Lednice AEG

Lednice AEG se pyšní německou kvalitou, elegantním designem i spoustou technologií, vedle toho i dostatečně velkou kapacitou. Tyto spotřebiče prošly během 70 let mnoha inovacemi, díky čemuž je zajištěna čerstvost i delší trvanlivost potravin.

V nabídce jsou lednice AEG s mrazákem, které jsou naprostou klasikou a hodí se do každé kuchyně, pro jednotlivce i početnější rodiny. Jsou velmi variabilní a dají se umístit v podstatě kamkoliv.

Všechny lednice AEG

Americké lednice AEG mají nejen vysokou flexibilitu, ale také dostatečně velkou kapacitu, která může být až 370 litrů. Na výběr je několik druhů provedení, velikostí i designu. Samozřejmě, že nechybí ani vestavné lednice AEG, které mají speciální zásuvky pro odlišné druhy potravin a ještě disponují extra vertikálním místem.

Jsou přizpůsobeny tak, aby perfektně ladily s každou kuchyňskou linkou. Technologie ColdSense se stará o automatickou regulaci a vyrovnání teploty když se pokaždé otevře lednice. Nedochází tak k ohřátí vzduchu uvnitř a tím nedochází k rychlejšímu kažení potravin.

Pro snadnější nastavení ledničky je k dispozici LED displej a dotykové ovládání Dual Touch, kdy si můžete podle potřeby měnit nejen teplotu, ale nastavit požadované funkce. Unikátní technologie TwinTech NoFrost zamezuje tvorbě námrazy, zajišťuje uvnitř lednice ideální vlhkost a udržuje potraviny svěží po delší dobu.

Technologie MultiFlow má na starosti stabilní vlhkost i teplotu uvnitř lednice, přičemž vzduch proudí rovnoměrně mezi všemi potravinami. Funkce Coolmatic je unikátní v tom, že prudce a krátkodobě sníží teplotu uvnitř lednice a co nejrychleji ochladí potraviny, které jsou nově vloženy dovnitř, což je skvělé zejména při nákupu.

Můžete pořídit modely lednic se speciálními flexibilními zásuvkami a přihrádkami CustomFlex, ty si přizpůsobíte aktuální velikosti a tvaru potravin. Zásuvka Extra Chill se stará o udržení nižší teploty, kde skvěle vydrží ryby, sýry i uzeniny.

Pro zeleninu je ideální zásuvka UltraFresh+, kdy je odstraněna přebytečná kondenzace, navíc díky speciálnímu filtru je zabráněno předčasné oxidaci, takže veškerá zelenina vydrží mnohem déle čerstvá. Skvělé jsou poličky FlexiShelf, které se dají umístit složené na polovinu, takže vznikne prostor například na vysoké lahve a podobně.

O značce AEG

Značka AEG se zaměřuje na inovativní technologie a produkuje výrobky z řad velkých i malých domácích spotřebičů. Zakládá si zejména na designu každého jednotlivého výrobku, na což má vlastní tým špičkových světových designérů. Lednice AEG se těší velké oblibě, stejně jako pračky, sušičky prádla nebo třeba varné desky a sporáky.

Lednice AEG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (132 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Lednici AEG jsme kupovali loni pro naše rodiče a nemohou si ji vynachválit. Perfektně chladí, dost se do ní vejde, má minimální spotřebu elektřiny a je krásně tichá. Rozhodně má tato značka co nabídnout.

Přidat komentář

Recenzer
Logo