Beko DTC 36610 W

Stolní myčka nádobí Beko DTC 36610 W je perfektním řešením v každé menší domácnosti, kde není dostatek místa pro volně stojící myčku, ani možnost integrovat do kuchyňské linky vestavnou variantu.

Kapacita myčky je 6 sad nádobí při spotřebě 6,5 litrů vody na jeden mycí cyklus. Roční spotřeba vody pak činí 1820 l. Energetická náročnost myčky Beko DTC 36610 W je A+ s odhadovanou roční spotřebou 174 kWh.

Hlučnost je slušných 49 dB, takže vás nebude rušit ani, když bude mýt nádobí přímo na lince vedle vás. Třída účinnosti mytí i sušení A zaručuje dokonale čisté nádobí bez zbytkových nečistot.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Myčky Beko DTC 36610 W má dětský zámek, takže se nemusíte bát nečekaného otevření myčky během chodu. Ochrana proti přetečení WaterSafe brání úniku vody do myčky a následnému vytopení sousedů. S odloženým startem si nastavíte čas mytí nádobí na nejlépe vyhovující hodinu v rozmezí od 30 minut do 24 hodin. Poloviční náplň šetří vodu při spuštění poloprázdné myčky.

Beko DTC 36610 W má k dispozici 6 programů, mezi nimiž najdete takové skvosty jako Ekologický program na 50°C, intenzivní program, který nádobí zbaví odolných nečistot nebo třeba GlassCare, který se postará o šetrné umytí veškerého skleněného nádobí, včetně skleniček. Ukazatel vás upozorní na potřebu doplnit leštidlo a sůl.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: stolní myčka nádobí
Způsob umístění: stolní
Hlučnost: 49 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 6
Spotřeba vody: 6.5 l
Energetická třída: A+
Roční spotřeba el. energie: 174 kWh
Výška: 44 cm
Šířka: 55 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 21.5 kg
Displej: ano
Intenzivní program: ano
Odložený start: ano
Auto program: ne
Aqua Stop: ne

Fotografie

beko-dtc-36610-w

Beko DTC 36610 W

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8 Celkové hodnocení

Říká se, že co je malé, to je hezké, ale v případě Beko DTC 36610 W by se spíš hodilo říci, že je to šikovné. Tuto stolní myčku uvítáte nejen v menších domácnostech, ale také v kancelářích či na chalupě. Je tichá, velmi dobře myje a má nízkou spotřebu energie i vody. Rozhodně si zaslouží vaší pozornost. Pokud chcete mít srovnání s klasickými myčkami, můžete si přečíst recenzi Beko DIN 26220.

8Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • cena
 • tichá
 • nízká spotřeba
 • velikost
Zápory
 • hlučnější
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Reply
  Gábina Lichá 24.10.2018 v 21:47
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Je skvělá do malé domácnosti, tichý provoz, výhodná cena a zabírá málo místa.

  Přínosný(1) Nepomohl(31)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo