Kola Specialized

Kola Specialized vynikají špičkovou kvalitou i přístupem ke každému detailu, stejně jako technickými vychytávkami. Právě díky tomu se ve své kategorii drží mezi TOP produkty. Společnost si stanovila jasné cíle, kterých se drží, a to být nejlepší, nejúspěšnější a nabízet jen to nejkvalitnější.

Všechny kola Specialized

Dá se říci, že kola Specialized mají skvělý výkon i vybavení a spolu s kvalitou se tak na trhu nabízí skvělé kousky. Co velmi potěší každého zákazníka, je perfektně sestavený servisní tým, který dokáže pomoci v podstatě s čímkoliv.

Právě servis a podpora zákazníků jsou u této značky velkým plusem. Problémy jsou tak vyřešeny ve velmi krátkém časovém intervalu k maximální spokojenosti klientů. Pracovníci servisu i podpory jsou zkušení, špičkové proškolení, ale hlavně plně kvalifikovaní.

Firma disponuje šikovnými designéry a vývojáři, nechybí ani inženýři a tým testerů, kteří se snaží u každé produktové řady dohlížet na kvalitu i technickou způsobilost, ale také zjistit, jestli je možné daný výrobek/řadu něčím vylepšit.

Díky výběru vhodných materiálů i konstrukčních metod jsou kola Specialized velmi kvalitní a odolná. Všechny kola jsou konstruována jako celek, od samotného rámu, přes řídítka a ostatní části, až po ten nejmenší detail, aby bylo dokonalé dřív, než opustí výrobu a dostane se na trh, kde se představí zákazníkům.

Každé kolo je tak perfektně vyladěné, aby plně splňovalo jízdní vlastnosti pro konkrétní typ jízdy, ať už to má být kolo dětské, silniční nebo třeba horské. Pokud jde o zaměření, můžete si vybrat kola Cross Country, cyklokros, dětská, fitness, komfort, rekreační, pro sjezd, trailová výkonnostní a silniční a další.

O značce Specialized

Značka Specialized vznikla roku 1974 a jejím zakladatel byl fanoušek cyklistiky Mike Syniard z USA. Na počátku všeho odcestoval do Evropy a rozhodl se dovážet za velkou louži různé komponenty pro cyklistiku italské výroby. O dva roky později začal s výrobou vlastních komponent a poté i kol. Společnost se vyvíjela a vždy se snažila i snaží nabízet jen ta nejkvalitnější kola.

Kola Specialized můžete nakoupit v těchto e-shopech: Kola-radotin.cz a Kolasvorada.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Kola značky Specialized jsem si oblíbil díky svému bratrovi, který na jednom z modelů jezdí dokonce takové vesnické závody a je z něj nadšený. Já si nakonec objednal levnější model, abych si značku trochu otestoval, než se rozhodnu pro nějaký dražší kousek.

  2. Mám doma Specialized Rockhopper Sport 2022 a spokojenost. Super kvalita, dobrá cena a celkově špičková jízda, takže rozhodně nemám co vytknout a mohu jedině pochválit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo