Smartomat.cz je internetový obchod se smart produkty jako jsou chytré hodinky či fitness náramky. Nabízené zboží sami vyrábí. Jejich cílem je, aby byly chytré hodinky dostupné a použitelné pro všechny. Chytré hodinky mají menu, návod i aplikace v češtině. Jejich produkty jsou k dostání i u dalších autorizovaných prodejců s elektronikou.

1x1.trans - Smartomat

Logo – Smartomat

Představení e-shopu

Společnost Smartomat s.r.o. byla založena v roce 2016. Fungují na českém a slovenském trhu. Nakupovat můžete online přes eshop nebo osobně v kamenné prodejně. Pro inspiraci doporučujeme nahlédnout na jejich blog nebo sociální sítě. V případě, že potřebujete poradit, obraťte se na zákaznickou podporu.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V sortimentu najdete chytré hodinky, dětské chytré hodinky s GPS, fitness hodinky, sluchátka, fitness náramky a také příslušenství jako jsou řemínky, dobíjecí kabely nebo bezdrátová sluchátka (rovněž vlastní výroby).

O hodinkách na doméně píšou, že mají unikátní design a precizní zpracování. Nelze se ale ubránit srovnání s více známými světovými značkami. Unikátní design je tedy poměrně přemrštěné přirovnání. Nicméně zákazníci si funkčnost hodinek pochvalují, a tak je hodnotíme jako spolehlivé úměrně k dané ceně. Ta je navíc výrazně výhodnější než u světových značek.

Nejúspěšnější je zatím řada produktů ARMODD. Smartomat dále nabízí zvýhodněné sety 1+1. Jde o barevné variace stejných typů hodinek, které se hodí například pokud máte partnera apod. Při nákupu lze využít slevový kód. Ten seženete na některém ze slevových portálů.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Prodejna je v Liberci. Při objednávce nad 2500 Kč máte dopravu zdarma. Pokud to máte na prodejnu daleko, ale rádi byste za dopravu ušetřili, využijte některé z výdejních míst nasmlouvaných dopravců.

Dopravu zajišťuje Česká pošta, Zásilkovna a společnost DPD. Platba probíhá na dobírku nebo hotově a kartou při převzetí na pobočce v Liberci, dále bankovním převodem a platební kartou online přes zabezpečenou platební bránu.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Prodejna

 • 1. máje 97, 460 02 Liberec
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce elektroniky

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • kvalita zboží
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz