Elektrokola Scott

Elektrokola Scott jsou vhodná pro každého, kdo si chce vychutnat jízdu v náročnějším terénu, delší cesty nebo jen touží vyjet pořádně strmý kopec. Vybírat je možné elektrokola s plnou elektropodporou, nebo taková, kde je potřeba asistence. Nabídka obsahuje elektrokola silniční, horská, městská, ale i trekingová.

Všechny elektrokola Scott

Horská elektrokola

Jsou ideální pro milovníky horské jízdy a náročnějšího terénu. Můžete s nimi zdolávat mnohé překážky, jen si stačí vybrat ten správný model. Trailová kola jsou velmi schopná, obratná a rozhodně méně tuhá oproti jiným typům.

Snadno si tak užijete jízdu nahoru i dolů napříč všemi cestami. Lehká horská elektrokola určená pro bikery nabízí vlastnosti klasického jízdního kola, ale s elektropodporou, aby se dalo snáze vyjet na jakýkoliv kopec, ale zároveň z něj také bez problémů sjet dolů.

Enduro kola jsou pro skutečné nadšence, které baví bermy, shralps, skoky, manuály, technické a rychlé stezky a mnoho dalšího.

Sportovní kola jsou vhodná pro rychlý a příjemný přechod mezi trailem a gravelem. Tato kola byla navržena pro jednoduchou a zcela bezproblémovou jízdu po jakékoliv stezce.

Silniční elektrokola

Silniční elektrokola zajistí super jízdu, parádní zábavu a senzační relax. Dá se s nimi vystoupat na prudký kopec, užít si delší projížďku, zkrátka zdolávat mnohé překážky, které si užijete.

Trekingová kola

Trekingová kola potěší každého, kdo plánuje nějaký výlet na kolech, například na tři dny. Klidně se nebojte vyrazit na nějakou lesní či polní cestu a užít si pohodlnou, bezpečnou a hlavně spolehlivou jízdu, aniž vás budou trápit obavy, že nedojedete.
Kromě toho se dá takové kolo klidně používat na každodenní cestu do práce. Cestovní elektrokola Scott jsou výsledkem kombinace vlastností městského a horského kola.

Gravelová elektrokola

Gravelová elektrokola jsou tak trochu jiný level, než ty ostatní, protože díky nim je možné zajíždět prudší kopce/svahy, které jsou technicky velmi náročné a ještě si u toho budete užívat parádní okolí i výhled, když konečně dorazíte nahoru.

Městská elektrokola

Městská elektrokola mohou vyřešit váš přesun do práce či školy, když vás nebaví postávat v dlouhých kolonách, řešit parkování a podobně. Elektrokola Scott určená do města vám zajistí maximálně pohodlnou jízdu, protože jsou vyrobena tak, aby byla dostatečně silná, nabízela pohodlí, odolnost a co nejlepší výkon.

O značce Scott

Značka Scott vznikla v roce 1958 a od samého začátku se snažila co nejvíce posouvat kupředu. Na počátku bylo největším překvapením uvedení hliníkových lyžařských holí, což byla svého času parádní inovace. Postupně se společnost začala rozvíjet, až doputovala až do současnosti, kdy patří k vynikajícím výrobcům elektrokol, jak je známe dnes.

Elektrokola Scott můžete koupit v těchto e-shopech: Endorphinrepublic.czscott-sports.com

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (62 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Přiznám se, že elektrokola jsem nikdy moc nesledoval a o značce Scott, jsem se poprvé dozvěděl díky vašim stránkám. Přemýšlím, že bych koupil Scott Aspect eRide 920 pánské 2022, protože se mi zamlouvám, jen nevím, jestli se tak velká investice vyplatí, aby to vůbec pořádně jezdilo.

Přidat komentář

Recenzer
Logo