Beko CSA 365 K30X

Společnost BEKO je svými ledničkami pověstná a volně stojící kombinovaná chladnička Beko CSA 365 K30X není výjimka. Při výšce 185 cm má objem chladicí části 223 litrů, zatímco mrazicí část 113 l. Mezi její přednosti patří úsporný provoz díky energetické třídě A++.

Vedle úspory energie si ještě můžete vychutnat nízkou hlučnost, která dosahuje maximálně 40 dB. Díky rozměrům a objemu hravě pojme potraviny pro početnější rodinu o 4 až 5 členech.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Beko CSA 365 K30X má LED osvětlení, umožňující přehled o celém vnitřním prostoru i potravinách uskladněných uvnitř, navíc jsou tyto žárovky velmi úsporné a nezahřívají se. Vybavení tvoří 4 skleněné police, kovový držák na lahve, box na zeleninu, velký boční držák na lahve, 2 boční poličky a 3 extra objemné mrazicí boxy.

Životnost potravin i hotových jídel, která do lednice uložíte, značně zkracují bakterie a plísně, jež se mohou v lednici tvořit, což ovšem u Beko CSA 365 K30X nehrozí, neboť je vyzbrojena antibakteriálním štítem, ten minimalizuje přítomnost bakterií ve vnitřním prostoru. Mrazicí výkon je 5 kilogramů potravin za 24 hodin. V neposlední řadě uvítáte automatické odmrazování, takže vám odpadá ruční čištění.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 40 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A++
Čistý objem chladničky: 233 l
Čistý objem mrazáku: 113 l
Spotřeba el. energie: 245 kWh
Výška: 185 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 65 cm

Fotografie

Beko CSA 365 K30X

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Přestože se vám může zdát, že když nemá Beko CSA 365 K30X tolik senzačních technologií a funkcí, tak je k ničemu, což ovšem není pravda. Sice má jen poskrovnu vymožeností, ale i tak je to dokonalá lednička pro větší rodiny. Nemusíte se starat o její údržbu, bakterie nebudou ohrožovat vaše jídlo, ještě k tomu je tichá, spoří energii atd. Rozhodně si zaslouží dostat šanci, aby se stala součástí vaší domácnosti. Trochu nám připomíná Beko RCSA 270 M21W. Ta byla podrobněji rozebírána v samostatné recenzi.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
Klady
  • cena
  • prostorná
  • tichá
  • vzhled
  • led osvětlení
Zápory
  • mezi horními a spodními dveřmi je bílý pruh
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Beko najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Dobrý den přestal bežet motor frost,prosim poradte.Niki.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo