IZOMAT

V obchodě IZOMAT pořídíte stavebniny, nářadí či barvy. Zboží nakoupíte online nebo v kamenných prodejnách. Kromě kompletního katalogu zboží najdete v e-shopu i aktuální slevy a akce na produkty, informace o věrnostním programu a velkoobchodní spolupráci, blog s články na téma stavebnictví, rady a tipy, seznam prodejen, ceník a služby půjčovny nářadí, a zájemci o zaměstnání ve společnosti IZOMAT zde najdou výpis volných pracovních pozic. O novinky a aktuality se s vámi IZOMAT podělí nejen na e-shopu a v newsletteru ale i na svých sociálních sítích.

IZOMAT

Představení e-shopu

Společnost IZOMAT stavebniny s.r.o. vznikla v roce 1991. Obchodní činnost dnes zajišťuje síť 37 prodejen vybavených nejen prodejními prostory, ale i vlastními sklady. Firma IZOMAT se kromě prodeje zabývá i výrobou izolačních materiálů a řešení pro oblast technických izolací. Prodejny IZOMAT navštívíte nejen v Praze a v Brně, ale také v Olomouci, Liberci, České Lípě, Kladně, Plzni a dalších městech. E-shop Izomat.cz je držitelem certifikátu Ověřeno zákazníky, vydaného nákupním portálem Heureka.cz. Zákazníci, kteří v e-shopu Izomat.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí rychlost doručení objednávky, ochotu personálu v prodejnách a ceny za zboží.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Pro výstavbu či rekonstrukci střechy nakoupíte v e-shopu Izomat.cz tepelnou izolaci, krytinu, fólie a geotextílie, dřevo, dřevovláknité a cementotřískové desky, střešní okna, světlíky, půdní schody, komíny nebo solární systémy. Sekce Základní stavba vám nabídne zdicí materiály a betonové systémy, pojiva, ocelové výrobky, kanalizace a drenáže či komíny. K dostání je také tepelná izolace, hydroizolace a další zateplovací systémy.

E-shop Izomat.cz si pro vás dále připravil fasádní tmely a lepidla, malty, nivelace, čedičovou vatu, sádrokartonové desky, stavební pouzdra pro okna a dveře, zárubně kování, obklady a dlažby, palisády, obrubníky, barvy a laky, drátěné ploty, zahradní nářadí, grily a paliva nebo bazénovou chemii. Elektrické nářadí a stroje, ruční nářadí, stavební a malířské potřeby, spojovací materiál, pracovní a ochranné pomůcky, svítidla a elektroinstalační materiály či zahradní stroje jsou k dispozici v záložce Nářadí. Při nákupu využijete i slevové kódy, které jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Objednávku se zbožím z e-shopu Izomat.cz uhradíte online platební kartou, na zálohovou fakturu nebo hotově při osobním odběru na prodejně a při dodání na dobírku. Balíček s objednávkou vám doručí přepravní společnosti PPL, Zásilkovna a Česká pošta. Pro přepravu stavebních materiálů a paletovou přepravu je k dispozici i doprava od obchodu IZOMAT. Katalog půjčovny nářadí najdete spolu s ceníkem na e-shopu Izomat.cz. Po registraci do věrnostního programu IZOPROFIT získáte za každou svou objednáku body, které následně vyměníte za dárky z katalogu věrnostního programu. Více informací najdete na webu Izoprofit.cz.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Dobírka

Prodejny

 • Luční 844, 337 01 Rokycany
 • Zavadilská 2272, 390 02 Tábor
 • Huřviny 2308, 270 36 Rakovník II
 • K Austisu 680, 154 00 Praha 5 – Slivenec
 • Okružní 1039/6a, 400 01 Ústí nad Labem – Klíše

Více informací naleznete zde

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce stavebnin, nářadí a barev

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo