Společnost O2 máme zafixovanou ve spojitosti s poskytováním zejména mobilních služeb, ale rovněž internetu. Od roku 2019 totiž patří k největším poskytovatelům internetového televizního vysílání. Kromě známé značky, máme jistotu stability a kvality.

O2 tv

Logo – O2 TV

Služba O2 TV funguje jako spolehlivá internetová TV s bohatou nabídkou programů, která má spoustu výhod i pozitivních ohlasů. Pro přihlášení je nutné si nejdříve objednat služby O2 a poté teprve získáte své přihlašovací údaje, tedy uživatelské jméno a heslo, kterým se na příslušné stránce O2 TV dostanete do svého účtu.

 

Vyzkoušet O2 TV

Představení služby

Jakmile si pořídíte službu digitální televize O2, získáte přístup k mnoha praktickým a zajímavým funkcím. Když nestíháte vysílací čas, není důvod se stresovat, protože si jakýkoliv svůj oblíbený pořad můžete prohlédnout zpětně a to až 7 dní.

Dokonce si můžete nahrát obsah o délce až 100 hodin na dobu 30 dní. Je dobré zmínit, že 02 TV se hodně zaměřuje na sport, díky čemuž mohou fanoušci sledovat Ligu mistrů, Extraligu ledního hokeje, populární Premier League i 1. českou fotbalovou ligu. Nechybí ani značně obsáhlá videotéka, kde nejdete i novinky, které ještě třeba ani nejsou dostupné na DVD. Samozřejmě, že takové novinky je nutné zakoupit za stanovený poplatek.

Co moc nepotěší, je fakt, že nelze sledovat na více než jednom zařízení v danou chvíli. Pokud chcete sledovat aspoň na třech zařízeních najednou, musíte si pořídit Rodinné sledování, což je doplňková služba za cenu 100 korun. Když budete sledovat program na televizi, je nutné mít set-top box, televizor s HDMI vstupem či síťový kabel.

Jestli si nainstalujete aplikaci O2, ta bez problémů komunikuje s herní konzolí Xbox, Google Chromecast nebo Samsung Smart TV. Na stolním počítači či notebooku stačí mít nainstalovaný prohlížeč Chrome, Safari či Firefox. Nechybí možnost spuštění na tabletu a chytrém telefonu, ať už disponuje systémem Android nebo iOS.

Nejlepší změna, kterou je dobré zmínit, je sjednaní služby bez závazku. Předtím nebylo možné si televizi sjednat bez smlouvy, která byla na dlouhých 24 měsíců, to už teď není nutné.

Kdo si objedná tuto službu a nebude chtít platit 399 korun za služby technika, může zvolit zaslání samoinstalačního balíčku poštou a vše si tak nainstalovat sám podle přehledného návodu. Instalaci zvládne opravdu každý, i ten co si s technikou zrovna moc nerozumí.

Kdyby vám bylo cokoliv nejasné, máte k dispozici do detailu vyladěnou zákaznickou podporu, kterou můžete kontaktovat telefonicky (800 020 202), případně je možné využít internetové stránky, kde najdete nejčastější dotazy jakéhokoliv rázu.

Nechybí rovněž online chat, aplikace Moje O2, Messenger, Twitter nebo Whatsapp. Ve všední dny je nejrychlejší volbou jednoznačně online chat. Ostatně kdo by neznal O2 Guru.

Cena

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit předplatné, určitě vás bude zajímat jeho cena. Ta se odvíjí od toho, jak bohatou programovou nabídku budete chtít. Na výběr jsou celkově tři základní balíčky.

Prvním je O2 TV Bronzová, která představuje základní nabídku televizních kanálů. Získáte 64 kanálů, z nichž 31 je v HD kvalitě. Cena je 299 Kč za měsíc a zahrnuje základní programovou nabídku.

Dále je tu O2 TV Stříbrná, kde je 105 programů a mezi nimi hned 59 v HD kvalitě. Za první dva měsíce je cena 299 korun měsíčně, poté již budete platit 449 za měsíc. Nabídka programů je rozšířena o sportovní kanály a pořady pro děti i dospělé. Posledním balíčkem je O2 TV Zlatá se 137 televizními programy, z nichž 69 je v HD kvalitě.

Představuje nejzajímavější nabídku špičkových sportovních přenosů, těch nejlepších filmových kanálů i programy jen pro dospělé. Zde platíte měsíční poplatek 449 Kč po dobu prvních 2 měsíců, potom se cena mění na 749 korun měsíčně.

Samozřejmě, že jsou tu i různé další balíčky. O2 TV Stříbrná v O2 Spolu se 105 kanály, kde jich je 59 v HD kvalitě a za první dva měsíce zaplatíte pouhých 150 korun měsíčně a od třetího měsíce již 300 Kč za jeden měsíc.

Výběr těch nejlepších 8 HD sportovních programů máte v balíčku Sport Plus za 299 korun měsíčně. Oproti tomu TOP výběr filmových a sportovních kanálů zase představuje balíček HBO a Sport v ceně 299 Kč za měsíc.

Potom tu jsou ještě extra balíčky, které si můžete aktivovat podle potřeby. Rodinné sledování za poplatek 100 korun umožňuje sledování televize až na 3 zařízeních současně. Balíček Kino zase nabízí rozšíření k O2 TV Bronzová a Stříbrná o 5 HD kanálů (HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2) a HBO Max.

První měsíc je tato služba zdarma a poté již stojí 200 korun měsíčně. Nakonec je tu Balíček Svět, určený ke stejným tarifům jako Balíček Kino, kde máte 10 kanálů (např. RTL, VOX atd.) a zaplatíte za něj jen 100 Kč/měsíc.

Jak předplatné zrušit?

Pokud jde o předplatné, to lze zrušit hned třemi způsoby. Tím prvním je klasika v podobě zavolání na infolinku operátora O2, kde se můžete dohodnout, jak postupovat a O2 TV zrušit.

Druhým způsobem je návštěva jakékoliv pobočky, kterou máte v nejbližším okolí, a nakonec lze tuto službu zrušit písemně. Stačí jen zaslat písemnou žádost ohledně zrušení služby na adresu O2.

V případě telefonického zrušení budete potřebovat údaje uvedené ve smlouvě, aby bylo možné službu deaktivovat. Jakmile vám operátor vše nastaví, musíte vyčkat na dopis s ověřovacím kódem (ČVOP).
Poté znovu zavoláte na zákaznickou linku a oznámíte operátorovi číslo služby O2 TV, která se ruší a ověřovací kód ČVOP.

Ve chvíli, kdy operátor tato data zadá do systému, bude vaše O2 TV minulostí. Ten, kdo bude rušit službu písemně, napíše jednoduchý dopis, ve kterém žádáte zrušení služby O2 TV. Tento dopis musí obsahovat vaše jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště uvedenou ve smlouvě, telefonní číslo, zákaznické číslo, číslo smlouvy k O2 TV a samozřejmě také vlastnoruční podpis.

Jestli se rozhodnete pro zrušení na pobočce, což asi nejjednodušší varianta, nezapomeňte si s sebou vzít smlouvu k O2 TV, osobní doklady a další potřebné dokumenty. Pracovník O2 na pobočce rovnou vše zařídí a domluví se s vámi na zrušení vaší O2 TV.

Výhody a nevýhody

K jasným výhodám patří jednoznačně smlouva bez závazku, kterou lze kdykoliv vypovědět. Potěší také nízká cena set-top boxu a kvalitní zákaznický servis. Dobré je, že O2 TV nabízí velké množství sportovních kanálů a umožňuje nahrávání až 100 hodin obsahu.

Za velkou nevýhodu považujeme nutnost zaplacení poplatku 100 korun, aby bylo možné sledovat televizi na více než jednom zařízení.

Hodnocení

Internetová televize O2 TV nadchne nejen fanoušky filmů, ale hlavně ty sportovní. Kvalitní obraz, pestrá programová nabídka, smlouva bez jakéhokoliv závazku a nadupaná zákaznická podpora má něco do sebe a rozhodně si zaslouží pozitivní hodnocení. Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru, mimo jiné i za zajímavě poskládané balíčky.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

1.6/5 (446 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

25 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Souhlasím s názory že nová o2TV je horší než „stará“.Nemožnost řazení, často po zapnutí televize místo okamžitého zobrazení programu nabíhá úvodní modrá obrazovka a TV „se načítá“, při přepnutí na EPG se po rolování dolů nebo nahoru programy objevují pomalu, dokonce bych řekl že pomaleji než nabíhala stará O2TV. Dělá to na mně dojem jako by bez úvodního zkušebního provozu najednou někdo rozhodl že převede všechny účastníky na novou O2TV, bohužel nemáte to zvládnuto nebo je nový systém horší než původní , který byl rychlejší, takže nechápu vůbec důvod proč zavádět novou O2TV když nenabízí vůbec nic lepšího. Asi ji taky odhlásíme a přejdeme k jiné společnosti.

 2. Od loňského léta jsem s programem „O2TV bronzová“ mohl sledovat kopanou – Fortunu Ligu na kanále O2TV Fotbal. Před dvěma měsíci mi O2 nabídli kategorii „O2TV Stříbrná“ na 2 měsíce zdarma, kterou jsem minulý týden odhlásil. A Dnes jsem zjistil, že mi byl odebrán kanál 19 tj O2TV Fotbal. Při podrobném zkoumání vidím, že TV Bronzová už neobsahuje O2TV Fotbal, který ještě před 3 měsíci fungoval.
  To znamená, že není pravda, že kanál pro který si O2TV objednáte, tento budete mít nastálo. Outúčko si bez upozornění změní skladbu programů jak se mu zamane, aniž by se obtěžoval Vám tuto změnu oznámit. Prostě hrozné jednání … asi těch mých 349,- Kč měsíčně nepotřebují, proto službu O2TV RUŠÍM!!!

 3. Prodáváte nevyzkoušený produkt. Od 13.4.2023 nefunguje vůbec nic. Uvažuji o zrušení služby.

 4. Když už máte vysílací práva na naší fotbalovou soutěž bylo by vhodné co se týče komentátorů s tím něco udělat…..lepší to bude vysílat bez zvuku než poslouchat ty rádoby odborníky….ty trapný kecy…něco strašného…

 5. Nová verze o2 tv je hnus, 1000x horší než stará verze, která fungovala krásně. Je to ostuda a hanebost, že za tohle chcete peníze.

 6. Nový vizuál je bohužel naprostá hrůza, přestože na první pohled vypadá velmi moderně, ale opětovně není ze strany O2 dotaženo dokonce. Nechápu, proč nezačne O2 s beta verzí na několika uživatelích.

 7. Považuji za veliké mínus nemožnost porovnání programů po aktualizaci. Zvažuji ukončení O2 TV.

 8. Dnes jsme se rozhodli O2TV vypovědět. Televizi přijímáme ještě ze satelitu a z pozemního vysílání DVBT. O2TV zrušila možnost seřazení oblíbených programů a vnutila nám své naprosto nelogické pořadí, které zřejmě sestavoval někdo pod vlivem návykových látek. Jsme zvyklí u všech našich televizí na námi seřazené pořadí oblíbených programů a nejsme ochotni náš oblíbený program hledat prolistováváním někde na šedesáté pozici atd… Takže s O2 TV končíme…

 9. O2 TV se často seká. Připadá mi, že je to vždy když sleduji pořad následující po jiném pořadu. Každý pořad je zřejmě ukládán do několika souborů a při přechodu z jedno souboru na druhý je menší pauza. Neumí nahrát pořad celý od začátku do konce, někdy chybí začátek nebo konec filmu.

 10. Po restartu set top boxu O2 jsme přišli o námi nastavené pořadí TV stanic, musíme se bohužel podřídit někomu inteligentnímu kdo sestavil pořadí.
  Zřejmě byl při sestavování pořadí pod návykovými látkami ???
  A nahrávání dílů seriálu bohužel 0.
  Katastrofa.

  • Ptal jsemn se operátora na lince O2 na to zrušení možnosti si sestavit programy u nové o2tv. Ten mi sdělil, že se rozhodli pořadí vždy po měsíci měnit podle pořadí sledovanosti. Možnost našeho sestavení našich oblíbených programů tedy již prý možné nebude. Pořadí se bude měnit podle pořadí sledovanosti jednotlivých programů… :-(

1 2 3

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo