Babyplace

Babyplace.cz je internetový obchod s dětským zbožím. Nakoupíte zde kočárky, autosedačky, hračky, hygienické potřeby, oblečení a další nezbytnou výbavu pro děti. Babyplace.cz je aktivní i na sociálních sítích a blogu, kde najdete spoustu užitečných článků a tipů pro vás i vaše dítě.

Na Babyplace se dá nakupovat jak přes eshop, tak v kamenné prodejně. Při nákupu online je vám k dispozici zákaznická podpora, kde vám rádi zodpoví případné dotazy.

babyplace

Logo – Babyplace

Představení e-shopu

Společnost byla založena v roce 2011, vlastní ji podnikatel Lukáš Křenek. Sortiment obchodu je poměrně široký, nakoupíte v něm jak pro nejmenší děti, tak pro ty školního věku. Každoročně pořádají veletrh kočárků, autosedaček a nosítek, během kterého je dané zboží v akci.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na Babyplace zakoupíte všechny druhy kočárků, ať už hledáte kombinované, sportovní nebo golfky. Nabízí také náhradní díly, doplňky a sportovní nástavby. V Autosedačkách najdete modely s maximálním ohledem na bezpečnost i komfort vašeho dítěte.

Jsou roztříděny na základě nosnosti. Dále zde na vás čekají postýlky, nosítka, krosny, vozíky nebo např. školní potřeby či potřeby na přebalování, kojení a koupání (kojící polštáře, kojenecké váhy, lehátka pro miminka, ohrádky pro děti, ohřívače lahví). Kategorie Hračky pro děti je roztříděna na hračky do kočárku, postýlky, dále na autíčka, chrastítka, panenky, hudební hračky, tahací hračky, vláčky, loutky a další.

Bez problémů zde sežene hračky pro kojence i starší děti. V sekci s oblečením obléknete holky i kluky každého věku a pro každou příležitost. Při nákupu na Babyplace.cz je možné uplatnit slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Pro rodiče je připravena spousta výhod. Pro nastávající maminky např. nabízí uskladnění nákupu až do porodu. Při reklamaci kočárku a autosedačky dostanete náhradní. Nabízí také pozáruční servis. A pro stále zákazníky je připravena 5 % sleva na veškeré zboží.

Prodejnu najdete v Ostravě. Při objednávce nad 1000 Kč platí obchod poštovné za vás. Dopravu zajišťuje GLS a Česká pošta. Pokud máte na prodejnu daleko, můžete využít některé z výdejních míst GLS, a ušetřit tak za dopravu. Platit lze bankovním převodem, na dobírku či při převzetí nebo online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Prodejna

 • 2, Krmelínská 780, 720 00 Ostrava – Hrabová

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce dětského zboží

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9.5
9.2Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.2
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.3
Klady
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Zhruba před měsícem se nám stal docela velký problém. Kočárek Inglesina Aptica XT se nám “rozbil”, docela drahá sranda. Podvozek při rozkládání špatně zaskočil v kloubu a už nešel složit zpět. Hned ten den byl kočár v “ROZLOŽENÉM” stavu odvezen do BABYPLACE v Ostravě. Začal koloběh reklamace. Po dvou týdnech se nám ozvala paní X/Y, že kočár jsme rozbili my a že závada je mechanického původu a na tohle se reklamace nevztahuje, přitom do telefonu mé ženě řekla “že měli co dělat, aby ten kočár vůbec složili a poslali na reklamaci”. Žena obratem kontaktovala D.A.S.ku. Během komunikace s D.A.S se opět ozvala paní X/Y, že nám teda vyjdou vstříc a že nám prodají podvozek s 50% slevou takže nějakých 3500,-… Vše se komunikovalo s D.A.S. Minulý pátek, nám opět volala paní X/Y a sdělila nám že si máme podvozek kočáru vyzvednout jinak nám bude naskakovat penále za uskladnění. V ten den tam probíhal veletrh a byl tam obchodní zástupce INGLESINY. I tento pán začal figurovat v teto nešťastné situaci a nabídl se, že kočárek odveze do střediska a podívají se na něj. Než ho odvezl tak nám volal, že mu bylo řečeno, že jsme na ten kočár něco hodili nebo jsme ho něčím zatížili. Má žena na to odpověděla slavnou větou paní X/Y “Ze měli co dělat ho složit”, no a z telefonu se ozvalo jenom dlouhé aaaaaaha. D.A.S. poradila, že pokud kočárek odvezou tak oprava bude na jejich náklady a máme si to nechat poslat písemně. Při tomhle paní X/Y prohlásila, že nic takového psát nebude… Ale po druhém emailu jsme se té slavné věty dočkali a kočár putoval do Brna. Dnes v Úterý 23.1.2024 nám přišel email, že kočárek je mechanicky poškozen naší vinou a bohužel reklamace nemůže být uznána. Zase s větou, ale že jsme BABYPLACE dáme vám 50% slevu na nový podvozek, 3500,-. S návrhem jsme opět nesouhlasili a pro kočár zajeli. Na prodejně jsem se ještě dotázal zda jim přijde normální skládat kočár který nejde složit, na tuhle větu mi bylo odpovězeno, že kočár vůbec neskládali, tak dobře proč mi teda paní X/Y tvrdila, že měli co dělat ho složit…? Bylo to velmi nepříjemné tato komunikace. Doma mi to nedalo a…. Kočárek je po 29 minutách a 6 šroubkách opraven. Funguje, ale díky součástky která byla vyskočená, trošku zadrhává a musíme si dávat pozor při rozkládání. Součástka tak s dovozem za 129,-. Součástka byla mírně poškozená, ale znovu připomínám FUNKČNÍ. A znovu mi to nedalo… 24.1.24 jsem zavolal do INGLESINY obchodnímu zástupci který nám kočár vezl do Brna na přezkoumání. S tímto pánem byla velmi příjemná komunikace. Postavil se k tomu, i když vůbec nemusel.Nabídl se že součástku pohledá a pošle. Dnes 25.1 součástka dorazila, namontováno a kočár nezadrhává, funguje.

  Klady: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Objednala jsem na Babyplace překrásný kočárek a jsem z něho nadšená. Má pěkný design, hezké provedení a celkově se mi zdá velmi kvalitní. Rozhodně tento obchod doporučuji.

 3. Ideální obchod pro nákup dětského vybavení. Sehnala jsem tu krásnou postýlku, ale i věci na přebalování a také různé hygienické potřeby. Mám obchůdek moc ráda a mohu jej doporučit. Když mám cestu do Ostravy, zaskočím i do prodejny, kde člověk neví, co sledovat dřív.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo