Lednice Zanussi

Lednice Zanussi patřily svého času mezi jedny z nejoblíbenějších a sympatie zákazníků neztratily ani v současnosti. Pokud existuje výrobce, který skutečně ví, jak vyrábět ledničky, pak je to právě Zanussi, jenž si dává záležet na kvalitě a dostatečné péči o potraviny.

Všechny lednice Zanussi

Pro začátek se zaměřuje hlavně na to, aby měla lednice co nejvyšší výkon, ale také stylový a elegantní design s moderním nádechem. Samozřejmostí jsou neustálé inovace, které poslouží v jakékoliv kuchyni. Na výběr jsou lednice jednodvéřové, kombinované i monoklimatické, s možností mrazáku nahoře nebo dole. Hravě tak pořídíte lednici do bytu, na chalupu nebo třeba do kanceláře či garáže.

Lednice Zanussi jsou zárukou, že do své kuchyně pořídíte dokonale vymazlený spotřebič s dlouhou životností a maximální úsporou díky vysoké energetické třídě. Díky tomu ušetříte nejen při pořízení lednice, ale také jejím používáním, kdy si značně snížíte provozní náklady. Stačí jen vybrat nejideálnější model, který uspokojí veškeré potřeby celé domácnosti.

O firmě Zanussi

Zanussi vznikla v roce 1916 v severovýchodní Itálii a již v roce 1920 představila první úspěšný produkt v podobě sporáku, v němž se ohřívala pizza. Postupně se značka vypracovala jako expert na malé i velké domácí spotřebiče, které produkuje i dnes. Koncem 20. století se stala společnost Zanussi součástí skupiny Electrolux, v níž narazíte i na firmu AEG.

Mezi malými domácími spotřebiči můžete využít kávovary, topinkovače, rychlovarné konvice, podlahové vysavače, žehličky a další. Z ostatních jsou to elektrické sporáky, chladničky, varné desky, pračky atd.

Lednice Zanussi můžete nakoupit v e-shopu: Zanussi.cz

Recenze ledniček Zanussi

Na první pohled poznáte, že Zanussi ZRT 18100 WA je tak trochu jiný typ. Přestože je volně stojící, mrazák má oproti jiným chladničkám nahoře. Na výšku má ...

Recenzer.cz
Logo