Recenze Beko DTC 36610 W

Stolní myčka nádobí Beko DTC 36610 W je perfektním řešením v každé menší domácnosti, kde není dostatek místa pro volně stojící myčku, ani možnost integrovat do kuchyňské linky vestavnou variantu. Kapacita myčky je 6 sad nádobí při spotřebě 6,5 litrů vody na jeden mycí cyklus. Roční spotřeba vody pak činí 1820 l. Energetická náročnost myčky Beko DTC 36610 W je A+ s odhadovanou roční spotřebou 174 kWh.

Hlučnost je slušných 49 dB, takže vás nebude rušit ani, když bude mýt nádobí přímo na lince vedle vás. Třída účinnosti mytí i sušení A zaručuje dokonale čisté nádobí bez zbytkových nečistot.

 

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Myčky Beko DTC 36610 W má dětský zámek, takže se nemusíte bát nečekaného otevření myčky během chodu. Ochrana proti přetečení WaterSafe brání úniku vody do myčky a následnému vytopení sousedů. S odloženým startem si nastavíte čas mytí nádobí na nejlépe vyhovující hodinu v rozmezí od 30 minut do 24 hodin. Poloviční náplň šetří vodu při spuštění poloprázdné myčky.

Beko DTC 36610 W má k dispozici 6 programů, mezi nimiž najdete takové skvosty jako Ekologický program na 50°C, intenzivní program, který nádobí zbaví odolných nečistot nebo třeba GlassCare, který se postará o šetrné umytí veškerého skleněného nádobí, včetně skleniček. Ukazatel vás upozorní na potřebu doplnit leštidlo a sůl.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:stolní myčka nádobí
Způsob umístění:stolní
Hlučnost:49 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:6
Spotřeba vody:6.5 l
Energetická třída:A+
Roční spotřeba el. energie:174 kWh
Výška:44 cm
Šířka:55 cm
Hloubka:50 cm
Hmotnost:21.5 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

beko-dtc-36610-w

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Říká se, že co je malé, to je hezké, ale v případě Beko DTC 36610 W by se spíš hodilo říci, že je to šikovné. Tuto stolní myčku uvítáte nejen v menších domácnostech, ale také v kancelářích či na chalupě. Je tichá, velmi dobře myje a má nízkou spotřebu energie i vody. Rozhodně si zaslouží vaší pozornost. Pokud chcete mít srovnání s klasickými myčkami, můžete si přečíst recenzi Beko DIN 26220.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8
KLADY
 • cena
 • tichá
 • nízká spotřeba
 • velikost
ZÁPORY
 • hlučnější
Napsat hodnocení

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Právě zlevněné myčky

Podobné články, co by vás mohli zajímat

Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušné názory s přidanou hodnotou.
(Tématické odkazy schvalujeme.)

   Komentáře / diskuse

   Celkové hodnocení