Myčky nádobí Miele

Myčky Miele jsou známé svými perfektními výsledky mytí i sušení nádobí, ale rovněž minimální spotřebou elektrické energie. Nádobí je umýváno čistou vodou a spotřeba začíná na hodnotě 6,5 litru na jeden mycí cyklus s programem Automatika. To je rozhodně mnohem méně vody, než když si napustíte celý kuchyňský dřez nebo v případě, že myjete rovnou pod tekoucí vodou.

Všechny myčky Miele

Pokud jde o spotřebu energie, tak myčky Miele si v programu Eco vezmou pouhých 0,83 kWh. Důvodů, proč si pořídit myčku Miele je mnoho, jedním z nich je i fakt, že se dají připojit rovnou na teplou vodu, jejíž teplota je do 60°C.

To znamená, že se mnohonásobně sníží spotřeba energie a zároveň se zkrátí doba mytí cca o 10 %. Když to opět vezmeme podle programu Eco, tak ve chvíli, kdy je připojena myčka k teplé vodě, je spotřeba jen 0,45 kWh. Myčky Miele si svou oblibu získaly nejen nízkou spotřebou a efektivním mytím i sušením, ale také jednoduchou a intuitivní obsluhou, přičemž na vše vám stačí jedno tlačítko.

K dalším plusům těchto myček patří možnost využít AutoStart, ComfortClose, zajišťující lehounké zavření dveří, kontrolu přístrojů i jejich stav a mnoho dalšího lze zpracovávat prostřednictvím Wifi spojení. Pod značkou Miele pořídíte i tzv. XXL myčky nádobí, což jsou velkoprostorové myčky s výškou 85 cm, díky čemuž máte v horním koši spoustu místa navíc.

Všechny myčky Miele jsou jistotou komfortu, elegantního a velmi osobitého designu, intuitivního a snadného ovládání, ale i úsporou elektrické energie a vysokou efektivitou mytí. Na trhu narazíte na klasické volně stojící myčky nádobí, dále vestavné myčky nádobí a nechybí ani profesionální myčky nádobí. Pokud jde o poslední jmenovanou skupinu myček, tam lze vybírat z volně stojících, vestavných, podstavných a plně vestavných myček nádobí.

O firmě Miele

O založení společnosti Miele se postarala dvojice společníků Reinhard Zinkann a Carl Miele v roce 1899. Došlo k tomu v Německu a od samého počátku si tato dvojice dobře uvědomovala, že pokud chtějí dosáhnout úspěchu a být o krok napřed před konkurencí, musí jít do všeho naplno a nabízet jen ty nejlepší produkty.

Po celou dobu se drželi stejného motta a to „Být stále lepší“, ostatně stejného hesla se společnost drží i v současnosti. Přestože začátky se odehrávaly v Německu, postupem času se produkce rozšířila na pět kontinentů.

Značka Miele v jednu dobu vyráběla i auta, ačkoliv to bylo jen několik modelů, ale její hlavní specializací jsou velké a malé domácí spotřebiče. Vedle přístrojů do domácností, je známá i profesionálními produkty, vhodnými do různých provozů.

K největší špičce značky Miele patří jednoznačně pračky, myčky a také přístroje určené na dezinfekci. Ostatně značka posbírala mnoho různých ocenění od řady institucí. Do České republiky dorazila tato společnost v roce 1991 a její služby i produkty si lze prohlédnout hned ve dvou Miele Gallery, a to v brněnské a pražské.

Vše si může zákazník osahat, vyzkoušet a ještě se seznámit i se zajímavými inovacemi či vychytávkami, které jsou charakteristické právě pro tuto značku. Jednou z nich je třeba voštinový buben, na ten má společnost Miele evropský patent. Jeho speciální úprava zajistí lehké klouzání prádla po povrchu, čímž se snižuje výskyt žmolků při odstřeďování.

Pod značkou Miele můžete pořídit již zmiňované myčky nádobí, pračky, sušičky prádla, sety pračky + sušičky, robotické vysavače, žehlící systémy a mandly, podlahové vysavače, ale i mnohé příslušenství, jako například HEPA filtry a látkové sáčky pro vysavače.

Myčky nádobí Miele můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Máme myčku Miele a musím jí jedině chválit, protože tato značka je opravdu jednou z nejlepších, co znám. Nádobí je krásně čisté, lesklé a hlavně suché, takže se dá rovnou ukládat do skříňky a nejsou na něm žádné nevábné zaschlé kapičky vody. Miele je opravdu skvělá.

Přidat komentář

Recenzer
Logo