Dachser

Dachser Group je logistická a nákladní společnost, která se specializuje na evropský trh. Má vlastní síť poboček a center na 437 místech po Evropě i mimo ni. Společnost již po generace vlastní jedna rodina.

1x1.trans - Dachser

Logo – DACHSER

Představení dopravce

Začátky firmy nebyly vůbec jednoduché. Společnost založil Thomas Dachser před Druhou světovou válkou v dobách nejtvrdší ekonomické krize. Specializoval se na dovoz sýra po Německu. Nedlouho po konci války poprvé expandoval i do dalších zemí. Později společnost překročila evropský prostor a začala dovážet potraviny z Afriky. Postupem času společnost rostla a rozšiřovala svou specializaci až do dnešní komplexní podoby.

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Dachser poskytuje pozemní, lodní a leteckou přepravu, sběrné služby, mezinárodní, vnitrostátní kamionovou spedici, logistiku potravin a chemikálií, letecké cargo, námořní spedici, kontraktní logistiku, skladování, distribuci a služby celní deklarace. Zajišťuje také zásobování stavebního průmyslu a segmentu hobby a zahrad. Kromě transport a uskladnění zajistí také další doplňkové služby pro snížení nákladů a zajištění zásilek. Kromě široké škály nabízených služeb si zákazník může vybrat plán přímo na míru.

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

Zásilky mohou klienti sledovat pomocí online trackingu. V České republice Dachser sídlí na několika pobočkách například ve městech Brno, Kladno nebo Ostrava. V současné době investuje do výzkumů udržitelného rozvoje v oblasti přepravy a zásobování.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

Telefon: +420 312 291 811

Email: dachser.czech@dachser.com

Centrála společnosti: DACHSER Czech Republic a.s., Huťská 272, 27201 Kladno

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

7.5 Hodnocení
Logistická a nákladní společnost

Rychlost doručení
7.5
Jednání se zákazníkem
7
KLADY
 • široká nabídka služeb
ZÁPORY
 • nedostatečný zákaznický servis
 • občas není dodržen termín doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz