Supraphonline.cz je online prodejce CD, DVD a LP. Zabývá se prodejem české a zahraniční hudby, audiopohádek, mluveného slova, literárních biografií, relaxační hudby a seriálů. V eshopu najdete jak žhavé novinky, tak oblíbené klasiky.

Tituly můžete z eshopu po zakoupení stáhnout v MP3 nebo FLAC formátů, nebo si je objednat ve fyzické podobě a nechat doručit, či osobně vyzvednout na prodejně. Obchod má vlastní aplikaci na iOS i Android. Najdete ho také na sociálních sítích.

1x1.trans - Supraphonline

Logo – Supraphonline

Představení e-shopu

Projekt Supraphononline patří pod renomované vydavatelství Supraphonline, které vzniklo již v roce 1932. Tento digitální servis stejnojmenného vydavatelství byl spuštěn v roce 2011.

Šlo o první digitální obchod v Čechách, který kromě formátu MP3 nabídl také komprimační formát FLAC, který je co do kvality srovnatelný s CD nosiči. Pro nákup je nutné se registrovat. Po zakoupení zůstanou tituly na vašem profilu a můžete si je kdykoliv stáhnout i z více zařízení.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V nabídce na vás čeká přes 3 miliony skladeb a téměř 300 tisíc alb. V sortimentu hudby najdete vážnou hudbu, moderní hudbu – pop, rock a další či hudbu pro děti. Vybírejte tituly z dílny slavných vydavatelství jako je Universal Music, Warner Music, Sony, Popron, Bontonland a dalších.

E-shop je přehledně uspořádaný a pečlivě kategorizovaný. V sekci mluvené slovo najdete širokou nabídku audioknih namluvených známými osobnostmi. Pro nákup v obchodě můžete využít slevové kupony, které najdete na příslušných slevových portálech na internetu.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Pokud si zakoupíte titul v digitálním formátu, jednoduše si ho stáhnete do svého zařízení. Fyzické nosiče lze vyzvednout osobně na prodejně v Praze na Jungmannově náměstí, nebo nechat doručit zásilkovou službou. Můžete si vybrat mezi GLS a Českou poštou.

Supraphonline rovněž nabízí službu Zásilkovny, kde vám zboží doručí na výdejní místo všude po republice. Platby probíhají platební kartou online nebo bankovním převodem, na dobírku a hotově nebo kartou při převzetí.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
 • PayPal
 • mBank
zpět k obsahu ↑

Výdejní místo

 • Jungmannovo nám. 17, 110 00 Praha 1, tel: +420 602 414 345
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Prodejce hudby

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • spolehlivost a komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlé doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz