Elektrokola Specialized

Elektrokola Specialized jsou oblíbená zejména u těch zákazníků, kteří jezdí pravidelně a na delší vzdálenosti. Tato kalifornská značka nabízí produkty, které jsou pravidelně inovovány a pyšní se špičkovými jízdními vlastnostmi.
Veškeré technologie jsou vyvíjeny ve Švýcarsku, ovšem vše ostatní probíhá v sídle společnosti v Morgan Hill/Kalifornie. Specialized e-Bike Technology systém zajišťuje zcela plynulé, výkonné a tiché možnosti šlapání, spolu s maximálním rozsahem a perfektně vyřešeným připojením.

Všechny elektrokola Specialized

Motory Specialized potěší svou tichostí, výkonem i dokonalou plynulostí. Nejen, že jsou schopné ještě posílit váš výkon během jízdy, ale také se odpojí, když dojde k překročení maximální rychlosti. Díky aplikaci Mission Control můžete schopnosti a celkovou charakteristiku motoru vyladit podle vašich osobních požadavků.

Každá jednotlivá baterie Specializer je vybavena intuitivním řešením nabíjení a disponuje velmi pokročilým systémem pro správu baterií (BMS). Ten se postará, že bude zajištěn ten nejlepší možný výkon, který navíc prodlouží životnost baterie, stejně jako maximální možný dojezd.

Elektrokola Specialized je možné propojit vedle aplikace Mission Control, takže s TCD (Turbo Connect Displej), případně i jinými populárními obrazovkami, zařízeními či ostatními aplikacemi. Pokud jde o jednotlivé kategorie, pak je možné vybírat hned z několika.

K dispozici jsou horská elektrokola s plným výkonem, superlehká horská elektrokola, kola Active s plným výkonem, elektrokola Active, ale také superlehká silniční a Gravel elektrokola.

O značce Specialized

Značka Specialized vznikla roku 1974 a jejím zakladatel byl fanoušek cyklistiky Mike Syniard z USA. Na počátku všeho odcestoval do Evropy a rozhodl se dovážet za velkou louži různé komponenty pro cyklistiku italské výroby. O dva roky později začal s výrobou vlastních komponent a poté i kol. Společnost se vyvíjela, až vedle klasických kol začala nabízet i elektrokola.

Elektrokola Specialized můžete nakoupit v e-shopu: Kola-radotin.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (62 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Já ještě dnes nemohu rozdýchat manželův nový koníček, kterým jsou elektrokola. To by mi ani tak nevadilo, ale ty částky, které za ně bez mrknutí oka zaplatí. Naposledy si domů přivezl nového „mazlíka“, jak svým kolům říká, v podobě Specialized S-Works Turbo Levo SL 2020. Jeho cena byla skoro čtyři sta tisíc, to je pro mě naprosto nepředstavitelná suma, i když kolo vypadá opravdu super.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo