Hermes

Hermes Germany GmbH patří k velmi úspěšným logistickým společnostem v Německu. Jedná se o zcela nezávislého dopravce, který se zaměřuje zejména na soukromou klientelu v rámci sektorů B2C a C2C.

Hermes

Představení dopravce

Hermes je německá logistická společnost, která nabízí spolehlivé služby pro zásilkový prodej, ale také online maloobchod. Pyšní se spolehlivostí, přívětivými cenami, ale i pestrou škálou služeb. Díky rozsáhlé síti ParcelShopů, jejichž počet přesahuje neuvěřitelných 16 500 míst.

Společnost má zhruba 6 000 zaměstnanců, 10 logistických center a 30 skladů. Dále disponuje 30 sklady a má zhruba 270 vlastních i partnerských poboček. Hermes doručuje zásilky do 28 evropských zemí, ale také do více než 140 zemí mimo Evropu. K založení této společnosti došlo v roce 1972.

Přehled služeb

Mezi službami je zasílání balíků klasických i tzv. Hermes. Pokud jde o balíky Hermes, ty jsou rozesílány v rámci Německa, zatímco klasické balíky jsou nejen vnitrostátní, ale putují rovněž do zahraničí.

Doručování do jednotlivých zemí je rozděleno do 5 evropských zón. Vedle balíčků, je možné posílat kufry, cestovní taky, batohy i vozíky a nechat si je doručit předem na vaši dovolenou. V rámci Německa se dají posílat ráfky či pneumatiky.

Sledování zásilek

Pokud jde o tracking, respektive sledování zásilek, ten je u společnosti Hermes naprostou samozřejmostí. Na stránkách Hermes stačí zadat sledovací číslo, které je tvořeno 11-20 číslicemi a dát vyhledávání. Snadno tak zjistíte, kde vaše zásilka právě je, nebo kdy vůbec dorazí.

Zajímavé odkazy

Kontakty

  • Telefon: 040 593 551 111.
  • E-mail: presse@hermesworld.com
  • Sídlo společnosti: Hermes Germany GmbH, Essener Strasse 89, 22419 Hamburk, Německo.

Hodnocení na závěr

9.5 Celkové hodnocení
Logistická společnost

Společnost Hermes je sice dopravce nabízející jen několik služeb, přesto má dobrý potenciál. Balíky, kufry, pneumatiky, nic z toho není problém. Rozhodně si Hermes Group zasloužila palec nahoru. Neváhejte si projít i další recenze, které najdete v kategorii Dopravci, například Dascher, Raben, GLS, nebo třeba Emons.

Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Klady
  • široká nabídka služeb
  • sledování zásilek
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Opravdu není možnost sledovat kde se v ČR zásilka nachází, minimální a zpožděné informace na Parcelshop 24. Hermes v Čechách je prostě asi vůbec neaktivní, kdyby zásilku Hermes předal České poště, bylo by to fajn.

  2. Hermes je pro dopravu do CR ta nejhorsi mozna volba. V minulosti pouzivali In Time, ztracene a vracene baliky, doprava za dva mesice. Vyberte si. Momentalne si polepsili, pouzivaji pro dopravu pro CR Ceskou postu. Vysledek: ztracene a vracene baliky, doprava za dva mesice.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo