Myčky nádobí Bosch

Pokud jde o myčky Bosch, patří rozhodně k nejprodávanějším ve světě, zejména díky tomu, že jsou stále zdokonalovány, aby byly maximálně tiché a přizpůsobily se všem vašim potřebám. Myčky nádobí značky Bosch jsou navrženy tak, že poskytují maximální možný prostor pro uložení a následné umytí veškerého nádobí, bez ohledu na to, jestli myjete každý den nebo si vystačíte s použitím myčky jednou do týdne.

Všechny myčky Bosch

Výrobce sám o sobě hlásá, že jsou jeho myčky tak krásné, že by byl hřích je schovávat a něco na tom skutečně je. Ostatně každá jednotlivá myčka nádobí Bosch má vskutku velmi pěkný design, který se hodí do každého interiéru a vypadá dokonale všude, kde jí postavíte. Vůbec přitom nezáleží na místě umístění, může být součástí kuchyňské linky pod pracovní deskou nebo se dá skrýt před zraky všech a zamaskovat jako skříňka, což je možné s vestavnými myčkami Bosch. Výhodou je, že si vždy vyberete ze dvou šířek, a to 45 i 60 cm.

Bosch nezapomíná ani na ty zákazníky, kteří mají nedostatek prostoru a nemůžou si dovolit klasickou myčku. Stolní myčky (kompaktní) jsou roztomile malé, výkonné a perfektně zapadnou do jakékoliv kuchyně, kde bojujete s každým centimetrem, jednoduše je postavíte na kuchyňskou linku a máte vystaráno. Bosch se zabývá i pravidelným a velmi důkladným testováním každé jednotlivé myčky, díky čemuž tak přichází na trh skutečně odolné spotřebiče, které už ledacos vydrží.

O firmě Bosch

Už je tomu více než 130 let co značka Bosch vznikla. Je známá po celém světě nejen díky spotřebičům do kuchyně, ale také díky nářadí pro kutily, a nejen to. Společnost Bosch založil Robert Bosch roku 1886 ve Stuttgartu. Původně to byla obyčejná dílna určená na jemnou mechaniku a elektroniku, ale později se vypracovala na jednu z nejvýznamnějších společností z celého světa.

Pokrok šel kupředu i u značky Bosch a často se jejich produkty zapisovaly do dějin. Tak jako třeba magnetoelektrické zapalovací zařízení do motorového auta z roku 1897, dále tu byla sériová výroba vstřikovacích a palivových čerpadel určená pro vznětové motory, ta byla zavedena v roce 1927. První elektrické vrtací kladivo spatřilo světlo světa roku 1932 a nesmí chybět zmínka o prvním nezávislém navigačním systému pro auta na evropském trhu, který byl uveden v roce 1989.

Dnes byste hledali jen těžko někoho, kdo by neznal značku Bosch, případně neměl nějaký jejich výrobek doma. Ostatně škála produktů je opravdu bohatá, kromě myček nádobí, jsou tu také pračky, sušičky prádla, chladničky, mrazáky, oblíbené kuchyňské roboty, ale i vybavení pro kutily jako vrtačky, pily či brusky. Pak jsou tu měřící techniky, a rovněž pomůcky pro zahrádkáře v podobě sekaček trávy, plotostřihů nebo vysokotlakých čističů, které používáme nejen na čištění různých ploch, ale také třeba na auto.

Myčky nádobí Bosch můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo