Dachser

Dachser Group je logistická a nákladní společnost, která se specializuje na evropský trh. Má vlastní síť poboček a center na 437 místech po Evropě i mimo ni. Společnost již po generace vlastní jedna rodina.

dachser

Logo – DACHSER

Představení dopravce

Začátky firmy nebyly vůbec jednoduché. Společnost založil Thomas Dachser před Druhou světovou válkou v dobách nejtvrdší ekonomické krize. Specializoval se na dovoz sýra po Německu. Nedlouho po konci války poprvé expandoval i do dalších zemí. Později společnost překročila evropský prostor a začala dovážet potraviny z Afriky. Postupem času společnost rostla a rozšiřovala svou specializaci až do dnešní komplexní podoby.

Přehled služeb

Dachser poskytuje pozemní, lodní a leteckou přepravu, sběrné služby, mezinárodní, vnitrostátní kamionovou spedici, logistiku potravin a chemikálií, letecké cargo, námořní spedici, kontraktní logistiku, skladování, distribuci a služby celní deklarace. Zajišťuje také zásobování stavebního průmyslu a segmentu hobby a zahrad. Kromě transport a uskladnění zajistí také další doplňkové služby pro snížení nákladů a zajištění zásilek. Kromě široké škály nabízených služeb si zákazník může vybrat plán přímo na míru.

Sledování zásilek

Zásilky mohou klienti sledovat pomocí online trackingu. V České republice Dachser sídlí na několika pobočkách například ve městech Brno, Kladno nebo Ostrava. V současné době investuje do výzkumů udržitelného rozvoje v oblasti přepravy a zásobování.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Telefon: +420 312 291 811

Email: dachser.czech@dachser.com

Centrála společnosti: DACHSER Czech Republic a.s., Huťská 272, 27201 Kladno

Hodnocení

7.5 Celkové hodnocení
Logistická a nákladní společnost

Rychlost doručení
7.5
Jednání se zákazníkem
7
Klady
  • široká nabídka služeb
Zápory
  • nedostatečný zákaznický servis
  • občas není dodržen termín doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Dachser jsem vůbec neznala, dokud mi přes tohoto dopravce neposlal zásilku jeden ze zákazníků. Dorazila v pořádku a řidič byl v pohodě.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo