Beko DIN 29330

Vestavná myčka nádobí Beko DIN 29330 s invertorovým motorem, na který výrobce poskytuje 10letou záruku, vyniká mimořádnou spolehlivostí a dokonalou tichostí, neboť hlučnost dosahuje maximálních 42 dB, což je úžasné. Kapacita této 60 cm široké myčky je 13 sad nádobí, takže je dostačující pro středně velkou i větší domácnost.

Na umytí jedné náplně si Beko DIN 29330 vystačí s 10 litry vody, což je 2800 l za rok. Myčka patří do energetické třídy A+++, tedy maximálně úsporné, při odhadované roční spotřebě 234 kWh. Účinnost mytí i sušení je třídy A.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

K dispozici máte celkem 9 programů a 6 teplot. Bezpečností systém WaterSafe+ chrání před úniky vody. Praktický LCD displej ulehčuje ovládání myčky a zobrazuje vše potřebné.

Speciální dolní rameno AquaIntense pomáhá s intenzivním mytím, multifunkční výsuvný koš ulehčuje umístění nádobí. Z programů, které má Beko DIN 29330 v nabídce, jmenujme Předmytí, program na čištění myčky, Mini 30, Eco 50 a extrémně rychlý Quick & Clean, který vše umyje za pouhých 58 minut.

Nechybí ani intenzivní program určený pro mytí silně znečištěného nádobí jako jsou hrnce, pánve a další. O skleničky se stará GlassShield, navíc je tu speciální mechanický systém Glass Care pro šetrné mytí skla. Ve výbavě najdete i turbo sušení Effective Drying System, ale také extra sušení Steam Gloss. Potěší také vnitřní osvětlení, senzor čistoty vody a světelná signalizace provozu na podlahu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:vestavná myčka nádobí
Způsob umístění:vestavné
Hlučnost:42 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:9
Spotřeba vody:10 l
Energetická třída:A+++
Roční spotřeba el. energie:234 kWh
Výška:82 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:55 cm
Hmotnost:48 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DIN 29330

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Beko DIN 29330 je úžasně tichá a nádobí dokonale čisté i suché. Horní koš na příbory dostal vlastní mycí rameno, takže je vše mnohem čistší. Díky osvětlení vnitřního prostoru máte o všem přehled. Velkým plusem je nízká spotřeba energie i vody. Zkuste si tuto myčku porovnat s Beko DIS 26010, jejíž recenzi tu také můžete najít.

Design
9
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
KLADY
 • tichá
 • spotřeba
 • horní koš na příbory má vlastní mycí rameno
ZÁPORY
 • krkolomné ovládání
 • dost dlouhý základní program
Napsat hodnocení

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz