Elektrokola KTM

Elektrokola KTM patří ke špičkovým výrobkům a jsou ideální zejména pro náročnější uživatele. Pyšní se vysokou kvalitou i perfektní výbavou. Kvalita se týká nejen zpracování, ale i samotných komponentů. Co potěší, je špičková geometrie rámů.
Všechna elektrokola KTM mají ve výbavě ty nejlepší pohony a komponenty značky Bosch e-bike.

Všechny Elektrokola KTM

Výrobou elektrokol se společnost KTM Bike Industries zabývá již od roku 1990. Zaměření má firma nejvíce na sportovní elektrokola. Ty jsou vybaveny inovativními a jen nejkvalitnějšími komponentami, podobně jako horská či krosová jízdní kola. Je dobré zmínit, že během výroby jsou používány značně pokročilé technologie, stejně jako inovativní prvky šetrné vůči životnímu prostředí, ať už jde o lakování, svařování rámů, baterie atd.

Elektrokola KTM mají displej Intuvia, která pracuje jako běžná navigace u aut. Můžete si změřit rychlost, zjistíte počet ujetých kilometrů, případně vás systém Fitness bude povzbuzovat k podání co nejlepšího výkonu.

Samozřejmostí je možnost spárování elektrokola s vašim chytrým telefonem, který si dokonce můžete prostřednictvím svého kola i dobít, kdyby vám náhodou cestou došla energie. Elektrokola KTM se prodávají ve více než padesáti zemích světa.

O značce KTM

Společnost KTM vznikla v roce 1934 a původně to byla jen opravárenská dílna. Od roku 1934 se začala zabývat prodejem motocyklů, ale v roce 1951 začala s vývojem svého vlastního prototypu.

Když došlo k tomu, že musela společnost kvůli krizi v motocyklovém průmyslu vyhlásit bankrot, došlo k rozpadu na 4 firmy, které na sobě nebyly nijak závislé. Ty se věnovaly výrobě jízdních kol, motocyklů, chladičů pro spalovací motory a nástroji. Firma se vypracovala mezi naprostou špičku ve svém oboru a elektrokola tak nemohla v sortimentu chybět.

Elektrokola KTM můžete nakoupit v těchto e-shopech: ktmelektrokola.cz a ktm-kola.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Neměla jsem ani tušení, že taková značka jako KTM existuje i pro variantu elektrokol, dokud jsem ho nenašla pod vánočním stromečkem. Manžel mi totiž jako dárek pořídil KTM Macina Kapoho 7973 2022, z něhož jsem opravdu nadšená, protože vypadá moc krásně, je hezky zpracované a moc dobře se na něm jezdí, takže mi udělalo obrovskou radost.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo