Flaro

Internetový obchod Flaro.cz vám nabídne oblečení, módní doplňky, dekorace, bytový textil, kuchyňské doplňky, hračky nebo kosmetiku. S kompletním katalogem zboží najdete na Flaro.cz i aktuální slevy a akce na zboží, recenze od zákazníků nebo kontakt pro případné reklamace a dotazy k jednotlivým produktům. O novinky se s vámi obchod Flaro podělí nejen na e-shopu, ale i na svých sociálních sítích.

Flaro

Představení e-shopu

E-shop Flaro.cz provozuje společnost První dovozová s. r. o. Další informace o sobě e-shop Flaro.cz neuvádí. Některým zákazníkům, kteří zde již nakoupili, ve svých recenzích upozorňují na to, že jim dorazila pouze část objednávky, nebo že jim zboží nebylo doručeno vůbec. Nejsou spokojeni ani s vyřízením svých reklamací. Po množících se stížnostech vydala ČOI k Flaro.cz vyjádření, v němž případné zákazníky nabádá ke zvýšené opatrnosti.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Z nabídky oblečení si v e-shopu Flaro.cz vyberete módní kousky pro celou rodinu. K dostání jsou halenky, mikiny, šaty, trička a košile, bundy, plavky, kalhoty a kraťasy, spodní prádlo, čepice nebo kšiltovky. Sekce Kuchyně vám nabídne mlýnky na koření, škrabky, kuchyňské utěrky, LED osvětlení, ubrusy, prostírání, nádobí nebo vykrajovátka. Váš interiér zde vyzdobíte tapetami, nástěnnými dekoracemi a samolepkami, polštářky, přehozy nebo koberce.

K dostání jsou také zahradní doplňky, květináče, nafukovací lehátka a bazénky pro děti, chovatelské a sportovní potřeby, plyšové a dřevěné hračky, šperky, ozdoby do vlasů nebo kreslířské a školní potřeby. Dárkové poukazy e-shop Flaro.cz nevydává. Při nákupu ale využijete slevové kódy, které najdete na slevových portálech.

Služby a ostatní

Svou objednávku z e-shopu Flaro.cz uhradíte pouze bankovním převodem. Platbu v hotovosti, ani vyzvednutí zboží na prodejně, e-shop nenabízí. Balíček s objednávkou vám doručí přepravní společnost Česká pošta. Dopravu zdarma Flaro.cz nenabízí.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Bankovní převod

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

  • Email: info@flaro.cz
  • Registrace firmy: První dovozová s.r.o., IČO: 08318395, DIČ: CZ08318395, C 38031 vedená u Krajského soudu v Plzni

Hodnocení

5 Celkové hodnocení
Prodejce oblečení, doplňků a kosmetiky

Přehlednost obchodu
5
Jednání se zákazníkem
5
Kvalita sortimentu
5
Klady
  • široký sortiment
Zápory
  • dlouhá doba doručení
  • špatná kvalita zboží
  • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroj: www.emimino.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo