Elektrokola Kellys

Elektrokola Kellys patří mezi špičkové značky, které se zabývají výrobou elektrokol a jízdních kol ve vynikající kvalitě a za přijatelné ceny. Tato zvučná značka má velmi bohatý výběr elektrokol, takže se dostane opravdu na každého.

Všechny elektrokola Kellys

Mnoho let zkušeností a hlavně dlouhé hodiny strávené na kolech cestami po horách Slovenska mělo za následek, že jsou dnes na trhu špičková elektrokola Kellys velmi oblíbená a mají rozhodně co nabídnout.

Jsou nejen vysoce kvalitní, ale také spolehlivá a špičkově zpracovaná. Vedle perfektního zpracování vás jistě potěší také maximálně pohodlná geometrie.

V nabídce najdete perfektně vybavená horská elektrokola se středovým motorem Shimano či Panasonic GX Ultimate 95 Nm. Dále je možné pořídit městská elektrokol, a také elektrokola cestovní/trekingová.

O značce

Značka Kellys byla založena v roce 1991 dvojicí bratrů Divinecových a v současné době prodávají již ve více než 35 pěti zemích po celém světě. Vedle klasických jízdních kol, se pustili také do výroby elektrokol, se kterými slaví velké úspěchy a získali si mnoho příznivců. Kromě toho nabízí mnoho příslušenství pro kola.

Elektrokola Kellys můžete koupit v těchto e-shopech: Koloshop.cz a Elektrokola.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Na chalupu jsem se rozhodl pořídit elektrokolo, abych mohl jezdit kam potřebuji a objednal jsem Kellys Tygon R10 P 2022. Je lehké, kvalitní, vypadá dobře a skvěle jezdí, víc si člověk ani nemůžu přát.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo