Bonprix.cz

Společnost Bonprix.cz se zaměřuje na oděvní a módní průmysl. V České republice funguje jako internetový obchod a také ve formě katalogů, ze kterých si můžete zboží objednávat. V zahraničí má i své kamenné prodejny, v České republice však nikoliv.

Bonprix.cz logo

Bonprix.cz logo

Představení obchodníka

Firma Bonprix vznikla v roce 1986 v Hamburku v Německu. Několik týdnů po založení společnosti vyšel první katalog se sotva 32 stranami – pro porovnání dnešní katalogy mají více než 200 stran. Od roku 1997 začala společnost podnikat i na internetu a v roce 2004 přišla na český trh. Její internetový obchod má velkou návštěvnost (až 1 mil. za měsíc) a svůj katalog posílá do více než 2 mil. domácností v ČR. V současné době Bonprix působí ve 29 zemích.

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Internetový obchod si získal již 30 milionů zákazníků v 29 zemích světa a nabízí okolo 30 tisíc různých výrobků. Specializuje se na módní průmysl. Na e-shopu Bonprix.cz najdete zboží přehledně dělené do kategorií dámské, pánské, dětské a na sortiment pro dům. Pořídíte zde vše od triček, kalhot, sukní, bund, mikin, přes plavky, spodní prádlo, obuv, až po sortiment se speciálními požadavky, jako jsou nadměrné velikost. Z doplňků si můžete vybrat z celé řady bižuterie, hodinek, pásků, šátků a šál, čepic a slunečních brýlí. Mezi potřebami pro dům najdete především bytový textil a dekorace.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Na stránkách Bonprix.cz se velice prakticky vyhledává díky přehlednému třídění a filtrování sortimentu. Na webu naleznete i mnoho inspirativních módních tipů a informací k nákupu. Zboží skladem je doručováno do 4 – 8 pracovních dní pomocí České pošty. Platit lze kartou, převodem na účet nebo na dobírku až při převzetí zboží. V případě, že vám zboží nebude sedět nebo při zvolení špatné velikosti, jej lze vrátit či vyměnit. Samozřejmostí je možnost reklamace. Pokud se stanete členy věrnostního klubu Bonprix, můžete získat zajímavou slevu a newsletter s aktualitami.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

Využijte slevové akce a nakupte s výraznou slevou.

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Dobírka
 • PayU
zpět k obsahu ↑

Doprava

 • Osobní odběr na prodejně
 • Česká pošta
zpět k obsahu ↑

Kariéra

Kompletní seznam volných míst ve společnosti bonprix najdete zde.

zpět k obsahu ↑

Kontakt

Se všemi dotazy se můžete obrátit na zákaznickou linku.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
E-shop s dámskou módu a oděvy

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
9
KLADY
 • možnosti platby
 • komunikace
 • slušné ceny
 • reklamace je bez problému
ZÁPORY
 • delší doba zpracování objednávky
 • dodací lhůta
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz