Sameday

Sameday nabízí kompletní kurýrní služby, díky nimž jsou všechny zásilky doručovány s maximální rychlostí a v co nejkratším možném termínu.

Sameday

Představení dopravce

Kurýrní služba Sameday se vřítila na rumunský trh před více než 16 lety a od té doby zajišťuje standardní i mnohé specifické služby. Doručení veškerých objednaných zásilek probíhá do 24 hodin, díky čemuž se drží na vrcholu rumunského trhu kurýrů.

Ze statistik vyplývá, že až 90 % zásilek je vždy doručeno podle plánu. Společnost neustále rozvíjí síť poboček, aby byly služby dostupné na co nejvíce místech. Sameday vznikla v roce 2007, přičemž od roku 2010 poskytuje také poštovní služby.

V roce 2018 spustila firma svou vlastní moderní aplikaci a od roku 2020 poskytuje kurýrní služby na území Maďarska. Od loňského roku působí rovněž v Bulharsku.

Přehled služeb

Služba Sameday zajišťuje rychlé doručení zásilek ještě ve stejný den, kdy byla podána. Bez problémů můžete posílat i nadměrné zásilky, nic není problém. Služba Same day (doručení ve stejný den) je k dispozici v Bukurešti a přilehlém okolí, přičemž je zajištěno dodání urgentních zásilek.

Pokud stíháte objednat doručování do 11 h, máte garanci doručení prostřednictvím 3 časových oken v době od 15 do 21 hodin. Každý měsíc je společnost Sameday schopna doručit více než 40 000 zásilek v daný den do cca 13 800 lokalit.

Next day (tedy doručení následující den) je služba pro Rumunsko, kdy je zásilka doručena maximálně do 24 hodin, záleží vždy na oblasti, odkud zásilka odchází a kam směřuje. Během měsíce je doručeno přes 2 miliony zásilek do následujícího dne.

Dobré je, že si můžete nechat doručit i nadměrné balíky. Před doručením balíku obdrží zákazník SMS upozornění. Při převzetí balíku si můžete vizuálně zkontrolovat jeho obsah.

Mezi službami je i sobotní doručování, stejně jako možnost pojištění zásilky. Výhodou je, že máte k dispozici plně funkční aplikaci. Zajímavou službou jsou úložní boxy Easybox.

Sledování zásilek

Sledování zásilky, respektive tracking, je možný prostřednictvím aplikace Sameday, kterou si jednoduše nainstalujete a získáte tak kompletní přehled i s interaktivní mapou.

Díky tomu je doručeno upozornění 2 hodiny před doručením na adresu příjemce. V aplikaci je rovněž možné prodloužit dobu pro uložení zásilky v easyboxu o dalších 24 hodin.

Zajímavé odkazy

Kontakt

  • Telefon: 021 – 637.06.60.
  • E-mail: office@sameday.ro.
  • Sídlo společnosti: Strada Gara Herăstrău, no. 6, Globalworth Square Building, patro 7, sektor 2, Bukurešť.

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Kurýrní služba

Komplexní služby, slušné ceny a dostatečné pokrytí. Kurýrní služba Sameday má rozhodně co nabídnout. Od nás dostává palec nahoru. Mrkněte na náš recenzní web a projděte si recenze i dalších dopravců.

Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Klady
  • široká nabídka služeb
  • sledování zásilky
  • mobilní aplikace
  • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo