Lednice Philco

Lednice Philco mají moderní design a vynikající kvalitu použitých materiálů. Všechny lednice nabízí dokonalý přehled o obsahu i špičkové chlazení. Samotné potraviny jsou skladovány v optimálním prostředí s dokonale hygienicky čistým klima, takže se prodlužuje nejen jejich čerstvost, ale i trvanlivost, navíc nejsou vysušené.

Všechny lednice Philco

V nabídce najdete lednice kombinované, americké, jednodvéřové, dvoudvéřové i vestavné. Bez ohledu na velikost, respektive objem, dokáže každá lednice zajistit efektivní skladování potravin i nápojů. To vše bez nežádoucích bakterií či pachů.

Uvnitř je velmi příjemný, přehledný a čistý interiér, který má praktické rozložení a mnoho funkcí. Systém Double NoFrost využívá dva nezávislé výparníky a dvojici nezávislých ventilátorů. Díky tomu je zajištěno to nejvhodnější klima, aniž by docházelo k vysušování potravin, nebo k tvorbě námrazy. Odpadá tak nutnost manuálního odmrazování.

Beznámrazový systém NoFrost je také pomocník proti odmrazování a to i ve chvíli, kdy se častěji otvírají dvířka lednice. Ani v takovém případě se nebude na stěnách tvořit námraza. Podle typu lednice se bude lišit i technologie, takže některé modely mají NoFrost, jiné Double NoFrost.

Filtr MaxiFresh perfektně pohlcuje a neutralizuje veškeré pachy, ale také vůně, navíc jsou potraviny chráněny proti virům a bakteriím. Velmi zajímavá je inovativní technologie FrostProtection, s jejíž pomocí je možné provozovat lednice Philco i při okolních teplotách do -15°C. Snadno tak lze lednici umístit do garáže nebo třeba na chalupu.

Aktivní cirkulaci vzduchu i rovnoměrné rozložení studeného vzduchu má na starost Multi Air Flow, takže se dají potraviny uložit kamkoliv a stále bude optimální klima v celém prostoru chladničky. Režim rychlého chlazení Super Cool užíváte zejména po uložení celého nákupu a tím většího množství potravin.

To samé platí u režimu rychlého zmrazení Super Freeze. Přihrádka Fresh Stoje je určena pro skladování ovoce a zeleniny, navíc má ovládání, aby bylo možné nastavit množství proudícího vzduchu a tím udržet přirozenou vlhkost, čímž se prodlouží i čerstvost.

O značce Philco

V roce 1892 byla založena společnost Helios Electric, a to v americké Philadelphii. Prvním výrobkem, kterým v podstatě odstartovala svou výrobu, byla akumulátorová baterie. Roku 1906 se firma přejmenovala na Philco a postupně začala pronikat i do dalších odvětví, až se propracovala k elektrospotřebičům, které jsou potřebné pro naše domácnosti. Kromě lednic tak můžete zakoupit také mrazničky, pračky a pračky se sušičkou apod..

Lednice Philco můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Máme lednici od značky Philco druhým rokem a zatím funguje přesně tak, jak má. Je tichá, dost se do ní vejde a má krásný design.

Přidat komentář

Recenzer
Logo