Bambule.cz

Obchod s hravým názvem Bambule.cz se specializuje na dětský sortiment, konkrétně zejména na hračky, ale najdete zde i další související zboží. Funguje formou e-shopu, ale má také velkou řadu kamenných prodejen a prodejen s výdejným místem pro objednávky z internetu.

bambule

Logo Bambule

Představení e-shopu

Bambule.cz je český obchod, který se řadí mezi nejznámější prodejce dětského sortimentu u nás. Patří pod Alltoys, spol. s r.o., která se, jak již napovídá název, od začátku specializuje na dětské hračky. Tato firma vznikla roku 1992 a od té doby stále roste, nabízí nový sortiment a otevírá další pobočky.

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Bambule.cz velice dbá na kvaltu a bezpečnost svého nabízeného zboží. Hračky na e-shopu a v kamenných prodejnách splňují nejpřísnější bezpečností kritéria a odpovídají příslušným předpisům. Najdete zde především výrobky známých a u dětí oblíbených světových značek. Krom základního dělení na věci pro holky, pro kluky a pro nejmenší děti, je celý obchod přehledně tříděný do kategorií jako například společenské hry, naučené, na ven a další. Od panenky a plyšáka, přes autíčka, roboty a malé nářadí, až po puzzle, stavebnice, hlavolamy, najdete zde jakékoliv přání vašich ratolestí. Nechybí pak ani věci na písek nebo do vody či dětské oblečení a kosmetika. Zakoupit můžete klasické dřevěné hračky i největší novinky na trhu. Zboží lze třídit i podle jeho výrobce.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Pokud je zboží skladem, je garantované doručení do 5 pracovních dnů. Vybrat si můžete z různých dopravců, či si zboží vyzvednout přímo na prodejně. Díky bohatým možnostem platby můžete věci uhradit prakticky přes internet nebo až při převzetí. Pokud nakoupíte za 1 500 Kč a více, neplatíte nic za doručení. Ušetřit můžete také díky věrnostnímu programu nazvanému „Královský klub Bambule“. Jeho výhody lze využívat na všech prodejnách a e-shopech Bambule, Sparkys a HM Studio. Samozřejmostí je i zákonná možnost reklamace.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • E-shop nemá aktuálně slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
 • Platba složenkou
 • SuperCASH
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Více informací o volných místech naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Obchod s hračkami

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
KLADY
 • výborná komunikace
 • rychlé doručení
 • široká nabídka
 • příznivé ceny
ZÁPORY
 • některé produkty mají vyšší cenu
Napsat hodnocení

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz