Internetový obchod Smarty.cz je českým e-shopem, který zabývá prodejem a distribucí elektroniky a chytrých zařízení. V nabídce e-shopu najdete veškerou moderní elektroniku, mobilní telefony, notebooky a mnoho příslušenství, všechno těch nejznámějších světových značek, které by vám neměly chybět.

Vše si můžete objednat online přes přehledné stránky e-shopu nebo navštívit kamennou prodejnu v centru Prahy. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro internetový obchod samozřejmostí a vždy se snaží o jeho maximální naplnění.

KLADY
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • komunikace
 • přehledný web
 • kvalita zboží

ZÁPORY
 • nezjistili jsme

1x1.trans - Smarty

logo Smarty.cz

Představení e-shopu

Internetový obchod Smarty.cz je českým e-shopem s téměř 10letou tradicí. V roce 2012 byl spuštěn e-shop spolu se vznikem firmy. V roce 2014 byla otevřena kamenná prodejna v Praze a v roce 2019 se firma přestěhovala do velkého skladu, neboť její nabídka zboží se mnohonásobně začala rozrůstat.

Nabídka přináší celou řadu kvalitní elektroniky a vybavení, které ocení každý uživatel a milovník dobré elektroniky. Za dobu své existence si e-shop vybudoval silnou základnu spokojených zákazníků, kteří zde rádi a znovu nakupují.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Smarty.cz je opravdu široká a vybere si zde naprosto každý, kdo potřebuje novou elektroniku nebo elektronické vybavení do domácnosti (elektrické zubní kartáčky, osobní váhy, termostaty, solární nabíječky, kamery do auta, multimediální centra). V nabídce se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny.

V široké nabídce tak najdete například mobily, tablety, produkty značky Apple, audio, video, příslušenství (klávesnice, mikrofony, bluetooth reproduktory), produkty typu smart, dále použité zboží nebo zboží z výprodeje. U posledních dvou jsou ceny samozřejmě mnohem nižší, což ovšem neznamená úplně zlou kvalitu. E-shop myslí opravdu na všechno a každý uživatel zde uspokojí své potřeby. Stránky jsou přehledně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Smarty.cz působí v rámci ČR, ale dováží také na Slovensko. Výhodou dopravy je možnost výběru z několika dopravců, u kterých jsou odlišné ceny za dopravu. Možností je osobní odběr v Praze zdarma nebo na některém výdejním místě po celé ČR.

Lze také využít expresní doručení kurýrem po Praze. Nad 3499 Kč je doprava zdarma. Platba je možná několika způsoby, což je velká výhoda e-shopu. K dalším výhodám patří bezproblémová reklamace, kvalitní zákaznický servis, slevy pro studenty a výhody pro firmy. Výhodou jsou také časté akce a slevy, se kterými je nakupování opravdovou radostí.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Twisto
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Prodejna

 • Politických vězňů 13, 110 00 Praha 1, tel: +420 222 315 882
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
E-shop s elektrem

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9.5
9.8Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.9
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  David 30.10.2020 v 23:39
  4.3
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  90

  Elektroniku kupuju pouze tady a jsem spokojený.

  KLADY: konunikace široká nabídka ceny
  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Alena 9.3.2021 v 17:12
  4.8
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  100

  Zvolila jsem tento obchod na základě doporučení od mojí kamarádky. Objednávka proběhla rychle a bez jaké chybičky.

  KLADY: doporučení od kamarádky rychlost doručení kvalita zboží ceny
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz