Magyar Posta

Magyar Posta se snaží poskytovat adekvátní služby pro každého klienta, bez ohledu na to, jestli své záležitosti řeší nejraději osobní návštěvou pobočky nebo upřednostňuje komunikaci prostřednictvím internetu, k čemuž používá svůj chytrý telefon, případně tablet či stolní počítač.

Dává si záležet na tom, aby vše probíhalo co nejrychleji, každá služba byla bez problémů dostupná, zákazník měl maximální pohodlí a ceny služeb byly co nejpřijatelnější. Maďarská pošta proto neustále pracuje na tom, aby dokázala uspokojit potřeby obou skupin klientů, tedy těch s osobním přístupem, i virtuálně založených.

Magyar Posta

Představení dopravce

Magyar Posta se od 1. ledna 2013 přidala na liberalizovaný poštovní trh Evropské unie a podle zákona o poštovních službách bude poskytovat své univerzální služby až do roku 2030.

Základem je poskytování veškerých služeb za přijatelné ceny a pomocí všech potřebných prostředků a na dostatečné technologické úrovni, aby byly dostupné po celém Maďarsku.

Například jen za rok 2020 bylo pomocí Magyar Posta doručeno přes 482 milionů dopisů, mezi nimiž bylo skoro 70 milionů doporučených listovních zásilek. Ve stejném roce bylo rovněž doručováno cca 45 milionů balíků.

Maďarská pošta je na trhu kurýrních, expresních a balíkových služeb skutečným lídrem. Jako první ze všech dopravců/kurýrních společností dokonce zřídila síť terminálů pro balíky. Během roku 2020 bylo zřízeno velké logistické centrum, které se ještě o rok později rozšířilo.

Vedle klasického doručování do domu, je možné vyzvedávat zásilky také osobně, navíc mají zákazníci možnost vyzvednout si balík na různých místech v jakoukoliv denní i noční dobu, protože mnohá výdejní místa jsou dostupná 24 hodin denně/7 dní v týdnu. Mezi ně patří maloobchodní prodejny, ale také třeba čerpací stanice.

Přehled služeb

Pokud jde o služby, ty zahrnují běžné jako u naší České pošty. Patří sem dopisní zásilky, balíkové zásilky vnitrostátní i mezinárodní, dále mezinárodní dopisy, služby expresní pošty EMS, obchodní dopisy a další. Nechybí ani různé doplňkové služby, jako je prodej známek, převod peněz, možnost předplatného tuzemských periodik a jiné. Dokonce mají zákazníci k dispozici mobilní aplikaci Magyar Posta.

Sledování zásilek

Stejně jako i jiní dopravci, tak i Magyar Posta nabízí službu tracking, tedy možnost sledovat svou zásilku na základě jejího ID. Snadno tak získáte přehled o tom, kde se vaše zásilka aktuálně nachází.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Sídlo společnosti: Magyar Posta Zrt. Ügyfélszolgálati Igazgatóság 3512 Miskolc

Telefonicky

 • Soukromí zákazníci: +36-1-767-8282 (Po-St a Pa: od 8:00 do 17:00 hod., Čt: od 8:00 do 20:00 hod.)
 • Firemní zákazníci: +36-1-767-8272 (Po-Pá: od 8:00 do 5:00 hod.)
 • Předplatné novin a dotazy: +36-1-767-8262 (Po-Pá: od 8:00 do 15:00 hod.)
 • Služby MPL (Magyar Posta Logistics): +36-1-333-7777 (Po-St a Pa: od 8:00 do 5:00 hod., Čt: od 8:00 do 20:00 hod.)
 • MPL Europe Standardní služby: +36-1-767-8277 (Po-Pá: od 8:00 do 17:00 hod., So: od  8:00 do 14:00 hod.)

Emailem

 • Soukromí zákazníci: ugyfelszolgalat@posta.hu
 • Firemní zákazníci: uzleti.ugyfelszolgalat@posta.hu
 • Předplatné novin a dotazy: hirlap@posta.hu
 • Reklamace faktur: szamlareklamacio@posta.hu
 • Služby MPL (Magyar Posta Logistics): customer.service@posta.hu
 • MPL Europe Standardní služby: europestandard@posta.hu

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Magyar Posta = Maďarská pošta

Magyar Posta nabízí komplexní služby pro dopisní i balíkové zásilky, nejen v rámci Maďarska, ale také v mezinárodním měřítku. Snaží se, aby byla maximálně dostupná pro každého a všude, bez ohledu na to, jestli preferuje osobní návštěvu některé z poboček, nebo naopak chce vše vyřídit online pomocí počítače nebo smartphone. Rozhodně má co nabídnout, včetně mnoha doplňkových služeb.

Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
10
Klady
 • mnoho služeb
 • mobilní aplikace
 • sledování zásilek
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo