Lednice Liebherr

Lednice Liebherr disponují inovativními technologiemi, elegantním designem, a ještě navíc jsou energeticky velmi efektivní, protože mají optimální spotřebu elektrické energie. Jejich největší výhodou je, že veškeré potraviny, které do kterékoliv lednice vložíte, vydrží velmi dlouho čerstvé, zachovají si svou přirozenou chuť a jsou stále plné vitamínů.

Velmi zajímavá je jejich moderní technologie BLUPerformance, jejímž úkolem je minimalizace hluku, úspora energie a navýšení kapacity, aby bylo možné uskladnit větší množství potravin. Součástí spotřebiče je rovněž praktické madlo s integrovaným mechanismem EasyOpen. Tento mechanismus napomůže s překonáním odporu magnetického těsnění.

Všechny lednice Liebherr

Monoklimatické lednice Liebherr

Pokud nepotřebujete mrazák nebo máte samostatný, ať už volně stojící či vestavný, pak jsou monoklimatické chladničky tím pravým, co si pořídit. Lednice bez mrazáku poskytuje daleko více místa v chladicím prostoru.

Jestli potřebujete něco rychle ochladit, uvítáte technologii PowerCooling. Ta kromě toho umí dokonale pohltit nežádoucí pachy. Potěší rovněž úložný box BioFresh pro udržení co nejlepší kondice všech potravin, včetně jejich nutriční hodnoty. Přehrádky BioCool umožňují regulaci vzduchu.

Kombinované lednice Liebherr

Jsou to velmi praktické modely, které disponují mnoha zajímavými technologiemi. Chlazení prostřednictvím dvojice okruhů má na starost DuoCooling. Tato technologie brání tomu, aby docházelo k přenosu pachů mezi prostorem pro chladící a mrazící část.

Ledničky jsou beznámrazové, protože technologie No Frost zbavuje mrazák přebytečné vlhkosti, takže se nemusí pravidelně odmrazovat, čímž odpadne spousta namáhavé práce. Nízká spotřeba energie je pak vítaným bonusem, přičemž SmartFrost je kombinací právě nízké spotřeby a snadné údržby.

Americké lednice Leibherr

Opět je zde velký prostor pro skladování všeho možného. Lednice Leibherr mají velmi elegantní design a snadno tak vyzdvihnou potenciál každé domácnosti. Provedení side-by-side umožňuje mnohé možnosti, navíc je možné jej doplnit o dávkovač na vodu, ale také například výrobník ledu nebo dokonce minibar.

O značce Leibherr

Značka Liebherr vznikla v roce 1949 a stala se specialistou nejen v oblasti chladniček, ale i mrazáků. Jsou inovativní, zkušení a nabízí stále jen to nejlepší.

Lednice Liebherr můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Tak u této značky jsem nic nečekala, protože jsem jí vůbec neznala, ale o její existenci jsem se dozvěděla ve chvíli, kdy manžel koupil lednici Liebherr KGNd 52Z03 a nechal jí dovést a donést až domů. Musím uznat, že je dobrá, skvěle chladí a má hodně místa.

Přidat komentář

Recenzer
Logo