Bonprix.cz

Společnost Bonprix.cz se zaměřuje na oděvní a módní průmysl. V České republice funguje jako internetový obchod a také ve formě katalogů, ze kterých si můžete zboží objednávat. V zahraničí má i své kamenné prodejny, v České republice však nikoliv.

Bonprix.cz logo

Bonprix.cz logo

Představení obchodníka

Firma Bonprix vznikla v roce 1986 v Hamburku v Německu. Několik týdnů po založení společnosti vyšel první katalog se sotva 32 stranami – pro porovnání dnešní katalogy mají více než 200 stran. Od roku 1997 začala společnost podnikat i na internetu a v roce 2004 přišla na český trh. Její internetový obchod má velkou návštěvnost (až 1 mil. za měsíc) a svůj katalog posílá do více než 2 mil. domácností v ČR. V současné době Bonprix působí ve 29 zemích.

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Internetový obchod si získal již 30 milionů zákazníků v 29 zemích světa a nabízí okolo 30 tisíc různých výrobků. Specializuje se na módní průmysl. Na e-shopu Bonprix.cz najdete zboží přehledně dělené do kategorií dámské, pánské, dětské a na sortiment pro dům. Pořídíte zde vše od triček, kalhot, sukní, bund, mikin, přes plavky, spodní prádlo, obuv, až po sortiment se speciálními požadavky, jako jsou nadměrné velikost. Z doplňků si můžete vybrat z celé řady bižuterie, hodinek, pásků, šátků a šál, čepic a slunečních brýlí. Mezi potřebami pro dům najdete především bytový textil a dekorace.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Na stránkách Bonprix.cz se velice prakticky vyhledává díky přehlednému třídění a filtrování sortimentu. Na webu naleznete i mnoho inspirativních módních tipů a informací k nákupu. Zboží skladem je doručováno do 4 – 8 pracovních dní pomocí České pošty. Platit lze kartou, převodem na účet nebo na dobírku až při převzetí zboží. V případě, že vám zboží nebude sedět nebo při zvolení špatné velikosti, jej lze vrátit či vyměnit. Samozřejmostí je možnost reklamace. Pokud se stanete členy věrnostního klubu Bonprix, můžete získat zajímavou slevu a newsletter s aktualitami.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

Využijte slevové akce a nakupte s výraznou slevou.

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Dobírka
 • PayU
zpět k obsahu ↑

Doprava

 • Osobní odběr na prodejně
 • Česká pošta
zpět k obsahu ↑

Kariéra

Kompletní seznam volných míst ve společnosti bonprix najdete zde.

zpět k obsahu ↑

Kontakt

Se všemi dotazy se můžete obrátit na zákaznickou linku.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
E-shop s dámskou módu a oděvy

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
9
5.2Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
5.5
Jednání se zákazníkem
4.4
Kvalita sortimentu
5.7
KLADY
 • možnosti platby
 • komunikace
 • slušné ceny
 • reklamace je bez problému
ZÁPORY
 • delší doba zpracování objednávky
 • dodací lhůta
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

4 komentáře
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Rákosníková 20.1.2020 v 12:00
  0.5
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  30

  Nevrácení peněz v zákonné lhůtě za vrácené zboží a žádná komunikace .

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: špatná komunikace , nevrácení peněz za vrácení zboží
  (1) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Trnková 20.1.2020 v 14:43
  1
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  60

  Nesolidní jednání se zákazníky. Dle potvrzení od pošty balíček doručen do druhého dne, ale doposud nebyly vráceny peníze. Přes email i na infolince pořád dokola opakují, že balíček nemají evidovaný. Neodpovídají na kladené otázky a pořád dokola opakují: Váš balíček nemáme evidovaný. Když ho po měsíci zaevidovali, napsali, že peníze vracejí poštovní poukázkou, která může jít až 10 pracovních dnů. Objednávku jsem hradila z účtu a ve vratce jsem žádala o vrácení na účet.

  ZÁPORY: Nevrací peníze za zboží, které bylo vráceno z důvodu nevyhovující velikosti. Od 12.12.2019 čekám na peníze.
  (0) (0)You have already voted this
 3. Reagovat
  Dex 13.2.2020 v 10:14
  0.65
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Dřív se dala objednávka stornovat, dokud ji neodeslali. Teď tam mají nějaké čachry a musíte telefonicky tak do půl hodiny stornovat, jinak samozřejmě můžete na vlastní náklady vrátit a čekat věčnost na vrácení peněz.
  Neuvádějí rozměry oblečení a ani na požádání nezměří. Však můžete kdykoliv na vlastní náklady vrátit nevyhovující zboží.
  Pokud už nějaký rozměr orientačně uvedou, neodpovídá skutečnosti.
  Jeden objednaný svetr tak neskutečně těžký, že by to bylo tak na bolest zad… a rukávy přišité tak, že i pokud jste měli paže jen lehce podél těla, tak jste cítili boule pod rameny. Hrozný šmejd, ale vrátit samozřejmě musíte na vlastní náklady…
  Komunikace je naprosto otřesná. Napíšete e-mail a po půl dni teprve přijde „automatická odpověď“. Ta pak chodí ještě několikrát, než se po několika dnech konečně dočkáte nějaké reakce. Většinou už vás to ani nezajímá.
  Nemám v úmyslu už u nich nakupovat. Dřív bylo zboží OK (Ne kdoví co, ale aspoň OK.), teď je to jak s potravinami – pro východní Evropu stačí šmejdy… (Tričko se srazilo po vyprání na 30, svetr se už nedá nosit, i když byl vypraný šetrně – pletenina úplně ztuhla a nejspíš se začne lámat…)

  ZÁPORY: - nelze stornovat - je jedno, z jakého důvodu (poškozené zboží, nekvalitní zboží, rozměr neodpovídá...), vždy musíte vrátit zboží na vlastní náklady - často nekvalitní výrobky - peníze nevracejí v zákonné lhůtě
  (0) (0)You have already voted this
 4. Reagovat
  Aneta 12.3.2020 v 10:34
  1.15
  Přehlednost obchodu
  70
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Delší doba na zpracování objednávky. Objednala jsem i zaplatila v neděli takže peníze jim přišli v pondělí kontaktovali mě ve středu a tím, že dodají do 4 pracovních dnů. Dnes pošta ani neví že nějaký balík má dostat tudíž do synovych narozenin triko nedojde. Já zklamaná..

  ZÁPORY: Pomalé dodani Pomalá komunikace Pomalé zpracování objednavky
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz