Brainmarket prodává doplňky stravy, potraviny, kosmetiku a drogerii. Sortiment je zaměřen na zdraví a hormonální optimalizaci. Najdete zde bio produkty, zboží s makro i mikronutrienty, péči o zuby, vodní filtry a další. Nakupovat můžete jak z pohodlí domova online přes eshop, tak v kamenné prodejně.

1x1.trans - Brainmarket

Logo – Brainmarket

Představení e-shopu

Brainmarket funguje jako maloobchod i velkoobchod. Má velmi specifický sortiment a řadí se mezi jeden z mála obchodů, které jsou orientovány tímto směrem.

Doporučujeme zavítat na jejich blog, kde najdete spoustu užitečných článků ohledně vitamínů, hormonů a všech důležitých věcí, které se dějí uvnitř lidského těla a které můžete ovlivnit. Brainmarket je také na sociálních sítích.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Sortiment je rozdělen na Kosmetiku, Drogerii, Čaj a Kávu, Vodní filtry, Doplňky stravy, Potraviny, Domov, Děti a Sety. Zakoupíte zde například magnezium, melatonin, epsomskou sůl, nootropika, probiotika nebo brýle proti modrému světlu, které ochrání vaše oči proti záři z obrazovek, která narušuje spánkový cyklus.

Pro děti zde nakoupíte např. dětskou kosmetiku, snídaně pro děti či drogerii. Pokud přesně nevíte, co hledáte, ale máte představu, čeho chcete dosáhnout, navštivte sekci Cíle. Zboží je zde katalogizováno právě na základě dlouhodobých cílů jako je Spánek, Hubnutí, Mentální výkon, Detox, Stres, Trénink atd.

V obchodě lze uplatňovat slevové kódy, které najdete na slevových portálech. Mimoto Brainmarket často připravuje výprodeje a slevy. Ty najdete na jednom místě v oddělení Akce.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Prodejna se nachází v Ostravě. Pokud se rozhodnete pro dopravu domů, máte na výběr mezi dopravci GLS a Zásilkovna. Nakupte za více než 1500 Kč a dopravu máte zcela zdarma.

Platit lze bankovním převodem, online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu nebo hotově či kartou na dobírku a při převzetí na prodejně.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Prodejna

 • Hladnovská 63/83, 712 00 Slezská Ostrava – Muglinov
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Prodejce doplněk stravy, potravin a kosmetiky

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • kvalita zboží
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz