Thomann představuje e-shop s hudebními nástroji a veskrze vším na co si vzpomenete co se týče hudby. Thomann zahrnuje produkty přímo od výrobců a k vám jako k zákazníkům se tak dostane zboží za nejlepší možné ceny. Nakoupíte si zde výrobky od nejlepších výrobců světa.

thomann

Logo – Thomann

Představení e-shopu

Historie firmy Thomann sahá až do roku 1954 kdy ji založil pan Hans Thomann starší. Krok za krokem budoval hudební království a od roku 1990 je jednatelem firmy Hans Thomann mladší. Společnost jako taková má své sídlo a kamennou prodejnu v Bavorsku v Treppendorfu blízko města Bamberg. Za svou existenci má na kontě již bezmála patnáct miliónů spokojených zákazníků.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Sortiment kamenného obchodu a zrovna tak e-shopu je nesmírně obsáhlý. Ať už jste vyznavačem vážné hudby nebo vám koluje v těle krev rockera, zde si vyberete hudební nástroj přesně pro vás. Jste hudebník, co tíhne k folku nebo country hudbě? I pro vás je nabídka hudebních nástrojů více než skvělá.

Thomann má ve své nabídce hudební nástroje strunné jako jsou kytary (elek­trické a kla­sické kyta­ry, uku­le­le), housle, violy, basy (kontrabasy), dále bicí, dechové hudební nástroje (saxofo­ny, lesní rohy, kla­ri­ne­ty, příčné a zob­cové flét­ny, hoboje) a klávesové (klávesy, klavíry, akor­de­o­ny, syn­tezá­to­ry, digi­tální piana, stage piana, varhany). Každá sekce hudebních nástrojů je ještě dopodrobna rozdělena a výběr je tím naprosto jednoduchý.

Přesně naleznete to, co zrovna hledáte. Jako další zboží je možné si zde zakoupit mikrofony, speciální efekty vhodné pro hudební produkci, vybavení pro DJ nebo různé zesilovače, komba. Můžete si objednat noty, obaly a příslušenství, ale také třeba kompletní vybavení hudebního studia.

Služby a ostatní

Ve zkratce by šlo říct, že Thomann e-shop je kompletní hudební svět soustředěný tak, aby uspokojil amatéra, co se chce jen naučit pár akordů na kytaru, ale i klavírního virtuóza, co si chce pořídit nové křídlo pro svá vystoupení. Zrovna tak zcela jistě nabídne vše potřebné pro hudební nadšence, co si chtějí svoji hudbu nahrávat, produkovat a naplno se jí věnovat.

Samozřejmostí e-shopu s klasickými záručními podmínkami je i perfektní servis. Firma Thomann patří mezi ty společnosti, které si svých zákazníků váží a kladou důraz na maximální spokojenost každého, kdo má hudbu rád.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayPal
 • Amazon Pay

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce hudebních nástrojů

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9.5
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.4
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. 0.3
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  20

  Koupil jsem dvě chromatiky, 40 a 64. U 40 je nejnižší basový tón trochu mimo. U 64 skoro nejde jede střední tón. Nevím kam reklamovat.

  Přínosný(3) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo