Beko DTC 36610 W

Stolní myčka nádobí Beko DTC 36610 W je perfektním řešením v každé menší domácnosti, kde není dostatek místa pro volně stojící myčku, ani možnost integrovat do kuchyňské linky vestavnou variantu.

Kapacita myčky je 6 sad nádobí při spotřebě 6,5 litrů vody na jeden mycí cyklus. Roční spotřeba vody pak činí 1820 l. Energetická náročnost myčky Beko DTC 36610 W je A+ s odhadovanou roční spotřebou 174 kWh.

Hlučnost je slušných 49 dB, takže vás nebude rušit ani, když bude mýt nádobí přímo na lince vedle vás. Třída účinnosti mytí i sušení A zaručuje dokonale čisté nádobí bez zbytkových nečistot.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Myčky Beko DTC 36610 W má dětský zámek, takže se nemusíte bát nečekaného otevření myčky během chodu. Ochrana proti přetečení WaterSafe brání úniku vody do myčky a následnému vytopení sousedů. S odloženým startem si nastavíte čas mytí nádobí na nejlépe vyhovující hodinu v rozmezí od 30 minut do 24 hodin. Poloviční náplň šetří vodu při spuštění poloprázdné myčky.

Beko DTC 36610 W má k dispozici 6 programů, mezi nimiž najdete takové skvosty jako Ekologický program na 50°C, intenzivní program, který nádobí zbaví odolných nečistot nebo třeba GlassCare, který se postará o šetrné umytí veškerého skleněného nádobí, včetně skleniček. Ukazatel vás upozorní na potřebu doplnit leštidlo a sůl.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:stolní myčka nádobí
Způsob umístění:stolní
Hlučnost:49 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:6
Spotřeba vody:6.5 l
Energetická třída:A+
Roční spotřeba el. energie:174 kWh
Výška:44 cm
Šířka:55 cm
Hloubka:50 cm
Hmotnost:21.5 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DTC 36610 W

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Říká se, že co je malé, to je hezké, ale v případě Beko DTC 36610 W by se spíš hodilo říci, že je to šikovné. Tuto stolní myčku uvítáte nejen v menších domácnostech, ale také v kancelářích či na chalupě. Je tichá, velmi dobře myje a má nízkou spotřebu energie i vody. Rozhodně si zaslouží vaší pozornost. Pokud chcete mít srovnání s klasickými myčkami, můžete si přečíst recenzi Beko DIN 26220.

8Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8
10Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
KLADY
 • cena
 • tichá
 • nízká spotřeba
 • velikost
ZÁPORY
 • hlučnější
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Gábina Lichá 24.10.2018 v 21:47
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Je skvělá do malé domácnosti, tichý provoz, výhodná cena a zabírá málo místa.

  (0) (27)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz