárny, Pro PC, notebooky, tablety, Pro velké spotřebiče, Pro malé spotřebiče a vysavače, Propojovací kabely a konektory, Paměťové karty, Baterie, akumulátory, Osvětlení, Domácí potřeby, Auto příslušenství, Přepěťové ochrany, prodlužovačky a Sluchátka.

Pokud jde o nábytek, tak tam je to klasika, neboť sem patří sedací soupravy, obývací pokoje, ložnice, postele, matrace a rošty, kuchyně, jídelny, dětské pokoje, komody a ostatní nábytek. Dokonce se na stránkách Okay.cz dají najít mnohé inspirace, jak třeba vybavit ložnici, obývák nebo třeba předsíň.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Okay.cz má celkově 140 prodejen, zaměstnává přes 1 500 zaměstnanců, franšízantů a také vyškolených specialistů, kteří jsou schopni uspokojit různé požadavky více než 12 milionů zákazníků každý rok. Díky tomu není problém poskytovat i mnohé služby, které potěší nejednoho zákazníka.

Tou nejoblíbenější je jednoznačně prodloužená záruka, tu je možné prodloužit až na 5 let, s tím, že servisy má Okay po celé ČR v ceně od 129 Kč za jednorázový poplatek. Po dobu záruky máte jistotu bezplatné opravy či výměny zboží. Dále je skvělé pojištění PLUS. Dá se sjednat na 1 až 2 roky od 109 Kč. S tímto pojištěním máte záruku úhrady škody či dodání nového produktu, navíc je rozšířena zákonná záruka.

Vynikající službou je pojištění mobilního telefonu. Je možné jej sjednat na 12 či 24 měsíců v ceně od 119 korun. Pojištění zajišťuje úhradu škody či dodání zcela nového výrobku, navíc potěší, že po celou dobu záruky nemáte žádné další výdaje.

K dalším službám patří pojištění nábytku, to je možné až na 3 roky v ceně od 660 Kč. Zajištěnu máte bleskovou opravu či výměnu zboží a dodání nového, navíc po dobu záruky vás nečekají žádné další výdaje.

V případě, že aktuálně neoplýváte hotovostí, ale přesto potřebujete pořídit například novou myčku nádobí nebo třeba lednici, pak můžete využít populární službu, kterou je nákup na splátky. Nepotřebujete hotovost a vybíráte z bohaté nabídky různých způsobů financování.

Zohlednit lze akční nabídky, zlevněné zboží, případně doporučené novinky, zařazené mezi horké tipy. Schválení úvěru se dozvíte během několika minut. Výhodou je, že úvěr vyřídíte během několika minut online a ještě si zvolíte délku splácení i výši splátky, kterou jste schopni zaplatit.

Nebaví vás čekat na zdlouhavé vyřízení jakékoliv reklamace? Díky službě blesková výměna, která vám zaručuje nový výrobek bez zbytečného čekání, je něco takového minulostí. Tuto zajímavou službu je možné pořídit od 59 Kč u výrobků, jejichž prodejní cena je maximálně 4 999.

Nechybí ani praktická služba tzv. PC klinika, což uvítají zejména začátečníci. Pokud si pořídíte nový počítač, specialisté společnosti Okay vám pomohou s jeho nastavením a to od samého začátku. Nainstalují vám základní uživatelské programy, nastaví ovladače pro hardware.

Postarají se i o diagnostiku, například zálohování systému a také diagnostiku, aby nedocházelo ke komplikacím během chodu počítače. Samozřejmostí je i pravidelná údržba, která funguje jako skvělá prevence proti zamrzání počítače. Sem patří třeba instalace antiviru, záloha uživatelských dat, odstranění nepotřebného software a mnoho dalšího.

Služba Partneři, vás dokáže propojit s profesionálními pracovníky, kteří nabízí ověřené služby v nadstandardním režimu. Zajímavá je i služba návrh interiéru, kdy vám profesionální designéři připraví návrh vámi vybraného pokoje, nebo rovnou celého bytu a to naprosto zdarma.

zpět k obsahu ↑

Filozofie prodeje

Filozofie prodeje společnosti Okay.cz se řídí kodexem, jehož dodržování je zásadní pro samotný prodej. Okay.cz si stanovil v rámci tohoto kodexu/filozofie obchodní cíle, které se snaží plnit do posledního puntíku. Pro začátek si dává záležet na tom, aby patřil k nejvíce úspěšným prodejcům zboží a služeb v rámci našeho i zahraničního trhu.

Chce tvořit trvalý zisk prostřednictvím spokojených zákazníků, díky čemuž bude zajištěna dlouhodobá perspektiva celé společnosti. Součástí filozofie je také perfektně sestavená nabídka výrobků a služeb, čemuž sekundují i odborníci pro danou kategorii sortimentu.

Okay.cz si zakládá na tom, aby vždy nabízel takové výrobky, které se mohou pochlubit vynikajícím poměrem cena/výkon.  Samozřejmostí jsou i kvalitní služby a garance pro zákazníky, jež poskytuje vyškolený personál s příjemným vystupováním.

Společnost se zasazuje i o to, aby byla vskutku co nejlepším zaměstnavatelem a vždy dokázala své pracovníky ocenit tak, jak si zaslouží, a to nejen za pracovní nadšení, ale i píli a profesionalitu.

Když už se filozofií prodeje zabýváme, rozhodně nesmíme opomenout i fakt, že se společnost Okay.cz snaží pracovat tím stylem, že to co dělá, se dá udělat ještě mnohem lépe, daleko rychleji a hlavně o trochu levněji.

zpět k obsahu ↑

Okay e-shop

Jak jsme již zmínili v úvodu, e-shop Okay.cz byl spuštěn v roce 2011 a stále se těší velké oblibě i návštěvnosti. Například v roce 2013 se mohl pochlubit opravdu rekordním nárůstem tržeb, které byly o celých 81 % vyšší, než tomu bylo o rok dříve, tedy roku 2012. Tržby se odvíjejí od bohatého sortimentu a nízkým cenám, na kterých si Okay zakládá, navíc jsou bonusem mnohé služby, jež poskytuje.

Nezávislá analýza, která proběhla v roce 2014, ukázala, že třeba Okay.sk, což je slovenská verze Okay.cz, nabízel v povánočních výprodejích absolutně nejvíce produktů ve slevě. Do této analýzy byly zahnuty i další zvučné obchody na slovenském poli, jako Mall.sk, Datart.sk a další. Okay.cz ovšem nezůstal pozadu a hned o rok později se mohl pochlubit podobně dobrými výsledky jako jeho slovenská alternativa.

K největším výhodám internetových obchodů, tedy i Okay e-shopu, je velmi bohatý sortiment a maximální pohodlí při výběru toho správného produktu. Nabízen je jen ten nejvýhodnější sortiment, přičemž potěší i fakt, že téměř většinu produktů má obchod skladem, takže jsou objednávky odbavovány tak rychle, jak jen to jde. Samozřejmostí je i možnost osobního vyzvednutí, což je možné v jednotlivých kamenných prodejnách po celé České republice.

E-shop Okay.cz není jen o prodeji zboží z mnoha kategorií, ale najdete tu i různé rady a tipy s tím, jak třeba vybrat správný mobilní telefon, myčku nádobí, lednici, televizi a mnoho dalších produktů.

Na e-shopu je možné volit sortiment z dvou oblastí a to elektro či nábytek. Pokud jde o elektro, tam narazíte na základní kategorie – Mobilní telefony, Televize, Velké spotřebiče, Malé spotřebiče, Notebooky, konzole, Audio, video, foto, Smart elektro a Příslušenství, které se dále rozdělují do podkategorií podle typu spotřebiče.

V případě nábytku je v podstatě to samé. Zde najdete kategorie – Sedací soupravy, Obývací pokoje, Ložnice, Postele, Matrace a rošty, Kuchyně a jídelny, Dětské pokoje, Komody a Ostatní nábytek. Tyto kategorie se následně rovněž větví na mnohé podkategorie.

TOP 6 důvodů, proč zvolit nákup v e-shopu Okay.cz

 1. Vždy nakoupíte za ty nejvýhodnější ceny
 2. Vyřízení objednávky je velmi rychlé, takže na ní nemusíte čekat, kdo ví jak dlouho čekat.
 3. Každý nákup si můžete vyzvednout i osobně a to kdykoliv vám to bude vyhovovat, během otvírací doby kterékoliv z 90 prodejen v rámci České republiky.
 4. Pokud si nákup rozmyslíte, můžete zakoupené zboží vrátit přímo na prodejně.
 5. Reklamace nemusíte řešit nijak složitě poštou a podobně, jednoduše budete zboží reklamovat na prodejně.
zpět k obsahu ↑

Slevový kupon

Okay.cz podobně jako i jiní obchodníci připravuje mnohé akce, které umožňují pořízení aktuálně zvoleného sortimentu ve slevě. Využít je k tomu možné Okay leták, newsletter Okay.cz, Black Friday, Totální výprodeje nebo také různé slevové kupony, na které můžete narazit prostřednictvím různých serverů, jež se specializují na sběr slev, jež následně propagují na svém webu i s odkazem či kódem pro slevu. Hravě tak ušetříte aspoň nějakou tu korunku do rodinného rozpočtu.

zpět k obsahu ↑

Doprava

U Okay.cz máte k dispozici velký výběr možností dopravy, osobní odběr nevyjímaje.

 • Doprava na prodejnu – zvolit můžete klasické doručení nebo expresní doručení, přičemž o tom, kdy a jak je možné elektro či nábytek na prodejně vyzvednout budete informováni SMS zprávou či e-mailem. Vyzvednutí elektra je možné do 5 dní od doručení na prodejnu, u nábytku je to do 16 dní. Mějte připraveno číslo objednávky.
 • Doprava domů kurýrem pro elektro i nábytek
 • Klasické doručení
 • Expresní doručení
 • Česká pošta do ruky
 • Česká pošta na poštu
 • Doprava Exclusive s výnosem do patra a prozvoněním

Jaké jsou výhody dopravy s Okay.cz?

 • Velký výběr platebních metod
 • Možnost zvolit expresní doručení
 • Nákup na splátky možný i s dopravou pro elektro a nábytek
 • Levná doprava na prodejnu
 • Doprava i s výnosem do patra
 • Odvoz starého spotřebiče
 • Odborná montáž elektrospotřebičů a nábytku
 • Na elektro doprava zdarma při platbě předem
zpět k obsahu ↑

Platby

 • V hotovosti na prodejně
 • Platební karta – Maestro, Visa, MasterCard
 • Okamžitý bankovní převod – Podporované banky – Česká Spořitelna: Platba 24, Komerční banka: MojePlatba, ČSOB, Raiffeisen bank: ePlatby, UniCredit Bank, mBank: mPeníze, Fio banka, Era.
 • Klasický bankovní převod – libovolná banka
 • Nákup na splátky
 • Dobírka: Elektro
 • Dobírka: Nábytek
zpět k obsahu ↑

Kariéra

Každá společnost potřebuje občas nějaké nové zaměstnance, takže není na škodu sledovat u svých oblíbených firem volné pozice, které mohou pomoci s nastartováním kariéry. Okay.cz nabízí zajímavá pracovní místa nejen v České republice, ale také na Slovensku. S tímto zaměstnavatelem máte záruku jistoty i stabilitu spolehlivé a neustále se vyvíjející společnosti.

Dostanete se do příjemného, mladého a velmi dynamického týmu se zcela neformálními vztahy, kde si nikdo na nic nehraje. Pracovní prostředí je pozitivní a značně motivující, navíc máte jistotu postupu v kariéře i podporu během osobního rozvoje. Volné pozice můžete najít zde.

zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Zákaznická linka: 542 425 555 (Provozní doba: Po-Pá: 8:00 – 19:00)
 • E-mail zákaznické linky: obchod@okay.cz
 • Kontakt na personální oddělení: Telefon: +420 545 544 000, E-mail: job@okay.cz
 • Kontaktní stránka pro zákazníky
 • Facebook: Okay.cz
 • Instagram: okaycz
 • YouTube: OKAY.cz
 • PinterestOkay.cz
 • Firemní údaje: OKAY s.r.o., Kšírova 676/259, 619 00 Brno, IČ: 60719257, DIČ: CZ60719257.
 • Telefon: + 420 545 544 511 (recepce společnosti, neslouží pro zákazníky, pro ty je určena kontaktní stránka)
 • Fax: + 420 545 544 512
zpět k obsahu ↑

Prodejny Okay

Prodejny Okay pro Středočeský kraj

 • Prodejna Okay Beroun (A centrum) – Adresa prodejny: Konečná 689, 266 01 Beroun, Telefonní kontakt: 724 661 096, E-mail: okay_096@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 396, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna nábytku i elektra, Výdejna elektra i nábytku.
 • Prodejna Okay Čestlice – Adresa prodejny: Obchodní 111, 251 01 Čestlice, Telefonní kontakt: 724 661 014, E-mail: okay_014@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 314, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 21:00, Sobota 9:00 – 21:00, Neděle 9:00 – 21:00, Služby: Prodejna nábytku i elektra, Výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Kladno – Adresa prodejny: Americká 3802, 272 01 Kladno, Telefonní kontakt: 724 661 035, E-mail: okay_035@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 335, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00-19:00, Sobota 9:00 – 17:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna i výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Kladno (NC Oáza) – Adresa prodejny: Arménská 32/77, 272 01 Kladno, E-mail: okay_708@okaycz.eu, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 17:00. Služby: Prodejna i výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Kladno (NC Oáza – Okay) – Adresa prodejny: Arménská 32/77, 272 01 Kladno, E-mail: jena_423@jena-nabytek.cz, Facebooková stránka prodejny, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Jena Kolín – Adresa prodejny: Havlíčkova 884, 280 02 Kolín, Telefonní kontakt: 720 774 143, E-mail: jena_414@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 720 774 140, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 17:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Kutná Hora (naproti Kauflandu) – Adresa prodejny: Ortenova 198, 284 01 Kutná Hora, Telefonní kontakt: 724 661 015, E-mail: okay_015@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 315, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Mladá Boleslav (OZ Radouč) – Adresa prodejny: Na Radouči 1462, 293 01 Mladá Boleslav, Telefonní kontakt: 724 661 091, E-mail: okay_091@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 391, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna nábytku i elektra.
 • Prodejna Okay Neratovice (u Lidlu) – Adresa prodejny: Kostelecká 265, 277 11 Neratovice – Lobkovice, Telefonní kontakt: 724 661 087, E-mail: okay_087@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 387, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Nymburk – Adresa prodejny: Pražská 2261, 288 02 Nymburk, Telefonní kontakt: 724 661 016, E-mail: okay_016@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 016, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Poděbrady – Adresa prodejny: Bílkova 270, 290 01 Poděbrady, Telefonní kontakt: 724 661 056, E-mail: okay_056@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 356, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 20:00, Sobota 9:00 – 20:00, Neděle 9:00 – 20:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, Výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Šestajovice – Adresa prodejny: Revoluční, 250 92 Praha Šestajovice, Telefonní kontakt: 724 661 382, E-mail: okay_082@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 382, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Příbram (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Husova 623, 261 01 Příbram, Telefonní kontakt: 724 661 023, E-mail: okay_023@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 323, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 10:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Příbram – Adresa prodejny: Evropská 125, 261 01 Příbram, Telefonní kontakt: 720 774 173, E-mail: jena_417@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 720 774 170, Otevírací doba: Pondělí -pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 17:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Rakovník (OC Stop Shop) – Adresa prodejny: Luženská 2721/II, 269 01 Rakovník, Telefonní kontakt: 724 661 086, E-mail: okay_086@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 386, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna nábytku i elektra, Výdejna nábytku a elektra.
 • Prodejna Okay Vestec – Adresa prodejny: Vídeňská, 252 42 Vestec, Telefonní kontakt: 724 661 061, E-mail: okay_061@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 361, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.

Prodejny Okay pro Ústecký kraj

 • Prodejna Okay Bílina (u Albertu) – Adresa prodejny: Nábřeží 463, 418 01 Bílina, Telefonní kontakt: 724 661 090, E-mail: okay_090@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 390, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Děčín – Adresa prodejny: Oblouková 1420/2, 405 02 Děčín, Telefonní kontakt: 724 661 043, E-mail: okay_043@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 343, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Litoměřice (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Na Kocandě 35, 412 01 Litoměřice, Telefonní kontakt: 724 661 048, E-mail: okay_048@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 348, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Litvínov – Adresa prodejny: Jiráskova 878, 436 01 Litvínov, Telefonní kontakt: 724 661 071, E-mail: okay_071@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 371, Otevírací doba: Pondělí – pátek, 9:00 – 18:30, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Most (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Kabátnická 1702, 434 01 Most, Telefonní kontakt: 724 661 026, E-mail: okay_026@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 326, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Teplice (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Bohosudovská 1603, 415 01 Teplice, Telefonní kontakt: 724 661 021, E-mail: okay_021@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 321, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Ústí nad Labem (naproti Baumaxu) – Adresa prodejny: Podhoří 369, 400 10 Ústí nad Labem, Telefonní kontakt: 724 661 066, E-mail: okay_066@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 366, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Ústí nad Labem (nad prodejnou Albert) – Adresa prodejny: Krušnohorská 3371/2, 400 11 Ústí nad Labem, Telefonní kontakt: 724 661 018, E-mail: okay_018@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 318, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna i výdejna elektra, prodejna nábytku.
 • Prodejna Okay Žatec (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Plzeňská 3145, 438 01 Žatec, Telefonní kontakt: 724 661 094, E-mail: okay_094@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 394, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna i výdejna elektra, prodejna a výdejna nábytku.

Prodejny Okay pro Jihomoravský kraj

 • Prodejna Okay Břeclav (u Tesca) – Adresa prodejny: Lidická 3362, 690 02 Břeclav, Telefonní kontakt: 724 661 075, E-mail: okay_075@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 375, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Brno Slatina (vedle Kauflandu) – Adresa prodejny: Řípská 1477/29, 627 00 Brno, Telefonní kontakt: 724 661 059, E-mail: okay_059@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 359, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna i výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Brno (NC Královo Pole) – Adresa prodejny: Cimburkova 4, 612 00 Brno, Telefonní kontakt: 724 661 046, E-mail: okay_046@okaycz.eu, Kontakt ne vedoucí/ho prodejny: 724 661 346, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 21:00, Sobota 9:00 – 21:00, Neděle 9:00 – 21:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Brno (OC Futurum) – Adresa prodejny: Vídeňská 100, 619 00 Brno, Telefonní kontakt: 724 661 029, E-mail: okay_029@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 329, Otevírací doba: Pondělí – Pátek 10:00 – 20:00, Sobota 10:00 – 20:00, Neděle 10:00 – 20:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Brno (u UNI HOBBY) – Adresa prodejny: Bystrcká 1137/38, 624 00 Brno, Telefonní kontakt: 724 661 003, E-mail: okay_003@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 303, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Brno (OD Lerk) – Adresa prodejny: Rokytova 1, 615 00 Brno, Telefonní kontakt: 724 661 004, E-mail: okay_004@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 304, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:30, Sobota 9:00 – 16:00, Neděle – Zavřeno, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Brno (u Lidlu) – Adresa prodejny: Hněvkovského 701/63, 617 00 Brno, Telefonní kontakt: 724 661 060, E-mail: okay_060@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 360, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Hodonín – Adresa prodejny: Krátká 4, 695 01 Hodonín, Telefonní kontakt: 724 661 076, E-mail: okay_076@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 376, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Vyškov (u Lidlu) – Adresa prodejny: Brněnská 509/11a, 682 01 Vyškov, Telefonní kontakt: 724 661 040, E-mail: okay_040@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 340, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna elektra. Prodejna je do 6. 11. v rekonstrukci. Nově modernizovanou prodejnu pro Vás otevíráme 7. 11. 2019.
 • Prodejna Okay Znojmo – Adresa prodejny: Dukelských bojovníků 155/3638, 671 81 Znojmo, Telefonní kontakt: 724 661 011, E-mail: okay_011@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 728 814 401, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.

Prodejny Okay pro kraj Vysočiny

 • Prodejna Okay Havlíčkův Brod (u Penny) – Adresa prodejny: Masarykova 3552, 580 01 Havlíčkův Brod, Telefonní kontakt: 724 661 049, E-mail: okay_049@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 349, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 16:00, Neděle 9:00 – 16:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Jihlava – Adresa prodejny: Romana Havelky 4957/5b, 586 01 Jihlava, Telefonní kontakt: 724 661 033, E-mail: okay_033@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 333, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Třebíč (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Spojovací 1346, 674 01 Třebíč, Telefonní kontakt: 724 661 080, E-mail: okay_080@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 380, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Jena Třebíč – Adresa prodejny: Znojemská 1359/59, 674 01 Třebíč, Telefonní kontakt: 720 774 153, E-mail: jena_415@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 720 774 150, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 17:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Velké Meziříčí – Adresa prodejny: Pod Strání 2266, 594 01 Velké Meziříčí, Telefonní kontakt: 724 661 103, E-mail: okay_703@okaycz.eu, Otevírací doba: Pondělí – Pátek 9:00 – 18:30, Sobota 9:00 – 18:30, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Žďár nad Sázavou – Adresa prodejny: Brněnská 2349/50, 591 01 Žďár nad Sázavou, Telefonní kontakt: 724 661 047, E-mail: okay_047@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 347, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.

Prodejny Okay pro Královehradecký kraj

 • Prodejna Okay Hradec Králové (u Tesca) – Adresa prodejny: Rašínova třída 1669, 500 02 Hradec Králové, Telefonní kontakt: 724 661 058, E-mail: okay_058@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 358, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Hradec Králové (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Pilnáčkova 410, 500 03 Hradec Králové, Telefonní kontakt: 724 661 012, E-mail: okay_012@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 312, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 10:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Jaroměř – Adresa prodejny: Dolecká 974, 551 01 Jaroměř, Telefonní kontakt: 724 661 097, E-mail: okay_097@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 397, Otevírací doba: Pondělí – Pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Náchod – Adresa prodejny: U Starých Lázní 389, 547 01 Náchod – Běloves, Telefonní kontakt: 724 661 068, E-mail: okay_068@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 368, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Trutnov – Adresa prodejny: Horská ulice 687, 541 01 Trutnov, Telefonní kontakt: 724 661 067, E-mail: okay_067@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 367, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Vrchlabí (OZ BASAH) – Adresa prodejny: Lánovská 1658, 543 01 Vrchlabí, Telefonní kontakt: 724 661 028, E-mail: okay_028@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 328, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 17:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.

Prodejny Okay pro Zlínský kraj

 • Prodejna Okay Kroměříž – Adresa prodejny: Velehradská 4078/107, 76701 Kroměříž, Telefonní kontakt: +420 724 661 405, E-mail: okay_705@okaycz.eu, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna nábytku.
 • Prodejna Okay Staré Město (naproti Albertu) – Adresa prodejny: Východní 2133, 686 03 Staré Město, Telefonní kontakt: 724 661 072, E-mail: okay_072@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 372, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Uherský Brod (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Vazová 2361, 688 01 Uherský Brod, Telefonní kontakt: 724 661 069, E-mail: okay_069@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 369, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 17:00, Neděle 10:00 – 16:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Valašské Meziříčí (u Kauflandu) – Adresa prodejny: U nákladního nádraží 365, 757 01 Valašské Meziříčí, Telefonní kontakt: 724 661 042, E-mail: okay_042@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 342, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.

Prodejny Okay pro Moravskoslezský kraj

 • Prodejna Okay Bruntál – Adresa prodejny: Krnovská 1020/16, 792 01 Bruntál, Telefonní kontakt: 724 661 092, E-mail: okay_092@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 392, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 16:00, Neděle Zavřeno, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Český Těšín (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Ostravská 2029/75, 737 01 Český Těšín, Telefonní kontakt: 724 661 062, E-mail: okay_062@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 362, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Frýdek Místek (u Tesca) – Adresa prodejny: Příborská 2273, 738 01 Frýdek Místek, Telefonní kontakt: 724 661 030, E-mail: okay_030@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 330, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Frýdek-Místek (OC TTC Park) – Adresa prodejny: Nové Dvory-Kamenec 3725, 738 01 Frýdek-Místek, Telefonní kontakt: 724 661 050, E-mail: okay_050@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 350, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Frýdek-Místek – Adresa prodejny: Dobrovského 3680, 738 01 Frýdek-Místek, Telefonní kontakt: 720 774 123, E-mail: jena_412@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 720 774 120, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Havířov – Adresa prodejny: Před Tratí 1434/5, 735 64 Havířov, Telefonní kontakt: 724 661 022, E-mail: okay_022@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 322, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Karviná (OC Karviná) – Adresa prodejny: Nádražní 1936/4, 733 01 Karviná, Telefonní kontakt: 724 661 032, E-mail: okay_032@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 332, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Krnov (OC Stavoremont) – Adresa prodejny: Revoluční 29, 794 01 Krnov, Telefonní kontakt: 724 661 085, E-mail: okay_085@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 385, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 10:00 – 17:00, Služby: Prodejna nábytku a elektra.
 • Prodejna Okay Opava – Adresa prodejny: Hlučínská 1612/57, 746 01 Opava, Telefonní kontakt: 724 661 009, E-mail: okay_009@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 309, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Ostrava (NC Karolina) – Adresa prodejny: Vítkovická 3278/3, 702 00 Ostrava, Telefonní kontakt: 724 661 051, E-mail: okay_051@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 351, Otevírací doba: Pondělí – Pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Ostrava (u Albertu) – Adresa prodejny: Horní 283/87, 700 30 Ostrava, Telefonní kontakt: 724 661 036, E-mail: okay_036@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 336, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Ostrava (vedle Tesca) – Adresa prodejny: Sjízdná 4, 722 00 Ostrava, Telefonní kontakt: 724 661 052, E-mail: okay_052@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 352, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Ostrava – Adresa prodejny: Varenská 3309/50, 702 00 Ostrava, Telefonní kontakt: 720 774 090, E-mail: jena_409@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 720 774 090, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Ostrava (NC Futurum) – Adresa prodejny: Varenská 3309/50, 702 00 Ostrava, Telefonní kontakt: 724 661 109, E-mail: okay_709@okaycz.eu, Otevírací doba: Pondělí – Pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Ostrava (u OBI) – Adresa prodejny: Výškovická 3123, 700 30 Ostrava – Zábřeh, Telefonní kontakt: 724 661 089, E-mail: okay_089@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 389, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Třinec – Adresa prodejny: Frýdecká 79, 739 61 Třinec, Telefonní kontakt: 724 661 073, E-mail: okay_073@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho: 724 661 373, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.

Prodejny Okay pro Liberecký Kraj

 • Prodejny Okay Česká Lípa (Paráda Center) – Adresa prodejny: Děčínská 3271, 470 01 Česká Lípa, Telefonní Kontakt: 724 661 077, E-mail: okay_077@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 377, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Jablonec nad Nisou (OC Rýnovka) – Adresa prodejny: Želivského 5050, 466 05 Jablonec nad Nisou, Telefonní kontakt: 724 661 041, E-mail: okay_041@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 341, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Liberec (nákupní park Severka) – Adresa prodejny: Sousedská 605, 460 01 Liberec, Telefonní kontakt: 724 661 079, E-mail: okay_079@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 379, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.

Prodejny Okay pro Jihočeský kraj

 • Prodejna Okay České Budějovice – Adresa prodejny: Suchomelská 2, 370 04 České Budějovice, Telefonní kontakt: 724 661 010, E-mail: okay_010@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 310, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 10:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Jindřichův Hradec – Adresa prodejny: Rezkova 953/III, 377 01 Jindřichův Hradec, Telefonní kontakt: 724 661 081, E-mail: okay_081@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 381, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Písek (u OBI) – Adresa prodejny: U Nádraží 2614, 397 01 Písek, Telefonní kontakt: 724 661 093, E-mail: okay_093@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 393, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Strakonice (u Penny Marketu) – Adresa prodejny: Katovická 1303, 386 01 Strakonice, Telefonní kontakt: 724 661 078, E-mail: okay_078@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 378, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Tábor (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Volgogradská 2972, 390 02 Tábor, Telefonní kontakt: 724 661 019, E-mail: okay_019@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 319, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.

Prodejny Okay pro Karlovarský kraj

 • Prodejna Okay Cheb (naproti Kauflandu) – Adresa prodejny: Pivovarská 1677/19, 350 02 Cheb, Telefonní kontakt: 724 661 065, E-mail: okay_065@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 365, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Karlova Vary (Globus) – Adresa prodejny: Obchodní 30, 360 01 Karlovy Vary, Telefonní kontakt: 724 661 057, E-mail: okay_057@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 357, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 20:00, Sobota 9:00 – 20:00, Neděle 9:00 – 20:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Sokolov – Adresa prodejny: K.H.Borovského 2284, 356 01 Sokolov, Telefonní kontakt: 724 661 104, E-mail: okay_704@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 404, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, výdejna nábytku.

Prodejny Okay pro Olomoucký kraj

 • Prodejna Okay Olomouc (Obchodní park Haná) – Adresa prodejny: Kafkova 45, 783 01 Olomouc, Telefonní kontakt: 724 661 053, E-mail: okay_053@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 353, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Olomouc – Adresa prodejny: Kafkova 471/27, 783 01 Olomouc, Telefonní kontakt: 720 774 053, E-mail: jena_405@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 720 774 050, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Přerov (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Lipnická 2936/4, 750 02 Přerov, Telefonní kontakt: 724 661 025, E-mail: okay_025@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 325, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Prostějov – Adresa prodejny: Okružní 8/4271, 796 01 Prostějov, Telefonní kontakt: 724 661 008, E-mail: okay_008@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 308, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Prostějov (u OBI) – Adresa prodejny: Konečná 4564/10, 796 01 Prostějov, Telefonní kontakt: 724 661 017, E-mail: okay_017@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 317, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Prostějov – Adresa prodejny: Sebastiniho 372/6, 796 07 Prostějov – Držovice, Telefonní kontakt: 720 774 183, E-mail: jena_418@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 720 774 180, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Šternberk – Adresa prodejny: Průmyslová 2700/3, 785 01 Šternberk, Telefonní kontakt: 724 661 098, E-mail: okay_098@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 398, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 10:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Šumperk – Adresa prodejny: Vítězná 7, 787 01 Šumperk, Telefonní kontakt: 724 661 038, E-mail: okay_038@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 338, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Okay Zábřeh na Moravě – Adresa prodejny: Leštinská 2723/1, 789 01 Zábřeh na Moravě, Telefonní kontakt: 724 661 031, E-mail: okay_031@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 331, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 17:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.

Prodejny Okay pro Plzeňský kraj

 • Prodejna Okay Plzeň (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Lochotínská 1673/20, 301 00 Plzeň, Telefonní kontakt: 724 661 070, E-mail: okay_070@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 370, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 10:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Plzeň – Adresa prodejny: U Letiště 2/1074, 30100 Plzeň, Telefonní kontakt: 601 295 033, E-mail: jena_422@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 601 295 030, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 20:00, Sobota 9:00 – 20:00, Neděle 9:00 – 20:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Elektrospotřebiče Plzeň – Adresa prodejny: U Letiště 2/1074, 30100 Plzeň, Telefonní kontakt: 601 295 033, E-mail: okay_707@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 601 295 030, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 20:00, Sobota 9:00 – 20:00, Neděle 9:00 – 20:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.

Prodejny pro Hlavní město Praha

 • Prodejna Okay Praha – Prosek (u OBI) – Adresa prodejny: Prosecká 824/82, 190 00 Praha, Telefonní kontakt: 724 661 044, E-mail: okay_044@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 344, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Praha Štěrboholy – Adresa prodejny: Kutnohorská, 109 00 Praha, Telefonní kontakt: +420601295043, E-mail: jena_421@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 601 295 040, Otevírací doba: Pondělí – Pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Praha Štěrboholy – Adresa prodejny: Kutnohorská, 109 00 Praha, E-mail: okay_706@okaycz.eu, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.
 • Prodejna Jena Praha (OC Šestka) – Adresa prodejny: Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha – Ruzyně, Telefonní kontakt: 720 774 163, E-mail: jena_416@jena-nabytek.cz, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 720 774 160, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 21:00, Sobota 9:00 – 21:00, Neděle 9:00 – 21:00, Služby: Prodejna a výdejna nábytku.
 • Prodejna Okay Praha Horní Měcholupy (u Kauflandu) – Adresa prodejny: Hornoměcholupská 764, 109 00 Praha 15, Telefonní kontakt: 724 661 020, E-mail: okay_020@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 320, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 19:00, Neděle 9:00 – 19:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra.

Prodejny pro Pardubický kraj

 • Prodejna Okay Ústí nad Orlicí (Stop Shop) – Adresa prodejny: Letohradská 1524, 562 01 Ústí nad Orlicí, Telefonní kontakt: 724 661 095, E-mail: okay_095@okaycz.eu, Kontakt na vedoucí/ho prodejny: 724 661 395, Otevírací doba: Pondělí – pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 18:00, Neděle 9:00 – 18:00, Služby: Prodejna a výdejna elektra, prodejna i výdejna nábytku.
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Elektro a nábytek

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.2Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.1
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.2
KLADY
 • rychlé doručení
 • příznivé ceny
 • ochotný personál
 • bohatý sortiment
 • přehledný e-shop
 • komunikace
ZÁPORY
 • kvalita dopravy
 • občas delší čekací lhůty při výdeji zboží
 • zboží někdy dorazí se zpožděním
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

2 komentáře
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  K83 8.1.2020 v 16:19

  Firma Okay.cz podvádí zákazníky a dodává poškozené, použité a špatně zabalené produkty. Nikdy u nich již nebudu nakupovat a nedoporučuji ostatním. Podvádí zákazníky.

 2. Reagovat
  L.Barina 3.8.2020 v 14:41
  0.3
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Nejhorši přistup k reklamacim. Již nikdy Okay.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz