Společnost O2 máme zafixovanou ve spojitosti s poskytováním zejména mobilních služeb, ale rovněž internetu. Od roku 2019 totiž patří k největším poskytovatelům internetového televizního vysílání. Kromě známé značky, máme jistotu stability a kvality.

O2 tv

Logo – O2 TV

Služba O2 TV funguje jako spolehlivá internetová TV s bohatou nabídkou programů, která má spoustu výhod i pozitivních ohlasů. Pro přihlášení je nutné si nejdříve objednat služby O2 a poté teprve získáte své přihlašovací údaje, tedy uživatelské jméno a heslo, kterým se na příslušné stránce O2 TV dostanete do svého účtu.

 

Vyzkoušet O2 TV

Představení služby

Jakmile si pořídíte službu digitální televize O2, získáte přístup k mnoha praktickým a zajímavým funkcím. Když nestíháte vysílací čas, není důvod se stresovat, protože si jakýkoliv svůj oblíbený pořad můžete prohlédnout zpětně a to až 7 dní.

Dokonce si můžete nahrát obsah o délce až 100 hodin na dobu 30 dní. Je dobré zmínit, že 02 TV se hodně zaměřuje na sport, díky čemuž mohou fanoušci sledovat Ligu mistrů, Extraligu ledního hokeje, populární Premier League i 1. českou fotbalovou ligu. Nechybí ani značně obsáhlá videotéka, kde nejdete i novinky, které ještě třeba ani nejsou dostupné na DVD. Samozřejmě, že takové novinky je nutné zakoupit za stanovený poplatek.

Co moc nepotěší, je fakt, že nelze sledovat na více než jednom zařízení v danou chvíli. Pokud chcete sledovat aspoň na třech zařízeních najednou, musíte si pořídit Rodinné sledování, což je doplňková služba za cenu 100 korun. Když budete sledovat program na televizi, je nutné mít set-top box, televizor s HDMI vstupem či síťový kabel.

Jestli si nainstalujete aplikaci O2, ta bez problémů komunikuje s herní konzolí Xbox, Google Chromecast nebo Samsung Smart TV. Na stolním počítači či notebooku stačí mít nainstalovaný prohlížeč Chrome, Safari či Firefox. Nechybí možnost spuštění na tabletu a chytrém telefonu, ať už disponuje systémem Android nebo iOS.

Nejlepší změna, kterou je dobré zmínit, je sjednaní služby bez závazku. Předtím nebylo možné si televizi sjednat bez smlouvy, která byla na dlouhých 24 měsíců, to už teď není nutné.

Kdo si objedná tuto službu a nebude chtít platit 399 korun za služby technika, může zvolit zaslání samoinstalačního balíčku poštou a vše si tak nainstalovat sám podle přehledného návodu. Instalaci zvládne opravdu každý, i ten co si s technikou zrovna moc nerozumí.

Kdyby vám bylo cokoliv nejasné, máte k dispozici do detailu vyladěnou zákaznickou podporu, kterou můžete kontaktovat telefonicky (800 020 202), případně je možné využít internetové stránky, kde najdete nejčastější dotazy jakéhokoliv rázu.

Nechybí rovněž online chat, aplikace Moje O2, Messenger, Twitter nebo Whatsapp. Ve všední dny je nejrychlejší volbou jednoznačně online chat. Ostatně kdo by neznal O2 Guru.

Cena

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit předplatné, určitě vás bude zajímat jeho cena. Ta se odvíjí od toho, jak bohatou programovou nabídku budete chtít. Na výběr jsou celkově tři základní balíčky.

Prvním je O2 TV Bronzová, která představuje základní nabídku televizních kanálů. Získáte 64 kanálů, z nichž 31 je v HD kvalitě. Cena je 299 Kč za měsíc a zahrnuje základní programovou nabídku.

Dále je tu O2 TV Stříbrná, kde je 105 programů a mezi nimi hned 59 v HD kvalitě. Za první dva měsíce je cena 299 korun měsíčně, poté již budete platit 449 za měsíc. Nabídka programů je rozšířena o sportovní kanály a pořady pro děti i dospělé. Posledním balíčkem je O2 TV Zlatá se 137 televizními programy, z nichž 69 je v HD kvalitě.

Představuje nejzajímavější nabídku špičkových sportovních přenosů, těch nejlepších filmových kanálů i programy jen pro dospělé. Zde platíte měsíční poplatek 449 Kč po dobu prvních 2 měsíců, potom se cena mění na 749 korun měsíčně.

Samozřejmě, že jsou tu i různé další balíčky. O2 TV Stříbrná v O2 Spolu se 105 kanály, kde jich je 59 v HD kvalitě a za první dva měsíce zaplatíte pouhých 150 korun měsíčně a od třetího měsíce již 300 Kč za jeden měsíc.

Výběr těch nejlepších 8 HD sportovních programů máte v balíčku Sport Plus za 299 korun měsíčně. Oproti tomu TOP výběr filmových a sportovních kanálů zase představuje balíček HBO a Sport v ceně 299 Kč za měsíc.

Potom tu jsou ještě extra balíčky, které si můžete aktivovat podle potřeby. Rodinné sledování za poplatek 100 korun umožňuje sledování televize až na 3 zařízeních současně. Balíček Kino zase nabízí rozšíření k O2 TV Bronzová a Stříbrná o 5 HD kanálů (HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2) a HBO Max.

První měsíc je tato služba zdarma a poté již stojí 200 korun měsíčně. Nakonec je tu Balíček Svět, určený ke stejným tarifům jako Balíček Kino, kde máte 10 kanálů (např. RTL, VOX atd.) a zaplatíte za něj jen 100 Kč/měsíc.

Jak předplatné zrušit?

Pokud jde o předplatné, to lze zrušit hned třemi způsoby. Tím prvním je klasika v podobě zavolání na infolinku operátora O2, kde se můžete dohodnout, jak postupovat a O2 TV zrušit.

Druhým způsobem je návštěva jakékoliv pobočky, kterou máte v nejbližším okolí, a nakonec lze tuto službu zrušit písemně. Stačí jen zaslat písemnou žádost ohledně zrušení služby na adresu O2.

V případě telefonického zrušení budete potřebovat údaje uvedené ve smlouvě, aby bylo možné službu deaktivovat. Jakmile vám operátor vše nastaví, musíte vyčkat na dopis s ověřovacím kódem (ČVOP).
Poté znovu zavoláte na zákaznickou linku a oznámíte operátorovi číslo služby O2 TV, která se ruší a ověřovací kód ČVOP.

Ve chvíli, kdy operátor tato data zadá do systému, bude vaše O2 TV minulostí. Ten, kdo bude rušit službu písemně, napíše jednoduchý dopis, ve kterém žádáte zrušení služby O2 TV. Tento dopis musí obsahovat vaše jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště uvedenou ve smlouvě, telefonní číslo, zákaznické číslo, číslo smlouvy k O2 TV a samozřejmě také vlastnoruční podpis.

Jestli se rozhodnete pro zrušení na pobočce, což asi nejjednodušší varianta, nezapomeňte si s sebou vzít smlouvu k O2 TV, osobní doklady a další potřebné dokumenty. Pracovník O2 na pobočce rovnou vše zařídí a domluví se s vámi na zrušení vaší O2 TV.

Výhody a nevýhody

K jasným výhodám patří jednoznačně smlouva bez závazku, kterou lze kdykoliv vypovědět. Potěší také nízká cena set-top boxu a kvalitní zákaznický servis. Dobré je, že O2 TV nabízí velké množství sportovních kanálů a umožňuje nahrávání až 100 hodin obsahu.

Za velkou nevýhodu považujeme nutnost zaplacení poplatku 100 korun, aby bylo možné sledovat televizi na více než jednom zařízení.

Hodnocení

Internetová televize O2 TV nadchne nejen fanoušky filmů, ale hlavně ty sportovní. Kvalitní obraz, pestrá programová nabídka, smlouva bez jakéhokoliv závazku a nadupaná zákaznická podpora má něco do sebe a rozhodně si zaslouží pozitivní hodnocení. Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru, mimo jiné i za zajímavě poskládané balíčky.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

1.6/5 (697 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

177 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Nová O2Tv je fatální selhání a mega ostuda všech dotyčných, kteří se na tomto velmi amatérském zmetku podíleli. Od slavného spuštění této rychlokvašky uběhlo již hodně času, kde jsem najivně čekal, že vaši ,,odborníci“ velmi nepovednou aplikaci doladí. Nestalo se, paradoxně byla lepší stará aplikace. Slavná O2, najali jste programátora z 90-tek? Téměř každý den to několikrát vypadne a vyskakují různé chyby, obraz se zpožduje, zamrzá a dlouho načítá, kanály nejde poskládat podle vlastní volby…atd.(zodpovědného pána pošlete prosím do důchodu a oslovte na ulici nějakého středoškoláka, určitě to zvládne lépe). Mě bohužel nezbývá, než hledat jinde…

 2. Prvně mám zkušenosti s Vodafone tv i Magenta od t mobil.Výhody Magenty a dá se PŘETÁČET jako jediní jsou ohleduplní k zákazníkům už nemusíte sledovat kus předchozího pořadu nebo reklamy a to i při nahrání,když oni proč ne O2 tv nebo Vodafone.Magenta má víc programů kanál plus Vojo start atd a více zařízení hned, takže O2 tv už dávno není top jinak všechny se sekají O2 tv Vodafone o něco více jediná výhoda O2 tv je ji dostanete zdarma sice jen pár programů ale zdarma pokud sledujete tv a chcete top tak Magenta ceny jak jinak super.

 3. Reply
  Nasranej zákazník o2 1.5.2024 v 21:06

  NECHAPU!!!!!!!

  O2TV APLIKACE NENI PODPOROVANA na zarizeni jako je Xiaomi tv Stick nebo Google Chromecast proč já se ptám proč,,, největší tuzemská telekomunikační společnost nemá na to aby pár ajtakum zaplatí za optimalizaci aplikace pro výše zmíněná zařízení proč všichni konkurenti ač menší tuto optimalizaci mají Vodafone tv magenta od T-Mobile dokonce aji zkurvene ivisialni od ČT tam jede ale O2TV ne musím tam složité stahovat aplikací z neověřených zdrojů a složité ji tam přetahovat přes mobil,,, už tři roky všude píšou jak na tom pracují já se ptám kdo na to pracuje a jestli to opravdu někdo je tak kde jsou jeho nadřízení že ho nejebou jak psa že to ještě nemá za co bere výplatu už tři roky !!! Vyhoďte ho a vemte někoho kdo to udělá

 4. už jsem zažil několik špatných aplikací ale takovou s…ku jako o2tv 2.0 ještě ně, pos,lat ty vývojáře na dlažbu

 5. U O2 TV po instalaci verze 2.0 nejdou seřadit kanály (což jsem nikde jinde nezažil). Když pořad přesahuje svou délkou do dalšího pořadu, tak se při přeskočení do toho dalšího posune zvuk, který je pak opožděn o cca 5-10 sec. Paráda!

 6. Vyhodit ty vývojáře ,a to okamžitě ,je to s***** a rozkopal bych to a půjdu ke Skylinku..

 7. Po aktualizaci, masakr!!! U takové společnosti nechápu, jak to může takto fungovat.
  A nikoho to nezajímá, drahé, nefungující, nepřehledné, každý den chyba, načítání, absolutní neschopnost O2, odcházím od nich, nemám na to nervy!!!!

 8. Pořád jim to nejde křáp jeden

  • Dobrý den,dnes komentuje hokej zápas Brno-Litvínov,jeden z těch dvou reportérů neumí mluvit do mikrofónu, buď do něj řve, až z toho bolí hlava a nebo je daleko od mikrofonu,že skoro není slyšet.Šlo by to vyřešit?

   • Takova drzost prodávat produkt který ani v nejmenším nesplňuje slibované služby je opravdu odvaha. Nikde v nabídce jsem nečetl že balíček zahrnuje min. 3 resety týdně a naprostou ignoraci podpory. Vaše schodujíci se odpovědi na problémy zákazníků mně utvrzují. v tom že problémy řešit nebudete a budete spoléhat na dalšího troubu který si naběhne jako já.

  • nejhorší tv na českém trhu

 9. Od prvního okamžiku, kdy O2 uživatele O2 TV donutila přejít na nový systém zákazníci chrlili na internet jen negativní recenze a připomínky. Za více než rok provozu nové O2 TV ze strany O2 nebyl podniknut absolutně jediný minimální krok, který by na připomínky reagoval či alespoň znamenal snahu o vylepšení ovládání této TV. Svědčí to o neskutečné aroganci ze strany O2, totálním ignorování zákazníků a jejich potřeb, či o neskonalé neschopnosti nebo dokonce hlouposti těch, kteří za ovládání O2 TV zodpovídají.

 10. Nova O2 tv je KATASTROFA!!!!!!!

  • Děsný ,co jste s tím udělali . Třeba prima ,která nejde přetáčet a chybí začátek . Takže na Primu, už nekoukám vůbec . Před tím to bylo lepší . Nejlepší na tom je ,když musím čekat ,než přestane zlobit obrazovka .. by mě zajímalo za co mám platit ,když to nejde . Změňte to zpět ,uděláte nejlíp .

1 2 3 15

Přidat komentář

Recenzer
Logo