Lednice Zanussi

Lednice Zanussi patřily svého času mezi jedny z nejoblíbenějších a sympatie zákazníků neztratily ani v současnosti. Pokud existuje výrobce, který skutečně ví, jak vyrábět ledničky, pak je to právě Zanussi, jenž si dává záležet na kvalitě a dostatečné péči o potraviny.

Všechny lednice Zanussi

Pro začátek se zaměřuje hlavně na to, aby měla lednice co nejvyšší výkon, ale také stylový a elegantní design s moderním nádechem. Samozřejmostí jsou neustálé inovace, které poslouží v jakékoliv kuchyni. Na výběr jsou lednice jednodvéřové, kombinované i monoklimatické, s možností mrazáku nahoře nebo dole. Hravě tak pořídíte lednici do bytu, na chalupu nebo třeba do kanceláře či garáže.

Lednice Zanussi jsou zárukou, že do své kuchyně pořídíte dokonale vymazlený spotřebič s dlouhou životností a maximální úsporou díky vysoké energetické třídě. Díky tomu ušetříte nejen při pořízení lednice, ale také jejím používáním, kdy si značně snížíte provozní náklady. Stačí jen vybrat nejideálnější model, který uspokojí veškeré potřeby celé domácnosti.

O firmě Zanussi

Zanussi vznikla v roce 1916 v severovýchodní Itálii a již v roce 1920 představila první úspěšný produkt v podobě sporáku, v němž se ohřívala pizza. Postupně se značka vypracovala jako expert na malé i velké domácí spotřebiče, které produkuje i dnes. Koncem 20. století se stala společnost Zanussi součástí skupiny Electrolux, v níž narazíte i na firmu AEG.

Mezi malými domácími spotřebiči můžete využít kávovary, topinkovače, rychlovarné konvice, podlahové vysavače, žehličky a další. Z ostatních jsou to elektrické sporáky, chladničky, varné desky, pračky atd.

Nejprodávanější lednice

Lednice Zanussi můžete nakoupit v e-shopu: Zanussi.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Zanussi má skvělé lednice, tu první jsme měli zhruba 15 let a byla skvělá. Chladila moc dobře a nikdy se v ní nic nekazilo.

  2. My ještě stále máme starou chladničku Zanussi, kterou jsme přestěhovali z bytu na chalupu a šlape jako dobře seřízené hodinky. Je na ní spolehnutí, i když spotřeba není tak nízká, jak by člověk potřeboval, ale na druhou stranu perfektně chladí a ještě se mi nestalo, aby se v ní něco zkazilo, proto jsme si jí nechali i nadále. Pokud také máte nějak takovou starou lednici, nezbavujte se jí, jen jí najděte nové vhodné místo.

Přidat komentář

Recenzer
Logo