Zaslat.cz

Zaslat.cz je inovativní přepravní služba, která šetří vaše finanční prostředky při posílání balíku. Zároveň s tím si ušetříte zbytečné cestování na poštu či jiné podací místo, neboť kurýr váš balíček vyzvedne v pohodlí vašeho domova.

V podstatě zvládnete poslat balík ve 4 maximálně jednoduchých krocích a záleží jen na vás, kterého dopravce nakonec zvolíte.

Snadno vyberete dopravce, zadáte, kam se má balík poslat, zabalíte a vyčkáte na příjezd dopravce, který si balíček vyzvedne. Štítek rovněž není nutné tisknout, neboť ten přiveze dopravce při vyzvedávání balíku.

1x1.trans - Zaslat.cz

Logo – Zaslat.cz

Představení dopravce

Zaslat jakýkoliv balík je teď daleko jednodušší, a to zejména díky internetové přepravní službě, která nabízí špičkové služby těch nejlepších dopravců na jednom místě. Má více než 110 tisíc spokojených zákazníků. Ročně odešle přes 400 tisíc zásilek a jen na dobírkách bylo doposud vyplaceno nad 720 milionů.

Tato služba je svým způsobem netradiční a působí lokálně, národně i mezinárodně. Principem je sdružení nabídek jednotlivých přepravních společností/dopravců a parametrů, které si zákazník žádá. Z nich jsou poté vybírány ty nejvhodnější.

Přeprava balíků je díky tomu naprosto jednoduchá, rychlá a za velmi výhodnou cenu. Vše je přehledné, plně funkční a praktické. Nabídka obsahuje služby všech nejžádanějších kurýrních společností.

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Zaslat nabízí přepravu dokumentů, přeprava zásilek kusových, paletových i nestandardních a dále logistické služby pro podnikatele (výhodné ceny, platba na fakturu, svozy, API rozhraní).

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

Každá jednotlivá zásilka, která projde přes systém Zaslat.cz dostane unikátní kód. Ten je možné najít v potvrzovacím emailu nebo v zákaznickém účtu. Hravě tak můžete sledovat svou zásilku po celou dobu její cesty od chvíle, kdy byla vyzvednuta, přes její přeložení až po doručení a převzetí adresátem/zákazníkem.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

Mezi největší zajímavosti patří jednoznačně plně funkční mobilní aplikace, která je určena jak pro majitele chytrých telefonů se systémem Android, tak iOS. Prostřednictvím aplikace je možné objednat přepravu, připojištění, zajistit online platbu, použít adresář kontaktů, sledovat jakoukoliv zakázku i získávat informace o přepravě díky push notifikacím.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakty

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Inovativní přepravní služba

Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
9
KLADY
 • rychlé doručení
 • mobilní aplikace
 • široká nabídka služeb
ZÁPORY
 • občas není dodržen termín pro doručení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  vít studnička 18.1.2022 v 13:49

  Rozhodně nedoporučuji-v neděli objednán požadavek na poslání balíku-v úterý sms 9-12 vyzvednutí-13:30 telefon že není dnes možné vyzvednout-strašná firma a rozhodně nedoporučuji !!!!!!!

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz