Spring

Společnost Spring patří mezi globální kurýrní služby a nabízí komplexní logistické služby v rámci B2C. Je jednou z nejznámějších kurýrních firem, která nabízí možnost přepravy po celém světě. Dá se říci, že je specialistou v mezinárodní přepravě a snaží se nabízet jen ty nejlepší služby.

Spring

Představení dopravce

Společnost Spring nabízí špičkové doručovací řešení pro tzv. e-commerce podniky. V této oblasti má více než dvacetileté zkušenosti. Díky 12 pobočkám a skvělému pokrytí jsou schopni bez problémů doručovat opravdu po celém světě.

Pyšní se velmi spolehlivou sítí, kreativními znalostmi a schopností vše řešit maximálně flexibilně. Kurýrní služba Spring je součástí PostNL, takže má přístup k těm nejlepším mezinárodním distribučním sítím. Nechybí ani špičková zákaznická podpora s profesionálně vyškoleným personálem, kde jsou připraveni s vámi vyřešit jakýkoliv problém. Zajišťuje ty nejvhodnější trasy mezinárodní přepravy a hravě si poradí i s tzv. cross-border logistikou.

Přehled služeb

Pokud jde o služby, ty jsou dokonale profesionální, od doručení, přes celní odbavení, až po vracení zásilek. Služby Spring je možné začlenit také do vašeho e-shopu či jej propojit s e-commerce tržištěm a mít tak přehled o všech řešeních pro mezinárodní přepravu na jednom místě.

Specialisti zajistí mezinárodní celní odbavení, DPH, platby cla, ale i dovozní a vývozní celní prohlášení. Proclení zboží probíhá do 24 hodin. Každá jednotlivá zásilka je doručována v uhlíkově neutrálním režimu, tedy co nejšetrněji k životnímu prostředí.

Vedle klasických zásilek můžete posílat do celého světa rovněž ty listovní. Na výběr máte doručení balíkových zásilek do 20 kg s možností sledování, dále doručení s podpisem příjemce při převzetí, doručení na výdejní místo v rámci vybraného obchodu/boxu nebo doručení bez možnosti sledování, kdy je váha zásilky do 2 kg.

Sledování zásilek

Spring tracking, jak se také této službě dá říkat, jinak sledování zásilek je skvělou službou pro každého, kdo si zakoupil nějaké zboží v internetovém obchodu a chce mít dokonalý přehled o tom, kde se jeho zásilka právě nachází.

V některých případech není společnost Spring schopna při přepravě do zahraničí zpracovat kompletní doručovací řetězec, ale pouze jeho část, takže se stane, že zásilku nelze dohledat a je nutné kontaktovat odesílatele zásilky. Důvodem je, že zásilka může být přepravována i jiným přepravním partnerem dříve, než se dostane ke službě Spring.

Zajímavé odkazy

Kontakty

  • Telefon: 0031 (0)88 86 86 110
  • Kariera
  • Centrála společnosti: Spring/4PX, Lidická 498, Jeneč 25261

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Globální kurýrní služba

Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru, protože společnost Spring nabízí opravdu pestrou škálu služeb, díky níž máte možnost dostat svou zásilku prakticky kamkoliv ve světě. Výhodou je i to, že za vás vše vyřídí i v případě cla, takže vám odpadne aspoň nějaká starost. Rozhodně je to firma, která má velmi dobrý potenciál a stále se snaží jít kupředu, včetně snahy o ochranu životního prostředí. Mrkněte i na jiné podobné společnosti v kategorii Dopravci, kterou najdete na našich webových stránkách.

Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Klady
  • přehledný web
  • široká nabídka služeb
  • možnost měnit termín doručení
Zápory
  • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo