Penny Market

Penny Market patří k jednomu z největších diskontních řetězců v České republice. Má velmi obsáhlou síť prodejen a to ve všech regionech naší republiky. Jedinečným mottem, kterým se tato společnost řídí, je dobře známá hláška: Nakupujte hezky česky. Věřte, že si na něm dává Penny opravdu záležet, což se ostatně promítá v samotném sortimentu všech prodejen.

Penny Market logo

Penny Market logo

Penny Market s.r.o. je dceřinou společností známého mezinárodního obchodního řetězce REWE, který má pod palcem více než 15 000 prodejen v rámci 20 evropských zemí. V zaměstnaneckém poměru má zhruba 330 000 lidí. Vedle České republiky působí také v Německu, Rakousku, Itálii, Maďarsku a Rumunsku.

Historie společnosti

Společnost Penny Market vznikla v roce 1973 a jejím zakladatelem je nadnárodní obchodní skupina REWE Group založená v roce 1927 se sídlem v Německu. Ta je známá tím, že provozuje rozsáhlou síť maloobchodních supermarketů. REWE působí celkem v 14 zemích Evropské Unie a jejím CEO je Alain Caparros.

Pro představu velikosti této skupiny můžeme uvést pár čísel. V roce 2011 dosáhl roční obrat REWE Group parádních 48 miliard eur a v zaměstnaneckém poměru měla 323 tisíc zaměstnanců. U nás provozuje Penny Market a také síť obchodů Billa.

REWE je vlastně skupina sedmnácti partnerů, kteří se rozhodli spojit své síly a zprostředkovat nákup veškerých potravin/jídla. Pilířem této skupiny je solidarita, spolupráce a spojenectví, spolu s trvalou udržitelností.

Od založení prošla tato skupina velkou proměnou a stala se velmi úspěšnou mezinárodní korporaci, která si získala postavení v celé Evropě. Stejné hodnoty vyznává i dceřiná společnost Penny Market, ta si zakládá na totožných hodnotách.

zpět k obsahu ↑

Penny Market v České republice

Na náš trh vstoupil Penny Market v roce 1997 a jeho hlavním cílem byl rozvoj jednotlivých regionů. Výsledkem je, že v současnosti provozuje 380 prodejen po celé České republice a řadí se tak mezi jedničky na trhu, které vlastní skutečně širokou prodejní síť.

Začátkem roku 2008 převzala REWE Group síť 146 prodejen tehdy velmi známého a populárního diskontního řetězce Plus a sloučit je se sítí prodejen Penny Market. Díky tomuto spojení došlo ke vzniku skutečné jedničky mezi diskonty, přičemž roční obrat se pohyboval kolem jedné miliardy eur.

Nový design prodejen Penny

Nový design prodejen Penny

Při převzetí měla tato rozsáhlá síť představovat více než 300 prodejen, ovšem Úřad pro ochranu hospodářské soutěže tento proces schválil s podmínkou, že REWE Group musí počet prodejen lehce okleštit a několik jich prodat.

Interiér nových prodejen Penny

Interiér nových prodejen Penny

Samotný proces slučování skončil na konci roku 2009 a dříve konkurenční řetězce tak tvořily společnost síť. Kromě toho skupina nezahálela a i nadále budovala nové prodejny a postupně je uváděla do provozu. Co se týká finanční stránky, tak třeba v roce 2017 měl Penny Market zisk neuvěřitelných 486 milionů korun, to je o celých 17 % víc, než tomu bylo o rok dříve.

Vzhledem k tak obsáhlé prodejní síti našlo u společnosti Penny Market zázemí téměř 6 000 zaměstnanců. Od počátku klade důraz na to, aby se společnost co nejvíce dokázala přiblížit svým zákazníkům, které má po celé republice. Vedle nabídky českých a regionálních čerstvých produktů, je to přehledný a velmi přátelský interiér jednotlivých prodejen, přijatelné ceny a co nejosobitější přístup ke všem zákazníkům.

Každá jednotlivá prodejna ze sítě tvořící téměř 400 míst, mohou zákazníci pořídit zhruba 2 000 položek v rámci celého potravinářského sortimentu. Penny Market svůj sortiment pravidelně aktualizuje, takže můžete v podstatě týden co týden narazit na nějakou akční novinku, ať už z kategorie potravin nebo spotřebního zboží.

zpět k obsahu ↑

Filozofie prodeje

Nakupujte hezky česky je motto/heslo, kterým se společnost Penny Market reprezentuje od počátku působení v České republice. Dává si záležet na tom, aby prodejny, které jsou provozovány v České republice, dokázaly svým zákazníkům přiblížit co nejvíce českých produktů.

Penny Market nejen nabízí nejoblíbenější produkty za výhodou cenu, ale ještě dokáže garantovat, že 7 z 10 výrobků z potravinářské oblasti je opravdu českého původu. Neustále tak hledá vhodné dodavatele mezi místními farmáři, kteří dodají špičkové ovoce i zeleninu, dále řezníky pro kvalitní maso a uzeniny, ale i lokální pekaře s tím nejúžasnějším a nejkřupavějším pečivem, nebo také oblíbené lokální speciály s tím nejlepším výběrem piva.

Základním kamenem firemní kultury Penny Marketu, jsou trvalé hodnoty a společenská odpovědnost. Snaží se pravidelně uvádět na náš trh udržitelnější výrobky i služby. Sortiment je šetrný k životnímu prostředí a je vybírán přímou cestou v jednotlivých regionech.

Penny Market se od vstupu na český trh snaží podílet na různých aktivitách, které souvisí se společenskou odpovědností. Pokud jde o strategii, pak je rozdělen celkem na 4 pilíře/oblasti: ekologickou, ekonomickou, sociální a také oblast pro péči o zaměstnance Penny Marketu.

zpět k obsahu ↑

Privátní značky Penny Marketu – co vše pod nimi objevíte

Dá se říci, že každý obchodník se snaží zaujmout něčím výjimečným a v případě Penny Marketu to není jinak. V jiném článku jsme vám přiblížili privátní značky společnosti Lidl, přičemž produkty pod vlastními značkami nabízí i Penny Market.

Celkově tato společnost nabízí 17 různých privátních značek, pod kterými se skrývají různorodé produkty, tak říkajíc od každého něco a rozhodně si na své přijde každý ze zákazníků, ať už miluje maso, čaje nebo třeba produkty, které jsou čistě přírodního původu. Podívejme se teď společně na to, jaké privátní značky Penny Market vlastní a co se pod nimi vlastně skrývá.

SELECTION

Luxusní privátní značka nabízející kolekci prémiových delikates, které se hodí pro slavnostní příležitosti. Může to být vynikající snídaně, lehký oběd plný specialit či dokonalý dezert. Hlavním znakem je špičková kvalita, vysoce kvalitní ingredience a odpovídající cena.

Jaké výrobky pod touto značkou pořídíte?

 • Těstoviny Selection (Vaječné špecle, Paccheri, Fusilloni)
 • Schwarzwaldské šunkové rolky plněné čerstvým sýrem
 • Játrová paštika s pepřem a paštika s brusinkami
 • Dezert Crème brûlée
 • Čokoládové košíčky plněné alkoholem
 • Švestky Selection
 • Hrušky půlené
 • Omáčky na těstoviny Portofino a Sorrentina
 • Hořčice Dijon (med, kopr, citron)

NA GRIL

Milovníci grilování si tuto privátní značku zamilovali a díky nim si během posledních dvou let získala obrovskou popularitu. Ochutnat můžete cokoliv, co se hodí na gril, nově například hamburgerové bulky sypané sezamovými a lněnými semínky.

Pořídíte také sýry, přičemž mezi novinkami je sýr s bílou plísní na povrchu v paprikovém koření a také uzený Jánošíkův oštěpek. Velmi populární je venkovská klobása obsahující parádních 97 % masa či grilovací tyčinky, ať už klasické či s obsahem sýru. No a co by to bylo za grilovačku bez pořádných špekáčků, které jsou snad největší tradicí.

Produkty pod značkou NA GRIL

 • Krkovice marinovaná
 • Bavorské klobásky
 • Tyčinky se sýrem
 • Bratwurst bílá klobása
 • Kuřecí stehenní řízek
 • Hamburger a další.

Privátní značka BONI

Pod touto značkou se skrývají špičkové mléčné výrobky, pro každého kdo si rád na těchto lahůdkách pochutná. Najdete tu mléko, kefírová mléka, podmáslí, ale i skvělé jogurty, bez ohledu na to, jestli zvolíte bílé, ovocné, smetanové či nízkotučné a nechybí ani tvarohy.

Všechny tyto mléčné produkty do puntíku splňují veškeré požadavky, které jsou potřeba pro udělení označení Česká potravina. Důležité je, že k jejich výrobě je používáno výhradně mléko českého původu. V ovocných jogurtech je buď spousta ovoce, oříšků či čokolády, záleží na druhu, navíc jsou bohaté na živé kultury.

Penny Market si dává záležet na pravidelné kontrole kvality i vylepšování receptur. V současnosti obsahují jogurty mnohem více ovoce, a to českého původu. K výrobě se používá jednoznačně české mléko, díky čemuž je chuť opravdu vynikající, zcela specifická a nezaměnitelná.

Produkty BONI

 • Zakysaná smetana
 • Tvaroh – nízkotučný, polotučný a tučný.
 • Jogurtový drink – s ovocem (broskev, jahoda)
 • Mléko polotučné a plnotučné
 • Kefírové mléko nízkotučné
 • Kefírové mléko mix – s příchutí ovoce.
 • Bílý jogurt
 • Jogurt 0,1 % – lesní směs, borůvka.
 • Smetanový jogurt – jahoda, jahoda s vanilkou, ovocný, mix čokoláda a ořech.

Značka Kouzelný čaj

Tato značka se v regálech Penny Marketu objevila v říjnu 2018 a představuje kolekci bylinných čajů. Průdušky je čistící čaj obsahující bylinky jako dobromysl, lipový květ, fenykl, tymián, máta peprná, list jitrocele a květ divizny. Druhým čajem značky Kouzelný čaj je Detox, který obsahuje kořen smetanky lékařské, podporující močové cesty, trávení, činnost žaludku i jater.

Další bylinkou je nať kopřivy, ta přispívá ke správnému stavu kostí, vlasů a nehtů. Nechybí také máta peprná, rooibos, kurkumový kořen, vřesová nať, skořicová kůra a v neposlední řadě i zelený čaj, který podporuje normální činnost srdce i správnou oxidaci tuků.

Privátní značka PENNY

Se značkou Penny můžete nakupovat snadno a s naprostým přehledem. Pod touto značkou můžete narazit na spoustu populárních produktů, u kterých společnost garantuje velmi příznivou cenu. Penny zahrnuje různorodý sortiment, ať už jsou to potraviny, prostředky na úklid domácnosti, pamlsky a mnoho dalšího.

Zárukou vám je vynikající kvalita za super cenu. Každý takový výrobek poznáte podle výrazného loga PENNY, které je uvedeno na všech produktech. Penny Market se snaží o neustálé vylepšování svých výrobků, například větší vláčnost u toastového chleba.

Příklady PENNY produktů

 • Perník plněný
 • Jahody mražené
 • Olivy černé bez pecky
 • Čokoláda mléčná
 • Smažené bramborové lupínky
 • Sterilovaná čočka, kukuřice, fazole či žampiony.
 • Cibulky
 • Polévky do hrnečku – kuřecí, hrášková, gulášová a další.

Privátní značka Karlova Koruna

Pokud existuje značka, pro kterou je vhodná hláška vaříme a jíme hezky česky, pak je to rozhodně Karlova Koruna. Je to značka pro všechny, kteří milují typicky českou kuchyni, její dokonalou a zcela charakteristickou atmosféru, ale také vůni i chuť.

Vedle hotových výrobků, pořídíte rovněž suroviny a různé směsi, z nichž se klasická česká jídla dají připravit. Z již hotových produktů jmenujme tradiční polomáčené sušenky, hořické trubičky, oplatky, perníky, máslovou vánočku, sójové suky atd. Velmi populární je kváskový chléb Karlova Koruna, stejně jako linecké polomáčené, které obsahuje 25 % ovocné náplně.

Hospodyňky si pochvalují suroviny určené k přípravě českých buchet či perníku, s jejich pomocí to jde velmi snadno. Penny Market si zakládá na tom, aby každý jednotlivý výrobek, který je prodáván pod značkou Karlova Koruna pocházel z České republiky či ze Slovenska. Značná část produktů této značky je označena logem Česká potravina.

Poznámka: pomazánky Karlova Koruna byly v roce 2017 oceněny cenou Volba spotřebitele. Karlova Koruna také pomáhá seniorům. Prostřednictvím charitativní kampaně předal Penny Market Nadaci Krása pomoci šek v hodnotě 1 123 749,50.

Další produkty značky Karlova Koruna

 • Listové těsto chlazené
 • Tatarská omáčka
 • Majonéza
 • Vlašský salát
 • Pomazánka – česneková s tvarohem, salámová, hermelínová, vajíčková, sýrová s česnekem.

Značka Tanja

Mezi privátními značkami Penny Marketu nechybí ani různé vody a nápoje přímo z Čech. Najdete zde vody neperlivé, jemně perlivé i perlivé. Tyto pramenité vody jsou původem z chráněného podzemního zdroje, který se nachází v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Vedle klasických vod se dají pod touto značkou pořídit také limonády, sirupy či ledové čaje. Pro osvěžení jsou naprosto dokonalé a mají velmi lahodnou chuť.

Značka Řezníkův talíř

Milujete uzeniny? Pod značkou Řezníkův talíř najdete různé šunky, salámy, tlačenky, párky a mnoho dalších uzenářských výrobků, které jsou vyráběny zásadně v České republice a skoro všechny se vyrábí na základě Českých cechovních norem.

Tyto normy stanoví recepturu každého daného výrobku i výrobní postup, který musí být dodržen, aby takový výrobek dosáhl vyšší kvality při srovnávání s jinými potravinami stejného druhu. Máte tak zaručenu špičkovou kvalitu, přičemž v šunce je vždy minimální obsah masa 85 % a u trvanlivých salámů jsou vyráběny minimálně ze 135 g masa na každých 100 g hotového výrobku.

Na jaké produkty narazíte pod značkou Řezníkův talíř?

 • Uherská klobása
 • Dunajská klobása
 • Šunka výběrová
 • Šunka nejvyšší jakosti
 • Prsní kuřecí šunka nejvyšší jakost
 • Salám Poličan
 • Salám Paprikáš
 • Salám lovecký krájený
 • Salám Herkules krájený
 • Šunka s pepřovým dekorem
 • Farmářská slanina
 • Moravská klobása
 • Prsní kuřecí šunka výběrová nejvyšší jakosti
 • Salám Vysočina
 • Salám šunkový
 • Slanina anglická
 • Uzené moravské

Privátní značka Dobré maso

Tuto značku uvítají všichni milovníci dobrého a hlavně kvalitního masa, které pochází pouze z českého chovu, od místních farmářů. Důležité je, že je v České republice nejen bouráno, ale také zpracováváno. Zdrojem masa jsou zásadně jen prověření čeští dodavatelé, kteří vlastní potřebné certifikáty kvality.

Kontrola kvality je velmi důkladná a začíná už u živých zvířat a postupuje dále, až k výstupní kontrole. Celý proces kontroly je praktikován pod přísným veterinárním dozorem. Penny Market dodává Dobré maso do všech svých prodejen každý den a to absolutně čerstvé.

Jaké maso pod touto značkou objevíte?

 • Hovězí kostky na guláš
 • Hovězí směs na polévku
 • Vepřová krkovice plátky bez kosti
 • Hovězí sekané 15 % tuku
 • Kuřecí stehenní steak
 • Kuře chlazené bez drobů
 • Vepřová kýta bez kosti
 • Vepřová plec bez kosti
 • Kuřecí prsní řízky
 • Vepřové řízky kýta bez kosti
 • Směs rozemletých mas
 • Vepřové kostky na guláš
 • Sekaná kořeněná
 • Kuřecí čtvrtky chlazené

Značka Naturalia

Privátní značka Naturalia je určena pro ořechy, různé ořechové směsi, plody goji, chia semínka a další suché plody, které jsou pro naše zdraví značně prospěšné. Penny Market se snaží držet krok s aktuálními trendy pro zdravou výživu a klade důraz na to, co preferují jeho zákazníci.

To je také důvod, proč vedle klasických potravin narazíte i na tzv. superpotraviny, jež v současnosti zažívají opravdový boom. Značka Naturalia je tak vhodná pro každého, kdo se snaží jíst zdravě a mlsat bez obav.

Jaké lahůdky se pod touto značkou skrývají?

 • Vlašské a pekanové ořechy
 • Kešu ořechy
 • Snídaňový mix ovoce a kokosu
 • Sušené meruňky
 • Kustovnice čínská (Goji)
 • Chia semínka
 • Brusnice proslazené
 • Rozinky a brusnice
 • Ořechový mix mandle a ořechy

Značka San Fabio

Díky této značce si na své přijdou všichni milovníci italských specialit, ať už jsou to těstoviny, olivový olej, gnocchi a mnoho dalšího. Dokonce nechybí ani oblíbené dlouhé piškoty a mascarpone, které lze použít na přípravu populárního italského dezertu v podobě tiramisu.

Potraviny značky San Fabio

 • Špagety
 • Těstoviny vřetena
 • Těstoviny Penne
 • Gnocchi
 • Těstoviny Fusilli špaldové
 • Těstoviny Farfalle
 • Mozzarella
 • Grana Padano
 • Mascarpone
 • Rajský protlak
 • Drcená rajčata
 • Olivový olej extra panenský
 • Cukrářské piškoty

Značka Crip Crop

Fanoušci snídaní a svačinek bohatých na vlákninu si přijdou na své s privátní značkou Crip Crop. Najdete zde zapékané či sypané müsli, přičemž každý jednotlivý produkt nabízí specifické složení i chuť. Podle toho o jaký druh se jedná, obsahuje zapékané müsli meruňky, višně, borůvky, čokoládu, kokos, ořechy, slaný karamel atd.

Oproti klasickému sypanému müsli má to zapékané jednu velkou výhodu a tou je samotná chuť ovesných vloček, které v průběhu zapékání z tratí typickou moučnou příchuť. Ovšem to neznamená, že by sypané müsli nemělo své kouzlo. Naopak je každé balení z poloviny tvořeno vysokým podílem ořechů, ovoce a semínek.

Oblíbené jsou také ovesné kaše Crip Crop, které jsou doslazovány třtinovým cukrem. Vzhledem k tomu, že jsou celozrnné, fungují jako bohatý zdroj vlákniny. Kvalita těchto produktů je pravidelně kontrolována.

Produkty Crip Crop

 • Kaše ovesná s jablky a skořicí
 • Kaše pohanková švestka
 • Kaše jáhlová malina a borůvky
 • Müsli zapékané
 • Tyčinka – arašídy, pistácie, hořká čokoláda.
 • Bertík polštářky obilné a další.

Privátní značka Purissima

Tuto značku si zamilujete, neboť se pod ní skrývají vynikající ovocné džusy nadupané vitaminy a také ovocné džemy či marmelády. Narazíte na 100 % pomerančový džus, jablečný, rajčatový a multivitaminový.

Nechybí džus hruškový nebo z černého rybízu, ten ovšem není 100 %, neboť v případě tohoto ovoce a jeho charakteru není tak vysoká koncentrace možná. Z toho důvodu můžete zakoupit džus z černého rybízu ve dvou variantách a to 25 % nebo 50 %. Pokud jde o džemy, tam je to klasika jako jahodový, malinový, borůvkový, višňový nebo také z lesního ovoce.

Značka Královská palírna

Pro klasické lihoviny byla vytvořena značka Královská palírna, která je charakteristická tím, že mají produkty výjimečně jemnou chuť. Vděčí za to použití vody z artézské studny. Díky zcela unikátní filtraci vzniká lahodná a velmi jemná vodka, kterou si zamilujete.

Samozřejmostí je oblíbený vaječný likér, který vás uchvátí svou dokonalou vůní i chutí, jež mu dodává minimálně 70 g žloutků v každé jednotlivé lahvi. K největším plusům jistě patří i fakt, že se k jeho výrobě nevyužívají žádná zbytečná zahušťovadla, takže má specifickou a zcela nezaměnitelnou lahodnou chuť.

Dá se říci, že každý produkt, který se na pultech obchodů Penny Market pod značkou Královská palírna objeví, je vyráběn tradičním postupem, což se ve výsledném výrobku projeví velmi jemnou chutí.

Určitě nezapomeňte ochutnat i Griotku Královské palírny. Vyrábí se z přírodní višňové šťávy a v kombinaci s extra jemným obilninovým lihem získává absolutně úžasnou chuť vyzrálých višní. Tu si rozhodně nemůžete s ničím splést.

Produkty Královské koruny

 • Vodka jemná
 • Švestka
 • Meruňka
 • Vaječný likér
 • Griotka
 • Peprmint

Privátní značka Staročech

Milovníci piva si zamilují značku Staročech, kterou Penny Market vytvořil pro řadu produktů v podobě tradičních českých piv i nealkoholického piva. Vynikají dokonale plnou chutí, jemnou hořkostí, čistou vůní a mají příjemný říz. Koupit je lze nejen v lahvích, ale také v plechu.

Toto české pivo určené pro značku Staročech je vařeno v Pivovaru Nymburk. Na pultech můžete narazit na řadu Staročech 5,2 % ležák v lahvi či plechu, potom 3,7 % originál v lahvi i plechu a nakonec 4,3 % polotmavé pivo. Nechybí rovněž nealkoholické pivo v plechu a lahvi.

Jaká piva najdete pod značkou Staročech?

 • Staročech světlý ležák – lahev, plech
 • Staročech polotmavý ležák
 • Staročech nealkoholické
 • Staročech světlé nealkoholické
 • Staročech světlé výčepní – lahev, plech

Značka Od českých farmářů

Penny Market spolupracuje dohromady s 17 českými dodavateli ovoce a zeleniny. Snaží se o to, abyste od místních farmářů ochutnali opravdu jen to nejlepší, co sortiment jednotlivých prodejen nabízí. Neustále se tak snaží uspokojit všechny své zákazníky a hledat novinky, které by potěšili jejich chuťové buňky.

Můžete tak ochutnat vynikající melouny od pana Hrazdílka ze Znojma, šťavnaté jahody z Pojizeří, ale i další skvělou zeleninu a ovoce, například česká jablka, třešně a hrušky. Během sezóny jdou veškeré produkty od českých pěstitelů z polí a sadů přímo do prodejen a to maximálně do 48 hodin od sklizně.

Vždy se tak ke spotřebitelům dostávají absolutně čerstvé. Když je hlavní sezóna, lze ochutnat klasické kousky zeleniny, jako jsou kedlubny, ředkvičky, lahůdková cibulka, kořenová zelenina a samozřejmě i brambory.

Privátní značky Louisa/Bodie

Společnost Penny Market nezapomíná ani na naše čtyřnohé domácí mazlíčky, což je důvod proč vytvořila privátní značku Louisa určenou pro kočičky a Bodie pro pejsky. Vyvážená strava bohatá na důležité živiny, která bude mazlíčkovi opravdu chutnat?

Značka Louisa představuje konzervy, granule i pamlsky vhodné pro nasycení každé kočičky, které vyhládne během jejích kočičích aktivit. Kvalitní a vyvážené složení dodá kočce vše, co potřebuje. Oproti tomu značka Bodie zase nabízí granule, konzervy a pamlsky pro pejsky.

zpět k obsahu ↑

Penny a speciální výživa – BIO, bez lepku a bez laktózy

Penny myslí i na takové zákazníky, kteří mají určité omezení ve svém stravování. Například nemohou konzumovat potraviny obsahující lepek či laktózu.  Ovšem nezapomíná ani na fanoušky BIO potravin. Pro každého zákazníka preferujícího speciální výživu je určen koutek se speciální výživou v Penny.

Bezlepkové potraviny jsou vhodné pro celiaky, jež trpí citlivostí na lepek. Výrobky bez lepku pomáhají v tom, že nedochází k poškozování střev a tělo tak snadněji vstřebá potřebné vitamíny. V policích najdete bezlepkové sušenky, chléb, lupínky, ale i směsi na vlastní pečení.

Zákazníci trpící intolerancí laktózy, uvítají bezlaktózové produkty, které jim nebudou způsobovat žádné trávicí potíže. Pořídit je možné třeba jogurty, tvarohy, smetanu a mnoho dalších bezlaktózových produktů. BIO potraviny pochází z ekologického zemědělství, nesmí obsahovat éčka ani syntetická aromata. Ochutnat můžete vína, sýry, jogurty, bonbony, sirupy, chléb, špagety, čaje, příkrmy a další.

Veškeré produkty z této trojice najdou zákazníci ve speciálních stojanech, které jsou přehledné a dobře označené. BIO potraviny i ty bezlepkové jsou v oddělených regálech a bezlaktózové výrobky jsou umístěny v regálech u mléčných výrobků. Potěší nejen jejich dobrá chuť, ale také příznivá cena.

Příklady potravin, které lze nalézt v policích se speciální výživou

 • Směs bezlepková Jizerka
 • Kaše jáhlová či pohanková Nominal
 • Chipsy celozrnné rýžové bezlepek
 • Lipánek Maxi smetanový bez laktózy
 • Meggle Smetana na vaření bezlaktózová
 • Jogobella Jogurt Lactose Free mix
 • Jogurt selský bílý bio Hollandia
 • Tvaroh dětský bio Matylda
 • Chlebíčky špaldové bio Racio
 • Mouka pohanková
zpět k obsahu ↑

Penny dovolená – nabídka zájezdů na míru

Penny Market, respektive Penny dovolená se stala obchodní značkou cestovní kanceláře EXIM Tours a.s. a pomáhá tak svým zákazníkům s pořízením vysněné dovolené, ať jde o pobytové zájezdy, cesty za exotikou, dovolenou autem, poznávací zájezdy nebo třeba jen lyžování v některém oblíbeném lyžařském středisku, případně wellness pobyt. Do kterých destinací lze vyrazit podle druhu dovolené?

Dovolená autem

 • Černá Hora
 • Česká republika
 • Chorvatsko
 • Itálie
 • Maďarsko
 • Německo
 • Polsko
 • Rakousko
 • Slovinsko
 • Švýcarsko

Lyže & wellness

 • Česká republika
 • Francie
 • Itálie
 • Rakousko
 • Slovinsko

Poznávací zájezdy

 • Egypt
 • Francie
 • Chorvatsko
 • Itálie
 • Keňa
 • Kuba
 • Maďarsko
 • Madeira
 • Mauricius
 • Mexiko
 • Německo
 • Rakousko
 • Rusko
 • Senegal
 • Spojené arabské emiráty
 • Srí Lanka
 • Vietnam
 • Zanzibar

Pobytové zájezdy

 • Bali
 • Černá Hora
 • Česká republika
 • Dominikánská republika
 • Egypt
 • Chorvatsko
 • Itálie
 • Kapverdské ostrovy
 • Keňa
 • Kuba
 • Maďarsko
 • Maledivy
 • Maroko
 • Mauricius
 • Mexiko
 • Německo
 • Panama
 • Polsko
 • Rakousko
 • Řecko
 • Senegal
 • Severní Kypr
 • Slovinsko
 • Spojené arabské emiráty
 • Srí Lanka
 • Španělsko
 • Švýcarsko
 • Thajsko
 • Tunisko
 • Turecko
 • Vietnam
 • Zanzibar
zpět k obsahu ↑

Moje Penny karta – nákupy s výhodami

Mnozí obchodníci se snaží pro své zákazníky nabízet různé výhody v podobě věrnostního programu. To samé platí i v případě Penny Marketu a jeho Penny karty. Tu je možné zřídit zcela zdarma a využívat vše, co nabízí.

S touto kartou je možné nakupovat oblíbené produkty za snížené ceny, ale také si užít výhody spojené se speciálním programem. Jediné co musíte udělat, je vždy při placení u pokladny předložit Penny kartu.

Penny karta

Penny karta

Největší výhodou Penny karty jsou rozhodně nákupy oblíbených produktů za nízké ceny. Pro majitele Penny karty je k dispozici také časopis S Penny u stolu, který si díky kartičce jen za 1 korunu. Penny pravidelně aktualizuje speciální věrnostní program, jehož prostřednictvím se dají čerpat mnohé výhody.

Penny karta vám umožňuje zúčastnit se různých soutěží, kdy můžete vyhrát například měsíc nákupů zdarma v rámci prodejen Penny Market. Díky kartičce se dozvíte jako první o všech speciálních akcích i aktuálních nabídkách. Co potěší je možnost slevy na vámi vybraný zájezd v rámci nabídky PENNY dovolené.

Jak můžete získat PENNY kartu?

Na výběr máte dva způsoby, jak tuto kartičku získat. Tím prvním je online registrace, kdy vyplníte své základní údaje, udělíte souhlas se zpracováním údajů a pak zvolíte, jestli vám mají kartu poslat poštou až domů, nebo jí lze nahrát do PENNY aplikace.

Druhou možností je zřízení karty vyřídit přímo na některé nejbližší prodejně, kam se vypravíte nakupovat. U pokladny jen stačí odevzdat vyplněný registrační formulář a kartu dostanete hned na místě.

Určitě uvítáte, že stejně jako mnoho jiných služeb, je možné mít v mobilu prostřednictvím mobilní aplikace také svou PENNY kartu. K tomu vám stačí založit tzv. digitální kartu, následně potvrdit ověřovací kód, který vám bude zaslán a poté vyplnit verifikační kód.

Tento kód dostanete v SMS a s jeho pomocí vám bude vygenerováno číslo nové digitální karty do PENNY aplikace. Aplikaci je možné stáhnout zdarma ve vašem mobilním telefonu a to z App Store nebo Google Play.

zpět k obsahu ↑

PENNY aplikace – moderní způsob nakupování

Moderní technologie jsou součástí našich každodenních životů, takže není překvapením, že se s nimi snaží držet krok i mnozí obchodníci. Penny Market vytvořil pro své zákazníky novou PENNY aplikaci, díky níž získáte přehled o všem, co vás o vašem oblíbeném prodejci zajímá. Snadno a velmi rychle proniknete do světa PENNY a zjistíte aktuální informace.

V této aplikaci budete mít již zmiňovanou digitální PENNY kartu, dále tu najdete přehlednou mapu všech prodejen Penny Marketu i speciální nabídku různých produktů. Dále tu jsou aktuální akční letáky i katalogy, ale rovněž zcela jednoduchý nákupní seznam, který si vytvoříte z produktů dle vlastního výběru. V neposlední řadě je tu přehled novinek, promo akce a spousta důležitých informací.

Získání PENNY aplikace je jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Jediné, co pro to musíte udělat, je otevřít App Stole nebo Google Play, stáhnout si nejnovější verzi PENNY aplikace a nainstalovat jí. To trvá jen chvilku a vy se hned můžete pustit do jejího používání.

Akční nabídka obsahuje přehled všech produktů ve slevě, to znamená ty, co jsou v aktuálním letáku či v katalozích. Můžete si je přidat do nákupního seznamu. V aplikaci je leták vždy 2 dny předtím, než začne platit. Aplikace umožňuje vytvoření nákupního seznamu, ze kterého pak produkty jednoduše vložíte do košíku a na seznamu si je odškrtnete.

Pro vyhledání prodejny vám postačí zadat název ulice, města či PSČ a vy tak najdete tu, která je nejblíž k vaší aktuální poloze. Digitální PENNY kartu načtete prostřednictvím verifikačního kódu a pak už jen stačí u pokladny ukázat svůj mobilní telefon a užívat si mnohé výhody, jež tento věrnostní program přináší.

zpět k obsahu ↑

Speciální kampaně Penny Marketu

Penny Market má pro své zákazníky stále něco zajímavého, s čím se můžete setkat v rámci různých kampaní. Jednou z nich je i pravidelné vydávání časopisu S PENNY u stolu, kde na vás například v podzimním čísle čeká 122 stran plných receptů pro všechny gurmány.

Pro školáky nachystalo Penny mnohé tipy na snídaně, dále jsou tu recepty s granolou pro fanoušky zdravého stravování, několik receptů na víně, recepty z dýně nebo špičkové lasagne. Podle těchto receptů si lze připravit vynikající dezerty, bábovky, ale i houbové recepty z hlívy ústřičné a mnoho dalšího.

Samozřejmě, že to nejsou jen recepty, co v tomto časopise najdete, přečtete si o novinkách v sortimentu, různé reportáže, například z mlékárny v Bystřici odkud pochází sýr parenica Karlova Koruna, ale také populární recepty pro pejsky a kočičky.

Pro křížovkáře nechybí také sudoku. Časopis je možné pořídit na prodejnách Penny a to za 19,90 pokud nevlastníte PENNY kartu, pro její vlastníky je cena symbolická a to za pouhou 1 Kč.

Snídaňové nádobí SpongeBob

Vašim potomkům jistě nemusíme tento animák představovat a pro ty, kteří jsou jeho skalními fanoušky, připravilo PENNY speciální kampaň, kdy sbíráte body a můžete je proměnit za veselé nádobí se SpongeBobem, Patrickem, panem Krabsem a ostatními postavičkami z tohoto populárního seriálu pro děti.

Za každý nákup sbíráte body a ty posléze vyměníte za prostírání, misky, hrnky i talířky s motivy ze seriálu. Snídaňové nádobí je navíc doplněno o plyšové postavičky Patricka a SpongeBoba, kteří jsou na všech pobočkách Penny Marketu. Vyzvednutí vašich odměn je možné na každé prodejně, kterou zvolíte a to do 23. října 2019, případně do vyprodání zásob.

Každých 200 Kč nákupu představuje 1 bod, který si nalepíte na sběratelskou kartičku. Tu dostanete přímo v prodejně a s vybraným produktem v podobě nádobí poté předložíte u pokladny. Slevu na snídaňové nádobí SpongeBob lze získat už při 5 nasbíraných bodech. Když získáte 20 bodů, můžete už mít jednotlivé kousky od 19, 90 Kč. Populární plyšáky pak pořídíte za 149 Kč. Sběratelskou kartičku si lze stáhnout i na stránkách PENNY Marketu.

Konec jednorázových igelitek v PENNY

Další důležitou a velmi významnou kampaní je boj PENNY proti jednorázovým plastům. Společnost se rozhodla k zásadnímu kroku a tím je přestat prodávat igelitové tašky a to ve všech prodejnách Penny Market.

Naopak teď lze využívat tašky pro opakované využití, ať už jde o papírovou, textilní či polyesterovou. Pořídit můžete také ovosáček na zeleninu, ovoce nebo pečivo, který nahrazuje klasické mikrotenové sáčky.

Ceny nových tašek

 • Polyesterová taška – 19,90
 • Papírová taška – 5,90
 • Textilní taška – 34,90
 • Ovosáček – 19,90

Samozřejmě, že PENNY má mnoho kampaní a pravidelně je aktualizuje, stačí jen vždy sledovat jejich aktuální průběh přímo na stránkách společnosti.

zpět k obsahu ↑

PENNY koutek

V Penny koutku najdete vše, co jakkoliv souvisí se samotným zpracováním jednotlivých surovin/potravin. Penny se totiž snaží zamezit plýtvání potravinami, pomoci s jejich zpracováním v rámci vlastních receptů, ale také přiblížit svým zákazníkům mnohé novinky a soutěže, stejně jako je seznámit s aktuálními TV spoty.

Společně proti plýtvání

Podle mnoha statistik se zhruba třetina veškerého vyprodukovaného jídla z celého světa zbytečně vyhazuje. To se snaží Penny Market změnit a rozhodl se, že s tímto negativním faktem zatočí. Vytvořil tak v Penny koutku oddělení zabývající se ukončením plýtvání. Zákazníci se tak mohou snadno inspirovat různými tipy, jak třeba plánovat nákupy, skladovat a zpracovávat potraviny atd.

Pro začátek vás Penny Market naučí, jak využít mnohdy pro někoho zcela nepoužitelné suroviny a vytvořit z nich lahodné a chuťově vynikající pokrmy. S tím pomáhá Martin Škoda, který zákazníkům Penny představuje své oblíbené recepty, pro jejich přípravu využije opravdu vše.

Příklad receptů

 • Smažené vařené brambory „patatas bravas“
 • Moje oblíbená vajíčková pomazánka
 • Bramborová litina s houbami a sušenými švestkami
 • Pečená dýně s ořechy, sušeným ovocem a kuřecími paličkami z jednoho pekáče
 • Krémový pórek s fazolemi a křupavou šunkou
 • Těstovinový salát s domácím pestem z bylinek, mrkvové natě a sušenými rajčaty
 • Hustá rajčatová polévka zahuštěná starým pečivem zasypaná sýrovými “odkrojky”
 • Vepřové v mrkvi, které vás neomrzí

Dále se dozvíte, jak všechny potraviny zpracovat opravdu na maximum a předcházet tak nežádoucímu plýtvání. Naučíte se, jak využít i to, co byste jinak zcela jistě vyhazovali. Důležité je i skladování a čím je efektivnější, tím se životnost potravin prodlužuje. Proto pravidelně kontrolujte jak svou lednici, tak spíž nebo třeba sklep. Uvidíte, že přestanete vyhazovat velké množství potravin, jako tomu bylo doposud.

Recepty v Penny koutku

Vedle receptů ze zbytkových a nevyužívaných potravin, nabízí PENNY market své vlastní recepty. Můžete si tak uvařit či upéct různé chuťovky, ať už půjde o recepty teplé, studené, slané či sladké kuchyně. Přehled receptů je pravidelně aktualizován, takže stačí jen sledovat novinky a vždy tak ochutnáte něco, co jste třeba ještě nikdy nezkoušeli nebo jste to již zkusili, ale podle trochu jiného receptu.

Novinky a soutěže

Penny Market udržuje své zákazníky neustále v tempu a to i zejména díky různým zajímavým soutěžím, kde můžete získat zajímavé ceny. Aktuálně jde třeba o možnost vyhrát díky zakoupení 6 plechovek piva Staropramen lístky na fotbalové utkání České reprezentace. Stačí jen po nákupu poslat SMS a počkat si na výsledky soutěže. Oproti tomu s Radegastem je zase možné vyhrát televizi Samsung.

V Penny koutku jsou k dispozici také aktuální TV spoty, které obsahují aktuální/nejnovější nabídky, a vy jste měli tu smůlu, že jste je v televizi nestihli shlédnout. Na stránkách společnosti si je tak hravě prohlédnete a hned budete vědět vše, co Penny právě nabízí.

zpět k obsahu ↑

Reklamní kampaně

Vedle televizních reklamních spotů, které jsou pravidelně vysílány v různém vysílacím čase v televizi nebo také na internetu, jsou to také reklamní týdeníky, respektive letáky. Podobně jako i jiné obchodní řetězce se snaží i Penny Market svým zákazníkům neustále nabízet akční zboží za co nejpříznivější ceny, aby bylo dostupné opravdu pro každého.

Kromě reklamních vstupů a tiskovin, které jsou distribuovány i do schránek, je tu ještě Rádio Penny Live, které Penny Market provozuje a jehož vysílání si mohou zákazníci vyslechnout na všech prodejnách. Nikde jinde toto rádio neuslyšíte, pouze na provozovnách PENNY.

Nejnovější reklamní kampaně najde na InstagramuFacebooku nebo YouTube kanále.

zpět k obsahu ↑

Letáky PENNY

Všechny aktuální letáky si lze prohlížet v online podobě přímo na stránkách PENNY, nebo si je můžete prolistovat v tištěné formě. Pokud jde o online letáky, ty jsou kromě oficiálního webu k dispozici také na webech, jež se zabývají shromažďováním aktuálních nabídek všech obchodních řetězců. Samozřejmostí je možnost spuštění letáků i v PENNY aplikaci na vašem mobilním telefonu.

Narazit můžete na několik druhů letáků, které platí vždy od úterý do neděle, od čtvrtka do středy, případně od soboty do středy. Vedle klasického letáku s akčními produkty všeobecného rázu, vychází letáky, které jsou zacíleny na určitou skupinu, případně událost. Například vše pro naše malé velké lásky, kde je sortiment vhodný pro naše děti. Ve čtvrtek zase vychází nový leták obsahující spotřební zboží.

zpět k obsahu ↑

Kariéra v Penny Marketu

Stejně jako i jiné společnosti, nabízí Penny Market pravidelně volná místa. Jejich aktuální nabídku najdete na oficiálním webu společnosti Penny v záložce Kariéra. Tam si můžete vybrat požadovaný region a zobrazit si nabídku volných pracovních pozic, ať už pro prodejny, centrálu nebo logistiku.

Práce v prodejnách Penny má tu výhodu, že pracujete v malém týmu, kde se všichni znají osobně, funguje mezi nimi dokonalá zpětná vazba, což se pozitivně projevuje na viditelných výsledcích práce. Pokud něco nebudete umět, vše vás zde naučí, navíc se můžete posouvat v dále i bez toho, že byste měli nějaké zkušenosti z obchodu.

Jakmile nastoupíte, projdete špičkovým a do puntíku propracovaným školícím systémem. Ti opravdu hodně šikovní, kteří mají dobrou motivaci, se snadno mohou posunout na mnohem vyšší pozice. Samozřejmostí jsou i různé benefity, které svým zaměstnancům Penny nabízí.

Jaké benefity to jsou?

 • Dovolená v rozsahu 5 týdnů již od začátku pracovního poměru.
 • Příspěvek na stravování nebo stravenky.
 • Pravidelné navyšování mzdy.
 • Nadstandardní mzdové příplatky, v neděli navíc 30% průměrného výdělku.
 • Benefitní cafeterie – systém volitelných zaměstnaneckých výhod na sportu, kulturu, dovolenou a mnoho dalšího.
 • Nabídka možností částečných úvazků.
 • Karta Multisport.
 • Vánoční poukázky pro zaměstnance.
 • Odměna při pracovních výročích a při odchodu do důchodu.
 • Náborová odměna za doporučení nového zaměstnance.
 • Příspěvek na penzijní připojištění.

Co je kariérní pyramida?

V podstatě je to jednoduchý vzorec, jak můžete postupně budovat svou kariéru od té nejnižší pozice, až po TOP pozici. Začínáte jako brigádník, pokračujete jako pokladní/prodavač, poté se posunete na zástupce vedoucí/ho prodejny, ten se může vypracovat na vedoucí/ho prodejny, odtud na oblastní vedoucí/ho, až se dostanete na úplný konec pyramidy, kde z vás může být vedoucí prodeje.

Pokladní/prodavač

Váš pracovní den bude vypadat tak, že žádný den není stejný. S kolegy budete péct pečivo, připravíte čerstvé ovoce a zeleninu, doplníte chybějící či nové zboží pro zákazníky, budete je obsluhovat na pokladnách a samozřejmě s nimi i komunikovat.

Jediné co k vykonávání této práce potřebujete je slušné, příjemné a vstřícné chování, správné reakce na veškeré potřeby zákazníků, spolehlivost a zodpovědnost. Velkou výhodou je, když disponujete předchozími zkušenostmi z obchodu nebo jste v tomto oboru vyučeni, to ale neznamená, že by to bylo podmínkou. V případě, že nic takového nemáte, můžete se to naučit v rámci školení.

Vedoucí prodejny

Tak ten se rozhodně nikdy nenudí, je totiž odpovědný za celou prodejnu, kterou má na starost, její tým i výsledky týmové práce. Budete plánovat směny, objednávat zboží, zajišťovat jeho umístění do toho správného oddělení. Dále jste zodpovědní za kvalitu a čerstvost veškerého zboží, které jde na prodejnu. Podílíte se také na zaškolování nových kolegů a velmi často musíte komunikovat se zákazníky.

Pokud se chcete na takovou pozici dostat, je potřeba abyste měli předchozí zkušenost s prací na vedoucí pozici v maloobchodě a to nejméně 2 roky. Vedoucí by měl být vstřícný, příjemný a to nejen vůči zákazníkům, ale i zaměstnancům.

Musíte být schopní vést i motivovat svůj tým, rychle a hlavně správně reagovat na aktuální potřeby zákazníků, být spolehliví a zodpovědní. Důležitá je aspoň základní znalost práce na PC a SŠ vzdělání ukončené maturitou či výučním listem.

To jsou pouze dvě základní pozice, které jsme se rozhodli vám přiblížit trochu podrobněji, vše ostatní můžete najít na oficiálních stránkách webu společnosti v záložce Kariéra, kde najdete záložku Pozice na prodejnách.

Samozřejmostí je neustálé vzdělávání zaměstnanců a to průběžně na všech prodejnách Penny. Dvakrát do roka probíhá tzv. Výměna, kdy se zaměstnanci z vybraných prodejen setkají s jednateli společnosti a užijí si celodenní program plný zážitků. Jdou do ZOO, užijí si plavbu na lodi po Vltavě, zajdou na vynikající oběd do některé luxusní restaurace v Praze atd. Role těchto zaměstnanců pro tento den zastanou kolegové přímo z centrály.

zpět k obsahu ↑

Rádio Penny Live

Jedná se o zcela první českou rozhlasovou stanici, která vysílá pro své zákazníky a stimuluje je k nákupu. Spuštěno bylo 18. února 2016 se sídlem ve Vídni, odkud vysílá do všech českých Penny Marketů. Dohromady má i se šéfredaktorem 10 moderátorů.

Rádio vysílá pravidelně od 5.30 do 21 hodin, přičemž do 7 hodin ráno běží ranní show pro zaměstnance. Cílem této show je povzbuzení zaměstnanců a jejich nastartování/nakopnutí, aby měli po celý den skvělou náladu, dobře se jim pracovalo a ještě se dozvěděli různé interní informace.

Od 7 hodin pak už vysílá pro širokou veřejnost, tedy pro zákazníky. Ti se dozvědí aktuální zprávy, počasí, mnohé tipy na vaření a zejména pak nejnovější informace o všech slevách z letáku. Převážnou část vysílají, tvoří samozřejmě hudba, která má zákazníky pozitivně naladit a povzbudit jejich chuť k nakupování.

Repertoár rádia tvoří zhruba 3 tisíce písniček, které poskytují velká česká hudební vydavatelství, mezi nimiž nechybí ani novinky. Je to docela velké číslo a nutno podotknout, že je až pětinásobně vyšší než u klasických rádií, kde se za chvilku playlisty značně ohrají.

Penny naopak chce, aby byl poslech pro zákazníky co nejpříjemnější a žádný z nich se během návštěvy prodejny nenudil. Pokud jde o českou tvorbu, tak ta tvoří cca 40 % repertoáru. Každý den si rádio poslechne kolem 400 tisíc zákazníků.

zpět k obsahu ↑

Přehled prodejen Penny Market

Prodejny Penny Praha

 • Švehlova 3309/11, Praha, Záběhlice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Kolbenova 1094, Praha, Hloubětín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Choceradská 3214/44, Praha, Záběhlice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Žalanského 631/61a, Praha, Řepy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Matúškova 831/1, Praha, Háje, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Havířovská 473, Praha, Letňany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hornoměcholupská 492, Praha, Horní Měcholupy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Vršovická 1462/66, Praha, Vršovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Dobronická 504, Praha, Kunratice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hasova 1999/5, Praha, Modřany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Starokolínská 1816, Praha, Újezd nad Lesy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Revoluční 724/7, Praha, Staré Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jablonecká 423/70, Praha, Střížkov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Štefánikova 248/32, Praha, Smíchov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Lodžská 399/26, Praha, Bohnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Praha, Holešovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • K Uhříněvsi, Praha, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Věštínská 1516/17, Praha, Radotín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Bohúňova 1550/19, Praha, Chodov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nad lesním divadlem 99, Praha, Braník, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Poděbradská 489/116, Praha, Hloubětín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Prosecká 824/80, Praha, Prosek, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Vinohradská 3217/167, Praha, Strašnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Malešická 2799/22b, Praha, Žižkov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Maškova 1798/2, Praha, Kobylisy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Terronská 694/6, Praha, Bubeneč, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Žirovnická 3160/8, Praha, Záběhlice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hnězdenská 658/8, Praha, Troja, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Náchodská, Praha, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Staré pošty 8/1, Praha, Braník, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Středočeský kraj

 • Počernická 257, Radonice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jičínská 1368, Mladá Boleslav III, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jedličkova 1805, Lysá nad Labem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Chmelova 1173, Kralupy nad Vltavou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jiráskova 1280, Mladá Boleslav II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská 1071, Mníšek pod Brdy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Mírové náměstí 1602, Dobříš, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Švermova 1547, Beroun-Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sokolovská 1704, Čelákovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Drahelická 2265, Nymburk, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Dukelských hrdinů 2546, Rakovník II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • 13. máje 1089, Zruč nad Sázavou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Seifertova 532, Příbram VII, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sedlecká 1176, Sedlčany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jana Kouly 1370, Český Brod, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Boleslavská, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Americká 749, Kladno, Kročehlavy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Pivovaru 1656, Dobříš, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Brodská 495, Příbram V-Zdaboř, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Škvorecká 1762, Úvaly, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Armádní 766, Milovice, Mladá, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Boleslavská, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Petra Jilemnického 1868, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Potoka 3471, Mělník, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Táborská 935, Votice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Vítězná 118, Kladno, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Kojetická 1370, Neratovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Havlíčkova 1395, Mladá Boleslav II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tyršova 1299, Bělá pod Bezdězem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Ouvalova 550, Slaný, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Benešova 1057, Kolín II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jetřichova 2462, Hostivice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hlubyňská 805, Březnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Mostní 731, Kralupy nad Vltavou, Lobeček, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Čechova 2126, Benešov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sběrná 654, Kutná Hora, Šipší, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Alešova 30, Poděbrady II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Radotínská 29, Černošice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Masarykova 1458/29, Hořovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Mladoboleslavská 3750, Mělník, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Havlíčkova 1795, Vlašim, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nové Strašecí 1196, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • V Opletkách 892, Kolín IV, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Klimenta Čermáka 1599, Čáslav-Nové Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Přemysla Otakara II. 1012, Městec Králové, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Arménská 3278, Kladno, Kročehlavy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Choceradská , Mukařov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Ke Stadionu, Odolena Voda, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Kralupská 1887, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Chvalovická, Pečky, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská, Unhošť, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Komenského 1178, Kostelec nad Černými lesy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tovární 111, Benátky nad Jizerou II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Víta Nejedlého 1498, Mnichovo Hradiště, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Plzeňská 229, Beroun-Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Milady Horákové 2751, Kladno, Kročehlavy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sokolská 1679, Lysá nad Labem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pod Lihovarem 2055/4, Říčany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Jihočeský kraj

 • Na Vyhlídce 734, Kaplice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Novohradská 1810, České Budějovice 6, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Budějovická 162, Český Krumlov, Domoradice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Průmyslová 560, Týn nad Vltavou, Malá Strana, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Obchodní 2598, Písek, Budějovické Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Katovická 1303, Strakonice I, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Dr. Hajného 1234, Vodňany II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 528, Vimperk II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hvězdná 57, Jindřichův Hradec V, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Třída Čs. armády 903, Veselí nad Lužnicí II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rudolfovská tř. 670, České Budějovice 4, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Francouzů 1181, Třeboň II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Na Výhony 671, Borovany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sídliště 679, Velešín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Vorlíčkova 1271, Blatná, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Průběžná 2551, České Budějovice 3, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sídliště Svákov 825, Soběslav III, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tyršova 504, Suchdol nad Lužnicí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nebahovská 901, Prachatice II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská 286/54, Písek, Pražské Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Táboritská 1195, Třeboň II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nad Parkovištěm 1221, Hluboká nad Vltavou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Darovaná 1436/1, Milevsko, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Purkyňova 2986/6, Tábor, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Horákové 1583, České Budějovice 2, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Vápovská 306, Dačice III, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Plzeňský kraj

 • Švabinského 618, Domažlice, Týnské Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Domažlická 870, Klatovy III, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Edvarda Beneše 581/21a, Plzeň, Doudlevce, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Setecká, Blovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Gerská 1951/15, Plzeň, Bolevec, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jiráskova třída 612, Holýšov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Prazdroje 2746/20, Plzeň, Východní Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Masarykovo náměstí 1247, Nýřany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Zábělská 1350/60a, Plzeň, Doubravka, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Benešova 1442, Stříbro, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Plzeňská 900, Stod, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tř. 1. máje 1300, Dobřany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Panenská 2181, Tachov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Wolkerova 915, Planá, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Vrchlického 294, Horšovský Týn, Malé Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Plzeňská 989, Rokycany, Plzeňské Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 1213, Sušice II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Husova třída 241, Domažlice, Dolejší Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tř. 1. máje 1152, Přeštice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Loretská, Horažďovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Lidická 1095/24, Plzeň, Severní Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Žatecká 946, Kralovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Lábkova 1066/40, Plzeň, Skvrňany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Plzeňská 1070, Třemošná, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Částkova 1185/80, Plzeň, Lobzy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Karlovarský kraj

 • Chebská 676/18a, Mariánské Lázně, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Elektrárny 1957, Kraslice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Závodu míru 2058, Sokolov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Družební 1373, Ostrov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Boženy Němcové 2057, Sokolov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Krušnohorská 1372, Ostrov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tepelská 790/28, Mariánské Lázně, Úšovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Kamenná 2764, Aš, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Riegerova 2386/56, Cheb, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rooseveltova 1348, Nejdek, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Západní 1807/43, Karlovy Vary, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Stará Kysibelská 642/73, Karlovy Vary, Drahovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Chebská 897/30, Kynšperk nad Ohří, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Koupaliště 1081, Chodov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Ašská 2393/8, Cheb, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Plzeňská 581, Toužim, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Frimlova 963/1, Karlovy Vary, Stará Role, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Ústecký kraj

 • Marie Majerové 2165/20, Litoměřice, Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Revoluční 2732/9, Ústí nad Labem-centrum, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Neštěmická 825/6, Ústí nad Labem, Krásné Březno, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tyršova 884, Trmice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Kmochova 3156, Varnsdorf, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Přemyslovců 2654, Louny, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Dvořákova 1893, Jirkov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Teplická 358, Děčín IX – Bynov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská 366/20a, Rumburk 2 – Horní Jindřichov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Krupka, Maršov 311, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Plynárenská 3281, Teplice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Žitavská 3172, Varnsdorf, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Červeného kostela 1863, Teplice, Trnovany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Masarykova třída 1950, Teplice, Trnovany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Dukelských hrdinů 814, Česká Kamenice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Husova 2812, Žatec, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jiráskova 877, Litvínov, Horní Litvínov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Osvobozená 695, Klášterec nad Ohří, Miřetice u Klášterce nad Ohří, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • kpt. Jaroše 1682, Kadaň, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hrdinů 1848, Jirkov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Železničářská 1602/7, Ústí nad Labem, Střekov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Moskevská 1999, Most, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Libochovice 859, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rumburská 783, Šluknov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Alej 17. listopadu 2694, Roudnice nad Labem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Josefa Fouska 2643, Louny, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Marie Pomocné 2154/38, Litoměřice, Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Ruská 309, Dubí, Bystřice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Zámecká 1167, Lovosice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Husovo nám. 711, Štětí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pivovarská 116, Bílina, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Bezručova 5429, Chomutov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Dukelská 995, Podbořany, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pod Strážištěm 5392, Chomutov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rudolická 1323, Most, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Bílého sloupu 2144, Litvínov, Horní Litvínov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Višňová 3129, Most, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hornická 2487, Roudnice nad Labem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Osecká 1483, Duchcov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jateční 465, Teplice, Řetenice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Liberecký kraj

 • Revoluční 157, Stráž pod Ralskem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hejnická 4074, Frýdlant, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tovární 332, Cvikov I, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Ivana Olbrachta 4582/8, Jablonec nad Nisou, Rýnovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sobotecká 2078, Turnov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 33, Chrastava, Dolní Chrastava, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Žitavská 3021, Česká Lípa, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Egermanna 845, Nový Bor, Arnultovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Krkonošská 640, Tanvald, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Na Žižkově 973/10, Liberec VI-Rochlice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Průmyslová 874, Železný Brod, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sokolská 756, Hrádek nad Nisou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Husova 669, Mimoň I, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tyršova 393, Semily, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Letná 605/44, Liberec XII-Staré Pavlovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Luční 126, Semily, Podmoklice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sokolská 924, Doksy, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Palackého 4570/96, Jablonec nad Nisou, Mšeno nad Nisou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pivovarská 1537, Lomnice nad Popelkou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Královéhradecký kraj

 • Na Kameni 23, Jaroměř, Pražské Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Revoluční třída 775, Nový Bydžov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Krkonošská 1826, Nová Paka, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sídliště 892, Hostinné, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jana Maláta 1910, Nový Bydžov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Aloise Jilemnického 2138, Hořice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Na Cihelnách 13, Jaroměř, Pražské Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Solnická 59, Dobruška, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Komenského náměstí 110, Police nad Metují, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nábřeží Benešovo 2913, Dvůr Králové nad Labem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • G. Masaryka 2002, Nové Město nad Metují, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Revoluční 1117, Úpice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Štemberkova 1605, Rychnov nad Kněžnou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Akademika Bedrny 383/10a, Hradec Králové, Věkoše, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pospíšilova, Hradec Králové, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Smetanova 1607, Rychnov nad Kněžnou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Běloveská 2085, Náchod, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hostovského 967, Hronov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Al. Jiráska 1474, Vrchlabí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Mostecká 14, Týniště nad Orlicí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Labská louka, Hradec Králové, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Horská 92, Trutnov, Dolní Staré Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 1513, Vrchlabí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • 5. května 1238, Červený Kostelec, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Třída T. G. Masaryka 864, Česká Skalice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Dolní brány 313, Broumov, Nové Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Klicperovo náměstí 5, Chlumec nad Cidlinou I, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská 373, Náchod, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Radniční 111, Vamberk, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Husova 1112, Jičín, Valdické Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rudé armády 1469, Kostelec nad Orlicí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • 17. listopadu 3018, Dvůr Králové nad Labem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Horská 571, Trutnov, Horní Staré Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Žižkova 1378, Třebechovice pod Orebem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Pardubický kraj

 • Brněnská 818, Jevíčko, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Husova 144, Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Poličská 1625, Hlinsko, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hradecká 1122, Holice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • 6. máje 500, Třemošnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tyršova 1001, Polička, Horní Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Obce Ležáků 69, Chrudim III, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sokolovská 1166, Litomyšl-Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Husova 999, Lanškroun, Žichlínské Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Brněnská 801/1, Svitavy, Lány, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Šedivská 934, Letohrad
 • Letohradská 1485, Ústí nad Orlicí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Teplého 2806, Pardubice, Zelené Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hegerova 923, Polička, Horní Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Červenovodská 997, Králíky, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Václavská 1051, Chrudim II, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Školská 1409, Žamberk, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Karla IV. 2749, Pardubice, Zelené Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Svitavská 1501/29, Moravská Třebová, Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • 28. října 1531, Přelouč, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jana Zajíce 712, Pardubice, Studánka, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny kraj Vysočina

 • U Prefy 1708, Chotěboř, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rafaelova 1120, Třebíč, Nové Dvory, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • K Novému nádraží 2059/6, Velké Meziříčí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská 2017, Pelhřimov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Velká brána 555, Jemnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Lužická 1536, Humpolec, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Masarykova 134, Nové Město na Moravě, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská 1706, Humpolec, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská 1056, Třebíč, Borovina, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Masarykova 3552, Havlíčkův Brod, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Novoměstská 849, Bystřice nad Pernštejnem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Strojírenská 375/20, Žďár nad Sázavou 1, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Koželská 1303, Ledeč nad Sázavou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Brněnská 1144/28, Žďár nad Sázavou 1, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • K Novému nádraží 2014/7, Velké Meziříčí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Táborská 846, Kamenice nad Lipou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Žižkova 1121, Pacov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 2442, Pelhřimov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Brněnská 991, Náměšť nad Oslavou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Na Dolech 5331/107, Jihlava, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Cihláře 3558, Havlíčkův Brod, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Zámecká 1116, Světlá nad Sázavou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Palackého 1427/2a, Třešť, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tyršova 206, Moravské Budějovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Jihomoravský kraj

 • Bystrcká 1223/38a, Brno, Komín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Přímětická 2625/76, Znojmo, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tř. Masarykova 1657, Veselí nad Moravou, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Vracovská 1550, Bzenec, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 3, Židlochovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Přístavní 1321/55a, Brno, Bystrc, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 248, Bučovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Krumlovská 352/7, Ivančice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Špitálská 754, Slavkov u Brna, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Brněnská 377/55, Hustopeče, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní, Újezd u Brna, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pražská 1120/25, Letovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Žarošická 4355/11, Brno, Židenice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Brněnská 1247, Rosice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Veselská 1868, Strážnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Třída 1. máje 3345/4, Břeclav, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Slavkovská 1205/6, Rousínovec, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 1797, Tišnov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Fügnerova 2387/2a, Blansko, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hviezdoslavova 1318/8, Brno, Slatina, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Moravský Krumlov 1273, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Brandlova 1375/14, Kyjov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Dvořákova 4047/8, Hodonín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Brněnská, Šlapanice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tyršova 1730/39, Kuřim, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Olomoucký kraj

 • Sadová 1364/3, Jeseník, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Gen. Svobody 1370, Uničov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 766/26, Mohelnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jívavská 2434/23, Šternberk, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Zábřežská 10/2, Mohelnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Plumlovská 4126, Prostějov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hlavní 210, Hanušovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Temenická , Šumperk, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Ztracená 3176/2, Přerov I-Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Uničovská 1186/16, Litovel, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • ČSA 987, Velká Bystřice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Československé armády 2095/39, Zábřeh, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Tř. 1. máje 1901, Hranice I-Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hranická 1443, Lipník nad Bečvou I-Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Dolní hejčínská 390/27, Olomouc, Hejčín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Fialova 2974/18, Šumperk, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rooseveltova 520/100, Olomouc, Nové Sady, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Zlínský kraj

 • Okružní 5454, Zlín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Štěpánská 192, Vsetín, Rokytnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Palackého 730/82, Holešov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Bartošova 4393, Zlín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Albertova 4018/5, Kroměříž, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Za Olšávkou 399, Uherské Hradiště, Sady, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Uherskobrodská 1045, Luhačovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Cyrilometodějská 1018, Valašské Klobouky, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Zlínská 1227, Vizovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Družba 1169, Brumov-Bylnice, Brumov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Močidla 2369, Uherský Brod, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pletařská 2671, Rožnov pod Radhoštěm, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Vsetínská 414, Karolinka, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Kaplanova 1803/2c, Kroměříž, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.

Prodejny Penny Moravskoslezský kraj

 • Sjednocení 846, Studénka, Butovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jablunkovská 1263, Třinec, Lyžbice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Sokolská třída 3210/93, Ostrava, Moravská Ostrava, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • U Sýpky 280, Fulnek, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Slezská 1300, Orlová, Poruba, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pod Šenkem 1906, Frenštát pod Radhoštěm, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Bukovecká 76, Jablunkov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Bedřicha Nikodema 360/1, Ostrava, Pustkovec, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Lidická 146, Třinec, Staré Město, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Lidická 480, Příbor, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rudná 2973/2, Ostrava, Vítkovice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Rybářská 2903/7, Opava, Předměstí, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Opavská 1300/48, Rýmařov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Lihovarská 1403/284, Ostrava, Radvanice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hladnovská 1944/16, Ostrava, Slezská Ostrava, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 293/20, Odry, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Opavská 1019, Vítkov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Buničitá 1239, Vratimov, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Opavská 3376/66a, Kravaře, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Závodní 1843, Petřvald, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Nádražní 1936/4, Karviná, Fryštát, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Hlavní 1602, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Krnovská 1926/5, Bruntál, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Obránců míru 286/38b, Kopřivnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Husova 338/1c, Kopřivnice, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • 9. května 1199, Bohumín, Nový Bohumín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Bohumínská 1935, Rychvald, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Velké Albrechtice 323, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Horní 298/65a, Ostrava, Dubina, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Cihelní 1872/48, Hlučín, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Jesenická 647, Vrbno pod Pradědem, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
 • Pionýrů 2280, Frýdek-Místek, Otevírací doba: Po – Ne 7:00 – 20:00 hod.
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Velký řetězec s potravinami v celém Česku

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
8.5
8.5Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
8.8
Jednání se zákazníkem
8.3
Kvalita sortimentu
8.6
KLADY
 • příznivé ceny
 • věrnostní program
 • kvalitní potraviny od lokálních dodavatelů
 • bohatý sortiment
ZÁPORY
 • občas není k dispozici akční zboží
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

2 komentáře
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Zdenka Dokoupilová 15.10.2019 v 21:39
  4.65
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  100

  Dobrý den mám dotaz jestli lze platit u vás se strávenou sodexo, děkuji za odpověď

  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Mariana 26.4.2020 v 20:41
  4.15
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  70
  Kvalita sortimentu
  90

  Někdy mám problém s přístupem a komunikací některých prodavačů.

  KLADY: dostatečná kvalita
  ZÁPORY: malý sortiment
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz