Společnost O2 máme zafixovanou ve spojitosti s poskytováním zejména mobilních služeb, ale rovněž internetu. Od roku 2019 totiž patří k největším poskytovatelům internetového televizního vysílání. Kromě známé značky, máme jistotu stability a kvality.

O2 tv

Logo – O2 TV

Služba O2 TV funguje jako spolehlivá internetová TV s bohatou nabídkou programů, která má spoustu výhod i pozitivních ohlasů. Pro přihlášení je nutné si nejdříve objednat služby O2 a poté teprve získáte své přihlašovací údaje, tedy uživatelské jméno a heslo, kterým se na příslušné stránce O2 TV dostanete do svého účtu.

 

Vyzkoušet O2 TV

Představení služby

Jakmile si pořídíte službu digitální televize O2, získáte přístup k mnoha praktickým a zajímavým funkcím. Když nestíháte vysílací čas, není důvod se stresovat, protože si jakýkoliv svůj oblíbený pořad můžete prohlédnout zpětně a to až 7 dní.

Dokonce si můžete nahrát obsah o délce až 100 hodin na dobu 30 dní. Je dobré zmínit, že 02 TV se hodně zaměřuje na sport, díky čemuž mohou fanoušci sledovat Ligu mistrů, Extraligu ledního hokeje, populární Premier League i 1. českou fotbalovou ligu. Nechybí ani značně obsáhlá videotéka, kde nejdete i novinky, které ještě třeba ani nejsou dostupné na DVD. Samozřejmě, že takové novinky je nutné zakoupit za stanovený poplatek.

Co moc nepotěší, je fakt, že nelze sledovat na více než jednom zařízení v danou chvíli. Pokud chcete sledovat aspoň na třech zařízeních najednou, musíte si pořídit Rodinné sledování, což je doplňková služba za cenu 100 korun. Když budete sledovat program na televizi, je nutné mít set-top box, televizor s HDMI vstupem či síťový kabel.

Jestli si nainstalujete aplikaci O2, ta bez problémů komunikuje s herní konzolí Xbox, Google Chromecast nebo Samsung Smart TV. Na stolním počítači či notebooku stačí mít nainstalovaný prohlížeč Chrome, Safari či Firefox. Nechybí možnost spuštění na tabletu a chytrém telefonu, ať už disponuje systémem Android nebo iOS.

Nejlepší změna, kterou je dobré zmínit, je sjednaní služby bez závazku. Předtím nebylo možné si televizi sjednat bez smlouvy, která byla na dlouhých 24 měsíců, to už teď není nutné.

Kdo si objedná tuto službu a nebude chtít platit 399 korun za služby technika, může zvolit zaslání samoinstalačního balíčku poštou a vše si tak nainstalovat sám podle přehledného návodu. Instalaci zvládne opravdu každý, i ten co si s technikou zrovna moc nerozumí.

Kdyby vám bylo cokoliv nejasné, máte k dispozici do detailu vyladěnou zákaznickou podporu, kterou můžete kontaktovat telefonicky (800 020 202), případně je možné využít internetové stránky, kde najdete nejčastější dotazy jakéhokoliv rázu.

Nechybí rovněž online chat, aplikace Moje O2, Messenger, Twitter nebo Whatsapp. Ve všední dny je nejrychlejší volbou jednoznačně online chat. Ostatně kdo by neznal O2 Guru.

Cena

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit předplatné, určitě vás bude zajímat jeho cena. Ta se odvíjí od toho, jak bohatou programovou nabídku budete chtít. Na výběr jsou celkově tři základní balíčky.

Prvním je O2 TV Bronzová, která představuje základní nabídku televizních kanálů. Získáte 64 kanálů, z nichž 31 je v HD kvalitě. Cena je 299 Kč za měsíc a zahrnuje základní programovou nabídku.

Dále je tu O2 TV Stříbrná, kde je 105 programů a mezi nimi hned 59 v HD kvalitě. Za první dva měsíce je cena 299 korun měsíčně, poté již budete platit 449 za měsíc. Nabídka programů je rozšířena o sportovní kanály a pořady pro děti i dospělé. Posledním balíčkem je O2 TV Zlatá se 137 televizními programy, z nichž 69 je v HD kvalitě.

Představuje nejzajímavější nabídku špičkových sportovních přenosů, těch nejlepších filmových kanálů i programy jen pro dospělé. Zde platíte měsíční poplatek 449 Kč po dobu prvních 2 měsíců, potom se cena mění na 749 korun měsíčně.

Samozřejmě, že jsou tu i různé další balíčky. O2 TV Stříbrná v O2 Spolu se 105 kanály, kde jich je 59 v HD kvalitě a za první dva měsíce zaplatíte pouhých 150 korun měsíčně a od třetího měsíce již 300 Kč za jeden měsíc.

Výběr těch nejlepších 8 HD sportovních programů máte v balíčku Sport Plus za 299 korun měsíčně. Oproti tomu TOP výběr filmových a sportovních kanálů zase představuje balíček HBO a Sport v ceně 299 Kč za měsíc.

Potom tu jsou ještě extra balíčky, které si můžete aktivovat podle potřeby. Rodinné sledování za poplatek 100 korun umožňuje sledování televize až na 3 zařízeních současně. Balíček Kino zase nabízí rozšíření k O2 TV Bronzová a Stříbrná o 5 HD kanálů (HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2) a HBO Max.

První měsíc je tato služba zdarma a poté již stojí 200 korun měsíčně. Nakonec je tu Balíček Svět, určený ke stejným tarifům jako Balíček Kino, kde máte 10 kanálů (např. RTL, VOX atd.) a zaplatíte za něj jen 100 Kč/měsíc.

Jak předplatné zrušit?

Pokud jde o předplatné, to lze zrušit hned třemi způsoby. Tím prvním je klasika v podobě zavolání na infolinku operátora O2, kde se můžete dohodnout, jak postupovat a O2 TV zrušit.

Druhým způsobem je návštěva jakékoliv pobočky, kterou máte v nejbližším okolí, a nakonec lze tuto službu zrušit písemně. Stačí jen zaslat písemnou žádost ohledně zrušení služby na adresu O2.

V případě telefonického zrušení budete potřebovat údaje uvedené ve smlouvě, aby bylo možné službu deaktivovat. Jakmile vám operátor vše nastaví, musíte vyčkat na dopis s ověřovacím kódem (ČVOP).
Poté znovu zavoláte na zákaznickou linku a oznámíte operátorovi číslo služby O2 TV, která se ruší a ověřovací kód ČVOP.

Ve chvíli, kdy operátor tato data zadá do systému, bude vaše O2 TV minulostí. Ten, kdo bude rušit službu písemně, napíše jednoduchý dopis, ve kterém žádáte zrušení služby O2 TV. Tento dopis musí obsahovat vaše jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště uvedenou ve smlouvě, telefonní číslo, zákaznické číslo, číslo smlouvy k O2 TV a samozřejmě také vlastnoruční podpis.

Jestli se rozhodnete pro zrušení na pobočce, což asi nejjednodušší varianta, nezapomeňte si s sebou vzít smlouvu k O2 TV, osobní doklady a další potřebné dokumenty. Pracovník O2 na pobočce rovnou vše zařídí a domluví se s vámi na zrušení vaší O2 TV.

Výhody a nevýhody

K jasným výhodám patří jednoznačně smlouva bez závazku, kterou lze kdykoliv vypovědět. Potěší také nízká cena set-top boxu a kvalitní zákaznický servis. Dobré je, že O2 TV nabízí velké množství sportovních kanálů a umožňuje nahrávání až 100 hodin obsahu.

Za velkou nevýhodu považujeme nutnost zaplacení poplatku 100 korun, aby bylo možné sledovat televizi na více než jednom zařízení.

Hodnocení

Internetová televize O2 TV nadchne nejen fanoušky filmů, ale hlavně ty sportovní. Kvalitní obraz, pestrá programová nabídka, smlouva bez jakéhokoliv závazku a nadupaná zákaznická podpora má něco do sebe a rozhodně si zaslouží pozitivní hodnocení. Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru, mimo jiné i za zajímavě poskládané balíčky.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

1.6/5 (435 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

12 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. O2 TV nedoporučuji nikomu,nedodrží rychlost,stabilitu připojení prostě nic …

 2. No tak O2 televizi jsme měli, a za mě tedy už nikdy více. Nebyl jsem spokojený v podstatě s ničím a jsem rád, že jsme se této služby už dokázali zbavit.

 3. Nemohu najít přehled programů, které obsahuje O2TV bronzová.
  Všade je napsán pouze počet programů
  V poslední době jsem s O2 velmi nespokojená
  Zástupci O2 mi připadají, jako z jiné planety…
  Operátoři něco jiného mluví a něco jiného napíší do mailu.
  Můžete mi někdo poradit s přehledem programů?
  Děkuji

 4. Na začátku to bylo dobré, nebyl problém jak s internetem tak tv.

  Ke konci se sekala hlavně TV. Jediné co mělo pomoct, je restartovat sep top box. Kolikrát nešlo ani to. Byl problém se i tam dovolat. Nereagoval i ovladač na tv.
  Tak se manžel naštval, tak jsme přešli k Vodafonu a nemůžeme si tv a internet vynachválit.
  Internet jsme nechali přenést, jediné co bylo potřeba zařídit, je zrušení O2 TV.
  Povedlo se zrušení tv zařídit, ale pojistili si to tím, že musí u tv proběhnout 30 denní výpovědní lhůta. A platit za něco, co celý měsíc nevyužíváme, je zlodějna. Takže za nic,jen tak dostanou skoro 700 Kč 😠.
  Takže s O2 veliká nespokojenost.!

 5. Objednal jsem si O2 Internet a O2 TV minulý týden. Za dva dny mi kurýr přivezl zásilku. Připojení proběhlo bez problémů. Ale s čím jsem ani ve snu nepočítal, že nelze zapnout při sledování titulky. Nepotřebuji 160 kanálů, stejně nejčastěji sleduji ČT 1, ČT 2 a jsem zvyklý zahraniční filmy a seriály sledovat s originálním zvukem a titulky. Řešil jsem to hned od druhého dne, chatem na stránce O2, voláním na jejich infolinku. Pokaždé jsem dostal jiné informace. Napřed, že mám internet vzduchem, který titulky nepodporuje a musel bych mít internet do telefonní zásuvky. Slečna na infolince mi řekla, že o žádném takovém problému neví a že se spojí s techniky. Po té mi sdělila, že mám pravdu a technici pracují na odstranění problému, ale že mi není schopná říct konkrétní datum, kdy titulky půjdou zapnout. O víkendu jsem zapátral na internetových diskuzích a zjistil, že stejný problém s nemožností zapínat titulky mají lidé již od ledna 2020! Takže slečna jen mlžila a zřejmě O2 čeká, že se s tím člověk nakonec smíří. To mají ještě takovou drzost, že svojí O2 TV propagují jako Nejchytřejší digitální televizi. To nemluvím o tom, že je spousta lidí se sluchovým postižením a titulky si zapínají i u pořadů vysílaných v českém jazyce. Navíc existuje zákon, který televizím nařizuje 15% svých pořadů opatřovat titulkama. ČT a Nova tak dělá dokonce snad ze 100%. Ale O2 používání titulků neumožňuje, takže by se dalo říct, že porušuje zákon.

 6. Dobrý den, na úvod sděluji, že máme rychlý optický internet a do přechodu na nový setopbox a AndroidTv jsme byli s O2TV velmi spokojeni. Pak jsme se bohužel nechali donutit k zakoupení nejméně dvojnásobně předraženého setopboxu a to byla velká chyba..! Kde začít……: tak hlavně třeba obraz se často cuká ( u mé oblíbené O2 Tenis stále ! ), zpětné přetáčení v průběhu pořadu u většiny programů nefunguje, když chcete zjistit nač se vlastně díváte, nejdříve rotují názvy pořadů snad z celého dne, když konečně naskočí současný pořad a chcete zjistit informace o něm, velmi často se tam vše zasekne a dočasně pomůže jen tvrdý reset.
  Prostě jedním slovem tragédie a nebojím se říct podvod na zákazníka – rozhodně varuji….nebrat !

 7. Já tedy z O2 moc odvázaný nejsem, protože poslední dobou ty jejich služby stojí za houby. Zatím jim ještě dávám šanci.

 8. Platím zlatý tarif a je to hrůza. Dal jsem se nalákat a zmanipulovat od O. Něž si lidi od této party něco pořídíte, projděte si recenze na jiných stránkách. Velmi rychle vyřeším jak od této bandy i s firmou k někomu jinému.

 9. O2 převzalo snad všechny sportovní přenosy a jejich kvalita, komentáře a hlavně kamera je strašná. Pokud se děje něco na hřišti, kamera sleduje úplně něco jiného, přitroublé komentáře komentátorů a hlavně kvalita obrazu připomínající sovětské tv minulých dob. Hrůza.
  18.7.2022 přenos Czech bowl 2022
  Končíme s O2 tv, na to se nedá koukat…

 10. To je neco neskutecneho jedna velka lumparna.Take to rusim nebot cele O2 stoji za hov..a hlavne ten zakaznicky service. Jsem znechucen. Trikrat jsem se dozadoval mluvit s nejakym supervisorem ale vzdy se zaprel. Byl vzdy zaneprazdnen. Jsem take velice nespokojen, ale i n*****. Bohuzel tyto recenze stejne od nich nikdo necte, takze soudruzi praci zdar.

  • Dělají že zákazníka p******. Nahlásite sekání obrazu zvuku, jejich pomoc reset setoboxu. Od začátku problémy. Setobox v opravě a opět závady se objevují. Film se seká i na mobilu a notebooku. Technik mne dorazil, že je to filmem. Trpělivost došla. Budu to řešit na jiné úrovni. Alena.

1 2

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo