Zaslat.cz

Zaslat.cz je inovativní přepravní služba, která šetří vaše finanční prostředky při posílání balíku. Zároveň s tím si ušetříte zbytečné cestování na poštu či jiné podací místo, neboť kurýr váš balíček vyzvedne v pohodlí vašeho domova.

V podstatě zvládnete poslat balík ve 4 maximálně jednoduchých krocích a záleží jen na vás, kterého dopravce nakonec zvolíte.

Snadno vyberete dopravce, zadáte, kam se má balík poslat, zabalíte a vyčkáte na příjezd dopravce, který si balíček vyzvedne. Štítek rovněž není nutné tisknout, neboť ten přiveze dopravce při vyzvedávání balíku.

zaslat

Logo – Zaslat.cz

Představení dopravce

Zaslat jakýkoliv balík je teď daleko jednodušší, a to zejména díky internetové přepravní službě, která nabízí špičkové služby těch nejlepších dopravců na jednom místě. Má více než 110 tisíc spokojených zákazníků. Ročně odešle přes 400 tisíc zásilek a jen na dobírkách bylo doposud vyplaceno nad 720 milionů.

Tato služba je svým způsobem netradiční a působí lokálně, národně i mezinárodně. Principem je sdružení nabídek jednotlivých přepravních společností/dopravců a parametrů, které si zákazník žádá. Z nich jsou poté vybírány ty nejvhodnější.

Přeprava balíků je díky tomu naprosto jednoduchá, rychlá a za velmi výhodnou cenu. Vše je přehledné, plně funkční a praktické. Nabídka obsahuje služby všech nejžádanějších kurýrních společností.

Přehled služeb

Zaslat nabízí přepravu dokumentů, přeprava zásilek kusových, paletových i nestandardních a dále logistické služby pro podnikatele (výhodné ceny, platba na fakturu, svozy, API rozhraní).

Sledování zásilek

Každá jednotlivá zásilka, která projde přes systém Zaslat.cz dostane unikátní kód. Ten je možné najít v potvrzovacím emailu nebo v zákaznickém účtu. Hravě tak můžete sledovat svou zásilku po celou dobu její cesty od chvíle, kdy byla vyzvednuta, přes její přeložení až po doručení a převzetí adresátem/zákazníkem.

Zajímavosti

Mezi největší zajímavosti patří jednoznačně plně funkční mobilní aplikace, která je určena jak pro majitele chytrých telefonů se systémem Android, tak iOS. Prostřednictvím aplikace je možné objednat přepravu, připojištění, zajistit online platbu, použít adresář kontaktů, sledovat jakoukoliv zakázku i získávat informace o přepravě díky push notifikacím.

Zajímavé odkazy

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakty

 • Telefon: +420 511 112 555
 • Blog
 • Reklamační řád
 • Email: info@zaslat.cz
 • Sídlo společnosti: Zaslat s.r.o., Krkonošská 1557/8, 120 00 Praha 2 – Vinohrady, Česká republika
 • Twitter: Zaslat.cz
 • LinkedIn: Zaslat.cz

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Inovativní přepravní služba

9Naše hodnocení
Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
9
2.7Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.2
Klady
 • rychlé doručení
 • mobilní aplikace
 • široká nabídka služeb
Zápory
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.ecoblog.cz, www.jablickar.cz, www.objevit.cz

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

13 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Nejhorší možná volba. Zásilku nedoručili, jen vyfakturovali a ještě budou vyhrožovat soudy.
  Rád bych jim napsal recenzi do té jejich rubriky „recenze“, ale netuším kdo tam ty pochvaly píše a hlavně jak.
  Neschopnost, lež a arogance.

 2. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Katastrofa, vybrali společnost GLS. Tam udělali chybu a poslali balík na opačnou stranu republiky. Misto aby to dorazilo v pátek, opozdilo se to o celý víkend. Po snaze to celé vyreklamovat došlo jen k poznámce, že není daná garance dodací lhůty. To se dá pochopit. Ale k doručení vlastně ani nedošlo, převzal sem si to z depa na které se to vrátilo z toho špatného, jelikož už to pro mě nemělo smysl. Takže z toho plyne že máte prachy za nic….

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Objednal jsem ve čtvrtek, vyzvedli v pondělí, doručili v úterý. Balík byl kolem dokola označen symboly Křehke! Přesto se jim podařilo dřez, který byl podložen 4 vrstvami kartonu a zabalen do kartonu a vložen do krabice, doručit prasklý. Měl jsem obavu, již jak pracovník odvážející balík, jej hodil do dodávky.

  Klady: Rychlost doručení OK, ale věc zničili.
  Zápory: Posílanou věc jsem zabalil dle jejich instrukcí. Břez zabalený do bublinkové folie a do Kartonu byl vložen do krabice opaět na bublinkoovu folii, kde na dně byli 3 vrstvy kartonu,(celkem tedy 4).Volný prostor byl vyplněn krabicemi a zmuchlanými novinami. Na krabici byly kolem dokola symboly a nápisy "křehké". Pečlivé zabalení mi trvalo skoro 3 hodiny. Přes pečlivé a důkladné zabalení a označní se jim povedlo dřez zničit. Již při odvozu jsem měl obavu, jakmile jsem viděl jak pracovník balík napúl hodil a napůl nasunul do dodávky.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Ztratili mi kufr. :-( spolupracují s FedExem, která má hodně negativních recenzí! A z reklamačního oddělení mi doposud ani neodpověděli. Žádná odezva.
  Psali, že je kufr na cestě, že zítra dorazí a pak napsali, abych poslala fotografie kufru a co přesně kufr obsahoval. Tak jsem musela vyjmenovávat co je uvnitř kufru. Naštěstí jsem měla alespoň fotku kufru, který si běžně nefotím. (Tohle už bylo dost přes čáru) A ani to nepomohlo. Nespolehlivá služba. Ten kufr je bůhví kde, i s dokumentacemi a mými údaji uvnitř kufru. Už nikdy víc. Vyhnout se téhle společnosti

  Klady: Ztratili mi kufr. :-( spolupracují s FedExem, která má hodně negativních recenzí! A z reklamačního oddělení mi doposud ani neodpověděli. Žádná odezva. Psali, že je kufr na cestě, že zítra dorazí a pak napsali, abych poslala fotografie kufru a co přesně kufr obsahoval. Tak jsem musela vyjmenovávat co je uvnitř kufru. Naštěstí jsem měla alespoň fotku kufru, který si běžně nefotím. (Tohle už bylo dost přes čáru) A ani to nepomohlo. Nespolehlivá služba. Ten kufr je bůhví kde, i s dokumentacemi a mými údaji uvnitř kufru. Už nikdy víc. Vyhnout se téhle společnosti
  Zápory: Ztratili mi kufr. :-( spolupracují s FedExem, která má hodně negativních recenzí! A z reklamačního oddělení mi doposud ani neodpověděli. Žádná odezva. Psali, že je kufr na cestě, že zítra dorazí a pak napsali, abych poslala fotografie kufru a co přesně kufr obsahoval. Tak jsem musela vyjmenovávat co je uvnitř kufru. Naštěstí jsem měla alespoň fotku kufru, který si běžně nefotím. (Tohle už bylo dost přes čáru) A ani to nepomohlo. Nespolehlivá služba. Ten kufr je bůhví kde, i s dokumentacemi a mými údaji uvnitř kufru. Už nikdy víc. Vyhnout se téhle společnosti
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. Reply
  Petr Havlíček 20.6.2023 v 8:46
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Balík sice doručili, ale měsíc po doručení požadují doplatek přes 1000 Kč údajně za špatné směrovací číslo . Dokonce vymáháním pověřili vymáhací firmu . Mají smůlu , doplatek neuvidí, a již nikdy si u nich nic neobjednám.

  Klady: Cena
  Zápory: Otřesné jednání
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. 1.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nedoporučuju, už nikdy víc.
  Arogantní doručovatel, odběrné místo skoro 3km od bydliště se svéráznou otevírací dobou…to už je lepší i ta pošta.

  Klady: Nenašla jsem.
  Zápory: Vzdálené odběrné místo, arogantní jednání.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Velmi špatný přístup k zákazníkovi ohledně reklamací.
  Neseriózní firma. UŽ NIKDY VÍCE !
  Cenzurují recenze na svých stránkách.

  Klady: nic
  Zápory: Řešení reklamací Přístup k zákazníkovi
  Přínosný(3) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. 1.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  0

  Přístup k zákazníkovi ohledně reklamí není SERIÓZNÍ. Požadují neurčité dokumenty a v případě nedodání reklamaci uzavřou.
  Neseriózní firma. UŽ NIKDY VÍCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Klady: Cena Rychlost
  Zápory: Řešení reklamací Přístup k zákazníkovi
  Přínosný(3) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. Zasilka objednana pres GLS nebyla vezvednuta po dobu 3 pracovnich dnu. Zrejme chybi zodpovedna komunikace teto firmy s dopravcem. Po zruseni objednavky (a potvrzeni ze strany teto firmy) tentyz vecer jsem obdrzel email, ze se budou snazit dopravce znovu presvedcit, aby zasilku prevzal.. totalni amatery a v zivote nikomu nedoporucim tuto firmu

 10. Reply
  schneider jan 7.4.2022 v 16:07

  Nedoporučuji zasílání na dobírku, ani po týdnu peníze společnost nepřevedla na účet. Zadržuje cizí peníze déle jak týden.
  Neserizoní firma.

  • 0.5
   Rychlost doručení
   10
   Jednání se zákazníkem
   10

   KATASTROFA !!!!
   A to jsem myslel že mě na této planetě už nemůže NIC PŘEKVAPIT!!!!!
   Balík v hodnotě 10 000Kč dva týdny jen pro doručení !!!!
   A PENÍZE STÁLE PO CELÉM MĚSÍCI NIKDE.
   ASI SE NĚKDE V KLÍDEČKU BYROKRATICKY NÁSOBÍ .
   !!!!!!!!!

   Klady: Důkladné procvičení mé TRPĚLIVOSTI !!!!!
   Zápory: Www.zaslat.cz DĚS!!!!
   Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo