Lednice Beko

Kvalitní, spolehlivé a v moderním designu, tak se již několik let prezentují lednice Beko, které kromě inovativního vzhledu vynikají spoustou technologických vychytávek, jež jsou schopné v mnoha směrech usnadnit život. Ostatně výrobce sám hlásá, že se snaží do domovů svých zákazníků přinášet chytré a praktické funkce za co nejpříznivější ceny. Čím je lednice na obsluhu a údržbu méně náročná, tím více volného času máte na sebe a svou rodinu i přátelé.

Všechny lednice Beko

Ledničky Beko zajistí čerstvost a trvanlivost potravin, spolu se zachováním nejen jejich přirozené chuti, ale také vzhledu a obsažených látek, ať už jde o vitaminy či minerály. V neposlední řadě jsou lednice Beko šetrné vůči životnímu prostředí a rovněž se řadí do těch nejlepších a nejvyšších energetických tříd, jež jsou maximálně úsporné na elektrickou energii.

O firmě Beko

Beko patří mezi oblíbené a hojně rozšířené značky na poli domácích spotřebičů jak v České republice, tak v celé Evropě. Podle statistik, které výrobce uvádí na svých stránkách, se jeho výrobky prodávají ve více než 100 zemích po celém světě.

Minimálně jeden výrobek Beko má doma každý ze zhruba 440 milionů zákazníků, kterých neustále přibývá. Na našem trhu se tato značka vyskytuje od roku 2005 a nabízí jak vestavné, tak volně stojící spotřebiče, ať už je to chladnička, pračka, mraznička, mikrovlnná trouba, varná deska, odsavač par nebo myčka nádobí.

Lednice Beko můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Hledali jsme malou lednici na chalupu, až jsme objevili Beko TSE 1284 N. Je super, protože nezabere moc místa, uvnitř má dost prostoru a perfektně chladí.

 2. Reply
  Aleš Pánek 5.9.2023 v 14:29

  Dobrý den, poradí mi někdo,proč mi v kombinovane lednici,beko,
  primrza stále spodní suplik v
  mrazáku? Děje se tak od nová cca 3mesice.

  • Podívejte se na odtokovy zlabek v lednici, vypadá, že bude pricpany a přepadem pak stéká dolů a truhlík primrzne

Přidat komentář

Recenzer
Logo