Společnost O2 máme zafixovanou ve spojitosti s poskytováním zejména mobilních služeb, ale rovněž internetu. Od roku 2019 totiž patří k největším poskytovatelům internetového televizního vysílání. Kromě známé značky, máme jistotu stability a kvality.

O2 tv

Logo – O2 TV

Služba O2 TV funguje jako spolehlivá internetová TV s bohatou nabídkou programů, která má spoustu výhod i pozitivních ohlasů. Pro přihlášení je nutné si nejdříve objednat služby O2 a poté teprve získáte své přihlašovací údaje, tedy uživatelské jméno a heslo, kterým se na příslušné stránce O2 TV dostanete do svého účtu.

 

Vyzkoušet O2 TV

Představení služby

Jakmile si pořídíte službu digitální televize O2, získáte přístup k mnoha praktickým a zajímavým funkcím. Když nestíháte vysílací čas, není důvod se stresovat, protože si jakýkoliv svůj oblíbený pořad můžete prohlédnout zpětně a to až 7 dní.

Dokonce si můžete nahrát obsah o délce až 100 hodin na dobu 30 dní. Je dobré zmínit, že 02 TV se hodně zaměřuje na sport, díky čemuž mohou fanoušci sledovat Ligu mistrů, Extraligu ledního hokeje, populární Premier League i 1. českou fotbalovou ligu. Nechybí ani značně obsáhlá videotéka, kde nejdete i novinky, které ještě třeba ani nejsou dostupné na DVD. Samozřejmě, že takové novinky je nutné zakoupit za stanovený poplatek.

Co moc nepotěší, je fakt, že nelze sledovat na více než jednom zařízení v danou chvíli. Pokud chcete sledovat aspoň na třech zařízeních najednou, musíte si pořídit Rodinné sledování, což je doplňková služba za cenu 100 korun. Když budete sledovat program na televizi, je nutné mít set-top box, televizor s HDMI vstupem či síťový kabel.

Jestli si nainstalujete aplikaci O2, ta bez problémů komunikuje s herní konzolí Xbox, Google Chromecast nebo Samsung Smart TV. Na stolním počítači či notebooku stačí mít nainstalovaný prohlížeč Chrome, Safari či Firefox. Nechybí možnost spuštění na tabletu a chytrém telefonu, ať už disponuje systémem Android nebo iOS.

Nejlepší změna, kterou je dobré zmínit, je sjednaní služby bez závazku. Předtím nebylo možné si televizi sjednat bez smlouvy, která byla na dlouhých 24 měsíců, to už teď není nutné.

Kdo si objedná tuto službu a nebude chtít platit 399 korun za služby technika, může zvolit zaslání samoinstalačního balíčku poštou a vše si tak nainstalovat sám podle přehledného návodu. Instalaci zvládne opravdu každý, i ten co si s technikou zrovna moc nerozumí.

Kdyby vám bylo cokoliv nejasné, máte k dispozici do detailu vyladěnou zákaznickou podporu, kterou můžete kontaktovat telefonicky (800 020 202), případně je možné využít internetové stránky, kde najdete nejčastější dotazy jakéhokoliv rázu.

Nechybí rovněž online chat, aplikace Moje O2, Messenger, Twitter nebo Whatsapp. Ve všední dny je nejrychlejší volbou jednoznačně online chat. Ostatně kdo by neznal O2 Guru.

Cena

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit předplatné, určitě vás bude zajímat jeho cena. Ta se odvíjí od toho, jak bohatou programovou nabídku budete chtít. Na výběr jsou celkově tři základní balíčky.

Prvním je O2 TV Bronzová, která představuje základní nabídku televizních kanálů. Získáte 64 kanálů, z nichž 31 je v HD kvalitě. Cena je 299 Kč za měsíc a zahrnuje základní programovou nabídku.

Dále je tu O2 TV Stříbrná, kde je 105 programů a mezi nimi hned 59 v HD kvalitě. Za první dva měsíce je cena 299 korun měsíčně, poté již budete platit 449 za měsíc. Nabídka programů je rozšířena o sportovní kanály a pořady pro děti i dospělé. Posledním balíčkem je O2 TV Zlatá se 137 televizními programy, z nichž 69 je v HD kvalitě.

Představuje nejzajímavější nabídku špičkových sportovních přenosů, těch nejlepších filmových kanálů i programy jen pro dospělé. Zde platíte měsíční poplatek 449 Kč po dobu prvních 2 měsíců, potom se cena mění na 749 korun měsíčně.

Samozřejmě, že jsou tu i různé další balíčky. O2 TV Stříbrná v O2 Spolu se 105 kanály, kde jich je 59 v HD kvalitě a za první dva měsíce zaplatíte pouhých 150 korun měsíčně a od třetího měsíce již 300 Kč za jeden měsíc.

Výběr těch nejlepších 8 HD sportovních programů máte v balíčku Sport Plus za 299 korun měsíčně. Oproti tomu TOP výběr filmových a sportovních kanálů zase představuje balíček HBO a Sport v ceně 299 Kč za měsíc.

Potom tu jsou ještě extra balíčky, které si můžete aktivovat podle potřeby. Rodinné sledování za poplatek 100 korun umožňuje sledování televize až na 3 zařízeních současně. Balíček Kino zase nabízí rozšíření k O2 TV Bronzová a Stříbrná o 5 HD kanálů (HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2) a HBO Max.

První měsíc je tato služba zdarma a poté již stojí 200 korun měsíčně. Nakonec je tu Balíček Svět, určený ke stejným tarifům jako Balíček Kino, kde máte 10 kanálů (např. RTL, VOX atd.) a zaplatíte za něj jen 100 Kč/měsíc.

Jak předplatné zrušit?

Pokud jde o předplatné, to lze zrušit hned třemi způsoby. Tím prvním je klasika v podobě zavolání na infolinku operátora O2, kde se můžete dohodnout, jak postupovat a O2 TV zrušit.

Druhým způsobem je návštěva jakékoliv pobočky, kterou máte v nejbližším okolí, a nakonec lze tuto službu zrušit písemně. Stačí jen zaslat písemnou žádost ohledně zrušení služby na adresu O2.

V případě telefonického zrušení budete potřebovat údaje uvedené ve smlouvě, aby bylo možné službu deaktivovat. Jakmile vám operátor vše nastaví, musíte vyčkat na dopis s ověřovacím kódem (ČVOP).
Poté znovu zavoláte na zákaznickou linku a oznámíte operátorovi číslo služby O2 TV, která se ruší a ověřovací kód ČVOP.

Ve chvíli, kdy operátor tato data zadá do systému, bude vaše O2 TV minulostí. Ten, kdo bude rušit službu písemně, napíše jednoduchý dopis, ve kterém žádáte zrušení služby O2 TV. Tento dopis musí obsahovat vaše jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště uvedenou ve smlouvě, telefonní číslo, zákaznické číslo, číslo smlouvy k O2 TV a samozřejmě také vlastnoruční podpis.

Jestli se rozhodnete pro zrušení na pobočce, což asi nejjednodušší varianta, nezapomeňte si s sebou vzít smlouvu k O2 TV, osobní doklady a další potřebné dokumenty. Pracovník O2 na pobočce rovnou vše zařídí a domluví se s vámi na zrušení vaší O2 TV.

Výhody a nevýhody

K jasným výhodám patří jednoznačně smlouva bez závazku, kterou lze kdykoliv vypovědět. Potěší také nízká cena set-top boxu a kvalitní zákaznický servis. Dobré je, že O2 TV nabízí velké množství sportovních kanálů a umožňuje nahrávání až 100 hodin obsahu.

Za velkou nevýhodu považujeme nutnost zaplacení poplatku 100 korun, aby bylo možné sledovat televizi na více než jednom zařízení.

Hodnocení

Internetová televize O2 TV nadchne nejen fanoušky filmů, ale hlavně ty sportovní. Kvalitní obraz, pestrá programová nabídka, smlouva bez jakéhokoliv závazku a nadupaná zákaznická podpora má něco do sebe a rozhodně si zaslouží pozitivní hodnocení. Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru, mimo jiné i za zajímavě poskládané balíčky.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

1.6/5 (640 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

143 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Tak to jsem se opravdu zasmála…
  ,,Služba O2 TV funguje jako spolehlivá internetová TV.
  Kromě známé značky, máme jistotu stability a kvality.
  Nadupaná zákaznická podpora má něco do sebe a rozhodně si zaslouží pozitivní hodnocení.
  Lhát se nemá……to nevíte?

 2. O2tv v. 1 byla jakž takž, ale tahle nová “ lepší “ je to nejhorší co o2 nabízí, na google tv aplikace pomalá, než se to zapne, reakce katastrofa, strašný strašný strašný. Nakecají Vám že si musíte restartovat tv , nebo reinstal app….ale to jsou jen kecy. Mám novou telku a je to strašný. Styděl bych se tento produkt vůbec nabízet natož se stím chlubit…..

 3. Nová verze O2TV 2.0 je šílený omyl. Na TV nejde skoro načíst to co v původní verzi fungovalo bez problémů. Na PC to pustit jde, ale kdo chce sledovat televizi na PC? Proč nelze používat obě verze, každý by si vybral co mu vyhovuje. Pokud nemáte neomezená data na mobilu bych to ani nezkoušel, jedině přes wifi. Původní verze měla alespoň možnost zvolit rozlišení, když nebyl signál dost silný.

 4. Já tedy zatím spokojenost 🙂

 5. Dnes to opět perlí seká se to prostě za ty peníze super a to vás ještě lákají na zlatou kartu styďte se je to zadarmo drahá služba navíc pořád ke konci jakéhokoliv programu zmodrá obrazovka a pak to teprve znovu naskočí a to už opravují snad půl roku a pořád nic

  • Na Xbox již O2TV nejde služba je zrušená !!! Píšete neověřené hlouposti. Stále mě to dost peněz protože televize mi aplikaci O2 TV nepodporuje, zakoupil jsem tedy Xbox a napsalo mi to, že již tuto službu nelze na Xboxu provozovat.

 6. Dobrý den, nechala jsem se zlákat na O2TV, neboť jsem chtěla mít vše v jednom balíčku. Zrušila jsem tedy skvělou Nej.cz a to byla největší chyba, jakou jsem mohla udělat!!
  KLučina na prodejně mi samozřejmě neřekl, jaké jsou s tím problémy, naopak…vše skvělé. Hned po prvním týdnu sledování proběhlo velké zklamání a padlo spoustu nadávek. Na prodejnách i po tel. řeknou, že na tom technici neustále pracují a že mám vydržet, že týdna dva a už to ppůjde. Uběhlo několik týdnů a je to stále horší, víkendy otřes. Ani krátké zprávy o počasí neproběhnou bez sekání, bílého točivého kolečka v modrém podkladě a navíc pak rozmazaný obraz při naskočení…..Celá rodina jsme velice zklamáni a vracíme se zpět k NEJ.CZ !!! O2 TV už nikdy více za peníze..nestojí ani za pětník…bohužel to evidentně nikomu moc ve vedení nevadí. Chápu, že se musí vsíchni tvářit a znít mile a být usměvaví, slibovat a utěšovat, ale s takovou dojde možná i k odlivu zaměstnanců, kteří musí být z toho neustálého stěžování již unaveni.

 7. Ano, souhlasím. Nová O2TV je KATASTROFA. Zlatá předchozí verze. Dříve byly nahrávky 5 min před začátkem pořadu a 15 min po skončení. Dnes když začne pořad dříve nevidíte začátek. Dalo se zpětně rolovat na předchozí pořad. Dnes to nejde! Než se něco načte, to stihnu uvařit kafe. Posun v pořadu po 30s a to aby člověk na tlačítko pořád klikal jinak to uteče až nakonec pořadu.
  O2 udělejte s tím něco nebo zdrhám ke konkurenci.

 8. O2 TV je v současné době opravdu katastrofa, jedinou předností je, že když už jsem hooodně na….. jdu včas spát. Dříve se i jednoduše řešily problémy, stačilo vytočit číslo, říct přípojku a operátor na lince to okamžitě řešil. Nyní přes inteligentní síť O2 vyřešíte velký kulový. Ještě by to chtělo, aby si hodnocení zákazníků přečetl někdo kompetentní a začal s tím něco dělat, dokud nějaké zákazníky mají.

 9. Katastrofa
  Čím dál horší.
  Řekl bych hůř už nejde, ale O2 vždy překvapí…

 10. Přidávám se k ostatním. mám O2 více jak 5 let, ale tak dojebané jak teď to nebylo nikdy. navíc zrušili stránkový přehled hraných programů a tím to úplně *****, takže jsem volal že tam končím. do hodiny mě napsali, že mě zdarma zrychlují internet(možná pro někoho tip?), ale nijak jsem to nezaznamenal. wifina padá, telka se seka. Jdu k Vodafonu. Čuz

1 2 3 13

Přidat komentář

Recenzer
Logo