Vakuové pumpy

Vakuové pumpy pomáhají zvětšovat pánské přirození, mužský penis dokáží doslova napumpovat. Díky tomu dojde k mnohem většímu prokrvení, což ovlivní nejen jeho velikost, ale i tvrdost. Druhým typem jsou vakuové pumpy určené ženám, používají se ke zvětšení prsních bradavek, ale i malých a velkých stydkých pysků.

Zatímco vakuové pumpy mají ženám poskytnout rozkoš a zkvalitnit pohlavní styk, pumpy určené mužům se používají také jako prevence při erektilní dysfunkci a doporučit ji může i lékař.

V současné době je na trhu několik podob tohoto výrobku, vybírat můžete mezi barevnými, automatickými, pumpami s balonkem či s pumpičkou. Také ženy mohou vybírat mezi několika typy těchto pump. Při výběru by vás pak měl kromě určení zajímat i výrobní materiál, způsob ovládání, další funkce, kvalitní výrobce a pochopitelně i pořizovací cena.

Porovnat ceny vakuových pump

Určení

Každá vakuová pumpa funguje na principu podtlaku vzduchu nebo vody. Mění se však podoba výrobku v závislosti na tom, zda se jedná o pumpu určenou mužům nebo ženám.

Pro muže

Pumpa pro muže je složena z válce, který se nasadí na penis, druhou část tvoří odsávání, které má několik podob. Koupit můžete manuálně ovládanou pumpu, kde se o nafukování postará balonek, nebo pumpička.

Dražší pumpy se ovládají elektronicky. Zde nechybí ani funkce vibrací nebo je součástí pumpy tlakoměr. Součástí pumpy může být také manžeta, která se na pens navléká ještě před samotným pumpováním. Kroužek se postará o to, aby nedocházelo k ochabnutí ztopoření.

Používání vakuové pumpy má i řadu pozitivních dopadů na cévy penisu. Ty se při pravidelném používání rozšiřují a zaktivují, čím dojde k obnovení bezproblémové erekce. Aby bylo používání bezpečné, je nutné používat pumpu 1 x denně po dobu 5 minut.

Nejlepší vakuové pumpy pro muže

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. THE PERFECT 91 % 599 Kč Zobrazit Ruzovyslon.cz
2. You2Toys Sex-Protz 86 % 266 Kč Zobrazit Sexjenas.cz
3. You2Toys Chrome Line 82 % 495 Kč Zobrazit Mall.cz
4. Bathmate Hydro7 78 % 1 285 Kč Zobrazit Sex-shop.cz
5. XL Sucker – black 76 % 419 Kč Zobrazit Erosstar.cz

Pro ženy

Ženy mají hned několik typů vakuových pump, vybírat mohou mezi pumpou vhodnou na dráždění prsou, bradavek, vulvu nebo klitoris. Tyto pumpy prokrví jednotlivé části těla a ženy se díky nim připraví na soulož. Výrobky jsou obzvlášť vhodné pro ty, které mají potíže se sníženou citlivostí nebo vzrušením.

  • Pumpy na prsa – kupit můžete pumpu na jedno i obě prsa. Díky podtlaku prsa zvětší svoji velikost a prsa jsou mnohem citlivější. Mnohým ženám dopomohlo pravidelné používání pumpy k více zpevněným a větším ňadrům. Bohužel tento blahodárný dopad si nemohou užít všechny ženy.
  • Pumpa na bradavky – prsní bradavky patří mezi erotické zóny. Muži si s nimi rádi hrají, díky čemuž se bradavky zvětší, což ženám přináší potřebné vzrušení. O to stejné se však může postarat i vakuová pumpa.
  • Pumpa na vulvu – větší pumpa zcela překryje zevní genitálie. Díky podtlaku se výrazně zvětší malé i velké stydké pysky. Toto prokrvení se postará o dokonalé vzrušení a ženy si pohlavní styk opravdu do sytosti užijí.
  • Pumpa na klitoris – klitoris se díky podtlaku obnaží, výrazně zvětší a jsou i mnohem citlivější. Tyto pumpy si pořizují především ženy, které mají potíže s dosažením klitorálního orgasmu.

Nejlepší vakuové pumpy pro ženy

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. You2Toys Universal Sucker 100 % 272 Kč Zobrazit Mall.cz
2. You2Toys Crystal Clear Multisucker 88 % 296 Kč Zobrazit Erosstar.cz
3. PUSSY for woman 83 % 477 Kč Zobrazit Mall.cz
4. Bad Kitty Vagina Sucker 77 % 374 Kč Zobrazit Sexshop.cz
5. Nmc vagína Cup s Intra Pump 65 % 562 Kč Zobrazit Sexshop-erotic.cz

Materiál

Vakuové pumpy se vyrábí z různých materiálů. Nejlevnější výrobky bývají vyrobeny z plastu v různé kvalitě. Kvalitnější pumpy se vyrábí z termoplastického elastomeru nebo silikonu. Tyto pumpy jsou kvalitnější, komfortnější a dražší. Silikon je však materiál, který může některým způsobovat nepříjemné alergie. Proto si nejprve ověřte, že vám silikonová pumpa nezpůsobí žádné zdravotní potíže.

Používání

Mužské vakuové pumpy mohou být vodní nebo vzduchové.

  • Vzduchová – do válce pumpy se zasune penis a poté se ručním nebo elektronickým pumpováním zvětší jeho velikost. Před vysunutím je nutné pomocí ventilu tlak z pumpy uvolnit. Součástí vzduchových pump bývá i erekční manžeta.
  • Vodní – do válce vodní pumpy je nutné nalít vodu a poté pomocí pumpičky vzduch vypustit. Výhodou vodních pump je dlouhodobější efekt na zvětšení i prokrvení penisu.

Značku

Vakuové pumpy jsou k dostání ve specializovaných prodejnách, ale pohodlně si je můžete koupit také z domova. Výhodou je, že si s množství výrobku v klidu vyberete tu správnou pumpu pro vás a poté již budete pouze očekávat její diskrétní doručení.

Vakuové pumpy totiž patří mezi zboží, který ne každý nakupuje bez uzardění. Na trhu jsou vakuové pumpy pro muže a ženy zastoupeny značkou California Eotic, You2Toys, Sexy Elephant, Bad Kitty, Dorcel, Dorcel Hydro a další.

Cena

Cena vakuových pump pro ženy i muže je srovnatelná. Nejlevnější jsou manuálně ovládané pumpy, které lze koupit od necelých 500 Kč. Za kvalitnější manuální pumpu zaplatíte okolo 1 000 Kč. U těchto pump můžete využívat také vibrace. Nejdražší jsou elektronicky ovládané pumpy, zde se cena pohybuje okolo 2 000 Kč.

Porovnat ceny vakuových pump

Údržba

Údržba vakuové pumpy není nijak složitá. Po použití se doporučuje pumpu pouze propláchnout. Nástavce i erekční kroužek je možné omývat i mýdlovou vodou. Vzhledem k většímu počtu vakuových pump je vhodné u každého výrobku před po použití pročíst manuál výrobce, kde by měl být správný postup údržby podrobně popsán.

Otázky a odpovědi

Jak vybrat správnou velikost pumpy pro muže?

Vakuové pumpy se vyrábí v jediné universální velikosti, délka podtlakové nádoby je okolo 30 cm. Tomuto parametru se tedy při výběru pumpy věnovat nemusíte. Vakuová pumpa by měla bez problémů sednout na penis každé velikosti. Koupit je však možné také pumpy, které mají hned několik návleků různých velikostí.

Jak začít s používáním pumpy?

Ženy a muži, kteří s touto pomůckou teprve začínají, by neměli při prvním použití dojít až k maximálnímu podtlaku. Postupovat byste měli šetrně a k nejvyššímu možnému podtlaku byste se měli propracovat postupně.

Přehánět byste to neměli ani s časem, po který budete pumpu používat, v začátcích se doporučuje nepřekračovat dobu 10 minut. Jakmile budete zkušenější, můžete pumpu používat déle, doporučená doba by však neměla překročit 30 minut.

Jsou vakuové pumpy vhodné pro všechny?

Vakuovou pumpu my neměli používat ti, kdo mají potíže se poruchou krevní srážlivosti nebo užívají léky na ředění krve. Vhodná není ani pro osoby, které se léčí s vysokým krevním tlakem, nebo se u nich vyskytuje riziko se vznikem trombózy.

Závěr

Vakuová pumpa je erotická i zdravotní pomůcka, která funguje díky podtlaku. Mužům pomůže se zvětšením penisu a dopomůže k jeho větší tvrdosti. Ženám poskytne rozkoš při sání bradavek, prsou, klitorisu nebo vulvy. Ať už vybíráte pumpu za jakýmkoliv účelem, vždy preferujte kvalitní výrobky vyrobené ze zdravotně nezávadného materiálu. Při výběru se zaměřte pouze na výrobky známých značek.


Zdroje: www.erekceblog.cz, www.packservis.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (54 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já objednala vakuovou pumpu příteli k narozeninám, protože si stěžoval, že má tam dole trochu problémy. No co začal používat pumpu, je to mnohem lepší a má i příjemnější náladu.

  2. Měl jsem dlouhodobé problémy, ale co sem si pořídil vakuovou pumpu, o hodně se to zlepšilo. Vše funguje daleko lépe než předtím.

  3. Koupila jsem vakuovou pumpu manželovi k narozeninám, protože chtěl vyzkoušet něco nového. Musím uznat, že je to dost příjemné zpestření a on má z dárku velkou radost.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo