Supraphonline

Supraphonline.cz je online prodejce CD, DVD a LP. Zabývá se prodejem české a zahraniční hudby, audiopohádek, mluveného slova, literárních biografií, relaxační hudby a seriálů. V eshopu najdete jak žhavé novinky, tak oblíbené klasiky.

Tituly můžete z eshopu po zakoupení stáhnout v MP3 nebo FLAC formátů, nebo si je objednat ve fyzické podobě a nechat doručit, či osobně vyzvednout na prodejně. Obchod má vlastní aplikaci na iOS i Android. Najdete ho také na sociálních sítích.

supraphonline

Logo – Supraphonline

Představení e-shopu

Projekt Supraphononline patří pod renomované vydavatelství Supraphonline, které vzniklo již v roce 1932. Tento digitální servis stejnojmenného vydavatelství byl spuštěn v roce 2011.

Šlo o první digitální obchod v Čechách, který kromě formátu MP3 nabídl také komprimační formát FLAC, který je co do kvality srovnatelný s CD nosiči. Pro nákup je nutné se registrovat. Po zakoupení zůstanou tituly na vašem profilu a můžete si je kdykoliv stáhnout i z více zařízení.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V nabídce na vás čeká přes 3 miliony skladeb a téměř 300 tisíc alb. V sortimentu hudby najdete vážnou hudbu, moderní hudbu – pop, rock a další či hudbu pro děti. Vybírejte tituly z dílny slavných vydavatelství jako je Universal Music, Warner Music, Sony, Popron, Bontonland a dalších.

E-shop je přehledně uspořádaný a pečlivě kategorizovaný. V sekci mluvené slovo najdete širokou nabídku audioknih namluvených známými osobnostmi. Pro nákup v obchodě můžete využít slevové kupony, které najdete na příslušných slevových portálech na internetu.

Služby a ostatní

Pokud si zakoupíte titul v digitálním formátu, jednoduše si ho stáhnete do svého zařízení. Fyzické nosiče lze vyzvednout osobně na prodejně v Praze na Jungmannově náměstí, nebo nechat doručit zásilkovou službou. Můžete si vybrat mezi GLS a Českou poštou.

Supraphonline rovněž nabízí službu Zásilkovny, kde vám zboží doručí na výdejní místo všude po republice. Platby probíhají platební kartou online nebo bankovním převodem, na dobírku a hotově nebo kartou při převzetí.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
 • PayPal
 • mBank

Výdejní místo

 • Jungmannovo nám. 17, 110 00 Praha 1, tel: +420 602 414 345

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce hudby

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
 • spolehlivost a komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlé doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo