Dachser

Dachser Group je logistická a nákladní společnost, která se specializuje na evropský trh. Má vlastní síť poboček a center na 437 místech po Evropě i mimo ni. Společnost již po generace vlastní jedna rodina.

dachser

Logo – DACHSER

Představení dopravce

Začátky firmy nebyly vůbec jednoduché. Společnost založil Thomas Dachser před Druhou světovou válkou v dobách nejtvrdší ekonomické krize. Specializoval se na dovoz sýra po Německu. Nedlouho po konci války poprvé expandoval i do dalších zemí. Později společnost překročila evropský prostor a začala dovážet potraviny z Afriky. Postupem času společnost rostla a rozšiřovala svou specializaci až do dnešní komplexní podoby.

Přehled služeb

Dachser poskytuje pozemní, lodní a leteckou přepravu, sběrné služby, mezinárodní, vnitrostátní kamionovou spedici, logistiku potravin a chemikálií, letecké cargo, námořní spedici, kontraktní logistiku, skladování, distribuci a služby celní deklarace. Zajišťuje také zásobování stavebního průmyslu a segmentu hobby a zahrad. Kromě transport a uskladnění zajistí také další doplňkové služby pro snížení nákladů a zajištění zásilek. Kromě široké škály nabízených služeb si zákazník může vybrat plán přímo na míru.

Sledování zásilek

Zásilky mohou klienti sledovat pomocí online trackingu. V České republice Dachser sídlí na několika pobočkách například ve městech Brno, Kladno nebo Ostrava. V současné době investuje do výzkumů udržitelného rozvoje v oblasti přepravy a zásobování.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Telefon: +420 312 291 811

Email: dachser.czech@dachser.com

Centrála společnosti: DACHSER Czech Republic a.s., Huťská 272, 27201 Kladno

Hodnocení

7.5 Celkové hodnocení
Logistická a nákladní společnost

7.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
7.5
Jednání se zákazníkem
7
2.7Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.3
Klady
 • široká nabídka služeb
Zápory
 • nedostatečný zákaznický servis
 • občas není dodržen termín doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Perfektní jednání. Moc děkuji. Vše proběhlo na výbornou. Chválím řidiče, který doručoval na Prahu 6 dne 20.9. Více takových profesionálů a prosím u něj o mimořádnou odměnu. :)

  Klady: Vše na jedničku, komunikace, domluva, předání.
  Zápory: Nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Dachser jsem vůbec neznala, dokud mi přes tohoto dopravce neposlal zásilku jeden ze zákazníků. Dorazila v pořádku a řidič byl v pohodě.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo