Thomann

Thomann představuje e-shop s hudebními nástroji a veskrze vším na co si vzpomenete co se týče hudby.

Přejít do e-shopu

Thomann zahrnuje produkty přímo od výrobců a k vám jako k zákazníkům se tak dostane zboží za nejlepší možné ceny. Nakoupíte si zde výrobky od nejlepších výrobců světa.

thomann

Logo – Thomann

Představení e-shopu

Historie firmy Thomann sahá až do roku 1954 kdy ji založil pan Hans Thomann starší. Krok za krokem budoval hudební království a od roku 1990 je jednatelem firmy Hans Thomann mladší. Společnost jako taková má své sídlo a kamennou prodejnu v Bavorsku v Treppendorfu blízko města Bamberg. Za svou existenci má na kontě již bezmála patnáct miliónů spokojených zákazníků.

Thomann

Náhled webu Thomann

Přehled sortimentu

Sortiment kamenného obchodu a zrovna tak e-shopu je nesmírně obsáhlý. Ať už jste vyznavačem vážné hudby nebo vám koluje v těle krev rockera, zde si vyberete hudební nástroj přesně pro vás. Jste hudebník, co tíhne k folku nebo country hudbě? I pro vás je nabídka hudebních nástrojů více než skvělá.

Thomann má ve své nabídce hudební nástroje strunné jako jsou kytary (elek­trické a kla­sické kyta­ry, uku­le­le), housle, violy, basy (kontrabasy), dále bicí, dechové hudební nástroje (saxofo­ny, lesní rohy, kla­ri­ne­ty, příčné a zob­cové flét­ny, hoboje) a klávesové (klávesy, klavíry, akor­de­o­ny, syn­tezá­to­ry, digi­tální piana, stage piana, varhany). Každá sekce hudebních nástrojů je ještě dopodrobna rozdělena a výběr je tím naprosto jednoduchý.

Přesně naleznete to, co zrovna hledáte. Jako další zboží je možné si zde zakoupit mikrofony, speciální efekty vhodné pro hudební produkci, vybavení pro DJ nebo různé zesilovače, komba. Můžete si objednat noty, obaly a příslušenství, ale také třeba kompletní vybavení hudebního studia.

Služby a ostatní

Ve zkratce by šlo říct, že Thomann e-shop je kompletní hudební svět soustředěný tak, aby uspokojil amatéra, co se chce jen naučit pár akordů na kytaru, ale i klavírního virtuóza, co si chce pořídit nové křídlo pro svá vystoupení. Zrovna tak zcela jistě nabídne vše potřebné pro hudební nadšence, co si chtějí svoji hudbu nahrávat, produkovat a naplno se jí věnovat.

Samozřejmostí e-shopu s klasickými záručními podmínkami je i perfektní servis. Firma Thomann patří mezi ty společnosti, které si svých zákazníků váží a kladou důraz na maximální spokojenost každého, kdo má hudbu rád.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayPal
 • Amazon Pay

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce hudebních nástrojů

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9.5
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Sháněl jsem objímku nohy floor tomu ze série Drumcraft. Nikde jsem ji nenašel a tak jsem oslovil několik hudebních eshopu, jestli by ji nezvládli sehnat. Dokázal to pouze Thomann.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Bohužel jsem byla nucena vrátit zakoupené zboží (špatně odhadnutý dárek,který by nenašel využití) Firma reagovala úplně skvěle, profesionálně, zboží jsem v režii firmy zaslala zpět a během pár dnů jsem měla zpět na účtu peníze. Ještě jednou děkuji R

  Klady: Profesionální jednání, komunikace dobrá.
  Zápory: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 0.3
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  20

  Koupil jsem dvě chromatiky, 40 a 64. U 40 je nejnižší basový tón trochu mimo. U 64 skoro nejde jede střední tón. Nevím kam reklamovat.

  Přínosný(6) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo